Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość Natalia1991
Hej dziewczyny ;) no ja ćwiczę przez 55 minut i spalam niby tylko 210 kalorii - tyle mi pokazuje licznik przy 5 stopniowym obciążeniu. Już prawie 8 tygodni :D Waga coraz niżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia1991
Kuna_1985 to niezłą kondycję masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalina1991
Hej dziewczyny :) I jak wam idzie ? Ja miałam kilka dni przerwy... Jak efekty i waga ? Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gojak
Hej ja zamowilam orbitreka i czekam z niecierpliwoscia, mysle ze jutro lub pojutrze powienien byc u mnie. Myslicie, ze dam rade go sama zlozyc? Moja waga wyjsciowa: 65kg wzrost 168 ;/ chce dojsc do wagi 58, 59 :) Problem tkwi w tym, ze jem duzo slodyczy, chociaz ostatnio ograniczylam fast foody i piwo, pozwalam sobie na to tylko raz w tygodniu, ale jesli chodzi o slodycze to juz nie takie proste;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole86
Mój orbi nadal robi za wieszak :) Ostatnio była ładna pogoda to trochę na rower się przerzuciłam :) Słodycze staram się ograniczać, ale nie zawsze mi wychodzi to :) he he Nie jestem w stanie rozgryź mojej wagi, najbardziej podoba mi się waga rano :) choć wieczorem już trochę mniej pokazuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia1991 Hej dziewczyny no ja ćwiczę przez 55 minut i spalam niby tylko 210 kalorii - tyle mi pokazuje licznik przy 5 stopniowym obciążeniu. Już prawie 8 tygodni JAK TO MOŻLIWE? Ja na piątym stopniu obciążenia to tak jak po schodach bym szedł, ale jeszcze nie mam przygotowania. Ty uciekniesz 55 minut? Seks z Tobą to marzenie;-) Ale jak tu się przy Tobie wykazać? :-D Dzisiaj zacznę bieg na orbim, ale od 2 pozycji.:-P Powoli w systemie aerobowym. Napisali, że najlepszy kiler dla tłuszczu. A wy nie przesadzajcie z chudnięciem. Niech was trochę zostanie. Tak dla nas.;-) ...55... na piątym biegu? Baby są jakieś inne:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalina1991
Hej gość ;) No nie martw się, postaram się żeby coś ze mnie zostało he he :D Teraz mam kilka dni przerwy bo mam gości w domu ale to nadrobię od przyszłego tygodnia :P Nie rozumiem dokładnie o co ci chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej 199pierwsza;-) O co mi chodzi? O chodzenie! O Twoją moc w udach. Ty biegniesz czy idziesz? Jestem pod wrażeniem 5 pozycji, obciążenia z którym sobie świetnie poradziłaś. Ja mam 7 pozycji w orbim, a Ty? Jogurt zrobiony, a teraz biegnę po zdrowie.:-D ...55 minut... ja może tylko 30. Start:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalina1991
Hej :) No ja biegam bo chodzenie jest dla mnie za nudne :) A może byś się przedstawił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Tobie Nati, da moje przedstawienie? Ja tu się ukrywam ;) ale jakby co to gość jestem :) Przebieglem 35 min. Plus 5 o dwie pozycje wyżej. Skoro piszę to przeżyłem:D Ty biegasz, ja chyba także, ale w systemie aerobowym... czyli na tę chwilę wynosi średnio 60 kroków na min. A zatem +/- 22 km/h. Co dzisiaj dało to 341 spalonych kalorii, wg.orbiego;)Ale każdy sugeruje się swoimi danymi, aby do przodu. Kiedyś Cię dogonię Natalino 1991 ;) Taką mam nadzieję :D :D :D Za szybko, aby pisać o wadach orbiego, ale o zaletach już mogę. Chce się żyć! No cóż, wanienka, piesek na spacer, spać i rano grzecznie wstać. A pojutrze ponownie biegać. Chcę Cię dogonić :) ...55 min. na piątym obciążeniu. Mój cel, a TY jesteś moim "zajączkiem." Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalina1991
