Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość tlenomantri
Orbitrek jest genialny, tyle, że ja nie mam w sobie systematyczności za grosz i tak to właśnie wygląda, że raz ćwiczę kilka dni pod rząd, raz robię sobie przerwę ;P Mam Body Sculpture kupiony już jakiś czas temu w sport-shop i taki sprzęt w sam raz nadaje się też do domowych siłowni, zresztą chciałabym ją rozbudować, żeby wyglądała jak sportowe królestwo z prawdziwego zdarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
Zgadzam się, że orbitrek to rewelacyjne urządzanie. Do tej pory ćwiczyłam na nim albo na siłowni albo u siostry, która ma to urządzanie już od dłuższego czasu. Teraz zastawiam się czy nie kupić sobie swojego tym bardziej, że widziałam spory wybór na http://hellhound.pl/sprzet-fitness-do-silowni/orbitreki nie wiem jednak na który się zdecydować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha3891
hej u mnie porażka dziewczyny ćwicze juz 2 miesice po 40 min i jak było w udach 55 tak jest 55 jestem wściekła diety żadnej nie stosuje tylko tyle co mniej jem bo śniadanie cos tak w południe i obiado kolacje słodkie sporadycznie kawa i herbata gorzkie a tu żadnych efektów a marzę o takich ładnych udach a u klops. Myślałam o diecie dukana ale ja znowu nie chce strasznie schudnąć a słysząłam że ta dieta nie działa dobrze na nerki. dobrze że się ciepło zrobiło dołacze rowerek i zainwestuje w nowe rolki:-) musi pomóż!!!! 3majcie kciuki i się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo13
agniecha moim zdaniem jak chcesz schudnac w udach to nie wiem czy ci orbitrek pomoze...na sam poczatek spalisz kilka cm tam ale pozniej zaczna ci sie wyrabiac miesnie wiec sama pomysl.to nie jest brzuch ze bd sie go spalac i spalac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmina86
do agniecha jestem na diecie dukana od prawie miesiąca i to nie jest tak, że drastycznie chudniesz, no chyba, że się głodzisz i jesz jeden jogurt na cały dzień. powiem Ci, że do diety dołożyłam ćwiczenia na orbitku i wszędzie pare cm mniej! co do nerek to trawienie białka jest dla nich trudne ale jesli będziesz piła duzo wody ok 1,5l dziennie (co jest wskazane) to oczyściesz organizm i nerki nie będa nadwyrężone. Poza tym jeśli chcesz schudnąć tylko trochę to wystarczy, że poodchudzasz się przez miesiąc:) Życzę powodzenia w walce z kg! Ponawiam moje pytanie do wszystkich forumowiczów: ile średnio chudniecie w ciągu tygodnia???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo13
jasmina przez pierwszy miesiac chudlam 1 kg na jeden tydzien.teraz w drugim miesiacu schudlam 1 na 3 tyg... ;/ im dluzej cwicze tym mniej chudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_anka5
witam minal drugi miesiac moich cwiczen , w pierwszym miesiacu schudlam 3kg , a teraz kolejne 2kg. :) :) :) POWODZENIA !!! 67-5=62......58kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość san-mania
no kochani muszę się pochwalić 10 kg mniej jestem z siebie dumna :)) było 87 jest 77 cel 67-68 nie poddam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1978niunia
Hej - ja wam polecam Vacu jest to sprzęt którego raczej nikt sobie nie kupi ale można wykupić sobie karnet na siłowni która go posiada. Jest to bieżnia, zamykasz się tam w kapsule i chodzisz ( nie biegasz) chodziłam w tym przez 2 miesiące przynajmniej 3 razy w tygodniu, ćwiczyłam też w domu - brzuszki i inne... miałam też dietę coś podobnego do Dukana ( przede wszystkim 0 słodyczy, 0 ziemniaków, 0 ryżu i makaronu no i oczywiście 0 pieczywa z mąki pszennej)) . Dzięki temu schudłam 18 kg w 6 m-cy. Teraz mam zamiar kupić orbitreka bo moim zdaniem jest to najlepsze co można w domu mieć ze sprzętów fitness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monik2700
