Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Dzieki a jakie marki sa dobre bo totalnie sie nie znam a moge sobie pozwolic na ok 1000 zł. mozecie cos polecic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcialbym kupic jakiegos takiego ktory zaraz bedzie mi nawalal. czytalam komentarze o jednym ktory kosztuje 1049 a po trzech dniach urzytkowania musza dokrecac sróby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska3232
patiolocezary no dres wyglada jak z kosmosu ale pewnie warto...zamowie sobie i bedziemy we dwie jak z marsa hehehe Cwicze wieczorami wiec i tak mnie nikt nie bedzie widzial ...dziekuje za linka juz zamawiam ...Buziaki wielkie i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witosia
do zielony szczypiorek:pozdrawiam,na orbitreku i nie tylko ćwiczę od kilku miesięcy ;) PAMIĘTAJCIE,że między treningami musi być najmniej 24 godziny przerwy!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim! Ja zamówiłam sobie orbi http://allegro.pl/orbitrek-automat-do-150kg-kolo-12kg-hertz-by410be-i2059787445.html , może dzisiaj przyjdzie to napisze coś więcej , jak sie sprawuje i jak sie na nim ćwiczy- mam nadzieje że kiloski pójdą w dół , a jest ich trochę do zrzucenia :( :(. Na razie bez ćwiczeń od 3stycznia zeszło 4,5 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny a taki zwykły z kolem 5kg moze byc czy za mało? nie mam kasy Siedze na wychowawczym i w 4 zyjemy na jednej pesji chce kupic cos taniego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska3232
Witajcie ...dzisiaj sie wazylam bo juz nie dotrzymam do soboty iiiii mam 3 kg mniej :):):) w niecale 3 tygodznie.Dodam ze cwiczac ubieram pas neoprenowy i dresy a na to polar.Teraz zamowilam sobie ten dres sauna co kolezanka poleca i zobaczymy ma byc dzis albo jutro wiec bedzie sie pocic cialko....Pozdrawiam i do wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka
Do 4gosi5 i Kasiek Ten sam jest na allegro trochę tańszy,bo w tym sklepie z linka sama wysyłka 110 zł.A Ja też właśnie zastanawiałam się nad tym samym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, koszt dostawy pisze że 50 zl z tego linkahttp://www.koweline.pl/product-pol-324--Orbitrek-HoRnet-KOLO-12kg-16-funkcji-do-135kg.html. Ja zamówiłam sobie inny za 849,99 +30 zł. dostawa, myśle że jutro mi juz przyjdzie. Długo sie zastanawiałam i szukałam na forach opinie, i znalazłam fajny firmy THORN ale niestety ostatnia sztuka poszła zlicytowana w piątek za 1025 na allegro, więc zamówiłam HERTZ automat, link podawałam chyba na poprzedniej stronie.wydaje mi sie , że rozmiary orb. tez trzeba wziąc pod uwagę, zależy jaki kto ma wzrost, przy moim 161 myśle że ten jest optymalny. Jak jutro mi przyjdzie to dam znac jak sie na nim ćwiczy:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka19796
witam dołanczam do waszego grona mam nadzieje że dzisiaj orbiterek dojdzie wzrost 164 waga 80kg waga docelowa:) 65kg biore psychotropy które spowolniły mój organizm ale mam nadzieje że pokonam te cholerstwo i kilogramy zwałów tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwicze cay czas codziennie po 50-60 min. Wydaje mie sie ze tygodniowo wychodzi mi nieżle ok.10 godzinek po weekendy smigam 2 razy. Wszystcy po malu mowia ,ze za duzo abym nie przesadziała z cwiczeniami. Fakt czasem mam chwile zwatpienia na 50 min...ale mysle jeszcze chwile i koniec!! Całuski pozdrawiam wszystkie orbitkowe panienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkawn
pomocy kupiłam orbitreka ledwo go złozylismy ale się udało.mam problem z komputerem.poustawiałam pare zeczy ale co włanczam (jesli dobrze to robie) tp wychodzi mi erro albo cos innego. pomocy bo niewiem o co chodzi http://allegro.pl/show_item.php?item=2032105908

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka 8310
Witajcie kochane, chciałam dołączyć do wasze grona i liczę na wsparcie, ponieważ jesteście świetnymi motywatorkami:):), krótko o mnie, waże 71 kg wzrost 167, 2 dzieci, mąż,praca, chcę schudnąć do 60kg, licze na zrzucenie chociaż 3-4 kg do maja bo wtedy moja córcia idzie do komuni i chcę wyglądać naprawde dobrze a później jeszcze troche do wakacji więc mam nadzieję że uda mi się.Orbi już zamówiony mam nadzieję że dotrze jutro lub w poniedziałek, doradźcie mi ile minut jak na pierwszy raz mam ćwiczyć zakładam ok 30 min.ale niewiem czy wytrzymam, w ubiegłym roku jeździłam na rowerku stacjonarnym i było ciężko po 30 minutach.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izkawn , a kiedy zamawiałas tego orbi. , bo ja zamówiłam w piątek po południu i do dziś jeszcze nie dowieżli a już w pn pododno byl wysłany :( :( , nie mogę sie juz doczekać żeby zacząć spalać te zgromadzone zapasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkawn
