Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Witajcie! Moje 3-letnie marzenie spełniło się niespodziewanie, od 3 dni mam orbitrek, koleżanka dała mi wypróbować (bo ona woli biegać w terenie) ewentualnie odkupię, jestem zachwycona. Rano wysyłam dzieci do szkoły i mam czas na trening przed innymi obowiązkami - nie trzeba się specjalnie ubierać, wychodzić z domu (przy takiej nadwadze to jest plus) później będzie przyjemniej się pokazać na rowerze czy spacerze... Zaczynam delikatnie, 10 - 15 min dziennie, żeby dojść do formy. Mam do zrzucenia ponad 30 kg - i oczywiście pracuję nad formą. Na nartach w tym roku miałam nauczkę. Brak formy i otyłość! Cud, że jestem cała! Czytanie tego forum zawsze motywuje mnie do wysiłku i daje wiarę, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sceri, gratulacje, masz super wynik trzymaj tak! Udało mi się w zeszłym roku schudnąć 22 kg, w trzy - cztery miesiące. Ćwiczyłam regularnie 2 razy w tyg. i odstawiłam węglowodany o wysokim IG - dieta Montigniaca. Niestety łakomstwo mnie pokonało... i znowu zapracowałam na to wszystko co dźwigam. Teraz liczę na poprawę samopoczucia związaną z ćwiczeniem na orbitreku i wracam do diety (albo jak Montiigniac woli to nazywać) zmiany nawyków żywieniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sceri, gratulacje, masz super wynik trzymaj tak! Udało mi się w zeszłym roku schudnąć 22 kg, w trzy - cztery miesiące. Ćwiczyłam regularnie 2 razy w tyg. i odstawiłam węglowodany o wysokim IG - dieta Montigniaca. Niestety łakomstwo mnie pokonało... i znowu zapracowałam na to wszystko co dźwigam. Teraz liczę na poprawę samopoczucia związaną z ćwiczeniem na orbitreku i wracam do diety (albo jak Montiigniac woli to nazywać) zmiany nawyków żywieniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sceri, gratulacje, masz super wynik trzymaj tak! Udało mi się w zeszłym roku schudnąć 22 kg, w trzy - cztery miesiące. Ćwiczyłam regularnie 2 razy w tyg. i odstawiłam węglowodany o wysokim IG - dieta Montigniaca. Niestety łakomstwo mnie pokonało... i znowu zapracowałam na to wszystko co dźwigam. Teraz liczę na poprawę samopoczucia związaną z ćwiczeniem na orbitreku i wracam do diety (albo jak Montiigniac woli to nazywać) zmiany nawyków żywieniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.kulturystyka.org.pl/modules/news/article.php?storyid=539 Trafiłam na ten adres dzięki którejś z Was Malinka zdaje się, dziękuję. Wyjaśnia on w przystępny sposób mechanizm spalania tkanki tłuszczowej. Polecam. Wczoraj, dzięki temu miałam dwa niezbyt wyczerpujące treningi po 15 i 20 min kontrolując tętno. Naprawdę ważne, żeby wiedzieć jak to robić dobrze a nie bezsensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.kulturystyka.org.pl/modules/news/article.php?storyid=539 Trafiłam na ten adres dzięki którejś z Was Malinka zdaje się, dziękuję. Wyjaśnia on w przystępny sposób mechanizm spalania tkanki tłuszczowej. Polecam. Wczoraj, dzięki temu miałam dwa niezbyt wyczerpujące treningi po 15 i 20 min kontrolując tętno. Naprawdę ważne, żeby wiedzieć jak to robić dobrze a nie bezsensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollet
Mam pytanie do sweetseet: Jaki sprzęt zakupiłaś? Też mam ogromną ochotę, ale nie wiem co wybrać. Bardzo Ci kibicuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICCOL
Błagam jestem tu nowa,chcę kupić orbitreka,ale niemam pojęcia co wybrać-oferta jest bardzo duża .Może troszkę o mnie i moich planach:mam 37 lat i 75 kg wagi przy wzroście 164 cm,poza zrzuceniem 20-tu kg chcę mieć dobrą kondycję i zgrabną sylwetkę.W domu są jeszcze trzy osoby chętne do ćwiczenia (dwoje dzieci i mąż ). Kwota jaką mogę zapłacić to w granicy 2500 zł . Co powiecie o takich sprzętach: http://allegro.pl/item551..._gwarancja.html NIBY NOWE ALE Z WYSTAWKI. ALBO: http://allegro.pl/item548...o_gwarancj.html Proszę o pilną odpowiedź i wasze rady.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICCOL
