Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Dziewczyny, dołączam do Was!:) Właśnie kupiłam orbitreka, moim celem jest zrzucenie ok. 7 kg do wakacji. Wiem, że dla Was taka waga może wydać się przy moim wzroście (170) przesadą, ale dwa lata temu ważyła 48 kg, jestem bardzo drobnej budowy, moja obecna waga jest wynikiem napadów bulimicznych/kompulsywnego jedzenia i tabletek anty... Wydaje mi się, że problem z napadami jest już za mną i postanowiłam wziąć się za siebiei zrzucić zbędne fałdki i cellulit!:) Tym bardziej, że zajmuję się wspinaczką skałkową, gdzie każdy zbędny kilogram bardzo przeszkadza o osiąganiu dobrych wyników. Postanowiłam zdrowiej jeść, wyrzucam węgle proste, dopuszczam drobne grzeszki (np. 1 lód czy marcepanowy zajączek do godz. 14;), bo nie wyobrażam sobie życia bez grama słodkości. Ale głównie będzie: chude mięsko, ryby, nabiał, złożone węgle mnostwo warzyw, owoce tylko okołotreningowo i rano, tak jak radzą na sportowych forach.:) 4 razy w tygodniu po 500 kcal spalanych na orbitreku, codziennie 6 weidera i rozciąganie. No i w 3 dni w tygodniu, te bez orbitreka - treningi wspinaczki. Mam nadzieję, że dzięki wspólnemu motywowaniu się i dzienniczkowi posiłków i treningów, każda z nas osiągnie swój cel!:) Niech więc moc będzie z Wami, a waga leci w dół!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe - ja też bym chciała schudnąć przed powrotem teściowej - ma brzydkie i spasione córki ale czepia się tylko mnie i swojego syna, czyli mojego męża .... wkurza mnie to , i chcę jej udowodnić że baznadziejna, to jest - ale ona !!!! tak więc ćwiczę wczoraj spaliłam tylko 550 kcal , ale pewnie dlatego że czuję już nogi i ręce a na dodatek skrzypiał plastik który strasznie mnie irytował podczas ćwiczeń !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monbla
hej no to dzisiaj sie postaram przynajmniej 40 min pobiegac ale nie wiem czy mi sie uda bo mam 8miesieczne dziecko ktore nie zawsze da mi w dzien pobiegac a moj maz wraca z pracy pozno i musze potem po nocy biegac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to moze tak by to
Izzunia u mnie plastik tez skrzypi... podlozylam pod ''nozki'' z przodu kawalki szmatki (pocielam stara koszulke i i zlozylam na kilka czesci) i voila!! Nie skrzypi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj znow pobilam swoj rekord ponad 620kcl spalonych u mnie tez jest jak samo jak wyzej pisala kolezanka, ze sie nie chce, ale potem a to do 40 minut, potem a to moze jeszcze troche do 15 km, i tak przedluzam i przedluzam i srednio cwicze 50 minut, ciezko zaczac, wydaje sie to meczace ale im dluzej tym latwiej mi sie cwiczy. zaczelam dokladnie 10 dni temu i spadl mi brzuch 2 cm, ale waga od paru dni idzie w gore. cwicze 6 dni w tyg wiec metabolizm powinien sie podkrecic a ja jakby mam zaparcia. co prawda ciezkosci nie czuje ale nie mam potrzeby wyprozniania chociaz jem mniej, ale nie glodze sie na 1000kcal tylko dochodze do 1500 spokojnie wiec juz nie rozumiem. Staram sie nie dolowac, bo widze, ze cialo mi sie zmienia. a co do mleka to ja bym nie odpuszczala sobie, mleko jest zdrowe, dietetycy nie polecaja za bardzo odtluszczonego gdyz to wlasnie ten tluszczyk ma najwazniejsze skladniki ktore sa nam potrzebne, wiec moze nie 3,2, ale tez nie 0,5% bo wtedy picie mleka jest bez sensu gdyz to tylko biala woda bez witamin itp. no koniec tego marnowania czasu przed komputerem, zalaczam serial i na orbiego :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może tak inaczej
tyle sie czyta ze najlepiej pic wode, ale jak ktos nie lubi to można zastapić to np wywarem z zupy np. warzywnej czy rosołu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woda to podstawa, taka dostaje się do komórek, rosołki czy wywary organizm musi oczyścić i niestety zazwyczaj jest w tym sól i inne świństwa. Jeśłi nie możesz pić zwykłej wody to wciskaj cytrynę, ale taką prawdziwą, działa cuda. kanadyjka2012 nie jedz owoców na noc, zwłaszcza po treningu, robisz błąd. Zjedz jogurt/kefir, tunczyka, szybciej schudniesz. Owoce to cukry (fruktoza) i niestety odkładaja się w organiźmie w postaci np boczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na