Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość 123ichudniemy
witam wszystkich po malej przerwie waga nadal stoi ale nie mogę odrzucić chleba jak nie zjem chleba to jestem głodna bardzo:( nie wiem co mam robić:(nie radze sobie z dietom za każdym razem kończy się fiaskiem :( pomocy!!! York 202 12 jak będziesz ćwiczyć na tak dużym obciążeniu to raczej normalne ze nie masz i nie będziesz miała spadku wagi może spaś 05 do 1kl ale nie więcej bo twoje mięśnie nabierają masy ale za to ciało będzie nabierać super sylwetki i nie powinnaś się przejmować wagą chyba ze ci zależy na mniejszych cyferkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Czytałam posty i chyba nikt nie wspomniał o dresie sauna kupiłam na allegro i jestem zachwycona ćwiczę w nim na orbiterku. moje ubrania są tak mokre jakbym wyłączyła wirowanie w mojej pralce no poprostu rewelacja czytałam też o pasach neopranowych ale to daje efekt tylko na brzuchu a i w dodatku jest niewygodny. polecam właśnie ten dres jest nie drogi a efekty są kolosalne ja w ciągu 2 miesięcy straciłam 10 kilo i jestem na etapie dalszej walki z kilogramami .trzymajcie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam No i dostalam orbitreka,moj juz mi skręca.Najadłam sie plackow ziemniaczanych a potem bede cwiczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123ichudniemy -mój orbitrek sam dopasowywuje obciazenie zczytuje tetno z pasa i dobiera obciazenie do spalana tłuszczu. Wiec nie mam wpływu na to .Moj stwierdził,ze chyba tak mi sie poprawiła kondycja ,ze takie obciazenie mi daje)))) bo ja ma 16 roznych obciazen z reguły mam kolo 5-9 taki mi sie wacha przy tepeie 38-40. Ale jak mi wiwinduje na 15 badz 16 obciazenie to nie moge t\wtedy zmniejszam szybkosc jazdy do 23 wiem ze jest to bład ale nie potrafie az tak pedałowac na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirabell40 -miłego cwiczenia i gubienia zbednych kg!!! patiolocezary -słyszałam o nim, ja bez niego jestem mokra.Musze wkoncu sobie pas zakupic Ja to typowe jabłko jestem mam brzuch i boczki-wyglada to koszmarnie-dlatego walcze 123ichudniemy -dlatego cwiczysz , nie poddawaj sie.Mi dopiero po 1 m-ce waga ruszyła.Po mału bedzie dobrze malinka 299 -trzymam kciuki za orbitkowanie,teraz masz wiecej krzepy mamuska3232 -Ty to jestes megasportsmenka, przy maluchach i tak swietnie sobie dajesz rade!!!! m0n1c23k -pisz jak z praca.Czekamy na wiesci.Niestety tyjemy szybko-szkoda,ze na spadek taki nie ma co liczyc ale lepiej po malutku.10 kg..spokojnie dasz rade stokrotka0309 -zwiekszaj raz na tydzien co 5 min..nie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Z pracą, no czekam na interview w piątek 20go (które zostało przełożone). Szczerze, nie jest to firma moich marzeń także się nie nastawiam, zwłaszcza że być może są inne szanse :) Z orbim - dzisiaj 45 minut na raz, i ledwo zeszłam schodami do kuchni żeby się napić. Szok. Słaba kondycja! Mirabell40 napisz jak Ci idzie jak już będzie poskładany. Słuchajcie kupiłam wagę od Weight Watchers i koszmar. Okazało się że wcale nie schudłam tyle co moja analogowa waga pokazuje. Albo wcześniej po prostu więcej ważyłam. Jest 67,7 kg. Wykopałam taki oto link, który mnie zmotywował do dzisiejszych ćwiczeń: http://www.wykop.pl/ramka/192726/jak-kobieta-chce-to-potrafi/# Wam też stopy cierpną na orbim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaliczylam troszke ponad 40 min na orbim bo nie mialam czasu wiecej:) efektow jak tako nie wida ale jestem dobrej mysli i sie nie poddaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka93
dziś zamówiłam orbitreka chce pozbyć sie 20 kg jak myślicie uda się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123ichudniemy
patiolocezary 10kl w 2mc nieźle oprócz tego dresu stosujesz jakaś dietę ja mam 164 wzrostu i 80kl jaki rozmiar powinnam kupić widziałam takie dresy w decatlonie , po ile minut ćwiczysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
york 202 12 dziekuje :) caly czas czekam na skrecenie bo sruby z gwintami zle spasowane ale jeszcze dzis go wyprobuje tak czy siak... pozdrowienia dla wszystkich kręcacych pedalami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pierwszy test zaliczony 35 minut,ponad 5 km,ponad 80 kalorii( nie do konca wierze w te liczniki) tylko pulsu nie moge ustabilizowac skacze gwaltownie ze 110 na 170 podczas jednej zmiany na liczniku,cwiczylam na 1 poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mam do Was jedno pytanko. Czy gdy zaczęłyście ćwiczyć tak intensywniej ( ja robię 60 min dziennie bez przerwy 7 dni w tygodniu) to rozregulował Wam się okres. Ja mam dość regularny, a teraz po dwóch tygodniach ćwiczeń spóźnia się już 4 dzień, zrobiłam test jest negatywny, mam wszystkie objawy jak przy okresie, ale go nie ma :-( i zastanawia mnie czy mogą mieć na to wpływ ćwiczenia na orbitreku? Hmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska3232
