Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość Edytka31
pola11111111111 najlepiej ćwiczyć na najmniejszym obciążeniu wtedy nie wyrobią ci się mięśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złożyłam reklamację przyjęli w ten sam dzień i mam nowego orbitreka sprawny wczoraj jechałam pierwszy raz 10 minut więcej nie dałam rady na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertj10
do Butom Ja również kupiłem Kettlera verso 107. Podczas ćwiczeń słychać jakieś pukanie. Nawet kiedy orbitrek stoi to po lewej stronie w miejscu mocowania pedała do koła zamachowego można wyczuć luz, ale tylko z tej jednej strony. Czy to normalne, a może źle złożyłem orbitreka. Proszę o jakąś podpowiedź co mam robić. Bo nie wiem czy reklamować sprzęt. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertj10
do Butom Ja również kupiłem Kettlera verso 107. Podczas ćwiczeń słychać jakieś pukanie. Nawet kiedy orbitrek stoi to po lewej stronie w miejscu mocowania pedała do koła zamachowego można wyczuć luz, ale tylko z tej jednej strony. Czy to normalne, a może źle złożyłem orbitreka. Proszę o jakąś podpowiedź co mam robić. Bo nie wiem czy reklamować sprzęt. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka31
elusia123 brawo jak na pierwszy raz to i tak niezle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaIE
Dziewczyny, mieszkam w Irlandii i niestety na tutejszym, pedzonym hormonami jedzeniu, przytylam 7 kg. Chce kupic orbitreka, zwlaszcza, ze sa tu teraz masywne, 50% przeceny, tylko nie bardzo wiem jaki. Ketlera, o ktorym wiekszosc z Was pisze, tu nie ma, ale to co widzialam wydaje sie byc porzadne. Mam tylko jedno pytanie - czy i jaka jest roznica miedzy orbitrekiem magnetycznym i elektromagnetycznym i ktore sa lepsze? Z gory dziekuje za odpowiedz - obrosnieta tluszczem na obczyznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata11
Ćwiczę wytrwale ale mało chudnę. Postanowiłam dołączyć dietę, może wówczas będą lepsze rezultaty. Do Depresion-ja też mam Thorna 4145 i jestem bardzo zadowolona z tego sprzętu. Jest cichy, nie skrzypi a wyświetlacz działa bez zarzutu. Sądzę, że trafił Ci się wadliwy egzemplarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaIE
Dziewczyny, mieszkam w Irlandii i niestety na tutejszym, pedzonym hormonami jedzeniu, przytylam 7 kg. Chce kupic orbitreka, zwlaszcza, ze sa tu teraz masywne, 50% przeceny, tylko nie bardzo wiem jaki. Ketlera, o ktorym wiekszosc z Was pisze, tu nie ma, ale to co widzialam wydaje sie byc porzadne. Mam tylko jedno pytanie -czy i jaka jest roznica miedzy orbitrekiem magnetycznym i elektromagnetycznym i ktore sa lepsze? Z gory dziekuje za odpowiedz - obrosnieta tluszczem na obczyznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbi
robertj10 ja mam thorna 4145,ale problem miałam ten sam słychać było stukanie i był wyraźny luz,co 10 min. jazdy trzeba było dokręcać,ale u mnie mąż zaradził w ten sposób,że kupił jakąś specjalną podkładkę sprężynującą która powoduje,że już się to nie odkręca i działa teraz rewelacyjnie:) może u Ciebie też takie rozwiązanie pomoże pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbi
robertj10 ja mam thorna 4145,ale problem miałam ten sam słychać było stukanie i był wyraźny luz,co 10 min. jazdy trzeba było dokręcać,ale u mnie mąż zaradził w ten sposób,że kupił jakąś specjalną podkładkę sprężynującą która powoduje,że już się to nie odkręca i działa teraz rewelacyjnie:) może u Ciebie też takie rozwiązanie pomoże pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E2rd
Witam Jestem od wczoraj posiadaczem orbitreka DOMYOS VE630. Jednak poprzedni właściciel nie miał do niego instrukcji obsługi. Część funkcji jest dla mnie jasna jednak z tego co przeczytałem ma jeszcze kilka których nie udało mi się rozgryźć.Jeśli ktoś może mi pomóc będę wdzięczny. Pozdrawiam wszystkich amatorów orbitreków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e2rd
