Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Witajcie piękne panie:) już po swiętach... Ogrom pracy i czających się kalorii :) ale też chwila na spokojne pomyślenie i pobycie nie tylko z bliskimi, ale i ze sobą..Wczoraj po blisko tygodniowej przerwie pojeździłam 40 min.Obawiam się,że wbrew rozsądkowi, bo bardzo bolą mnie stopy (wczesniej jedna-teraz obie)-są po prostu przeciążone. Stosuję rozmaite żele, łykam suplementy, a i tak cierpię. Powoli do mnie dociera , że wybrałam nieodpowiednią formę ruchu i. Martwi mnie po podwójnie : wydałam sporo na sprzęt i naprawdę to polubiłam..Wiązałam z orbim duże nadzieję.. Może po prostu jestem jeszcze za ciężka? Może potrzebuję odpowiedniego obuwia? Pomóżcie, podpowiedzcie cos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie! Od pewnego czasu czytam wasze wypowiedzi i chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na temat tych baniek. Ja mam bańki w domu, ale używam ich jak się przeziębię , czy to takie same o których wy piszecie? Napiszcie jak wy ich używacie(tylko szczegółowo) to może i ja zaczne ich używać i napiszcie czy te lekarskie mogą być. Pozdrawiam was serdecznie i słonecznie:) P.S. Od dziś zów zaczynam ostro ćwiczyć na orbitreku bo miałam dwa tygodnie przerwy i niestety efekty widać od razu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisterka
hejka, wczoraj: 45 minut + 120 brzuchów, ale na wagę to nie włażę, bo się normalnie boję... królowomatko-mnie też bolą stopy w trakcie ćwiczeń, staram się wtedy troszkę jechać tak jakby obciążając przednią częśc (na palcach) i na zmianę pięty czyli przenoszę ciężar ciała na tył stopy. Czuję wtedy ulgę w tych nieobciążonych miejscach, poza tym zawsze mam na nogach skarpety, za to brak u mnie jakiegoś specjalnego obuwia, tylko zwykłe kapciochy. u mnie dziś zimno, szaro i buro, po południu jadę do drugiej pracy, wrócę pewnie ok. 21-ej, jak zwykle na orbiego już nie będę miała siły...a może jednak? ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królowomatko , nie poddawaj się i nie zniechęcaj !!!! Bardzo dobrze zrobiłaś , ze kupiłaś orbiego :) Dobrze wydane pieniądze i tej wersji się trzymaj ! Ból z czasem przejdzie . Załóż skarpetki i przewiewne obuwie a napweno dasz radę . Aniulko , w temacie baniek to jeszcze jestem świeża , Kicia mi poradziła , wczoraj zakupiłam bańki chińskie , oliwkę i pełna zapału zabrałam się za masaż , boooooooooooooooolałoooooooooooooo okrutnie !!! To chyba chińskie tortury !!! Wytrzymałam może 2 minuty i koniec . Masakra !!!!Nogi czerwone , dzisiaj znowu czytam ,m że to tak ma być :( więc ponowię próbę dzisiaj wieczorekiem - zobaczymy czy dam radę . A może jakieś znieczulenie by się przydało ? ;) Jak zaczęłam używać depilatora elektrycznego to też myślałm , ze go wyrzucę a teraz to releks :) więc moze z tymi bańkami też tak będzie ?? Może któraś też ma takie doświadczenia bólowe ?? Będę dawała znac na bieząco , zobaczę ile wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aniulka , temat baniek to Ty lepiej dobrze przemyśl , ale jak nie dasz rady na nogi to będą na przeziębienie ;) Ja wczoraj kupiłam chińskie i zabrałam sie za masaż , wytrzymałam 2 minuty !!!!!! Ból straszny !!!!!!! Inne dziewczyny piszą , że po kilku razach mniej boli ale nie wiem czy im wierzy ć ? Chyba tak , bo nie wierzę , żeby tyle osób taki ból tolerowały . Przypomniało mi się , jak zaczynałam depilację depilatorem elektrycznym , na początku myślałam , że będę wyła z bólu a teraz to dosłownie relaks :) oglądam film i depiluję , nic nie boli :) Więc może z tymi bańkami też tak będzie ??? Myślę , że połączenie orbitreka i baniek da super efekty . Będę próbować dzisiaj wieczorem , zobaczymy czy wytrwam 3 minuty ??? Jutro dam znać co i jak . Królowomatko powodzenia ! Załóż sobie grubsze skarpetki i przenoś ciężar jak pisze sisterka , też tak robię i nic nie boli :)Nie martw się wydanymi pieniędzmi , warto było i tej wersji się trzymaj a ja trzymam kciuki :) Powodzonka !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinior
