Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Cześć orbiterki:) Od dwóch lat 3/tygodniowo ćwiczę na orbitreku,ale coś zaczęlo mi "chrobotać w kolanie". Czy któraś z Was przyjmuje suplementy diety? Słyszałyście coś o kolagenie z 4Flex? Doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja go stosowałam na obolałe kolana, oczywiście pomógł mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka_Bk
Hmm, z orbitreka nie zrezygnuję:) a spróbować tego suplementu 4Flex, nie zaszkodzi wypróbować. Tylko się zastanawiam, czy rzeczywiście ma największą zawartość kolagenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcyla
Agnieszka_Bk, ma ma i to sporą , Na dokładkę dobrze przyswajalnego . Po kuracji nim moje stawy chodzą jak świeżo nasmarowane zawiasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonaminka
Witam,ćwiczę na orbitreku od miesiąca,na razie tylko kilo mniej.Ogólnie to chcę zrzucić jeszcze tylko 4 kilo.Ćwiczę godz dziennie 6 razy w tyg.Poza tym zależy mi na poprawie formy i pozbyciu się cellulitu.Przede wszystkim nie poddawać się i wytrwale do przodu,ja zainwestowałam najpierw w rowerek stacjonarny magnetyczny a, że mnie tyłek bolał i dłużej jak 30 min się nie dało to kupiłam jeszcze orbitrek magnetyczny.Łącznie 1300 zł ale nie żałuję bo samopoczucie super i jeszcze jak na wiosnę znów wrócę do rozm 36 to czego chcieć więcej.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojatomusia
Zakupilam orbitrek HS -40E.Jest fajny,cichutki itd...Ale wstyd sie przyznac,nie umiem korzystac z komputerka treningowego ktory jest w j.angielskim .I na dodatek nie dziala mi funkcja pulsu. Prosze, moze macie jakiegos linka do tego modelu odnosnie korzystania z komputerka,ale przetlumaczony.Ja od miesiaca jestem na diecie 1000 kcal.W ciagu tego czasu schudlam 6 kg.Kupilam maszynę bo czytalam wiele pozytywow.Zaczęłam już ćwiczyć,ale orbiterek dziwnie pokazuje mi kilometry.Tzn 11.45.To przykład.No nie wiem.Pomóżcie mi proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonaminka
Witam,mój na szczęście ma polskie menu.Nic nie wiem na temat angielskiego ale jak masz prędkościomierz to łatwo można się zorientować ile kilometrów przejechałaś.Bo jeśli jedziesz np ok 18/h to w czasie 30 min robisz ok 9 km.Dziś miła niespodzianka,od wczoraj pół kilo mniej i znów mam godz treningu za sobą.Od miesiąca prawie dwa kilo(podobno szczupłe osoby tracą o wiele wolniej)Przez pierwsze 3 tyg-nic.Dodam, że mój plan to zero diety i 5 kilo mniej.6 dni w tyg po godz .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:* jestem nowa, od kilku tygodni czytam sobie to forum i postanowiłam dołączyć do was jeśli pozwolicie;) kafeteria to pierwsza taka strona w moim życiu na którą postanowiłam się zarejestrować, bardzo podobają mi się wasze wypowiedzi i w ogóle doświadczenia, sukcesy w chudnięciu jakim się dzielicie, mam nadzieje że też bede miała sie czym pochwalić za niedługo:) mam 25 lat 168 cm wzrostu i aktualnie ważę 76 kg więc sporooo tym bardziej że jeszcze do nie tak dawna ważyłam 55 kg i taka waga utrzymywała się cały czas mogłam jeść pic co chciałam i nie tyłam i pamiętam jak wtedy marudziłam już ze przydało by się ciut schudnąć głupia byłam a teraz dałabym wiele żeby wyglądać jak wtedy, przytyłam mniej wiecej w 8 miesięcy do 68 kg i taka waga utrzymywała się przez jakiś rok a w ostatnich 3 miesiącach jeszcze mnie przybyło i teraz mam 76 kg, jestem strasznie zdołowana z tego powodu stałam się obiektem plotek a to że w ciąży a to że się zapuściłam i takie tam przykre to bardzo ale cóż tacy są ludzie niestety, nie uważam że jestem gruba, ale jednak ten tłuszcz jest wszędobylski i jak porównam siebie dawniej jaka byłam laska heh to aż mi się płakać chce, dlatego się tu zarejestrowałam mam nadzieje że wspólnie damy rade i będziemy się nawzajem motywować. Ja zakupiłam orbitreka z firmy abarqs tani był około 400 zł i od trzech dni już ćwiczę jest ciężko powiem szczerze nie mam w ogóle kondycji pierwszy dzień 10 minut i już nie mogłam heh a od dwóch staram się tak po 30 min narazie na najlżejszym