Witam Jestem od wczoraj posiadaczem orbitreka DOMYOS VE630. Jednak poprzedni właściciel nie miał do niego instrukcji obsługi. Część funkcji jest dla mnie jasna jednak z tego co przeczytałem ma jeszcze kilka których nie udało mi się rozgryźć. Czy może mi ktoś pomóc? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiuleczka7
jak już to kup magnetyczny, jest cichy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e2rd
Jestem od wczoraj posiadaczem orbitreka DOMYOS VE630. Jednak poprzedni właściciel nie miał do niego instrukcji obsługi. Część funkcji jest dla mnie jasna jednak z tego co przeczytałem ma jeszcze kilka których nie udało mi się rozgryźć. Czy dysponuje ktoś instrukcją do tego rowerka i może mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina-zlotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie jestem od jakiegoś czasu użytkowniczką orbitreka Christopeit EL5 ciężko było mi się zmobilizować do ćwiczeń ,ale w końcu zaczęłam od tygodnia regularnie i intensywnie ćwiczyć jak na razie na prawdę jestem b.zadowolona samopoczucie o wiele lepsze i zauważyłam ,że sylwetka zaczęła mi się powoli ładnie modelować a zależy mi na schudnięciu około 7 kg także jeszcze sporo czasu przede mną.... Pozdrawiam serdecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie jestem od jakiegoś czasu użytkowniczką orbitreka Christopeit EL5 ciężko było mi się zmobilizować do ćwiczeń ,ale w końcu zaczęłam od tygodnia regularnie i intensywnie ćwiczyć jak na razie na prawdę jestem b.zadowolona samopoczucie o wiele lepsze i zauważyłam ,że sylwetka zaczęła mi się powoli ładnie modelować a zależy mi na schudnięciu około 7 kg także jeszcze sporo czasu przede mną.... Pozdrawiam serdecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś może mi pomóc ?dziewczyny czytam Wasze wcześniejsze posty i dosłownie o tych przebieganych km i kaloriach to mi się nie chcę wierzyć jak to możliwe ,że przez 60 minut ktoś przejechał 20 km i spalił np 200kcal ,teraz to dosłownie nie wiem czy ja mam coś z licznikiem?bo ja jeżdżąc 45 minut dziennie spalam 400-450 kcal,jadąc średni 14,5-16km na godzinę i w takim okresie czasu przebiegam 11 km ,dodam że ćwiczę na średnim obciążeniu i co trzy minuty przechodzi on automatycznie na lżejsze i na cięższe obciążenie ale nie jest ono maksymalne.....;) Pozdrawiam serdecznie i liczę na odpowiedż;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka31
ewelina-zlotko Z tego co tu czyam to widze że co orbi to inaczej pokazuje u mnie po przejachaniu 20 km w 60 min pokauje jakies 230 kalorii a jezdze na namniejszym obciażeniu a co do schdnięcia to wiesz trudno powiedziec ile czasu ci to zajmnie kazdy organizm jest inny i na pewno inaczej reaguje ale regularne ćwiczenia na pewno pomogą wytrwałości i sukcesów życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti 37
BERTAKASSIA myślę ,że może spróbuj zmienić obuwie ,ja też ćwicząc w jednych butach czułam bolące stopy ,jak zmieniłam problem zniknął, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starletka3
Cieszę się że tu trafiłam - zaraziłam się "orbitrekomanią" na siłowni ale ponieważ nie mam czasu żeby tam regularnie chodzić postanowiłam kupić sobie orbitreka do domu. niestety mieszkano nie jest zbyt duże więc wszystkie o długości np. 140 odpadają. dodatkowo finanse tez ograniczone - znalazłam na sieci które mi się podobają czy ktoś może podpowiedzieć czy warto któryś z nich kupić?? jestem niską osobą więc chyba mniejsze orbitreki będą ok? http://www.allegro.pl/item521949353_cichy_magnetyczny_orbitrek_z_komp_i_pulsem_yk_b23.html#gallery http://www.allegro.pl/item530148279_super_magnetyczny_orbitrek_body_sculpture_be6640.html http://www.allegro.pl/item533999965_super_magnetyczny_orbitrek_energetic_body_anthelop.html Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starletka3
