Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość belunia78
Cześć dziewczyny :* widze że dzielnie ćwiczycie, ja w sumie też nie daje się i staram się codziennie ćwiczyć, waga stoi w iejscu 64 i nadelj nie schodzi jeszcze 2kg i będzie superowo. wiecie co zaobserwowałam po tej l-karnitynie czuje siewtedy jakbym miała bez obrazy oczywiscie dla chorych ale czuje się jakbym maiła adehade :) ciśnienie wyższe i wogóle jakaś takaś zdeksza niespokojna, ale wcinam ją codziennie :) i wogole ostanio słodcze mnie złamały :( za dużo ich wcinam ale może to że jestem przed ..... ;). pozdrawiam Was trzymajcie się cieplutko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słon43
przyłączę się jeśli pozwolicie-waze 92kg od 7 tyg gubie po 1kg tyg,a orbiteka mam od 3 dni,5 min i nie moge dłuzej-masakra,Pomyśleć 99 kg miałam,jak mogłam tak doprowadzić do takiej nadwagi ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość york x202
hej wszystkim mam do sprzedania orbitreka firmy york x202, kupiłam go kilka miesięcy temy (na gwarancji) ale niestety musze sie go pozbyc bo zmieniam mieszkanie na mniejsze i nie mam go gdzie trzymać :/ Sprzęt jest w idealnym stanie , wszystko w nim chodzi bez zarzutu. jestem z wrocławia i najlepiej byłoby go odebrac osobiście. zainteresowanych proszę o kontakt mailowy : kingajg@poczta.fm lub nr GG 4359033

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej orbitki :) Faktycznie szukasiu mamy podobną wagę , ale mi 62 kg wystarczy , ważyłam kiedyś 58 kg(czasy rozwodowe) i nie wyglkądałam najlepiej :( więc te 62kg by było super !!! Margo masz rację , nie można przesadzać z tym odchudzaniem , szczególnie w pewnym wieku ;) zmarszczki będą bardziej widoczne :( Sloniątko43 nie martw się , napewno dasz radę , jedź na początek na najmniejszym obciążeniu , włącz sobie TV albo lepiej jakiś ciekawy film i wtedy czas Ci minie - nie będziesz wiedziała kiedy , ja tak robię i jeżdże 40 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słon43
posłucham rady -orbeata tak cięzko gubić kg ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
slon 43 orbeata ma racje ustaw na najniższym obciążeniu i taj jeździ ile dasz rady pamietaj czasami trzeba sie przemoc i nie ustawiaj wysokiego obciazenia bo nie chcesz wyrobic miesni tylko spalic tkanke tluszczowa orbeata widze ze jestesmy w podobnym wieku i myskimy juz o naszych zmarszczkach tez tak mysle ze jak za duzo to moga sie za bardzo uwidocznic a walcze z nimi tz ostro :))) otyta pupo chyba oszaleje ciagle mnie zbywaja z tym moim colone slim ja bym kupila w aptece to juz dawno bym miala ale 15 zl na opakowaniu taniej to jest sporo liczac ile my tych wspomagaczy kupujemy :( dzis mam ostatni dzien wolnego (miamal 4 dni od piatku ) jutro do pracy a potem swieta trza sie bedzie bardzo pilnowac laski podczas tych swiat :)) co by nie przesadzac z potrawami :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKASIA
margo wiesz bo mi tak trudno z tą wagą przed druga ciażą wazylam 52 kg,zawsze szczuplutka z płaskim brzuszkiem,a teraz ..... nie mogę się przyzwyczaić do siebie,wydaje mi się że wyglądam jak w 4 miesiącu,wrrrr:-// belunia78 może ty jej bierzesz za duzo,bo ja takich objawów nie mam,czuje sie inaczej troche pobudzona,ale nie tak bardzo,hej orbeata mogę zapytać ile masz latek? margo robie dodatkowo abs,ale ciężko,jej,Ty dajesz rade 8 minut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane u mnie waga z wczoraj rowniutkie 55 kg znowu 600 gram w dol :) cialko sie robi mniami i ten wstretny celul... znika, ale to tez pewnie zasluga chinskich baniek niebawem chyba wracam do pracy to powinno ruszyc szybciutko :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Szukasia , ja mam 38 lat i w tym wieku bardzo ciężko utrzymać dobrą wagę a Ty ile masz już wiosenek ? Przemiana materii spada na łeb i szyję :( A święta tuż tuż ......trzeba się będzie pilnować ! Black-carmen brawo !!! Ja będę się ważyć w poniedziałek rano , będzie równy tydzień , zobaczymy , narazie nie wchodzę na wagę . Pewnie jeszcze nic nie spadło ale za to samopoczucie rewelacja !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaz663
