Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość koraaaaana
a ja mam pytanie. ile trzeba cwiczyc na orbitreku zeby spalic brzuszek? mam dosc duza opone i boczki. a tak to ogolnie jestem chudsza tylko ten brzuch ;/ zaczelam cwiczyc. cwicze na tym juz tydzien.6 razy w tygodniu po 40 min plus basen raz w tygodniu. chce miec poprostu na wakacje szczuply plaski brzuch.myslicie ze da sie to zrobic czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraaaaana
Bardzo mi na tym zalezy... pomozcie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koraaana - do wakacji sporo czasu, basen + orbitrek myślę że to dobry pomysł, choć ja nie cierpię basenu.Cóż rzecz gustu i upodobań.Nie odpuszczaj a dasz radę.Najważniejsze że działasz. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha3891
do koraaaaana ćwicz do tej pory aż nie zgubisz opony:-))) basen jest dobry nawet powiedziałabym że bardzo dobry:-) podziwiam ja mimo że nie mam dużej oponki to na basen ciężko mi się udać:-( a tydzień to troche za mało żeby zgubić jak ty to nazwałaś oponkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manaika
Jagna55 gratuluję Ci, teraz napewno masz więcej wiary w siebie :) Ja jeszcze czekam, ale widzę po sobie zmiany :) Boje sie wejść na wagę a ważenie juz za tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KORAAAANA napewno oponkę zgubisz, ja ćwiczę od 3 lutego i już widzę zmianę w odzyskiwaniu talii i kilka cm mniej w brzuszku, ćwiczę codziennie po 60 min na najmniejszym obciążeniui do tego 2 razy w tyg aqua aerobik i 1 w tyg wygłupy na basenie z moim dzieciaczkiem, a no i staram sie po 18 juz nic nie jeść, specjalnej dietki nie stosuje odrzuciłam słodkie a na kawałek ciasta pozwalam sobie raz w tyg i zwiększyłam ilość wody do picia, niestety miałam 2 dni przerwy w ćwiczeniach bo mięśnie nadwyrężylam ale już wracam spowrotem do siebie i póki co zrzuciłam 3kg i licze na więcej :) Pozdrawiam i trzymam kciuki za nas wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagna55 gratuluję !!! Przy regularnych ćwiczeniach wszystkim nam się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha3891
hej:-) ja dziś wskoczyłam na wagę i widzę że 3kg poszło w dół albo waga moja kłamie:-))) za tydzien znowu ważenie:-) powodzonka i trzymać mi się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dziewczynki oby tak dalej to niedlugo wszystkie bedziemy swietnie wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po dluzszej przerwie:) cos cicho tutaj ostatnio... mnie niuestety "choroba" zmogła i nie cwiczylam :D od dzisiaj wskakuje na mojego rumaka i daje czadu razem z wami :D:D:D teraz bedzie mi lepiej bo ustaliłam sobie cel jaki chce osiagnac :) 65h na orbim do 23 maja:) czyli jakies 5xna tydzien po 1 h :) mysle ze nie bedzie tak zle jak mnie bedziecie dalej motywowac jak ostatnio :))) niech moc bedzie z nami:D peace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja także byłam chora, ale już zabieram się do ćwiczeń. Niestety miałam przerwę prawie 2 tyg. i właściwie zaczynam od początku. Na razie kondycja kiepska więc przejechane tylko 40 min. Zazdroszczę Wam, że waga już spada. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja doslownie umieram juz do 20min:(:( jazdy..co prawda moja "diablice" hihi bo tak nazwalam moj sprzet:) mam dopiero od piatku ale nie daje rady za pierwsza jazda przejechac wiecej niz pol godzinki...staram sie robic to etapami....10 min biegu-10 odpoczynku jak tak zsumuje wszystko to nawet godzinke przejade:) ale nie daje rady odrazu:(:( marudze?? pewnie tak ale pare dni kryzysu a pozniej to juz poleci:):)mam nadzieje.... Pozdrawiam i powodzonka zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wcia
