Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość kaasioolka
kamciu kochana:P zapomnialam tu wpadac wogolem;pp hyh jak tam twoj pepuszeQ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co w sumie to tak średnio ;) Ta skórka wygląda jakbym miała rope pod spodem, ale widac to na szczescie tylko jak podważam ( piercer i pielegniarka mówili, że po jakims czasie zejdzie :D ) Juz go wyjęłam, czyściłam i było ok :D :P ;) Teraz sobie jesczze z wildcat`a zamówiłam sobie :D ;) A u Ciebie ? :P Pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAVANA
Hej dziewczyny! Potrzebuje pomocy!! Wokół mnie wiele dziewczyn zrobiły sobie kolczyki w pępku. Nie są za grube. Ja jestem chuda ale bez przesady mam maly waleczek :P Ale nie w tym rzecz. Wszystkie dziewczyny maja ladny ten kolczyk bo nie widac prętu. Tylko dwie kuleczki od dołu i górwy. Czy ta kosmatyczka u której byłam to wzięła mi za mało skóry czy co ?? Troche mi dziwnie bo u nich tak fajnie wyglada a u mnie od dołu widac 4mm prętU!! A wy jak macie ?? Mam się zmucić, że mam coś nie ładnie ? prosze o odp.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAVANA
WYPIERDALAJ HUJU JEBANY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAVANA
Przepraszam za słowka ale rzucam palenie i wszystko mnie drażni ///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasioolka
kamciu u mnie super pepuszeQ jest zajebisty..;];* muaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasioolka
hyh..;* ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAVANA
Hmm....wydaje mi się tak jak patrze, że wszytskie sztyfty są tej samej długości, ale to dziewczyny maja identyczny i jest im ladnie ;(;(;(;( A myslalam o przeklociu jezyka i nosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolczyki są różnej długości - popytaj tam gdzie piercing robią. Język i nos...tak myślałam - to kolejny standard po pępku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myslałam nad językiem ;) Ale w sumie jak pomysle o tym, że kolczyk przebija mięsien (którym jest jezyk ;)) to mi sie odechciewa :D :P Na pępku chyba poprzestane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAVANA
Wiesz kocurku, napewno nie obkolczykuje soboe karku, rąk czy nie wiem co tam jeszcze wymyslaja. Mam dopiero 14 lat i wydaje mi sie ze takie kolczyki nie sa najlepsze do tego wieku, ale w nosie to inna sprawa :) :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAVANA
Słuchajcie!!! Byłam w przychodni tam gdzie się lecze i jak mnie badała moja doktór i stwierdziła, że przez ten kolczyk pewnie bedę miała zapalenie watroby typu C.. Powalilo ja czy co ?? hehe matka mojej kolezanki zaczela sie denerwowac...ale wydaje mi sie teraz to juz nie ma co jezeli nawet cos nam grozi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAVANA
ILE WY WOGOLE MACIE LAT ? CHODZI MI W JAKIM WIEKU SOBIE PRZEKŁÓWACIE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agunia921
Ja mam Latek 15;) ja od zawsze marzyłam o kolczyku w nosku ale zawsze uważałam że jestem za młoda ale teraz to jush chyba mogę...;) Tylko problem w tym że u mniw w sql są różni nauczyciele...;/ Może nic mi nie będą mówić ale będą patrzyć na mnie jak na dziwadło i plotkować między sobą...;/ CAłe szcęście że mojej mamie się to wzsystko podoba;) i nie ma nic przeciw temu;) A co powie reszta to jush mnie nie obchodzie bo to w sumie mój pręcik a nie ich i jak i8m sie co$ nie Podoba to mogą się nie patrzeć prawda...;) ale nie jestem jeszcze przekonana do tego czy zrobić czy nie...;) nie boję się bólu czy też nie jest mi szkoda kaski na takie rzeczy ale zastanawiam się jak to będzie wyglądało jak będę starsza...;/ A dziewczynki możecie mi jakoś fachowo doradzić jak pielęgnować świezo przebity pępek?? CałuSiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izek
