Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

HALO DZIEWCZYNY CZY WY W OGÓLE CZYTACIE TO CO PISZEMY?! Po pierwsze to uważam, że wszelkie pytania typu \"kiedy można się kąpać w morzu\" albo \"co robić żeby przyspieszyć gojenie\" powinnyście zadać osobie, która przekuwała wam pępek. Jeśli tego nie zrobiłyście to popełniłyście podstawowy błąd i chyba najgorszy jaki można popełnić, bo jeśli w tym etapie nie wykazałyście się jakimkolwiek zainteresowaniem to nie wiem co będzie później. Po drugie ile razy jeszcze przeczytam tu pytanie \"czy to boli\"? Dziewczyny, ból to indywidualna sprawa każdej z nas. Jedna będzie konać na fotelu, a inna poczuje tylko lekkie szczypnięcie. Na to nie wpłyniecie, tego nie zmienicie, więc po co do cholery się o to pytacie? Tym bardziej, że wystarczy cofnąć się kilka postów wstecz, a tam znajdziecie setki odpowiedzi na to jakże często padające tu pytanie. A po trzecie powtarzam już któryś raz i ostatni - NIE UŻYWAJCIE MAŚCI TRIBIOTIC jeśli gojenie idzie w prawidłowym tempie. Ta maść zawiera antybiotyk i nie można stosować jej ot tak sobie. Jest to wręcz nie wskazane dla zdrowia, także uczulam raz jeszcze. Tribiotic należy stosować tylko wtedy gdy wystąpi opuchlizna i będzie się utrzymywać dłuższy czas, gdy rana będzie nas bolała więcej niż tydzień/dwa tygodnie. MAM NADZIEJE ZE W KONCU DOTRA DO WAS PEWNE RZECZY, KTORE POWINNY BYC OCZYWISTE JESLI CHCECIE ABY WASZ PEPEK ZAGOIL SIE PRAWIDLOWO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość invisible0
o tym mówię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katius : woda utleniona wysusza skórę. Zamiast niej stosuj sól fizjologiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolnk
xOluSx: Dobrze wybrałaś gdyż przebicie pepka we wrzesniu jest obecnie najlepszym rozwiazaniem! :* A jesli pytasz sie czy to boli to jak juz wczesniej pisaly dziewczyny-jest to sprawa indywidualna! Jeśli boisz sie bolu to popros kosmetyczke o znieczulenie a wtedy nie ma obawy bys bardzo cierpiała! Ja mialam bez znieczulenia i tez az tak nie bolało( nie mowie ze w ogole!) talaa: Jeśli już koniecznie chcesz mieć kolczyka we wakacjie to zrob go już po wyjeździe bo ze swieza rana kapiele w morzu to bardzo zly pomysl! Tak samo jest z opalaniem! Ja zaczelam sie opalac dopierto po miesiacu(u kazdej goi sie inaczej-u mnie dosc szybko dlatego juz po miesiacu-u Ciebie gojenie moze trwac pol roku!Dlatego dopoki nie zobaczysz ze jest dobrze opalanie zostaw na pozniej!) Katius: Hmm jak już wyżej pisałam każdej rana goi się inaczej. Jeżeli w czasie wyjazdu twoja dziurka nie bedzie spuchnieta, nie bedzie z niej leciala ropa, nie bedzie zaczerwieniona to mysle ze bedziesz mogla zaryzykowac i wykapac sie w morzu jednak pamietaj zeby nie siedziec w wodzie zbyt dlugo! Jeśli chodzi o pielęgnacje twojego pępka to odradzam wode utleniona a radze kupic sol fizjologiczna(kosztuje 30 groszy i starcza na ok tydz), a tribiotyku uzywaj przez okolo pierwszy tydz a pozniej kup sobie Octenisept(koszt okolo 23 zl-drogo lecz WARTO!!!) I pamietaj zeby po kazdej kapieli w morzy czy jeziorze od razu po wyjsciu z wody spryskac rane octeniseptem lub przemysc sola fijologiczna by pobyc sie niepotrzebnych bakteri! Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katius
Dziekuje za wszystkie odpowiedzi ;*** Moja kolezanka ma juz 3 lata kolczyka w pepku i teraz zaczął sie jej paprac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
jestem umowiona w piatek 20/06 ....Robie se kolczyka .... mam do wyboru na poczatek kolczyka gdzie w dolnej kuleczce jest brylancik ... lub kolczyka kolorowego ... czy tam zamiast dolnej kuleczki kwiatka oczewiscie kaze z tych kolczykow sa ze specjalnego metalu .... nie moge sie zdecydowac kazdy jest ladny ... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDD
