Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Saruuś .
Do DibLin - przy wymienianiu kolczyka mnie nie bolało. Wtrące że moja koleżanka która ma kolczyk ROK robiła tak jak ja i po miesiącu dodatkowo chodziła na basen i wg . i nic jej nie jest. Z kolczykiem długim czuję się identycznie jak z normalnym ii nie czuję dużej różnicy w wadze tego kolczyka , więc dlaczego mam go wyciągnąć ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DidiLbn No wlasnie nic juz nie leci. A gdy pociagne kolczyk to juz tego nawet nie czuje. Limfa leciala mi od ok 3 tyg po zrobieniu i leciala przez kolejne dwa.Teraz juz nic nie leci.Nie mam zadnych plamek na kolczykach. Nic sie nie wydobywa . To ja nie wiem Co z moim pepkiem jest he. ;p Dodam (wiem ze to glupota byla) Zmienilam kolczyk po 2 tyg. I nic mnie nie bolalo.Zupelnie nic nie czulam he. A bralam prysznic bo sie balam ze szampony,żele itp dostaną sie do dziurki i mi zaszkodza a kapie sie zawsze z duza iloscia piany hehe;p Chyba sobie to ubzduralam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia ;)
ja wczoraj sama przekłułam sobie pępek, miałam zwykłą igłę i to w ogóle nie bolało tylko trochę jak przekładałam kolczyk bo wiadomo kolczyk jest większy od igły ;p na początku smarowałam sobie maścią "tribiotic" ale po przeczytaniu paru odpowiedzi przemyłam solą fizjologiczną i zaparzyłam rumianek :) jak ruszam to mnie w ogóle nie boli nawet mi nie spuchło nie jest zaczerwienione, normalnie super ;) mam nadzieję że nie będę z tym miała żadnych problemów ;] ale wszystkim dziewczynom które będą sobie robić kolczyk mówię żeby porządnie odkazić kolczyk i pępek:) ja dla zmniejszenia bólu przyłożyłam kostki lodu żeby go troche zamrozić i jak na razie jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia ;) robienie kolczyka przez kolezanke to juz wielka glupota (moj blad), a robienie kolczyka na wlasna reke ? na to to ja juz wgl nie mam slow. Przeciez moglas przebic krzywo iwgl. szkoda slow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saruuś .
No Andzia powiem ci że masz meega odwagę jak przebiłaś sobie sama pępeek .. ja bym się na takie coś nie zdecydowała NIGDY ! . a jeśli coś źle zrobiłaś i będziesz miała zakażenie to co wtedy . ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DidiLbn
Do Saruu Nie chcesz to nie wyjmuj bedziesz musiala to zrobic za pare miesiecy do roku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saruuś. nie wytykaj błędów innym,skoro sama bład popelniasz tak jak napisala to DidiLbn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saruuś .
Mikusia ja nie wytykam błędów . Ale robienie kolczyka samemu to jest przesada .. DibLin zmienilam kolczyk na krotki tak jak mowiłaś . A jakie moga byc komplikacje po długim kolczykuu . ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim!!! Potrzebuję porady. Zrobiłam kolczyk jakieś niecałe 3 tygodnie temu. I tak sie zastanawiam czy przypadkiem nie mam wzięte za dużo skóry, bo mała kulka dosłownie wbija mi się w skórę i praktycznie można powiedzieć że zrobiła mi się dziura! Co prawda zaczerwienienie jest już niewielkie i nie ropieje mi, wydostaje się tylko trochę limfy. I nie wiem czy dać mu jeszcze troche czasu i zobaczyć co się będzie z tym działo czy może jednak lepiej go po prostu wyciągnąć??? Będę wdzięczna za Waszą odpowiedź! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellie1403 Na poczatek.. jaką masz dlugosć precika ? Bo moze byc to poprostu od tego ze kolczyk jest zbyt krotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro masz juz jak to napisalaś "dziure" to lepiej bedzie wyciagnąc kolczyk. Skoro wrasta Ci w skóre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pręcik jest jakoś długości 10 mm, może po prostu kupić dłuższy kolczyk i z tytanu??? Bo ten mój jest ze stali chirurgicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DidiLbn
Ellie Kup kolczyka 16 mm. !!! masz za małego kolczyka i moze on Ci wrosnąć w skóree. Saruss. konsekwencja nakladania długich kolczykow na niezagojone kanaly jest migracja proste i logiczne ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauddka
Co wy gadacie że nie boli jak boli i to okropnie. Przebicie jest straszne i kilka dni po tym nie da się siąść schylić czy nawet zawiązać buta bo to boli. Minimum 3-4 miesiące goi się to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DidiLbn
klauddka KU*WA !!! ile moża tłumaczyć jedno i to samo ? nie gadaj głupot że boli bo to sprawa indywidualna tak samo jak gojenie sie . ;/ PS. Nie udzielaj sie tu wiecej jak masz pisac głupoty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonaa ...