Witam, proszę o pomoc - nie znam się na orbitrekach ale bardzo mi się spodobały i chcę go sobie kupić i ćwiczyć w domu. jestem niską osobą i mieszkanko nie za duże wiec szukam raczej coś mniejszego ale cichego za ok. 500 zl. znalazłam na necie kilka - może ktoś mi podpowie czy warto się którymś zainteresować - z góry bardzo dziękuję http://www.allegro.pl/item521949353_cichy_magnetyczny_orbitrek_z_komp_i_pulsem_yk_b23.html#gallery http://www.allegro.pl/item533811365_prof_orbitrek_magn_bodysc_obc_12okg_handpuls_gw24.html#gallery http://www.allegro.pl/item533911115_orbitrek_magnetyczny_energetic_kolo_5kg_bk7569.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starletka3
Witam, proszę o pomoc - nie znam się na orbitrekach ale bardzo mi się spodobały i chcę go sobie kupić i ćwiczyć w domu. jestem niską osobą i mieszkanko nie za duże wiec szukam raczej coś mniejszego ale cichego za ok. 500 zl. znalazłam na necie kilka - może ktoś mi podpowie czy warto się którymś zainteresować - z góry bardzo dziękuję http://www.allegro.pl/item521949353_cichy_magnetyczny_orbitrek_z_komp_i_pulsem_yk_b23.html#gallery http://www.allegro.pl/item533811365_prof_orbitrek_magn_bodysc_obc_12okg_handpuls_gw24.html#gallery http://www.allegro.pl/item533911115_orbitrek_magnetyczny_energetic_kolo_5kg_bk7569.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starletka3
Witam, proszę o pomoc - nie znam się na orbitrekach ale bardzo mi się spodobały i chcę go sobie kupić i ćwiczyć w domu. jestem niską osobą i mieszkanko nie za duże wiec szukam raczej coś mniejszego ale cichego za ok. 500 zl. znalazłam na necie kilka - może ktoś mi podpowie czy warto się którymś zainteresować - z góry bardzo dziękuję http://www.allegro.pl/item521949353_cichy_magnetyczny_orbitrek_z_komp_i_pulsem_yk_b23.html#gallery http://www.allegro.pl/item533811365_prof_orbitrek_magn_bodysc_obc_12okg_handpuls_gw24.html#gallery http://www.allegro.pl/item533911115_orbitrek_magnetyczny_energetic_kolo_5kg_bk7569.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cathy21
hej dziewczyny, pracowałam w sklepie sportowym i uważam, ze orbitrek to świetny sprzęt do spalania tłuszczu, ćwiczenia wytrzymałości i pozostawania aktywnym. Zaraz po bieżni jest to przyrząd do ćwiczeń aerobowych , na którym trenując można uzyskać bardzo dobre wyniki spalania kalorii-do ćwiczenia na rowerku eliptycznym (orbitreku) zaangażowanych jest cała gama mięśni (wyprzedza rower stacjonarny-treningowy). Kupując orbitrek należy kierować się wielkością i ciężarem koła zamachowego - im większe i cięższe (koło 10-13 kg) tym komfort ćwiczenia będzie większy (ruch będzie płynny i nie urywany). Najważniejsze na wyświetlaczu informacje posiada w tej chwili już kazdy orbitrek i są to - czas treningu, dystans, szacunkowo podane spalone kalorie (zależnie od wagi ćwiczącego - im większa tym więcej kalorii się traci, bo pracuje jakby więcej ciałka;) ale spalanie jest rzędu 600-700kcal (nawet 800) na godzinę. Jeśli ma być to trening odchudzający warto ćwiczyć z różną intensywnością - ustawić tryb Random bądź Interwal, albo też Odchudzanie lub Aerobik o ile Wasze orbitreki takie programy posiadają - chodzi o zmienne obciążenie, pracę mięśni z różną siłą. Po sobie wiem, że najlepsze wyniki odchudzające dają treningi 40 min - 1 h non stop, po 20 minutach zaczyna spalać się tłuszcz, a po 1h 'spalają' się nasze mięsnie, czyli białko. Jeśli tylko zrobi się słabo należy zejść i do dłuższego czasu treningu dochodzić stopniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cathy21
hej dziewczyny, pracowałam w sklepie sportowym i uważam, ze orbitrek to świetny sprzęt do spalania tłuszczu, ćwiczenia wytrzymałości i pozostawania aktywnym. Zaraz po bieżni jest to przyrząd do ćwiczeń aerobowych , na którym trenując można uzyskać bardzo dobre wyniki spalania kalorii-do ćwiczenia na rowerku eliptycznym (orbitreku) zaangażowanych jest cała gama mięśni (wyprzedza rower stacjonarny-treningowy). Kupując orbitrek należy kierować się wielkością i ciężarem koła zamachowego - im większe i cięższe (koło 10-13 kg) tym komfort ćwiczenia będzie większy (ruch będzie płynny i nie urywany). Najważniejsze na wyświetlaczu informacje posiada w tej chwili już kazdy orbitrek i są to - czas treningu, dystans, szacunkowo podane spalone kalorie (zależnie