Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Zuzka 8310- ciezko okreslic kazdemu kilogramy spadaja indywidualnie.Sa tutaj osoby ktorym waga sie zatrzymuje na poczatku bo miesnie puchna i zatrzymuje sie woda ale po czasie to schodzi. Sa tez osoby ktore chudna kilogram na tydzien. Ja np po tygodniu cwiczen mialam prawie 2 kg mniej al mam tez sporo do zrzucenia (startowalam z 90 jest 98,5) .wrocilo mi 0,5 kg przez obzarstwo tortem na urodzinach syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pierwszy efekt było widac dopiero po 1 miesiacu..wiec wytrwałosci zycze. Co do mojego "ciałka"ja mam typowe jabłko i wiszace boczki i brzuch i wyglada nie powiem ale brzydko!!! Dlatego tez walcze to naj najgroszy typ "otyłości" który bardzo ciezko sie zrzuca. U mnie tez waga schodzi powoli moze z powodu mojej wagi poniewaz im wiecej ciałka do zrzucenia to efekty wiecej widac i szybciej. Ja po ciazy miałam do zrzucenia 20 kg i udalo mi sie ale zajeło mi to bity rok nie szybciej, wiec tez nie licze teraz na cuda.Dałam sobie dłuzszy czas aby wolniej chudnąc mam nadzieje 1 kg na miesiac wystarczy. (Czyli okolo 1,6kg na miesiac-zrzucałam po ciąży)Mały ma 2,5 roku. Ja nadal zapisuje posiłki i zauwazyłam aby waga stała w miejscu a co za tym idzie ,ze po 2-3 dniach delikatnie opada musze jesc max 1400 kcl dziennie jak jem standart 1500-1700 kcl to waga ani drgnie. I widze wachania dniowe + 300 - 200 i tak generalnie jest. W tygodniu prosciej mi sie rowniez ograniczac z jedzeniem i systematycznoscia jedzenia bo jestem w pracy.(rano 7 sniadnie w domu .potem kolo 10 i 13 w pracy, potem 17 obiad i 18.30 kolacja-białka ,biłe ser. jajka ...) W weekendy dłuzej sie spi mniej posiłków jem bo tylko 3 wieksze-widze po wadze.W dodatku imprezki ze znajomymi sobotnie odbijaja sie znaczaco na wadze))) Ale mam cel i daze do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izkawn napisz prosze , co ci odpowiedzieli w sprawie orbitreka. Ja napisałam jeszcze raz maila , bo na razie to nie było odezwu z ich strony. Pozdrawiam Wszystkie waleczne kobitki i do przodu :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkawn
mam przesłac korpus do ich firmy i naprawią.szukam teraz takiego pudełka duzego ;-) mam nadzieje ze bedzie dobrze.Złosliwosc zeczy martwych zmywarka mi sie zepsuła ;-/spadam do pracy 4gosi5 moze masz zły email ja wysyłałam na ten ; maxisport@sportoneo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam maila i odpisali mi żeby im przysłac orbitreka do siedziby firmy do Bielska -B. Ale sie najeździłam, żeHEJJJJJJJJ.:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Kupiłam sobie wczoraj używanego orbitreka, niestety kupujący oszukał mnie, że sprzęt jest w 100% sprawny, ponieważ nie działa regulacja obciązania. Nie mam mozliwości zwócić go, dlatego chciałam prosić Was o rade. Mimo wszystko chciałabym na nim ćwiczyć, a ocbciązenie wydaje mi sie za duże. Czytałam, że aby efektywnie splać tłuszcz tętno musi wachać sie w granicach 60-80%. Jak myślicie czy jesli będe ćwiczyła wolniej, utrzymują właściwe tętno to spale tłuszcze? Chciłam ćwiczyć szybciej i na mniejszym obciązeniu ale ze nie mam takiej możliwości rozważam ćwiczenie wolniejsze, a przy większym obciązeniu, przy utrzymaniu właściwego tętna. Dziękuję za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kimde 99 myślę że jak będziesz mieć puls tak 120 - 130 to napewno spalisz tłuszczyk a te obciążenie wpłynie troszkę na mięśnie będziesz mieć figurę Osa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirabell40 - Mam pytanie a propos Twojego orbireka, bo chcialabym kupic sobie taki sam (Spokey Bora). _ Czy jest on cichy?? bo to dla mnie priorytet. :)) Z gory dziekuje za odp. i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszyskim ja dzisiaj zaczełam ćwiczyć na orbitreku wytrzymałam 5 min wiecej niemogłam waże ponad 80 kilo chciałabym schudnąć 20 kilo jak cwiczuć żeby nie urosła mi masa mięsniowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puma99 jest cichy ale mam go dopiero ponad tydzien,slyszalam opinie ze rozne modele zaczynaly halasowac po dluzszym uzytkowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonia555 poczatki moga byc ciezkie ja wprawdzie pierwszy raz wytrzymalam 30 min ale ciezko bylo. Teraz tez cwicze nie dluzej niz 40 min. Zeby schudnac a nie wyrobic miesni trzeba cwiczyc na najmniejszym obciazeniu. Wazne jest tez tetno wczesniej czytalam ze 65% wartosci 220- wiek. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonia555 -ja tez mam do zrucenie 20 kg wiec trzymam kciuki. Tez za bardo nie rozumiem z tym tetnem mam 31 lat wiec 220-31x 0,65 i wyszło mi 122 wiec wiekszego tetna nie moge miec?? jak cwicze to mam najmniejsze obciazenie i za szybko nie ide a mam tetno 148 :( zeby utrzymac 122 to ide bardzo badrzo wolno jak mam w tym tepie spalic tłuszcz, ktorego mam sporo :( ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak mmie korci zeby cwiczyc wczoraj weszlam na 15 min chociaz maz mi zabronil ze wzglegu na moja chorobe ale nie moge sie powstrzymac :) dzisiaj mnie tez korci ale syn mnie pilnujebo obiecał tatusiow a ma 6 lat :) ( jest rozadniejszy ode mnie :) ). Musze zasiegnąc porady lekarza czy moge cwiczyc pomimo bólu (bo jak cwicze to mnie nic nie boli :p ). A poki co na zwolnieniu do konca tygodnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gizia- mi tez ciezko zejsc ponizej 150 tetna zazwyczaj 150-170 i tez n ie wiem co z tym fantem zrobic no i tez mam sporo do zrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis zaczelam cwiczyc jedyne 10 minut i zadyszka, do zrzucenia ok 10 kg mam prawie 70, jak sie uda to wiecej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Decyzja zapadła!!! jutro przelew i orbi będzie w drodze :) czas ruszyć tyłek z kanapy i zacząć gubić kilogramy :) Odzyskać uśmiech na twarzy i w duchu. Pozdrawiam i życzę Wam także uśmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zrobilam 50 min tetno 128-132 strasznie wolno ale i tak pot mi lecial po plecach (oczywiscie mialam pas i spodenki wyszczuplajace) wieczorkiem mam zamiar tez zrobic 50 min.:) Pozdrawiam Aha dziaiaj jak weszlam na wage to mialam 75,8 ale pewnie dlatego ze pije duzo wody, herbate zielona i czerwona nie jem chleba , ziemniaków no i oczywiscie slodyczy acha i ostatni posiłek przed 18-sta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis zaraz zgrzesz w pracy i to na maksa Kolega przywiezie z Mc Donalda moje ulubione Lody z polewa czekoladawa.....niby cholernie sie ciesze ale potem bedzie trzeba dodatkowa godzine ciwczyc aby to zrzucic. No coż czasami rozpusta musi być. Mam nadzieje ,ze do tego innych niespodzianek do biura nie przywiezie!!!! Wczoraj tez miałam wiecej bo 1600 kcl...czyli 200 wiecej niz norma. Teraz od rana z tymi lodami mam juz 900 kcl. A czeka mnie jeszcze obiad 300 kcl. ziemniaczki+ kurczak i kolacja wypije tylko kefira aby białka było wiecej No ładnie ide 0000000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś bez cwiczeń, za to głodówka sama woda:) trzeba troche organizm odtruć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniami 22-ja zaczelam prawie 2 tyg temu i schudlam 2 kg z czego wrocilo mi 0,5 ale to przez nie pilnowanie diety i slodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Red_mouse
Orbi złożony... http://www.koweline.pl/product-pol-324--Orbitrek-HoRnet-KOLO-12kg-16-funkcji-do-135kg.html tak jak piszą w opiniach ciężko się skręca i niestety ale trzeba trochę pogłówkować... Nie wszystkie części pasują idealnie.... Dziś już chyba nie zdążę poćwiczyć ale od jutra ostro biorę się za siebie... :D Trzymajcie kciuki dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red_mouse , mam do Ciebie pytanie. Kilka dni temu kupiłam identyczny orbitrek. Ale nie potrafię ustawić wyświetlacza, by kolejno pokazywał prędkość, czas , dystans, kalorie. Własne ustawienia tj. wzrost, wagę wiek itp. jakoś wprowadziłam i nawet pokazuje mi BMI i coś tam jeszcze. Niestety z wyświetlaniem bieżących parametrów nie mogę sobie poradzić . Podpowiedz mi jak to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka_Kasienka
Witam:) Od dwóch tygodni ćwiczę na orbitreku, mam go już od dawna i kiedyś ćwiczyłam regularnie- schudłam w 3 miesiące z rozmiaru dużego 38 do małego 36. Potem oczywiście rzuciłam ćwiczenia i teraz po 5 latach znów mam rozmiar duuże 38 (ale jeszcze nie 40). Ćwiczę teraz 4 razy w tygodniu po 4 minut na 4 obciążeniu (mam 8 możliwych). Ograniczyłam pieczywo, makarony i ogólnie mączne rzeczy. Zauważyłam że jest mi coraz trudniej zrzucać zbędne kg :( Mam nadzieję że uda się tym razem... Wynikami będę się z Wami dzieliła na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zaliczyłam 35 minut. Dzisiaj myślę zwiększyć na 40. Waga niestety stoi w miejscu ale ubyło cm w udach, biodrach i pasie. Czy myślicie, ze nie uda się schudnąć? dołożyć jakaś dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA wczoraj rano zaliczylam 50 min a wieczorkiem 60 min. ale 1,5 godziny po cwiczeniach tak ok 22 bylam strasznie gloda przez co zwymiotowalam. Zastanawiam sie czy to z głodu ( ostatni posiłek jadlam o 16-tej) czy z wysiłku tetno mialam 146-150. dzisiaj jeszcze nie cwiczylam ale mam zamiar zaraz wskoczyć na 60 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×