hej wszystkim mam do sprzedania orbitreka firmy york x202, kupiłam go kilka miesięcy temy (na gwarancji) ale niestety musze sie go pozbyc bo zmieniam mieszkanie na mniejsze i nie mam go gdzie trzymać :/ Sprzęt jest w idealnym stanie , wszystko w nim chodzi bez zarzutu. Osobiście jestem z niego bardzo zadowolona ponieważ przez te kilka miesięcy dużo starciłam na wadze dzięki niemu ok 12 kg (mogę zaprezentować zdjęcie z przed i po w razie potrzeby) Jestem z wrocławia i najlepiej byłoby go odebrac osobiście. zainteresowanych proszę o kontakt mailowy : kingajg@poczta.fm lub nr GG 4359033

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orbeata a może za mocno zasysasz te bańki i dlatego tak boli,spróbuj mniej zaciągnąc.SZUKASIA gdzie jesteś nic nie piszesz, co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale ja musze znać konkrety z tymi bańkami, jak wy ich używacie, czy te lekarskie się nadają i jak ich używać? Napiszcie prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka te lekarskie tez sie nadaja, a uzywasz je np na tyłek lub uda nakładasz zelu,balsamu lub oliwki do ciała zaciagasz lekko bańke i przesuwasz ja po danej parti ciała tak aby nie odpadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka te lekarskie bańki też się nadają ,a stosujesz je np na tyłek lub uda, nakładasz żelu balsamu lub oliwki do ciała zaciągasz lekko bańke i przeuwasz po danej parti ciała tak żeby nie odpadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kicia, dziś wypróbuje ten masaż bańkami+ godzine na orbitreku+100 brzuszków:):):) Jutro napisze jak było. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kicia, dziś wypróbuje ten masaż bańkami+ godzine na orbitreku+100 brzuszków:):):) Jutro napisze jak było. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKASIA
Witajcie kochane.Jestem,ale okropnie mi się nie chce ćwiczyć po tej chorobie,dziś weszłam i zaraz zeszłam z orbiego,następne podejście wieczorem... kiciu ale to nie ja cię zaraziłam.....:-) nie daj się chorobie,ale wyniki robisz już super,gratuluje serdecznie!orbeata to chyba zależne jest od modelu,tak mi się wydaje,bo ja najwięcej spaliłam 190 cal,a przejechałam ponad 20 km,otyle pupsko mój mąż też tego popiera,ale do pracki jeżdzę sama;-)))) pozdrawiam serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki ja dopiero dzisiaj weszlam na orbiego po swietach i pyknelam godzinke czuje sie ociezala jak slon masakra chyba moje marzenia w tym tygodniu zeby zobaczyc sprzodu 54 spelzna na niczym bo chlonelam jadlo kilogramami :( brrr jutro sie okaze na wadze :/ dzisiaj mialam wszystkie badania do pracy, jestem od 4 rano na nogach, popikali mi obie rece bo z jednej krew nie chciala leciec, a raczej osoba, ktora pobierala musiala by sie jeszcze troche poduczyc, teraz tak bola mnie obie w lokciach ze szok :[ w piatek wszystkie wyniki, ale przynajmniej wiem, ze pod wzgledem okulisty, neurologa i laryngologa wszystko ze mna ok- jeden plus :) a co do baniek chinskich potwierdzam, ze boli tak tylko na poczatku, ja tez myslalam ze sie posr... za przeproszeniem do tego po kilku pierwszych sesjach powychodzily mi male siniaczki, ale teraz jest juz ok przewaznie zasysam banke na maxa i cierpienia juz niet :) cieplutkie pozdrowienia i przesylam zdrowe fluidki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZUKASIA ty mnie tylko mobilizujesz, a nie zniechęcasz :) już mi ciebie brakowało na forum. Ale jeszcze pocwicze wieczorem może więcej wycisne ( słaba jestem dzisiaj.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
witajcie dzisiejsze cwiczenia zaliczone :) otyta pupo gdzie sie podziewasz :) ja jakos po tym colonie nie chudne :( jak ty :( szukasiu bedziesz znowu smigac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKASIA
Dobrze,ze jestescie poczytalam,poczytalam i wejde zaraz na orbiego,ale daje sobie pol godzinki max kicia ćwiczymy razem? bo samej jakoś się nie chce..... oj tak pogody są okropne,mam już dosyć,wręcz pragne słońca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutka26