zamawiałam w piatek wieczorem dostałam wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka 8310 -witaj. Ja na pierwszy raz smigałam po 1- 15 min przez 1 tydzien i myślałam,ze nie dam rady. Z czasem zmieniam program i dokładałam po 5 min na tydzien nie wiecej. Teraz smigam po 60 min i jestem wykonczona czasem 50. Moj orbi jak zakladam pas do mierzenia tetna to mam puls 138 jak wyzej to zrzuca sam obciazenie i lekko pedałuje. Wydaje mi sie ze wszystko zalezy od orbiego Ja jade 60 min obciazenie srednio jest na 4-5-6 tetno 138 Jak jestem zmeczona po pracy to wiedze czasem i 1 -2 przez dłuższa chwile. Na koncu mierzy mi jaka mam kondycje od 1 do 6 -najgorsza. Wychodzi mi tez roznie f-3 to tylko kilka razy miałam generalnie f-5 f-4...i tak sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Czy ktos sie orientuje dlaczego nie moge zejsc do 140 pulsu, caly czas w przedziale 160-180.Ponoc za wysoki dla spalania tluszczu. Mam 40 lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!\ Wlaśnie mąż pojechał kupic mi orbitreka, w koncu sie zdecydowalam a raczej mąz to za mnie zrobil i kupił mi Kettlera Verso 109. Juz nie moge sie doczekac jak przyjedzie do domu i mi go zmontuje :P Juz wzielas srodki przeciwbolowe (bo mi kregoslup nawala a dokladnie rwa kulszowa) bo chcalabym juz dzisiaj pozejdzic :P pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - ten error wyskakuje bo nie zmierzyłaś pulsu. Kładź łapki na puls (te metalowe cusik na wewnętrznych uchwytach) i odczekaj chwilę, powinno się unormować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkawn
niewiem dokłądnie o co w tym komputerku chodzi ale wyszło na to ze za wolno pedałowałam i wyszło f1 i pipkało.Z czasem sie naucze ;-) Dziewczyny usmiejecie sie,wczoraj pierwszy raz w zyciu weszłam na orbitka i po 3 minutach nie mogłam złapac oddechu.byłam na 6 poziomie tragedia.nie przypuszczałam ze jest ze mną az tak zle.od dzisiaj zaczynam zmieniac nawyki zywieniowe;MŻ i 5 posiłków dziennie.Niestety bardzo lubie piwo i pijam codziennie po 3-4 ale z tym tez koniec.obiecałam sobie ze piwo tylko w sobote.a z orbitkiem musze zaprzyjaznic oczywiscie jak mi dzieci pozwolą.trzymajcie kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkawn
jeszcze pytanko. czy cały czas wasz orbitrek jest podłączony do prądu? czy po cwiczeniach go odłanczacie.w sumie nie ma sesu zeby ciągło prąd przez cały czas ale wole sie zapytac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) dzisiaj rano weszlam na wage 77.3 a musze (chcialabym) zejsc do 55 kg. :P .Wczoraj zrobilam 15 min, dzisiaj rano 20 min (z pasem )ale mam zamiar jeszcze dzisiaj pocwiczyc i musze kupic sobie ten dres sauna :) Ps. mi tez stopy cierpną :( Aha czy moge liczyc na wasze wsparcie bo w grupie zawsze raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkawn
gizzia napewno dasz rade.trzymam kciuki. Ja mam pecha ledwo sie spociłam na orbim i cos mi pstrykło w kole i teraz niema różnicy między 1 poziomem a 12 niewiem o co tu chodzi.Jakies fatum mam.Wkurzyłam sie niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie orbitki:) do tej pory tylko czytałam Wasze wypowiedzi, ale dziś chcę dołaczyc do Waszego grona ćwiczących/odchudzających. Od 2 sty zaczęłam dietkę bez ćwiczeń (było 84,2 wczoraj 79,3)pasowałoby jeszcze z 12kilosów zrzucić ale nie wiem czy dotrwam, ale myśle że razem z Wami będzie mi łatwiej. Wczoraj przyszedł mi orbi, więc pokręciłam juz wieczór trochę --ale tylko 20 min bo na więcej nie starczyło mi kondycji.Dzisiaj 30 min 350calorii i szczerze mówiąc nie mam siły na więcej. izkawn Mi też coś chrumie w kole ale może sie to dotrze albo rozleci, troche śmierdzi chi.......m jak sie dłużej kręci pozdrawiam Was gorąco:) :) ćwiczmy i chudnijmy:);0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka
Witam wszystkich, Proszę doradźcie mi.Nie wiem jakie koło będzie lepsze przy mojej wadze68kg i wzroście 170-zastanawiam się między orbitkiem AVANTI Z KOŁE 7KG,a HoRnet z kołem 12kg.Dodam że mój mąż też chce się dołączyć i ćwiczyć a waży 90kg.Proszę doradźcie który lepszy bezie dla mnie.Zastanawia mnie po prostu czy to 12 kg nie będzie mi za ciężko na nim ćwiczyć.Muszę wybrac któreś z tych dwóch i to już,bo trzeba brać się do spalania tych pozostałości poporodowych. Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka 8310
Witajcie właśnie mój upragniony orbi do mnie dotarł, myślę że wieczorkiem już będzie pierwsza próba, więc trzymajcie kciuki.4gosi5 ,ja tez dopiero dołączyłam wczoraj więc wspierajmy się razem:):)pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zrobiły sie chyba zakwasy w łydkach po dzisiejszym kreceniu--zupełny brak kondycji--trzeba sie rozkrecić--myślałam że będzie lżej.Widze że lzej to tylko gromadzi sie zapasy:) :) .OK zuzka83 będziemy sie wspierać , w grupie łatwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka 299
Któras z Was pytała czy jest możliwość rozregulowania miesiączki przez ćwiczenia na orbitreku. Dzisiaj byłam u mojego ginekologa i zapytałam go o to. Odpowiedział, ze nie jest to mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×