jagna55 zazdroszczę ja też ćwiczę już 1,5 miesiąca i nic ale Twoja motywacja i mój zapał :) powinny dać efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wcia
mam pytanie jak sprawdzam puls mierzy mi przez 1 minutę a potem pokazuje jakieś F-6,0 lub F-3,2 czy ktoś mi wytłumaczy co to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety jeszcze do konca nie opanowalam oprogramowania, wiem jaki program trudnosci ustawic,ile kalorio chce stracic,dystans ale puls...tego nie wiem jak cos tam mi miga czasami ale jak jestem w ruchu nie bardzo widze co to heheheheh:) co fajnego z rana????:):)zakwasy:):):)oznacza to ze cos ruszylo:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 PEŁNY TYDZIEŃ ĆWICZEN NA ORBITREKU minął mi wczoraj Wymiary na razie bez zmian,może uda 1cm:) Moja waga 63 kg, /165 cm wzrostu/, pas 77, uda 52 Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość san-mania
moje gratulacje dla wszystkich gubiących kilogramy bo wiadomo ze to nie takie proste ja tez się muszę pochwalić na dzień dzisiejszy 82.6 :) to już prawie 5kl odkąd zaczęłam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha3891
WITAM PANIE:-) MNIE TEŻ MINĄŁ TYDZIEN WCZORAJ TO ZNACZY TROCHE WIECEJ ALE OD TYG. ZACZEŁAM ĆWICZYĆ OD POCZĄTKU NA NAJMNIEJSZYM OBCIĄŻENIU:-) SMAGLICZKA ZAZDROSZCZE CI WYMIARÓW JA MA 172 W UDACH 55 O BRZUSZKU NIE WSPOMNĘ BO JEST OPONECZKA MALA WAGA CHYBA MI SPADŁA Z 70 NA 77 ALE CHCEM 60 ZRESZTA WAGA TO NIE TAKIE WAZNE TYLKO BRZUCHA CHCE SIE POZBYC TROCHE Z UD I Z TYŁKA DLATEGO OD TEGO TYG. DOLĄCZYŁAM ROBIENIE BRZUSZKÓW. NO ALE CO SIĘ CHODOWAŁO KILKA LAT NIE ZLECI W TYDZIEŃ WIĘC ĆWICZYĆ CWICZYĆ I JESZCZE RAZ ĆWICZYĆ A ZAPOMNIAŁAM BYM OPRÓCZ WIECZORNEGO 45 MIN TRENINGU NA ORBICIE OD DZIŚ DOŁĄCZYŁAM PORANNY:-) I PYTANIE NA KONIEC... CZY SMARUJECIE CZYMŚ ORBITREKA BO COŚ ZACZĄŁ SKRZYPIEĆ:-( POZDRAWIAM I TRZYMAĆ MI SIĘ TAM:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha3891
HAHA BŁĄD ZGŁASZAM W PISANIU Z 70 NA 67 HIHIHI :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Zafascynowana Waszymi wypowiedziami, proszę o radę? Czy warto kupić orbitreka za 500zł, czy lepiej dać sobie spokój?? Mam na oku dwa modele: http://allegro.pl/duzy-markowy-orbitrek-krokoit-5lat-gwarancji-i1448843547.html http://allegro.pl/orbitrek-magnetyczny-laubr-be-530-kolo-5kg-max-110-i1454687316.html Będę Wam bardzo wdzięczna za odpowiedź. Może któraś z Was ma i może polecić bądź odradzić? Dzięki jeszcze raz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraaaaana
Witam wszystkich ponownie :) powiem wam ze cwicze ponad tydzien po 40 min 6 razy w tygodniu plus dodatkowo inne cwiczenia i skakanie na skakance . i przyznam ze schudlam 2 cm w brzuchu !! to naprawde dziala ! :) zapraszam wszystkich ktorzy chca schudnac na orbitreku :) to jest rewelacyjne. napisze za jakis czas jakie beda dalsze efekty. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Od wczoraj jeżdżę na orbitreku, po godzince, mój dystans to 19 km (nie wiem, czy to dużo, czy mało?). Nie odchudzam się (mała dieta MŻ), zamierzam stracić kilka cm tu i ówdzie no i pożegnać się z cellulitem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) jak tam dzionek??..ma pytanko..jak wyglada wasza kolacja? bo ja wszamalam tylko serek wiejski ze szczypiorkiem. Moj dzien wyglada bardzo chaotycznie wstaje dosc wczesnie bo okolo 7:00 rano corcia nie pozwala mi dluzej pospac a no i synka do szkoly trzeba wyprawic, sniadania nie jadam bo mnie mdli na sam widok jedzenie ale kawy nie odmowie:)moja cocia wymaga dosc sporej uwagi wiec