Błagam jestem tu nowa,chcę kupić orbitreka,ale niemam pojęcia co wybrać-oferta jest bardzo duża .Może troszkę o mnie i moich planach:mam 37 lat i 75 kg wagi przy wzroście 164 cm,poza zrzuceniem 20-tu kg chcę mieć dobrą kondycję i zgrabną sylwetkę.W domu są jeszcze trzy osoby chętne do ćwiczenia (dwoje dzieci i mąż ). Kwota jaką mogę zapłacić to w granicy 2500 zł . Co powiecie o takich sprzętach: http://allegro.pl/item551..._gwarancja.html NIBY NOWE ALE Z WYSTAWKI. ALBO: http://allegro.pl/item548...o_gwarancj.html Proszę o pilną odpowiedź i wasze rady.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Zapraszam na nasze forum, większość z nas już się przeniosła, na kafeterii są ciągłe problemy z powtarzającymi się postami, często nie mozna nic napisać, u nas nie ma problemu - sprawdź: http://forum.orbitrek.com.pl Pozdraiam Thomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Zapraszam na nasze forum, większość z nas już się przeniosła, na kafeterii są ciągłe problemy z powtarzającymi się postami, często nie mozna nic napisać, u nas nie ma problemu - sprawdź: http://forum.orbitrek.com.pl Pozdraiam Thomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Zapraszam na nasze forum, większość z nas już się przeniosła, na kafeterii są ciągłe problemy z powtarzającymi się postami, często nie mozna nic napisać, u nas nie ma problemu - sprawdź: http://forum.orbitrek.com.pl Pozdraiam Thomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola30
Witajcie.Mam pytanie zwiazane z cwiczeniami na orbitreku.Cwicze trzy razy w tygodniu narazie po 35 minut.Jestem prawie 4 tyg. po porodzie ale karmie piersia i nie wiem czy to ma jakis zly wplyw na produkcje i jakosc mleka .Jesli ktos wie wiecej to prosze o pomoc to bardzo wazne dla mnie .Nie chce zeby moje dziecko ucierpialo przez to ze ja chce schudnac.Mam jeszcze jedno pytanie ,po tych 35 min moich cwiczen mam kompletnie scierpniete stopy wrecz nie moge palcami ruszac ,bardzo mi to przeszkadza i zniecheca.Czy to normalne ze w trakcie cwiczen tak sie dzieje,kiedys cwiczylam na steperze bylam wtedy duzo szczuplejsza ale to samo mialam,okropne uczucie.Z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola30
Witajcie.Mam pytanie zwiazane z cwiczeniami na orbitreku.Cwicze trzy razy w tygodniu narazie po 35 minut.Jestem prawie 4 tyg. po porodzie ale karmie piersia i nie wiem czy to ma jakis zly wplyw na produkcje i jakosc mleka .Jesli ktos wie wiecej to prosze o pomoc to bardzo wazne dla mnie .Nie chce zeby moje dziecko ucierpialo przez to ze ja chce schudnac.Mam jeszcze jedno pytanie ,po tych 35 min moich cwiczen mam kompletnie scierpniete stopy wrecz nie moge palcami ruszac ,bardzo mi to przeszkadza i zniecheca.Czy to normalne ze w trakcie cwiczen tak sie dzieje,kiedys cwiczylam na steperze bylam wtedy duzo szczuplejsza ale to samo mialam,okropne uczucie.Z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola30
witam,mam pytanie ,cwicze trzy razy w tygodniu narazie po 35 minut.Jestem prawie 4 tyg. po porodzie ale karmie piersia i nie wiem czy to ma jakis zly wplyw na produkcje i jakosc mleka .Jesli ktos wie wiecej to prosze o pomoc to bardzo wazne dla mnie .Nie chce zeby moje dziecko ucierpialo przez to ze ja chce schudnac.Mam jeszcze jedno pytanie ,po tych 35 min moich cwiczen mam kompletnie scierpniete stopy wrecz nie moge palcami ruszac ,bardzo mi to przeszkadza i zniecheca.Czy to normalne ze w trakcie cwiczen tak sie dzieje,kiedys cwiczylam na steperze bylam wtedy duzo szczuplejsza ale to samo mialam,okropne uczucie.Z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eM.Wu...