cześć zawzięte gimnastyczki. dzień mam znów paskudny za oknem jesień-wykończy mnie ta pogoda przez która się pogrążam i zawalam jazdę:-( a dobra wiadomość- za dwa dni jedziemy do Polski:-):-):-)może to mnie podniesie na duchu i zmobilizuje do działania bo muszę zgubić te 9 kg bo nie mogę już na siebie patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nie odzywałam się bo brak neta ale jestem,SZUKASIA dzięki za wsparcie jest potrzebne.Ja wczoraj zledwością 7 min wytrzymałam ale dziś już 10 min wyciągłam,mam nadzieję ze z dnia na dzień będzie więcej.Pozdrowionka odezwie się wieczorem po treningu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisterka
hej babeczki orbeata - ja też mam 38 lat, ale przy Tobie to jak słoń wyglądam - 175 cm i 92 kg, buuuuuuuuuuu. jak dojdę kiedyś do 7-mki z przodu to się upiję i tydzień nie będę trzeźwieć. Tak sobie gadam, bo do tej 7-mki to nie dojdę, bladuchno to widzę, ja na początku ćwiczeń też tylko na najmniejszym obciążeniu jeździłam, ale ostatnio po ok. 25 minutach zwiększam sobie na ok 5 bieg a po kolejnych 10-15 minutach wracam do 1-nki i jest fajnie, polecam takie rozwiązanie, nie wyrabiają się mięśnie ale też organizm nie przyzwyczaja się tylko do jednostajnego obciążenia. to trzymajcie się! pędzę do domciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski wypociłam( naprawde wypociłam) 30 minut ale ledwo żyje, jak dam rady to jeszcze dzis A6W i cały trening zaliczony.Nie poddam się będę cwiczyc wytrwale pomimo tego że początki są cięszkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodac że przez ten dzisiejszy trening pomimo tego że ledwo żyje czuje się przyjemnie zmęczona fajne uczyucie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKASIA
ja dziś bez ćwiczeń gil do pasa i temperatura,nie dam rady:-( black-carmen super waga,marzenie.... orbeata ja w tym roku będę miała 30 latek,niestety,kasiaz663 fajnie masz,ze jedziesz do Polski.kicia pewnie ,że będzie lepiej,z dnia na dzień coraz lepiej,życze Ci tego kochana,Idę do łóżka bo czuję się fatalnie grzane piwko i spaciu.Pa laseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gimnastyczki :) Ja dzis juz nie dam rady poćwiczyć,eh... ale jutro obiecuję poprawę. Kiciu pomimo że jesteś zmęczona czujesz się przyjemnie bo przypuszcza się, że przedłużony intensywny wysiłek powoduje wzmożone wydzielanie endorfin, objawiające się np. euforią biegacza :-) Wytrwałości nam wszystkim życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZUKASIA życze szybkiego powrotu do zdrowia i dziękuje za wsparcie, triniti23 może masz racje już gdzieś słyszałam o tym endorfin a co do wytrwałości to naprawde się przyda .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damgala
no i dupa psia, moje kochanie wozi mojego orbitreka w samochodzie juz 3 dzien, a poniewaz wraca pozno i zmeczony to nie mial czasu go wniesc i skrecic...:( w kazdym badz razie jak tylko sie uporam z ta przeszkoda to zaczne ostro cwiczyc...zastanawiam sie tylko jak to bedzie, bo slyszalam ze 20 min na orbim i sily kompletnie odchodza, wiem ze wszystko nalezy traktowac indywidulanie, ale chcailabym wiedziec ile czasu spedzacie na orbim i ile robicie kilometrow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słon43