Witam wszystkich! Trafilam na to forum juz po zakupie orbitreka. Kupilam Yorka X 202 w promocji w Decathlonie za 1500-normalna cena to 2000. Jestem mega zadowolona, cwicze na nim od 2 tygodni. Jest cichutki, ma super mozliwosci programowe, puls mierzy zgodnie z prawda. Na poczatku zaczynam od 15 minut, aktualnie jestem na 40:) zamierzam dobic do 60. Widze ogromna poprawe w kondycji!!! z dnia na dzien wytrzymuje coraz wiecej!!! Dodam, ze mam tachykardie serca-glownie tez dlatego go zakupilam, mpja kardiolog jak najbardziej zaleca cwiczenia na nim-mowi ze serce sie hartuje. Takze polecam ten sprzet wszystkim ktorzy chca zainwestowac w siebie i byc zadowolonymi z efektow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramiss
Tak intensywnie zachwalacie te swoje orbitreki, że sama zaczęłam rozglądać się za odpowiednim dla siebie modelem. Najczęściej pojawiał się chyba Body Sculpture. Obczajałam tez na sport-shop.pl i ceny nie są tak odstraszające, jak myślałam. Teraz niech mi ktoś poradzi, co trzeba do ćwiczenia na takim orbim? No i na co zwrócić uwagę jeśli o bajery w danym modelu chodzi, jeszcze nie zdecydowałam, który zakupić konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem swoje
mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! A mój orbitrek zepsuł się już drugi raz i jestem wściekła. Kupiłam go po połowie stycznia i już drugie ramie się złamało; jedno już wymieniałam, a teraz drugie się złamało wrrrr. Mam ochotę odesłać go do sklepu i zażądać zwrotu gotówki! Nie kupujcie takiego orbitreka, jakiego ja posiadam. Oto on: http://allegro.pl/orbitrek-magnetyczny-z-pomiarem-pulsu-i-lcd-et-550-i1487254451.html Dobrze, że mam rowerek, to teraz muszę się tylko nim zadowolić (niestety kolejny raz). Miłego wieczorku życzę i zapału do biegania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wiem swoje
Witam Jestem z wami od 2 kwietnia , ćwiczę na orbitreku 60 minut dziennie plus dietka...no i moja waga pokazuje codziennie mniej:) oby tak dalej:):)) Życzę wytrwałości wszystkim i wymarzonych spadków wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneciaaaaaa
Hej dziewczynki! Byłam dziś w sklepie sportowy i zapytałam o model tego orbitreka Alberta H0380 ale szukałam po różnych portalach i nigdzie nie ma takiego więc nie wiem pomóżcie mi ... ;( załamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneciaaaaaa
dodam jeszcze że jug go zamówiłam przychodzi mi w poniedziałek! już się nie moge doczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o no wlasnie duzo za wysoko
a ja wiem swoje - na jakiej diecie jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączuszek7
hej Wszystkim ja posiadam orbisia od jakis 2 tyg cwiczę na nim średni 20 minut dziennie 6 razy w tyg juz mam 3,5 kg mniej i dotego 0 jakich kolwiek podgryzaczy czy słodyczy życze wszytskim powodzenia i walcze dalej o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosz psia mac patrz pani
kurcze a ja cwicze, slodyczy nie jem, zero cukru, chleba, ziemniakow, etc i waga stoi w miejscu, cm tez... wody pije ok 2l dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula86
spróbuj pojeździć na normalnym tj. tradycyjnym rowerze :) ja w zimę ćwiczyłam na orbitreku a teraz przerzuciłam się na rower. Kupiłam sobie piękny, stylowy rower miejski w stylu retro Gianta i jeżdzę na nim do pracy, na uczelnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakoś nie mogę się przekonać do orbitreka, ćwiczę 10-15 min i zaraz mi się nudzi:( nie wiem co mam zrobić żeby się zmotywować do ćwiczeń??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano ciekawe ciekawe
10-15 min to zdecydowanie za krotko, ja zaczynalam od 25 min, potem po 30, 40, teraz robie po 50 min ogladam sobie filmy na laptopie i czas leci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lyanna
ja oglądam programy w tv o odchudzaniu i jakoś pół godziny zleci! Niedawno wróciłam do orbitreka a już prawie został gustownym wieszakiem :), jak jeździłam dwa lata temu to ledwo dawałam radę, trza mieć jednak trochę kondycji żeby na tym ćwiczyć, teraz pochodziłam trochę na vaculine i kondycja już lepsza. A programy o odchudzaniu i odmładzaniu motywują... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marolek