Pierwszy raport: Po 8 dniach ćwiczeń na orbitreku 10 km dziennie na wadze spadło "zaledwie"2,5 kg ale za to jaka róznica w obwodzie!! :) Talia: minus 3 cm, biodra: - 2 cm :))))) Nogi i góra na razie bez większych zmian. Działamy dalej ! :))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICCOL
Ja dzisiaj zaczynam-jest ciężko,tylko 4 minutki ,ale myślę,że będzie coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noemi1
Ja jeżdżę godzinę na orbim 2 razy w tygodniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noemi1
Ja jeżdżę godzinę na orbim 2 razy w tygodniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noemi1
Ja jeżdżę godzinę na orbim 2 razy w tygodniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazienka
ten, na którym cwiczę na siłowni ma spechajne programy np. odchudzanie, i taki fajny obrazek, który pokazuje mięśnie napinane w zależności od intensywności machania tymi kijkami. Ogólnie to sie ustawia pod siebi (wiek, waga) i on sam oblicza kalorie, mi na 28 minut wychodzi ok 250-300 kcal, a jak same wiecie, kilogram tłuszczyku to 7000 kcal ... więc systematyczność radze i niezrażanie się brakiem efektów, bo, jak łatwo obliczyc, kilo tłuszczu przy jednym takim treningu dziennie to jakieś 20 dni, ale wtedy spalamy sam tłuszczyk (oponki, boczki, bryczesy i inna), a nie np. wypacamy wodę. I pamiętajcie- tłuszcz waży mniej niż mięśnie, a kontrolę wagi lepiej robić co tydzień, na czczo, po opróżnieniu pęcharza, w bieliźnie, w miarę rzetelkne efekty wtedy są. I jeszcze mierzenie się cm :) bo np. pół kilo zrzucone cieszy niż utrata 5 cm w obwodzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Właśnie mija drugi tydzień regularnych ćwiczeń na mojej gazeli. Dwa tygodnie dwa kilo mniej :) ale najbardziej zaskoczyła mnie utrata cm. Najwięcej w talii bo aż 6cm. do tego biodra 2cm i nogi i ręce po 1 cm. Najczęściej jem co chcę ale oczywiście po pierwsze regularnie co 3-4 godz. i niewielkie porcję. No i dodatki do ćwiczeń takie jak pas i L-karnityna. Pas działa rewelacyjnie a L-karnityna chyba raczej też ;) bo jakoś czuje się dobrze podczas ćwiczeń:) Wiem jedno wyznaczanie sobie kolejnych celów jest bardzo ważne a pierwsze większe zmiany mobilizują dalej przynajmniej mnie :) Tak więc nie poddawać się proszę i obić naprawdę coś dla siebie. Znajdować w tym przyjemność bo jak się robi coś czego się nie lubi to jest ciężko i oby do wiosny :) Pozdrawiam i dużo wytrwałości. Thomas byłeś dla mnie prawdziwym natchnieniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam też jestem nowiutka i właśnie stałam sie właścicielka orboitreka, kupiłam na allegro za 250 zł + 28 przesyłka firmy OLPRAN 92321, terz czekam na dostawę\") zobaczymy jakie będą rezultaty ale jestem dobrej myśli ze zrzucę 8 kg które zostały mi po 2 ciążach, a także poprawię całą sylwetkę. Mam do ws pytanie wiecie może czy ćwiczenia na orbitreku wpływają na wygląd biustu tzn czy poprawiają napięcie skóry i w ogóle jakćwiczenia na orbitreku wpływaja na biust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×