Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość DODA23
Ja mam 7lat i szybko,sie zagoil ale kumpeli ktora byla ze mna sie babral.Wiec zalezy to od skory,tkanki tloszczowej itp. A robilysmy u kosmetyczkia,a bol taki jak przekowanie uszu. Polecam wszystkim,fajowo wyglada i na opalonym cialku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po jakim czasie moge zmienic kolczyk ..? przekluwalam w czwartek ponad tydzien temu .. nie leci ropa, ogolnie nic zlego sie nie dzieje ; P na gorze tylko mam zaczerwienione ale nie boli [; ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym Ci nie radziła jeszcze zmieniać (wyjmować)u mnie tez na początku było dobrze, ale póxniej zaczęło ropiec... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabelka7
kolczyk mam juz 4 dni i jak narazie to mam troche cerwonei troche mi leci z tego jakas wydzielina....Wyglada zajebiscie! Nie zaluje tego naprawde przebicie nic nie boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubia_oli
zrobiłam sobie kolczyka gdy miałam 12lat, ok 9 miesiecy tem. jak rodzice mi pozwolili to czemu nie... poszłam zrobic go z mama i nic nie czułam. gojił mi sie bardzo dobrze dopuki nie wyjechałm do hiszpani zmiana klimatu, ocean, baseny itp. zaczoł mi tak ropiec ze szok totalny rodzice mnie chcieli wiesc do szpitla bo sie wystraszyli, naszczescie nie było to tak grozne i obeszło sie bez szpitala. przemyłam og dokładnie i wsadzilam leczniczego i po tych poru miesiącach jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubia_oli
do SAVANY. co nas to obchodzi ze wszystko cie drazni bo rzuciłas palenie takie słownictwo to wiesz gdzie...opanuj sie!!! i ile ty masz lat ze sobie palisz? wiem jestem młodsza ale wkurz mnie to jak ktos sie chwali ze pali szlugi. wogule co mają szlugi do kolczyka w pępQ? a i jeszcze jedno: kolczyki na karQ nie są najlepeze a w nosi to co innego... jak bd chciała to sobie w piździe zrobi a nie tylko na karQ... co cie to interesuje ile inni maja lat gdy sobie cos przekówaja patrz na siebie ile ty masz lat i palisz jak rodzice pozwolili to sobie zrobili,niektórzy nawet bez zgody rodziców maja kolczyk w jezyQ czy w pępkQ i jeszcze ich nie nakryli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość give me a break
jak bede przemywac spirytusem salicynowym i smarowac mascia tribiotic to sie szybko zagoi??prawda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti_
Chcialabym zrobic sobie kolczyka w pępku, ale bardzo sie boie... i z tego co tu czytam to paskudna sparwa.. ladnie to wyglada....!!!! A na wakacje moge sobie zrobic??? czy sa jakies przeszkody typu: slonce , woda.. Proszae o odpowiedz...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLa_gdansk
czym kosmetyczka przekowala pepek i czy mozna jej sie oddac bez starchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Negra
AH dziewczyny.... MAcie Kolczyki w pępku - ale wam dobrze . Ja niestety juz dwa arzy miałam przekuwane i dwa razy juz mi sie skóra przerwała po pewnym czasie ;( byłam załamana i do tej pory nie wiem jaka tego była przyczyna? chyba moje ciało po prostu nie akceptuje kolczyka :( szkoda , bo to wyglądało zajefajnie... a i jescze czasem sobie patrze na te moje ładne kolczyki y tak mi żal. chce zaznaczyc ze przekuwanie było zronione w profesjonalnych zakładach. nie za głęboko, nie za płytko dziurka... Miał ktos taki przypadek?> czy powinnam spróbowac po raz 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam dziewczyne co za 5tym razem dopiero zostało ;) Więc czemu nie ? :p Tylko poczekaj az Ci sie troche pępuszek podreperuje.. ;) Ps. Dziewczyny, aż mi sie płakać chce.. raz przyjdzie jedna 17 i sie cieszy ze starcza potem przyjdzie 14 i sie tez kłóci ... dziewczyny... to nie ma sensu ;) A poza tym jak same piszecie w koncu: temat KOLCZYKI W PĘPKU so.. piszmy :D bez kłótni prosze ;) Buziaki :* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolczyk najbezpieczniej zmieniać po ok 6 miesiącach pod warunkiem, że jest zupełnie wygojony>>taką dostałam informację w Kulcie, a tam się znają. Nie wolno przemywać ran spirytusem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabelka7
ej Wiecie co zrobil mi sie strupek i nie moge go usunac!Myje go bagietka i nie schodzi! poradzie mi cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna przemywac spirytusem, jak mi sie zrobilo cos brzydkiego przy kolczyku to zeby dobrze oczyscic musialam spirytusem ( tym do picia :P ) przemywac... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rubia_oli
rubia_oli ogalrnij swoje emocje kochanie bo zle na tym wyjdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość give me a break
to mozna przemywac spirytusem czy nie???? przeciez on wysusza....ja mam w kolo czerwone i strasznie swedzi czy to jest normalne???? tak ma sie goic?? przemywam i smaruje mascia...prosze odp:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież nie chodzi o to by wysuszyć skórę, bo właśnie wtedy będzie podrażniona i zacznie schodzić. Moim zdaniem spirytus jest zbyt mocny i inwazyjny. Lepiej przemywać rany solą fizjologiczną lub rumiankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurek u mnie właśnie o to chodzi zeby taka skurka jakby \"martwa\" zeszła ;) Ale ogólnie można przemywac, znam wiele osób które także przemywają, choć gdybym nie musiała wróciłabym do soli fizjologicznej ;) Buźka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kogos kto obraził rubia_oli
ja nie musze nic robic a szczególnie ogarniac sie u mnie wszystko w porządku nie wiem jak u ciebie. ja nie pisze ze połowa mojej szkoly pali czy ze wszystko mnie w***wia bo rzucam palenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość give me a break
...ale czy moze mi ktos odpowiedziec czemu to tak mnie swedzi...kur... bym sie zadrapala na smierc...bym to zrozumiala gdybym o to nie dbala ale skoro dba to czemu swedzi...:/ plis odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAVANA
Czy zrobił się komuś krwiak przy górnej dziurce ?? Bardzo proszę o odpowiedź!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość give me a break
oki dzieki noo mam nadzieje ze to sie goi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynthia xD
A więc tak. Sama chcę sobie zrobić kolczyk i szukałam na jego temat duzio info.... No i znalazłam pewną stronę, gdzie jest pokazane jak się robi ten kolczyk :D Kliknijcie na "Pępek" i będzie. Oto link: http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://konto.bydgoszcz.wsinf.edu.pl/~szaman/art/porady/kolczyk.JPG&imgrefurl=http://konto.bydgoszcz.wsinf.edu.pl/~szaman/art/porady/porady.html&h=237&w=311&sz=7&hl=pl&start=7&um=1&tbnid=982Qa7nQU96OqM:&tbnh=89&tbnw=117&prev=/images%3Fq%3Dkolczyk%2Bw%2Bp%25C4%2599pku%26svnum%3D10%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynthia xD
Co...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×