Witam;) Jestem nowa na forum...chcialam sie pochwalić moimi osiągnieciami ;)wciagu 4 tyg zrzucułam 4 kg ćwicząc na orbitreku ;) na początku ćwiczylam co drugi dzień, zaczynalam od 15 min ;) po tygodniu ćwiczylam 60 minut co drugi dzień;) od dzisiaj bede ćwiczyć codziennie;) efekty widac golym okiem...mniejszy brzuch, uda i pośladki bardziej jedrne;) ogolnie polecam cwiczenia na orbitreku;) moj cel to 74-->60;) pozostalo 10 kg;) i byle do lata;)pozdrawiam wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosz psia mac patrz pani
marole - a jakas diete stosowalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już ponad 3 tyg bez mojego orbitka i ciągle czekam na tel. z serwisu kiedy będę go mogła odebrać. Teraz kręcę hula hopem przez godz co drugi dzień bo częściej się nie da brzuszek za moco boli, ale siniaki już zginęły więc chyba już ciałko przywykło :) Za to myślałam że przez ten czas kilka kg wpadnie mi znowu a musze wam powiedzieć że cały czas waga spada, 2 miesiące minęły i mam 8kg mniej HIP HIP HURA :) Pozdrawiam i wytrwałości życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriapl
Witam wszystkie ćwiczące! Ja swojego orbiego mam od około trzech miesięcy.. starałam się ćwiczyć codziennie. Od dwóch tygodni zaczęłam ćwiczyć od początku - to znaczy z dietą (przedtem też była, ale szybko się zniechęciłam). Co do ważenia się to postanowiłam, że będę robiła to raz, dwa razy na tydzień.. Chociaż nie ukrywam, że pokusa wcześniejszego wejścia na nią, owszem jest :). Osobiście korzystam z wagi i centymetra, wolę się zmierzyć i od razu wiedzieć czy są efekty. Wagom jakoś nie do końca ufam: inny wynik pokazują domowe wagi, a jeszcze inne lekarskie, które stosuje się w gabinecie. Pozdrawiam! Odezwę się za jakiś czas, mam nadzieję, że ze świetnymi rezultatami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Jedyne co mogę powiedzieć to POLECAM!! Ja kupiłam mojego orbitreka za 200zł - używanego, z takiego komisu Niemieckiego, kiedyś siostra sprawdzała to podobno normalnie kosztuje ok 2 500zł więc opłaca się kupić używany, ALE!! tylko magnetyczny!- nie rozkręca się i jest naprawdę cichutki! jestem bardzo zadowolona. Akurat ja mam bardzo plastyczne ciało to po kilku dniach ćwiczeń widać już różnicę!bardziej jędrne ciało :) no i wreszcie dopinam spodnie z przed zimy :) Mogę Wam dodatkowo do ćwiczeń polecić Bio- CLA ale to zwykłe albo "duo" tylko nie z zieloną herbatą, ostatnio nawet było porównywane do L-Carnityny, podobno efekt jest taki sam!ja sama stosuję to pierwsze i jest rewelka- no i ćwiczę 5 razy w tygodniu po 40-50min. jak mam siłę!Mi najlepiej ćwiczy się przy muzyce, więc ESKA Music:) i biorę się do roboty :) przy tym gdy się patrzy na te laski w teledyskach to aż się włącza dopalacz :) Pozdrawiam! i szokujących wyników z ćwiczeń życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marolek
Witaj Nosz psia mac patrz pani ;) odkąd zaczęlam ćwiczyc nie stosuje jakiejs specjalnej diety, w pracy jem 2 lekkie posilki (ostatnio sama pieke sobie placki Dukana i to mam zamiast chleba, jakieś warzywa, czasami jakis serek wiejski, szynka chuda i dzięki temu jestem syta), a po pracy obiad i to jest moj ostatni posilek-;)- przestalam slodzic kawe i herbate, ogolnie staram sie unikac slodyczy, a i oczywiscie unikam chleba, ziemniakow;)czasami jem jogurt lub jakis owoc, pije duzo wody, herbaty w ciagu dnia, Ćwiczę wieczorami 60 minut;) zwazylam sie dopiero po miesiącu- i widzac 4 kg mniej - mam jeszcze wiekszy zapal do cwiczen;) polecam cwiczenia na orbitreku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosz psia mac patrz pani
marolek - dziekuje za odpowiedz :) W sumie ''diete'' mamy bardzo podobna :D u mnie sie cos w koncu ruszylo, wiec nie jest zle! Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×