ujme to tak... tez planuje niedlugo przebic pepek i specjalnie sie wlasciwie nie boje ... moze nie bolu a pozniejszych powiklan jesli owe wystapia xDD a wiec kolczyk wyglada super ... z tego co wiem w sexie nie przeszkadza (jak ktos wczesniej wspomnial) bo moja starsza siostra ma i jakos sie nie skarzy na to ;)) no i jej chlopak tez nie a rozmawialismy o wielu ciekawostkach ;PP mam pytanie czy wie ktos gdzie jest jakis dobry salon kosmetyczny albo piercingu w bialymstoku gdzie przekluwaja cialo za ile to robia etc. ?? bo nie chce zeby mi kolezanki przekluwaly raczej ... a co do tego czy facetom sie podoba... przecierz kolczyk robisz dla siebie nie dla kogos! jak mu sie nie podoba to niech sie wypcha! :D a czy sie spodoba to zalezy od kolesia ... jednemu sie podoba innemu nie ... tak samo z dziewczynami jednej sie podoba innej nie :PP dzuekuje za uwage i prosze o pomoc w pytanie zadanym gdzies wyzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbuntowana_p
Miałam sobie zrobić kolczyk w pępq wczoraj ale jakoś się przeciągneło;) Przebijała mi doświadczona koleżanka panikowałam jak niewiem co a jak zobaczyłam ten wenflon to myślałam że zaraz padne;( Ale zupełnie niepotrzebnie niebyło tak źle fakt troszke piekło ale pozatym było spox :) Bardzo się ciesze jest cool i wygląda naprawde fajnie ;p Tagrze dziewczyny niema się czego bać przekonałam się na własnej skuże,że strach jest nieporzebny;) POZDRAWIAM I ŻYCZE SZCZEŃŚCIA wszystkim,które planują przebić sobie kolczyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbuntowana_p : doświadczona koleżanka?? Heh.. naprawdę specjalistka ... Jak to napisałaś.... \"ŻYCZE SZCZEŃŚCIA \" :p :p :p :p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhuhu
ej a ty te bledy orto robisz specjalnie?:D nie no spoko ale kolezanek nie polecam.. teraz moze byc ok ale za miesiac juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbuntowana_p : pewnie ze nie musisz sie tłumaczyć. Ja nie mam zamiaru sie kłócić, ale jeśli pytasz o co mi chodzi to proszę bardzo :p odp.: Koleżanka może i robiła kilku innym dziewczynom kolczyka, ale to nie znaczy ze jest doświadczona. Doświadczona to może być kosmetyczka , albo piercer ( czy jak to sie tam pisze :p) którzy przeszli przez kurs piercingu i robią to zawodowo (czyt. w odpowiednich, sterylnych warunkach, ze specjalnym sprzętem) a nie wenflonem trzymając skórę palcami. :p Koleżanka nie ma pojęcia ile ma wziąć skóry itd. nie będę wymieniać wszystkich różnic jakie są pomiędzy przebiciem pępka przez koleżankę i specjalistę , bo to zajęłoby bardzo dużo czasu :p Dlatego odradzam przebijanie pępka u koleżanek. Tylko wiedz jeszcze że nie tylko ja na tym forum mam takie zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IssY007
hej mam pytanie, czy to dobrze jeśli między dziurka u gory, a ta u dolu mam 7 mm skory? czy to nie za malo? prosze odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Dobrego piercera poznaje się po tym że mierzy np grubość skóry albo języka zanim przebije,mój pierwszy piercer brał zawsze na oko,potem poszłam do innego i byłam w szoku że ona suwmiarkę mierzy i dł kolczyka i ile skóry ma wziąć,pełen profesjonalizm,jak do niej idę zawsze jestem pewna że będzie mi się ładnie goić i że będę mieć równo przebite,a ona ma taką wprawę że wogóle nie czuć bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
Wow nie wiedzialam ze mierza skore .... :P:P hehe ale to chyba lepiej :) ja to ze se w piatek ide robic kolczyka (wczoraj sie umowilam) to jest we mnie pelno emocji i czas zaczyna sie bardzo dluzyc bo nie moge sie doczekac chociaz z drugiej strony panikuje w sobie bo boje sie ze usiade ona zacznie sie szykowac do robienia mi kolca a ja nagle wiecie spanikuje i cos glupiego zrobie np. lezki poleca pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
aha i jeszcze cos ja wogole sie nie boje co bedzie po zrobieniu kolczyka ze bedzie mnie cos bolalo ze bedzie ropa :) NIE MYSLE O TYM !!!!!!! po prostu co ma byc to bedzie a jak rzeczewiscie cos bedzie to wtedy idzie sie do pani ktora ci robila i sie spytac on aci poradzi nepewno ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mam studio gdzie zrobie kolczyk :) studio sprawdzone i nie tak daleko mnie więc nie musze jechac do innego miasta :) Co tam u Was słychac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość invisile0
a ja jutro przekłuwam... chociaż miałam to zrobić w czwartek, piątek i sobotę to termin był na jutro dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadzee.