obciążeniu oprócz tego staram się nie jeść słodyczy głownie wieczorami bo to chyba najgorsze co robiłam, kolacja do 19 max i ogólnie mniejsze porcje posiłków, zrezygnowałam z soków napojów gazowanych i teraz pije wodę niegazowaną ze smakiem oprócz tego zażywam asystor slim i powiedzcie mi dziewczynki myslicie że z takim planem uda mi sie schudnąc?dodam ze wczesniej wogóle nie cwiczyłam jadlam piłam co chciałam nie ograniczałm sie zbytnio wiec nie dziwie sie że zgrubłam tylko nie rozumiem tego bo dawniej też jadlam ile chciałam co chcialam a byłam szczupła dziwnee. Wiem że trzeba być zdeterminowanym ja bym chciała ważyc 60 kg wiec musze zrzucic 16 kg przeraża mnie że tak dużo. Dodam jeszcze że założylam sobie taki dzienniczek w którym mam zamiar dziennie zapisywac ile cwiczylam co zjadlam a raz w tygodniu bede zapisywac wage i dokładne wymiary ciała, myslicie że fajny pomysł ja sie nigdy nie odchudzałam wiec działam troche po omacku heh. Przepraszam że sie tak rozpisałam ale mam zamiar systematycznie tu zaglądac****isać o swoich postępach mam nadzieje że jakieś będą i będę wdzięczna jeśli ktoś się wypowie czy ten mój plan jest dobry czy może cos zmienic bede wdzieczna. Pozdrowienia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonaminka
Pewnie że dobry pomysł,zawsze to lepiej niż nic nie robić.Ja też zaczynałam od 10 minut, z każdym dniem coraz więcej.Przygotuj się na to, że nie od razu waga zacznie spadać.Przede wszystkim nie poddawaj się i pomyśl , że do wiosny jeszcze pół roku.Nic łatwo nie przyjdzie, ważne to być systematycznym w ćwiczeniach.Ja przez 6 tyg zrzuciłam ledwo 2 kilo a ćwiczę teraz godzinę dziennie przez 5-6 dni.Dodam, że mam 42 lata,160 cm wzrostu i ważę 56,5 kg.Chcę wrócić do mojej poprzedniej wagi-52 kilo.Później zamierzam ćwiczyć krócej, tylko po to żeby podtrzymać efekt.Trzymaj się i do przodu.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) musiałam na nowo sie zarejestrowac bo zapomniałam hasla a nowe jakie mi podali nie odpowiadało mi dlatego teraz też mam troche inny nick zamiast Mirela89 to Mirell89 ale to dalej ja jedna ta sama osoba:) Cwicze już około tygodnia dziennie jedynie w sobote miałam przerwe byłam na urodzinkach i też sobie pozwoliłam ale już w niedziele postarałam sie dłużej pocwiczyc i w sumie dałam rade godzine z krótka przerwą zresztą założyłam sobie że jeden dzien w tygodniu bede miała na taki odpoczynek luz co nie bede cwiczyc i pozwole sobie na coś małego słodkiego ale tylko w jeden dzien jak narazie zauważyłam tylko że dłuzej potrafie już cwiczyc i sie tak nie mecze ale to tylko pare dni dopiero zobaczymy co bedzie dalej:) jakoś cichutko tu heh myslałam że wieksze zainteresowanie tutaj bedzie ale to nic ja i tak jestem zdeterminowana pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mogę przeznaczyć 500 zł na zakup orbitreka, możecie coś doradzić bo kompletnie nie wiem czym się kierować ? Nie wiem czy to ważne ale mam 155 cm wzrostu i ważę 62 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ttatko
Słyszałem, że hammer jest ok, ale ja żonie kupiłem już na mikołaja (puki są), coś takiego http://lord4sport.pl/orbitrek-finnlo-tivon.html Musicie sobie odpowiedzieć na pytanie, czy chcecie mieć sprzęt do ćwiczeń, który prawidłowo ćwiczy Wasze mięśnie, czy marketowe podróbki, które tylko z wyglądu przypominają sprzęt sportowy. Na tym to i ja przy okazji poćwiczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam forum i cieszę się pozytywnymi opiniami a jest ich więcej niż negatywnych. Mam zerwane więzadła w obu kolanach więc nie mogę na wszystkim ćwiczyć , ale to urządzenie sprawia mi tyle radości :) Dnia 05,01,2015 zaczęłam ćwiczyć na orbitreku :) Waga 106 kg wzrost 173 , dieta 1000 kal rozłożona na 5 posiłków dziennie , 2 litry wody niegazowanej . Tak więc zaczynam i trzymajcie kciuki!!!!! pozdrawiam i do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Konkurencyjne cenowo rzeczy, ale dobrze wykonane z wysokogatunkowego materiału robi firma Bushido Sport, ja mam od nich połowę siłowni praktycznie ;P Poczynając od owijek na nadgarski, przez worki treningowe, a kończąc na kamizelce obciążającej, wszystko mam tej marki i nie narzekam. Sprzęt jest na gwarancji, nic się z nim nie dzieje, a kosztował sporo mniej niż to co oferują inni producenci, gdzie de facto płacisz dużo więcej za samo logo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LORD4SPORT Sprzęt fitness