od wagi ćwiczącego - im większa tym więcej kalorii się traci, bo pracuje jakby więcej ciałka;) ale spalanie jest rzędu 600-700kcal (nawet 800) na godzinę. Jeśli ma być to trening odchudzający warto ćwiczyć z różną intensywnością - ustawić tryb Random bądź Interwal, albo też Odchudzanie lub Aerobik o ile Wasze orbitreki takie programy posiadają - chodzi o zmienne obciążenie, pracę mięśni z różną siłą. Po sobie wiem, że najlepsze wyniki odchudzające dają treningi 40 min - 1 h non stop, po 20 minutach zaczyna spalać się tłuszcz, a po 1h 'spalają' się nasze mięsnie, czyli białko. Jeśli tylko zrobi się słabo należy zejść i do dłuższego czasu treningu dochodzić stopniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cathy21
hej dziewczyny, pracowałam w sklepie sportowym i uważam, ze orbitrek to świetny sprzęt do spalania tłuszczu, ćwiczenia wytrzymałości i pozostawania aktywnym. Zaraz po bieżni jest to przyrząd do ćwiczeń aerobowych , na którym trenując można uzyskać bardzo dobre wyniki spalania kalorii-do ćwiczenia na rowerku eliptycznym (orbitreku) zaangażowanych jest cała gama mięśni (wyprzedza rower stacjonarny-treningowy). Kupując orbitrek należy kierować się wielkością i ciężarem koła zamachowego - im większe i cięższe (koło 10-13 kg) tym komfort ćwiczenia będzie większy (ruch będzie płynny i nie urywany). Najważniejsze na wyświetlaczu informacje posiada w tej chwili już kazdy orbitrek i są to - czas treningu, dystans, szacunkowo podane spalone kalorie (zależnie od wagi ćwiczącego - im większa tym więcej kalorii się traci, bo pracuje jakby więcej ciałka;) ale spalanie jest rzędu 600-700kcal (nawet 800) na godzinę. Jeśli ma być to trening odchudzający warto ćwiczyć z różną intensywnością - ustawić tryb Random bądź Interwal, albo też Odchudzanie lub Aerobik o ile Wasze orbitreki takie programy posiadają - chodzi o zmienne obciążenie, pracę mięśni z różną siłą. Po sobie wiem, że najlepsze wyniki odchudzające dają treningi 40 min - 1 h non stop, po 20 minutach zaczyna spalać się tłuszcz, a po 1h 'spalają' się nasze mięsnie, czyli białko. Jeśli tylko zrobi się słabo należy zejść i do dłuższego czasu treningu dochodzić stopniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cathy21
hej dziewczyny, pracowałam w sklepie sportowym i uważam, ze orbitrek to świetny sprzęt do spalania tłuszczu, ćwiczenia wytrzymałości i pozostawania aktywnym. Zaraz po bieżni jest to przyrząd do ćwiczeń aerobowych , na którym trenując można uzyskać bardzo dobre wyniki spalania kalorii-do ćwiczenia na rowerku eliptycznym (orbitreku) zaangażowanych jest cała gama mięśni (wyprzedza rower stacjonarny-treningowy). Kupując orbitrek należy kierować się wielkością i ciężarem koła zamachowego - im większe i cięższe (koło 10-13 kg) tym komfort ćwiczenia będzie większy (ruch będzie płynny i nie urywany). Najważniejsze na wyświetlaczu informacje posiada w tej chwili już kazdy orbitrek i są to - czas treningu, dystans, szacunkowo podane spalone kalorie (zależnie od wagi ćwiczącego - im większa tym więcej kalorii się traci, bo pracuje jakby więcej ciałka;) ale spalanie jest rzędu 600-700kcal (nawet 800) na godzinę. Jeśli ma być to trening odchudzający warto ćwiczyć z różną intensywnością - ustawić tryb Random bądź Interwal, albo też Odchudzanie lub Aerobik o ile Wasze orbitreki takie programy posiadają - chodzi o zmienne obciążenie, pracę mięśni z różną siłą. Po sobie wiem, że najlepsze wyniki odchudzające dają treningi 40 min - 1 h non stop, po 20 minutach zaczyna spalać się tłuszcz, a po 1h 'spalają' się nasze mięsnie, czyli białko. Jeśli tylko zrobi się słabo należy zejść i do dłuższego czasu treningu dochodzić stopniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Disney
Od jakiegoś czasu codziennie ''biegam'' na orbitreku... i według mojego licznika wynika, że w godzinę spalam 500 kalorii. czy to możliwe? i Czy przy codziennym godzinnym biegu uda mi się schudnąć 410-15 kg i 2 miesiące?? bardzo prosze o odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×