Heeeejka :) So0rki was bardzo, ale szczerze powiem ze nie miałam czasu tutaj zajrzeć.. testy, szkoły itp...ale teraz jestem ;] Jak tam VAN z kolczykiem ? Rodzice wyrazili zgode? U mnie to troche słabo wygląda, ale się nie poddam x) Widze, że coraz więcej osób przychodzi i pisze;] a gdzie Fruti, Amy i reszta? ;> Wiecie może czy studia są czynne w wakacje? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamikadzee. Oooo wróciłaś :) :) :) jak miło xDD u mnie rozmowy z rodzicami stoją w miejscu, juz nie ma szans na kolczyka. Chyba ze tak jak mowilam po 18 xPP ale jak bede miala 18 lat to raczej sie nie zdecyduje bo mysle ze bede sie bardziej bała co sie stanie z dziurką po ciąży...oczywiscie nie zamierzam miec dziecka tak szybko :p Niedawno jakaś dziewczyna pisala na forum ze fatalnie wygląda... No i mnie przestraszyła. Mysle ze jak bede juz pełnoletnia to zrobie sobie tatuaż a nie kolczyk. Ale i tak nadal mi sie podobają ;) A jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamikadzee. a... i zapomnialam ze pytalas co z amy, Fruti i innymi... Nie pokazują sie na forum od dawna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katius
sluchajcie kolo dziurki mam jakies strupki małe xDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Van z tą ciąża to wiesz co troche straszą. ile jest dziewczyn u ktorych dziurka nawet sie nie zmienia i nosza kolczyk cała ciąze. o to chodzi ze jak zajdziesz w ciaze to zeby dziura była juz zagojona bo swieza moze pęknac ale jak jest zagojona to moze sie troszke rozciagnac ale nie znaczy ze tak bedzie cały czas wygladac. zalezy tez od tendencji do tycia rozstepow itd. niektore kobiety maja takie brzydkie rozstepy na brzuchu ze taka dziurka nie robi im roznicy. ja tam sie tym nie przejmuje bo jeszcze moze byc gorzej po ciazy. i nie ma co na zapas panikowac. tyle dziewczyn ma kolczyki w pepku , rodza i jest okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadzee.
Van a nie myślałaś, żeby zrobić bez zgody rodziców? Moja mama się nie zgodziła, ale postanowiłam że i tak zrobie... tylko kasa... a wiesz może czy studia tatuazu i piercingu są czynne w wakacje? pewnie nie:] ale pytam się bo nie wiem. A tak wogóle to też mi sie podobaja tatuaże ;)) a najlepsze jest to, że jak powiedziałam o tym mamie(o tym, że chce tatuaz) to powiedziała, że na 18-tke mi zafunduje :D a z madzia575 się całkowicie zgadzam, więc też za bardzo nie myśle o kolczyku w czasie ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość invisible0
ja szczerze mówiąc bałabym się komplikacji związanych, z przekłuciem w studiu tatuażu. tymbradziej, że u mnie są dwa z tego co wiem i wcale nie są dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetowiczka
u nas sa normlanie otwarte studia w wakacje... w ogole nie widze potrzeby ich zamykania. wtedy maja chyba najwiekszy dochod. ja sobie robie w czwartek kolczyk:P trzymajcie kciuki zeby wsyztsko dobrze poszlo. i szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 14 lat i chcem zrobic kolczyk w pazdzierniku na urodziny. moja mama nie chce sie zgodzic bo podobno jej kolezance goilo sie 1.5 roku i podobno tak ja to bolalo ze powiedzial ze wolala by jeszcze raz urodzic dziecko. czy to mozliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
natilka7777777: to ta kolezanka musiala cos rzobic z tym kolczykiem ze tak ja bolal na przyklad pociagnac ... chociaz :) hehe ja mam 13 lat i ide se kolczyka w piatek robic jestem juz umowiona :):) bardzo sie ciesze ale mam cykora hehe ale wszystko bedzie ok .... mam nadzieje :P:P:P pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
aha i jeszcze cos .... boje sie ze moge czegos nie zrozumiec jak babka bedzie mowila jak o tego kolczyka dbac bo .... aktualnie jestem w Anglii .... pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość invisileb0
Andzia pp: jeśli czegoś nie zrozumiesz zawsze możesz nas zapytać. :) ja już wszystko wiem, bo przekłuwałam dzisiaj. samo czekanie ze znieczuleniem trawało niecałą godzinę, przekłucie nie bolało. najgorsze było jak kosmetyczka trzymała mi skórę tymi szczypcami, myślałam, że mi ten pępek odpadnie z bólu. ale jest okej. mam nadzieję, że będzie się dobrze goiło i nie będzie żadnych komplikacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
hejka ja mam kolczyka w pępku niecały miesiąc, przebicie troszke bolało ale tylko chwilka:) to nie jest jakiś ból nie do zniesienia miałam znieczulenie ale wiadomo każdy organizm inaczej reaguje. Ja przemywam wodą utlenioną, solą fizjologiczną i na koniec smaruję maścią alantan plus pomaga ona w gojeniu i napiszę wam ze jak dla mnie są to super środki ;) kolczyk miałam robiony w zakładzie za wszystko zapłaciłam 130 zł kolczyk z tytanu, nie żałuję niczego wszystko jak dla mnie pięknie ładnie się goi. Ale jak już pisałam dużo zależy od organizmu ja używam tych 3 śródków i jestem zadowolona pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×