orbim ćwiczyłam 1,5 m-ca na siłowni co drugi dzień po 1 godzinie. I powiem Wam, że efektów wagowych nie ma. Ciało się zmieniło, jest ładniejsze, sprężyste itd, ale mnie zależy na zgubieniu kilku kg. Kupiłam drugi karnet i teraz na bieżnię się przerzuciłam. Być moze przyzwyczaiłam się do orbiego i już na mnie nie działa jak kiedys. A wczoraj po godzinie na bieżni szybkiego marszu bo tak ok 6,5 km/h czuję dzisiaj zakwasy na udach, łydkach i tyłku. I w sumie to dziwne, bo powinnam ich nie mieć chyba, w końcu ćwiczyłam na orbim. Ale widać on daje mniejszy wycisk.... Teraz jakiś czas bieżnia, potem dla urozmaicenia znów orbi. Musi być dobrze....przecież się staram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izzunia 123 trzymam za ciebie kciuki i wierzę że tym razem ci się uda mi tak że to forum pomogło zrzucić moje zbędne kilogramy i nadal biegam po godzince lub 20 km. biegam jednym tempem i utrzymuję puls 125- 130. zeszłam z rozmiaru 46\44 na 42/40 wagowo już nie chudnę tyle co na początku ale widać po centymetrach że jest spora różnica. zobaczysz będziesz super laska a twojej teściowej opadnie szczęka he he chciała bym zobaczyć jej minę!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie forumowiczki ;) ...... ja chwilowo zawiesiłam ćwiczenia(jestem chora ;( ).... a ponadto mam awarie OBRIKA!!!!----normalnie załamka!!! Widze nowe osoby na forum---> WITAJCIE W GRONIE ORBITROMANIACZEK ;) Dawno się nie odzywałam ale to nie znaczy,że nie zaglądam na forum..... wręcz odwrotnie..... zaglądam tu prawie codziennie ;) Uwielbiam czytać o waszych sukcesach i to w jaki sposób się wspieracie--->po prostu superek!!! Ja też się nakręcam gdy to wszystko czytam ;) ..... a pesymistów pozdrawiam---> bo widz,że ich też ty nie brak ;) Teraz trochę o mojej walce z tłuszczykiem; ..... moje ćwiczenia zaczęły się jakieś półtora miesiąca temu i są rezultaty- bez ściemy ;) do tego dietka( nie głodówka!!!!) a efekty mogą powalić!! Che zaznaczyć ,że ja się tylko mierze w udach ,biodrach i pasie( moja waga raz stoi,raz spada więc lepiej dla mnie gdy tego nie widzę i wtedy nie tracę motywacji) to taki mój sposób na odchudzanie----> a efekty widzę po ubraniach i komentarzach znajomych czy rodziny...... Także kochani nie poddawajmy się , walczmy z tym okropnym tłuszczykiem!!! Pozdrawiam wszystkich orbitrekomaniaków!!!! ;) do napisania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patiolocezary - dziękuję za słowa otuchy - jestes niesamowita ! wierz mi że jej minę warto bylo by dać na you tube , żeby zmotywować dziewczyny do ćwiczeń, ale mąż by mnie udusił ;D swoją drogą patiolocezary niesamowity efekt w 3 miesiące ! nieporozumienia !!! stosowałaś jakieś diety ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izzunia123 nie nie stosowałam żadnej diety po prostu odrzuciłam słodkie ale to nie znaczy że nie jem w ogóle jak mam ochotę to jem ale nie w takich ilościach jak kiedyś!!! ja ćwiczę w dresie sauna pisałam o nim gdzieś na stronie 202 lub dalej jak się waży dużo to szybciej się chudnie a w tej chwili tak 1 kg w miesiącu ale wiem że to jest dobry wynik bo będzie mniejsze ryzyko efektu jojo a uwierz mi po każdej stosowanej diecie go miałam. DAMY RADĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Dziewczyny (i chłopaki?), przed nami cięzki czas.. Święta Wielkanocne :) i mnóstwo pokus na stole świątecznym.. mazurki, babeczki... ;) Ja wczoraj nie miałam czasu na orbiego, jak wyszłam z domu po szóstej, to wrociłam po 21-ej. Od jutra mam urlop, więc wezmę się za siebie i poćwiczę. Ważę się raz/tydzień, rano, na czczo i moja waga stoi w miejscu... aktualnie 60,0 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja odstawiam orbiego na pewno tydzien. Zła jestem starsznie bo swita ida a ja nie bede cwiczyła chyba po raz pierwszy bede miała przerwe. Kurde skreciłam noge mam cala kostke popuchnieta nawet chodzenia sprawia ból. Masakra -chce mojego orbiego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