Hello:( Mam zalamke straszna;( Robilam sobie kolczyk w pepku jakies pol roku temu i wszytsko bylo ok ale ta skora zaczela mi sie stopniowo zmniejszac;( nie mam pojecia dlaczego... no i wlasnie teraz juz sie trzyma ostatkami sil.. Nie wiem co mam z tym zrobic;( Jest mi maksymalnie smutno bo wlasnie akurat teraz jak idzie lato to to sie stalo, przez cala zime nosilam go pod bluzka a teraz nie moge go pokazac;( tak bardzo sie niego cieszylam... Wie ktos moze dlaczego tak sie dzieje??? Mysle o tym zeby go wyjac i zrobic jeszce raz!! Tylko nie wiem po jakim czasie moge zrobic na nowo a chcialabym jak najszybciej;( Mial ktos moze taka sytuacje juz? Prosze was o rady.... Z gory bardzo dziekuje.. Jestem zalamana tym faktem;( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izek>> z tego co opisujesz to kolczyk Ci się nie przyjmuję i skóra chce go wydalić - to nawet po pół roku może się zacząć dziać. Ja tak miałam w przypadku przekłucia nadgarstków. Jedyne wyjście to wyciągnąć kolczyk, poczekać aż się zagoi i przekłuć znowu. A przekłuwałaś profesjonalnie, czy samodzielnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izek
Przekluwalam w profesjonalnym studiu i to mnie boli najbardziej:( bo wybralam najlepsze w poznaniu TITTY TWISTER :/ Czy to znaczy ze juz zawsze tak bedzie mi sie robic? Chcialam jeszce dodac ze mam kolczyk ze stali moze powinnam wymienic na tytan. To moje gg 5502858 jesli mozesz to sie odezwij, bo widze ze jestes w temacie i zansz moj problem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaa no nie
kocurku Ty sie znasz. Nie mialam kolczyka wpepku kilka dni bo zgubilam i czekalam na nowy a teraz po prostu nie moge go przelozyc... Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izek>> nie zawsze musi się tak robić. Ja zmieniłam na tytanowe i i tak nie pomogło. Mogła ci się wdać jakaś infekcja, bakterie...cokolwiek i to spowodowało, że kolczyk się nie przyjął. Przy powtórnym przebiciu nie musi się tak stać. zalaman>> a jak długo masz ten kolczyk? Chyba nie ma wyjścia jak na siłę go założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izek
a wiesz mniej wiecej po jakim czasie bede mogla zrobic na nowo? zalezy mi zeby jak najszybciej...:( podobno ranka szybko sie goi A u Ciebie nadal tak sie dzieje ze skora sie zmniejsza czy wkoncu jest juz dobrze? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi być całkiem wygojone, bez zaczerwienienia czy opuchlizny. Skóra musi wyglądać zdrowo żeby można było przekłuć na nowo. Jak już zacznie kolczyk wyłazić tak jak w Twoim przypadku to już raczej odwrotu nie ma i lepiej wyciągnąć. Ja jeszcze u siebie miałam nadzieję, że w końcu się to zatrzyma, ale jednak wyciągnełam kolczyki i czekam aż mi się rączki zagoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izek
i ile juz czekasz? mi ten kolczyk trzyma sie na ostatnim kawaleczku skorki wiec raczej ranka nie bedzie duza...mam nadzieje ze sie szybko zagoi:/ nawet nie zdarzylam sie nim nacieszyc;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pępku się szybko zagoi, tym bardziej że już ci mało skóry zostało. Ja mam inną sprawę bo miałam nadgarstki przekłute na 2,5 cm. Po wyciągnięciu kolczyków odstęp między dziurkami jest 1,5 cm, więc mam teraz nadgarstki ozdobione dwoma bliznami w postaci bordowych kropek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izek
to faktycznie nie fajnie:/ ciekawe od czego to zalezy:( Ja nawet nie jestem w stanie okreslic ile mam tej skory obstawiam chyba 1mm ;p to cud ze sie jeszcze trzyma:/ wole wyjac i zaostrzedzic sobie przypadkowego wyrwania:/ Najlepsze jest to za ta skora mi sie zmniejszala stopniowo ale w ciagu 5 dni z jakis 5 mm na 1 mm!!!!!! fatalnie:/ Jakbys mogla odezwac sie na gg bylabym wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaa no nie
kocurku ;) Na chamca przebilam kolczykiem, po prostu mocno nacisnelam, ale mam inny problem. Przeciskalam od gory i tylko tak wejdzie kolczyk, od dolu sie nie da. Poki co chodze z tym oczkiem ktore ma byc w pepku na gorze, zeby jakos sie ten pepek przyzwyczail, nikomu nie pokazuje wiec co mi tam :D Ale co zrobic by od dolu sie dalo, kombinuje juz 2h :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×