Czesc dzis zaliczone cwiczenia :)Ale ja tak tylko na szybko bo lece spac :) patiolocezary jakiej firmy masz ten dres i czy na bank pomaga ja mam pas neoprenowy ale wolalabym cala sie pocic ..napisz ile kosztowal i jaka firma z gory dziekuje...Pozdrawiam wzystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123ichudniemy witaj nie stosuje żadnej diety odrzuciłam słodkie i ćwiczę. na orbim robię 60 min. rozmiar jest uniwersalny ale na metce pisze XL. a wzrost i wagę mamy podobną. mamuska 3232 witaj dres nie ma firmy jest srebrny i ma dwa paski na rękawach od bluzy żółty i czerwony. A kosztował 19,99 zł na allegro. Naprawdę pomaga czujesz się w nim jak byś była w saunie i ćwiczyła jednocześnie!!!! mega wysiłek dla ciała!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony.szczypiorek
niechcący trafiłam na forum mam orbitreka od 1,5 mieciąca ćwiczę 6 razy w tygodniu po 30 minut i nareszcie zaczęłam chudnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja jak narazie tylko was czytam Dopiero planuje kupic orbiego z pozyczenia jednak nic nie wyszlo Wreszcie ktos cos pisze o tych dresach sa takie na alegro do 30 zl tylko niewiedzialam czy warto ale chyba kupie :) zycze wam powodzenia i mysle ze wkrotce do was dolacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkawn
Nareszczcie zamówiony http://allegro.pl/show_item.php?item=2032105908 mam nadzieje ze bedzie dobry.jutro przyjdzie to moze w czwartek cos pocwicze.niesetety tez nie mam za duzo czasu mam 2,5 letnią kasie i 5,5 letnią wiktorie i do tego jeszcze praca.teraz siedze z mniejszą w domu bo jest chora (jak co miesiąc ;-( ) to powodzenia dziewczyny ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka 299
Patiolocezary prosiłabym cie o link tego dresu co kopiłeś na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Jak czytam wasze wypowiedzi to orbitrek dziala na mnie jak narkotyk :) od tygodnia nic innego nie robie tylko przegladam sklepy ze sprzetem sportowym i juz mi sie mieni w oczach. moze doradzicie mi jakego mam kupic albo napiszce jaki wy macie. Jakie najleprze jest koło zamachowe bo jednedo orbitrka widzialam z kołek 8 kg a drugiego w tej samej cenie z 12 kg. i powiedzcie mi jeszcze czy programy sa istotne czy na to nie zwracać uwagi. Prosze o pomoc Dodam ze mam duzo do zrzucenia rok temu po ciazy ( druga ciaza )wazylam 80 kg przy wzroscie 160. przez rok stosowalam rozne diety i zrzucilam 10 kg :) fajnie prawda, lecz od dwoch m-c nie stosuje zadnej diety i mam zajefajny efeky jojo i waze juz 78 kg. Niestety na wyjsie na silownie czy aerobik nie moge sobie pozwolic poniewaz przy dwojce dieci i systemie pracy mojego meza jest to dla mnie niereale a przynajmniej nie systematyczne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Jak czytam wasze wypowiedzi to orbitrek dziala na mnie jak narkotyk :) od tygodnia nic innego nie robie tylko przegladam sklepy ze sprzetem sportowym i juz mi sie mieni w oczach. moze doradzicie mi jakego mam kupic albo napiszce jaki wy macie. Jakie najleprze jest koło zamachowe bo jednedo orbitrka widzialam z kołek 8 kg a drugiego w tej samej cenie z 12 kg. i powiedzcie mi jeszcze czy programy sa istotne czy na to nie zwracać uwagi. Prosze o pomoc Dodam ze mam duzo do zrzucenia rok temu po ciazy ( druga ciaza )wazylam 80 kg przy wzroscie 160. przez rok stosowalam rozne diety i zrzucilam 10 kg :) fajnie prawda, lecz od dwoch m-c nie stosuje zadnej diety i mam zajefajny efeky jojo i waze juz 78 kg. Niestety na wyjsie na silownie czy aerobik nie moge sobie pozwolic poniewaz przy dwojce dieci i systemie pracy mojego meza jest to dla mnie niereale a przynajmniej nie systematyczne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomozcie...cwicze drugi raz i nie moge ustabilizowac pulsu na poziomoe 120-140 cały czas mam pomiedzy 15o-180 a to chyba za duzo...jezdze na 1 i niezbyt szybko ale to nic nie daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giziaa - ja mam koło zamachowe tylko 6 kg (model York Aspire) i jest git. Bałam się że będzie za małe, ponoć optimum zaczyna się od 10 kg. Kieruj się raczej marką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Orbitreka mam od kwietnia 2011, niestety służy mi jako wieszak:) Były próby ćwiczeń, ale najdłużej po dwóch tygodniach kończyło się fiaskiem... w 2010 roku odchudzałam się przed ślubem... schudłam 10 kg, ale niestety w ciągu pół roku przybyło z nadwyżką. Ważę 78kg przy wzroście 170 cm. Od poniedziałku zaczęłam ćwiczyć na orbitreku. W poniedziałek 16 min, dzisiaj 18 min... Nie mierzyłam się, ale wieczorkiem to uczynię i jutro napiszę wymiary. Nie mam jeszcze dzieci ale od prawie dwóch lat jestem mężatką więc pewnie za niedługo zacznę o nich myśleć, a nie chciałabym zajść w ciąże z taką wagą, bo po ciąży będzie mi jeszcze ciężej schudnąć. Mam nadzieję dziewczyny, że będziemy się na wzajem motywować i że w końcu uda mi się porządnie schudnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×