Jeśli chcecie kupić dobry sprzęt do ćwiczeń zapraszam do kontaktu na mój numer telefonu: 22 841 00 12 lub mail warszawa@lord4sport.pl Prowadzę salon ze sprzętem fitness i siłowym w Warszawie. Chętnie pomogę dobrać najlepszy sprzęt, aby nie było problemów z motywacją, a ćwiczenia sprawiały przyjemność. Pozdrawiam Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile to SPAMU i reklamy. Przecież to widać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo! Jestem o ktok od kupienia 'orbiego' :) wybralam taki model http://www.sport-shop.pl/orbitrek-magnetyczny-hs47e-ruby-hop-sport-czarnoczerwony-p-15679.html Jednak przed tym chcialabym poznac wasze opinie jezeli macie wlasnie taki sprzet, czy dobrze sie zachowuje, jest stabilny, cicho pracuje i czy nie zaczna mi wypadac srubki po krotkim czasie uzytkowania. Z ty akurat sie spotkalam w opiniach ale innych modeli innych firm. A bedac juz na tym forum chcialabym zapytac o program cwiczen, jestem poczatkujaca dlatego nie wiem jaki dystans na poczatek sobie zaserwowac, co prawda nie mam problemu z nadwaga bo przy 163cm waze 56kg, raczej chodzi mi o lepsza kondycje i samopoczucie :)) z gory dziekuje za wszystkie komentarze :)) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja kupiłam sobie orbitreka kilka dni temu. Wczoraj został złożony i pierwszy trening za mną. W sumie wytrzymałam tylko 20 minut, a dziś jestem cała obolała. W szczególności czuję ramiona i nogi. Ćwiczy się fajnie, ale to nie takie proste jakby się wydawało. Mam nadzieję, że będę systematyczna i wytrwała. Trzymajcie kciuki:-) http://allegro.pl/orbitrek-elektromagnetyczny-trenazer-14kg-kolo-i5109261078.html#tabsAnchor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wczoraj 30 minut, prawie 10 km, obciążenie od najmniejszego do największego, puls ok 130 :-) A dziś zakwasy, że masakra... A jak Wam idzie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila zacznij sobie 30 minut na najniższym obciążeniu. Zobaczysz jak będziesz się czuła następnego dnia :-) Później stopniowo wydłużaj sobie czas i zwiększaj obciążenie. Tylko nie przesadzaj, bo ból zakwasów gwarantowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mirela :-) Myślę, że Twój plan jest ok. Mam tylko jedno zastrzeżenie dotyczące wody smakowej. Nie pij jej. Tam jest mnóstwo cukru. Waga nie będzie szła w dół. Ja schudłam osiem kg na diecie białkowej przez prawie rok. Teraz mam tylko czwartki białkowe. Było ciężko... a i tak trochę mi się przybrało. Nie poddawaj się, głowa do góry:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bari20
Hej wszystkim.Chciałabym do Was dołączyć,jednak nie wiem czy dam radę,moje próby kończą się przeważnie klapą.Może jednak jeśli bede miała kontakt z osobami które też ćwiczą to będzie mnie bardziej motywowało.Posiadam orbiterka,jednak bardzo starego typu HMS - mimo wszystko chcę spróbować.Mam 153 cm wzrostu i 60 kg.Próbowałam już wielu rzeczy.Ćwiczenia z Chodkowską, Mel B i Jilian,ale zamiast tracić na wadze to przybrałam a zamiast spalać tłszcz to wyrabiały mi się mięśnie.Obecnie to jest tłuszcz i tu mam też pytanie: Czy na orbitrku spalę tłuszcz również na brzuchu?Ogólnie to zastanawiam się czytając wasze posty jak dajecie radę ćwiczyć 30 min - godziny.Ja ledwo wytrzymuję kulka minut i nogi mi siadają.Bardzo proszę o pomoc i wskazówki.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie wsparcia, to zapraszam na nasze forum. Też tutaj zaczynałem - zobaczcie strony od 4-tej - Thomas_26 to ja. Od kilku lat posiadamy własne forum gdzie wiele z nas się przeniosło, bo tu więcej spamu niż rzeczowych informacji. Zapraszam na http://forum.orbitrek.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×