hej, od nie dawno czytam forum. Mam kolczyk w pępku od 2 miesięcy i jestem zaniepokojona jedną sprawą.. zatem przy górnej kulce nie dawno na skórze zrobiło się dookoła takie coś.. nie wiem jak to mam opisać taka jakby obręcz.. nie wiem kulkaa .. tylko że dookoła .. jak na to nacisnę to mnie boli .. przemywam solą ii od czasu do czasu smaruję tribioticime ale to nic nie daje .. czy możecie mi coś na to poradzić ? Będę wdzięczna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DidiLbn
do zaniepokojona Poręcz ? a nie nosisz przyppadkiem wiszacego/ciezkiego kolczyka? Najlepiej by bylo jakbys wyslala mi zdjecie na e-maila angg2309@interia.pl. Narazie normalna pielegnacja plus dolacz do niej Azulan zamiast soli .i tribiotic na noc na 30 minut wytrzec i tak przez 5 dni. pllus jeszcze mozesz urzywac octenisept

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonaa ...
do DidiLbn : noszę zwykły kolczyk, taki jak dostałam przy przekłuwaniu. Wyślę Ci zdjęcie dziś wieczorem + jutro pójdę do apteki i zakupię to co mowiłaś . ;) dziękuje za rade ;) . myślę że mi to pomoże . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaratruskawka
Hey ;) Wczoraj byłam przebić pępek, moje pytanie jest taki czy mam sama robić sobei opatrunki przez jakiś czas tzn. przyklejać plastry czy nie? roznie piszą raz że trzeba kilka dni drudzy ze nie bo jest dostęp powietrza a wy jak myślicie? i jeszcze jedno gościo mi mowil zeby nei smarować zadnym tribioticiem, wy natomiast polecalcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DidiLbn
klaratruskawka Nie polecamy tu tribioticu. tribiotic jest uzywany podczas infekcji i wtedy Zalecamy ; )) Co do pielegnacji sól fizjologiczna(0,5gr) + octenisept (okolo 25zł) jeżeli nie octenisept to Azulan (5zł) nie zakładaj plastrów . Co do kapieli w basenach opalaniu itd. mozesz wyczytac w ostatnich stronach forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DidiLbn
Do zaniepokojona Hmm bardzo dziwi mnie twój przypadek . A czy ta obrecz to nie jest po prostu czerwona skóra (opuchlizna) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DidiLbn
Zapraszam was wszystkich na mojego bloga . tam duzo szybciej odpisze ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaratruskawka
dzięki za odpowiedź ;) a o róznych kapielach w morzu, jeziorze itp. czytałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonaa ...
Do DidiLbn : sama obręcz nie jest czerwona . wyslałam Ci jedno zdjęcie na e-maila którego podałaś wcześniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DidiLbn
do zaniepokojona wydaje mi się że następuje 'wypchnięcie tkanki' w niektórych przypadkach tak sie zdarza i po prostu musisz smarować tribioticiem tak jak pisalam wczesniej . Jeżeli się cofnie to bardzo dobrze ;) ale jeżeli jeszcze bardziej bedzie wychodzic to niestety trzeba wyjąć kolczyka bo się nie przyją nie probuj obcinac tkanki ani nic. a przypadkiem nie masz kolczyka ze stali ? bo z tego co widze to chyba ze stali. Jeżeli tak to wymień na tytan bo moze po prostu stal Cie uczulila (co nie zmienia faktu ze moze dojsc do dalszego wypychania tkanki) . Mam nadzieje że pomoglam;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaratruskawka
jeszcze mam jedno pytanie ;p wczoraj jak przemywałam przed spaniem pojawiła sie na waciku niewielka ilość krwi zarówno z dolnej jak i z górnej dziurki. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonaa ...
Do DidiLbn : Baaaardzo mi pomogłaś ;) . dziękuję ślicznie ;) . a czy na allegro mogę zamówić ten kolczyk z tego tytanu ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×