o cwiczeniach rano nie ma mowy:(na 14:00 chodze do pracy cos tam w miedzy czasie zjem a pokusy nieziemskie, po pracy: sprzatanie,pranie,spedzam czas z dziecmi obiady tez gotuje wieczorami bo do poludnia sie nie wyrabiam i gdy wszystko skoncze o takiej porze jak teraz czyli dosc pozno zerkam na swoja "diablice"i nie mam juz sil po calym zwariowanym dniu:(:( Ale nie PODDAM SIE!!!!!!!nie bede tylko z niej wycierac kurzu:):) temat cellulit slyszalyscie ze bardzo pomaga masaz fusami kawy?? dosc brudny zabieg ale fajny:):) Pozdrawiam dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha3891
SELENA1515 Powinnaś się przełamać i zjeść śniadanie. Śniadanie to podstawa kolację już prędzej sobie możesz darować. Ja jej śniadanie, obiad popołudniu i na kolację owoce pomarańcz i z 3 jabłka dużo wody czy herbaty przez dzień wypiję kawy może 2 a w między czasie między posiłkami też owoce naturalnie:-) ALE PAMIĘTAJCIE ŚNIADANIE TO PODSTAWA!!!!!!!!!! KTOŚ TAM ĆWICZY OD TYG. I 2CM SCHUDŁ W BRZUSZKU JAK TO SIĘ KURNA ROBI???? ZRESZTĄ JA WOLĘ CHYBA EFEKTY OBSERWOWAĆ PO MIESIACU LEPIEJ WIDAC:-) WIEĆ JESZCZE 2 TYGODNIE I NAPISZE CZY COŚ SPADŁO. FAKT ŻE W BRUSZKU SIĘ NIE MIERZYŁAM ALE NA UDACH SPRAWDZĘ:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha3891
DO doniaaa_a JA CI OSOBIŚCIE POWIEM SAMA MAM SPRZĘT KUPIONY 2 LATA TEMU ZA 400 ZŁ BO UWAŻAM ŻE KUPOWANIE DROŻSZEGO JEST BEZ SENSU ZALEŻY JAK KOGO STAĆ A NA TAŃSZYM TEŻ DA SIĘ POĆWICYC.:-):-) ALE TE DWA LINKI KTÓRE POKAZAŁAŚ JA OSOBIŚCIE BYM ODRADZAŁA ŁADNIE TO TO WYGLĄDA ALE WIDZĘ NA OKO ŻE RACZEJ TO BĘDZIE DZIADOSTWO POKAŻE CI DLA PORÓWNANIA INNEGO JA MAM OSOBIŚCIE TAKIEGO SAMEGO MODEL H7444 http://allegro.pl/orbitrek-mechaniczny-hms-7444-powystawowy-gwaran-i1473522498.html A RÓŻNIĄ SIĘ MECHANIZMEM CZYLI KOŁEM:-))) I NAWET KUPOWAŁAM W TYM SKLEPIE BO PAMIĘTAM ŻE FIRMA BYŁA Z BYTOMIA I WIDZĘ ŻE MAJĄ PROMOCJĘ ALE MOŻESZ POSZUKAĆ GDZIEŚ INDZIEJ TYLKO ZWRÓĆ UWAGĘ NA RÓŻNICĘ W BUDOWIE MIĘDZY TWOIMI LINKAMI A MOIM:-) POZDRAWIAM I DAJ ZNAĆ NA CO SIĘ ZDECYDOWAŁAŚ:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź agniecha3891:) Oczywiście natychmiast po przeczytaniu Twojej wiadomości porównałam oba modele i wydaje mi się, że różnica wynika z faktu, iż orbitrek, który posiadasz jest mechaniczny, a modele, nad którymi ja się zastanawiam to orbitreki magnetyczne. Naczytałam się na forum, żeby właśnie wybierać sprzęcik magnetyczny, bo nie powoduje takiego hałasu, jak ma to miejsce w przypadku orbitreków mechanicznych. Czy Twój sprzęcik jest "głośny"? Bo cena jest bardzo zachęcająca, ale właśnie obawiam się hałasu... I jeśli możesz, to napisz, jak długo jesteś już posiadaczką i czy widać efekty? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha3891
DOdoniaaa_a NO JEŚLI CHODZI CI O TO ŻEBY BYŁ CICHY TO FAKTYCZNIE MASZ RACJĘ.. PRZY ĆWICZENIACH FAKTYCZNIE SŁYCHAC TROCHE SPRZĘCIK ALE MNIE OSOBIŚCIE TO NIE PRZESZKADZA TV DA SIĘ OGLĄDAC:-):-) JA MAM SPRZĘT OK 2 LAT ALE TAK NAPRAWDĘ DOPIERO NIEDAWNO WYPĘDZIŁAM LENIA I ZACZEŁAM ĆWICZYĆ PO WADZE WIDZE ŻE MI SPADŁA NIE DUŻO 3 KG ALE SAMO CWICZENIE NIE WYSTARCZY MUSISZ PATRZEĆ NA TO CO JESZ... JA RANO MAM PORZĄDNE ŚNIADANIE POPOŁUDNIU OBIAD TZN. TAK OK 17 POTEM ĆWICZE I JUZ KOLACJE SOBIE DARUJE PRZEZ DZIEŃ WODA INNE PŁYNY:-) I OWOCE SĄ W SUMIE MOJĄ KOLACJA:-) OD TEGO TYG, ZACZEŁAM TEŻ BRZUSZKI:-) ALE PRZECIEŻ TEN TŁUSZCZYK NIE OD RAZU NAM SIĘ POJAWIŁ TYLKO POJAWIAŁ SIĘ STOPNIOWO I TEŻ TAK BEDZIE ZNIKAŁ...:-) ALE DAMY RADĘ W KOŃCU JAK BY TO FACET POWIEDZIAŁ KRWAWIMY 5 DNI W M-CU I NADAL ŻYJEMY CZYLI JAK MY NIE DAMY RADY TO KTO:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×