York 202 12, współczuję urazu. Ja kilka lat temu miałam skrąconą nogę w kolanie i ból przy chodzeniu oczuwałam masakryczny :( Byłam u chirurga, zalecił mi leżenie około tygodnia i okłady z kwaśnej wody. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i orbiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Od dłuższego czasu śledzę :) forum, a raczej Wasze osiągnięcia. Muszę Wam pogratulować wytrwałości. Oritrek kupiłam w połowie lutego i przez pierwsze 2 tygodnie ćwiczyłam, ale niestety Marzec okazał się porażką pod względem ćwiczeń, ponieważ Ich nie było. Zaczęłam od piątku po godzinie wieczorem, mam nadzieję, że wytrwam przez cały miesiąc. Niestety jestem bardzo niecierpliwa :( i jak nie widzę efektów to się zniechęcam, ale liczę na to, że jak będę ćwiczyła miesiąc to "zobaczę" efekty. Po jakim czasie Wy zaczęliście widzieć pierwsze efekty? Moją zmorą jest duuuży brzuch :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yrok 202 12
qazzaq11 -wiem jak cieżko jest jak efekty sa zerowe. Ja przez pierwszy miesciac nic nie spadłam dopiero potem waga drgneła nie wiele. Jak popatrzysz na moje wyniki to sredno wychodzi 1 kg na miesiac..nawet troszke mniej Ale malymi kroczkami zdobywam cele. Czasem mam chwile zalamania bo 3 tygodnie i waga stoi a potem tydzien i ładne schodzi. Trzymam kciuki. Obrałam sobie cel i motywacje ze do czerwca zrzuce "balast" i bardzo tego pragne. Nie poddam sie a czasm naprawde ciezko dla mnie z czasem i kg. tz. Wygospodarowanie 1 godzinki dziennie to czasem cud nie wiem jak to robie- a jednek potem jkestem dumna sama przed soba. Zreszta mąż tez zadowolony ze nie mam drogiego wieszaka na ubrania lecz sprzet ktory słuzy nam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mi trochę lepiej jak czytam Wasze wypowiedzi :) motywacja wtedy się buduje :) Mam nadzieje, ze wytrzymam cały kwiecień i liczę na to, że po miesiącu uzależnię się od ćwiczeń, hi hi. Liczę jeszcze na to, że będę mogła też chwalić się efektami :)) Nawet te "cholerne" kg mogą zostać, ale niech centymetry z brzuchola uciekają...a jest ich dużo za dużo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary331
dziewczyny czy zmniejszył wam się obwód łydek ćwicząc na orbitreku? chciałabym je wyszczuplić choć to bardzo trudne i zastanawiam się czy można tego dokonać ćwicząc na tym przyrządzie...pozdrawiam i proszę o odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łydki napewno zrobiły sie bardziej umiesnione -sprezyste fajne wygladaja w leginsach.Widac ze to noga ktora cwiczy.Szczuplejsza napewno. Moze kg az tak w moim przypadku nie spadaja ale wygladam inaczej ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazzaq11 polecam Ci pas na brzuch i do roboty. Za kazdym razem ubieram go i brzuch mi sie mega poci, w ciagu 10 dni stracilam 6 cm na wysokosci pepka, takze super :) poza tym widze ze uda mi sie zmieniaja ale moj plaski brzuszek mega motywuje do walki chociaz ida swieta i nie odmowie sobie serniczka czy babki ale postaram sie wiecej pocwiczyc :) i po swietach wziac sie ostro bo na koniec maja mam urlop i chce zablysnac bo znajomi nie widzieli mnie juz pol roku :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM DZIEWCZYNY DOŁĄCZAM DO WAS :)) WAGA 74 KG WZROST 173 CM CEL 60 KG Jak myślicie czy dam rade na orbitreku tyle kg zrzucić ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-11,5 kg mniej od połowy lutego do tego wspomagam sie adim dieta 1000kcl dziennie, i ćwiczenia codziennie hula hop godz, 1 w tyg aqua aerobik, i 6 razy w tyg orbitrek 45-60 min i dużo dużo wody :) W biuście 5 cm mniej, brzuch 10 cm mniej, biodra 6cm mniej, udo 5cm mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj -11,5kg od polowy lutego - gratulacje!!! :) Jakże zazdroszczę :) Oczywiście Wasze rady biorę do serca:) i czas kupić Passss :)) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczynki - ciesze się że ktoś tu Coś pisze .... muszę się wam pochwalić ze znówm mam 1 kg mniej ;) w zasadzie ograniczyłam tylko słodkie napoje , i jem o jakies 20 % mniej .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 10 dni pozbyłaś się 3kg. Gratuluje! Ja nie wiem, jak Wam to się udaje. Muszę popracować nad swoją "silną" motywacją. Czytałam, że dokładacie ćwiczenia na hula hop. Też jestem pod wrażeniem, że dajecie radę godzinę kręcić. Długaaa droga przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×