dałam rade 20 min-ale w 2 turach,jutro będze lepiej a i zaczełam dietke 1200cal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) Wczoraj 40 minut , ufff zlana potem ale samopoczucie rewelacyjne !!!! Endorfiny robią swoje Kicia masz rację . . Dobrze by było dojść do godzinki triniti23 jak Ty to robisz ???? Gratulacje !!! Ja po 40 minutach wymiękam :( Sisterka nie poddawaj się , jak będziesz wytrwała do do 7 dojdziesz , trzymam kciuki :) Szukasiu powrotu do zdrówka i na orbitreka Ci życzę ! No i uważaj z tym piwkiem bo potem to trzeba będzie wypocić ;) Ale co tam w czasie choroby można sobie pozwolić na conieco :) Damgala szybko wyciągaj go z bagażnika ! Nie ma co czekać wiosna idzie :) Dzisiaj też chyba będzie 40 min. jutro będzie wolne , trzeba w końcu przygotować się do tych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaz663
hej. dzień zakupów sprzątania i pakowania to się nabiegam jak nigdy wiec maszyna dziś na bok idzie;-)pozdrawiam wszystkie i wesołych świat-nie objadajcie się za bardzo i nie wierzcie dziś swoim wagom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja swoja normę 60min, już zrobiłam. I tez się biorę za święta. Black carmen gratuluje. Super wynik. Ja swego celu 5 z przodu nie osiągnęłam. Brakuje mi kilograma. Trzeba wyznaczyć kolejny termin. W maju mam przyjecie komunijne może w tedy się uda. Na pewno nie odpuszczę. Pozdrawiam i Wesołych świąt życzę. http://www.zyczeniawielkanocne.yoyo.pl/zyczenia.swf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki mam pytanko jak cwiczycie, co dziennie czy co drugi dzień? Bo gdzieś w necie wyczytałam że powinno się czwiczyc 3-4 razy w tygodniu.A jak jest u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kicia , jak kupowałam rowerek to sprzedawca mówił , że 3-4 razy w tygodniu conajmniej pół godzinki trzeba ćwiczyć . Częściej nie zaleca bo mięśnie muszą się zregenerować . Najlepiej ćwiczyć co drugi dzień . Ja kiedyś ćwiczyłam na stepperze skrętnym po 40 minut co 2 dzień i były super efekty , coprawda ciałko nabierało kształtów ale u mnie cellulit to Pięta achillesowa :( Może zna któraś jakiś sposób na zminimalizowanie jego widoczności ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orbeata co do celulitu to słyszałam ze super sprawdza się masarz bańkami lekarskimi bez ogniowymi.A co do cwiczeń to wypociłam dziś 32 min i 17 km mało ale z dnia na dzień będzie lepiej.SZUKASIA jak Twoje samopoczucie wracaj szybko do zdrowia.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
witajcie dziewczyny :)) ja juz po swoich cwiczeniach :)))) otyta pupo dostalam wczoraj colon slim faktycznie smakuje nie najlepiej to sa trociny hi hi ale byle tylko mi pomogly i uregulowaly moje sprawy kibelkowe hi hi laski czuje sie naprawde duzo szczuplejsza chodz na wadze to jakies 5kg przez 2 miesiace a napewno duza satysfakcja jest ze ludzi ktorych spotykam w pracy mowia ze zeszczuplalam :)) superowo oby tak dalej ale jeszcze 10 kg zostalo a minimum 8 kg do zrzucenia :)) a jutro ide na cudowny relaks po pracy do kosmetyczki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKASIA
niuńki wybaczcie,ale umieram....na orbiego to mogę sobie tylko popatrzeć,zapalenie oskrzeli,chyba rzucę fajki.... jestem z Wami i cały czas wam dopinguję.Buziaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia dzięki za radę , muszę się rozejrzeć wokół za tymi bańkami . Szukasiu , dużo zdrówka !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenula
Cześć Dziewczyny, Cwiczę z mniejszym zaangażowaniem i co drugi dzień. Waga jak stoi w miejscy tak stoi ale ciałko jest jędrniejsze. Szukasiu zdrówka Ci życzę, nie forsuj się, jak wyzdrowiejesz odrobisz straty. A fajki rzuć koniecznie. Black-carmen też bym chciała zobaczyć taką wagę, a nawet wystarczyłaby 5 z przodu. To moje marzenie. Wrócić do wagi 58 kg. Wszystkiego dobrego życzę Wam wszystkim. Niech zajączek w tym roku zamiast dawać prezenty, zabierze od każdej z nas po 5 kg. Czego sobie i Wam życzę z całego serca. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×