orbeata widze ze masz te same wymiary co i ja...bardzo by mi było miło jak bysmy miały ze soba kontakt..moze to nam doda wiecej zapału do tego zchudniecia..tez chce osiągnac 62kg.a tak przy okazji pozdrawiam wszystkie tu wspaniałe kobietki..bo naprawde podziwiam Was dziewczyny jak tak czytam 30min..a o 60 to ja nawet nie marze jak zrobiłam 20to było moje najwiekrze osiągniecie jestescie poprostu super ze tak smigacie na tym orbim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Tak jak wczoraj pisałam zrobiłam sobie ten masaż bańkami no i muszę stwierdziś ze to nie było zbyt relaksujące no i nie we wszystkich partiach ud bolało tak samo, ale wydaje mi się, że efekty po jakimś czasie będą super, tylko trochę cierpliwości potrzebuje. A na orbim zrobiłam tylkom 50 minut i więcej nie dałam rady po tej dwu tygodniowej przerwie.....a i oczywiście 100 brzuszków zaliczone. Pozdrawiam i życze wytrwałości:) P.S. Do tych baniek muszę zakupić sobie oliwke bo balsam za szybko się wchłania:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisałam wczoraj masaż był, choć nie mogę stwierdzić, że był bardzo relaksujący:( Z tego co zauważyłam to nie bolało mnie tak samo w różnych partiach ud, no i muszę sobie zakupić oliwke bo balsam się szybko wchłania, ale obiecałam sobie, że bede robiła sobie te masaże codziennie bo po jakimś czasie efekty moogą być super:) Na orbitreku wytrzymałam niestety tylko 50 minut bo po tej dwu tygodniowej przerwie więcej nie dałam rady:( no i 100 brzuszków zaliczone. Pozdrawiam i życzę wytrwałości dziewczęta bo ten orbitrek naprawdę dużo daje, różnice widze zwłaszcza jak przestałam ćwiczyć. PA :) Jak mi się to nie wklei to już więcej nie pisze..........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisałam wczoraj masaż był, choć nie mogę stwierdzić, że był bardzo relaksujący:( Z tego co zauważyłam to nie bolało mnie tak samo w różnych partiach ud, no i muszę sobie zakupić oliwke bo balsam się szybko wchłania, ale obiecałam sobie, że bede robiła sobie te masaże codziennie bo po jakimś czasie efekty moogą być super:) Na orbitreku wytrzymałam niestety tylko 50 minut bo po tej dwu tygodniowej przerwie więcej nie dałam rady:( no i 100 brzuszków zaliczone. Pozdrawiam i życzę wytrwałości dziewczęta bo ten orbitrek naprawdę dużo daje, różnice widze zwłaszcza jak przestałam ćwiczyć. PA :) Jak mi się to nie wklei to już więcej nie pisze..........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisałam wczoraj masaż był, choć nie mogę stwierdzić, że był bardzo relaksujący:( Z tego co zauważyłam to nie bolało mnie tak samo w różnych partiach ud, no i muszę sobie zakupić oliwke bo balsam się szybko wchłania, ale obiecałam sobie, że bede robiła sobie te masaże codziennie bo po jakimś czasie efekty moogą być super:) Na orbitreku wytrzymałam niestety tylko 50 minut bo po tej dwu tygodniowej przerwie więcej nie dałam rady:( no i 100 brzuszków zaliczone. Pozdrawiam i życzę wytrwałości dziewczęta bo ten orbitrek naprawdę dużo daje, różnice widze zwłaszcza jak przestałam ćwiczyć. PA :) Jak mi się to nie wklei to już więcej nie pisze..........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisałam wczoraj masaż był, choć nie mogę stwierdzić, że był bardzo relaksujący:( Z tego co zauważyłam to nie bolało mnie tak samo w różnych partiach ud, no i muszę sobie zakupić oliwke bo balsam się szybko wchłania, ale obiecałam sobie, że bede robiła sobie te masaże codziennie bo po jakimś czasie efekty moogą być super:) Na orbitreku wytrzymałam niestety tylko 50 minut bo po tej dwu tygodniowej przerwie więcej nie dałam rady:( no i 100 brzuszków zaliczone. Pozdrawiam i życzę wytrwałości dziewczęta bo ten orbitrek naprawdę dużo daje, różnice widze zwłaszcza jak przestałam ćwiczyć. PA :) Jak mi się to nie wklei to już więcej nie pisze..........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisałam wczoraj masaż był, choć nie mogę stwierdzić, że był bardzo relaksujący:( Z tego co zauważyłam to nie bolało mnie tak samo w różnych partiach ud, no i muszę sobie zakupić oliwke bo balsam się szybko wchłania, ale obiecałam sobie, że bede robiła sobie te masaże codziennie bo po jakimś czasie efekty moogą być super:) Na orbitreku wytrzymałam niestety tylko 50 minut bo po tej dwu tygodniowej przerwie więcej nie dałam rady:( no i 100 brzuszków zaliczone. Pozdrawiam i życzę wytrwałości dziewczęta bo ten orbitrek naprawdę dużo daje, różnice widze zwłaszcza jak przestałam ćwiczyć. PA :) Jak mi się to nie wklei to już więcej nie pisze..........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×