No nie przesadzaj :) Tyle że ja już jestem na 6 :D Przegonisz mnie i to ja ciebie będę goniła :D Chciałabym wiedzieć z kim mam do czynienia :P Imię i tak mi dużo nie zdradzi a chciałabym chociaż wiedzieć jak masz na imię panie tajemniczy :P A wg ile masz wzrostu i jaka jest twoja waga? Ile chciałbyś zgubić kg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natali? Na 6? No nie przesadzaj króliczku, aż tak bardzo boisz się, mojej gonitwy za Tobą? Ale mi ucieka maupa;) Wczoraj w nocy zgrzeszyłem OBŻERAJĄC się zupą pomidorową:P:P:P Za karę dzisiaj pobiegnę na orbim. Natali, mów mi jerzy lub Jerzy. Będzie mi miło. Dzisiaj po południu, drugie bieganie, a już nie mogę się doczekać. Sadło zrzuć i do normalności wróć! Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka54
Heeej dziewczyny! Ostatnio zaczęłam zastanawiać się na orbitrekiem, ponieważ muszę zrezygnować z biegania - mam straszne problemy z kolanami :/ Możecie mi powiedzieć czy taki mały orbitrek będzie się nadawał? http://www.arena.pl/orbitrek-magnetyczny-dm-5900,751865.html Nie wygląda zbyt masywnie, chociaż nawet nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jolka, Jolka... sprawdziłaś swój link? Swojego czasu na tablica.pl były dosyć wiarygodne propozycje. Natali, idąc za Tobą, zacząłem szukać coś o mojej ulub.pl pepsi lub kokakoli i przeraziłem się. http://alwaysfit.pl/twoj-najwiekszy-wrog-co-musisz-wiedziec-o-napojach-gazowanych/ Teraz wiem, dlaczego pijąc wieczorem kolę light, rano czułem się tak syty, jak po jedzeniu. Jeszcze długa droga przede mną. Dobrze, że babka nic o wódce nie pisze bo musiałbym zrezygnować. Z internetu;) Jeszcze trochę i zacznie się mój bieg po zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalina1991
Będę pisać Jerzyk :D Miło mi xD A więc życzę ci wytrwałości he i systematyczności w ćwiczeniach:) Mi się też ostatnio zdarza podjadanie ale rano i to słodyczy :( A tu święta idą... Mazurek, serniczek mniammm :D Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżyk:-D ale że chłopiec? Gimbus? Ok. Mów mi Jerzyk. Jerzyk Killer:-P dla tłuszczu;-) Podajadanie jest "niechlujne" ale Tobie to zdarza się rano. Masz caly dzień na spalenie tego złego;-) Ja zwalczyłem drgające ręce na widok alkoholu i słodyczy. Ulubiony serniczek i mokry makowiec zwijany, może leżeć koło mnie i co najwyżej dotknę palcem, ale go nie obliżę:-P Za to, nawet 5 talerz popomidorowej, wyliźę. Jak psiak:-D To chyba nadaje się do leczenia i to szpitalnego z oddziałem zamkniętym;-) Natalie, patrząc na Twoje wymiary/pomiary:-D to nasuwa się pytanie: Gdzie znajduje się u Ciebie, Twoja nadwaga? Kobiety! Zawsze coś wymyślą:-D;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dietetycy mówią, że podczas zdrowej diety nie powinny nam się zdarzać takie chwile, jak napady obżarstwa. Ja tak mam w stosunku do pomidorówki... Ty tylko podjadasz, więc jeszcze trochę i z tym sobie poradzisz:) I trzymam za Ciebie kciuki. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gojak, złożyłaś swojego orbiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalina1991
Od kiedy zaczęłam ćwiczyć bardziej zaczęła mi się podobać moja sylwetka ;) Tyle że w miarę jedzenia apetyt rośnie :P Che zejść do wagi 65 :D To jest mój cel... Ja mam problem z udami i tyłkiem, brzuch zawsze miałam płaski. A może Jurek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurek... to takie... Hmmm, ;) moje imię jest do Twojej dyspozycji, Natali. A ten Twój problem, oceniali inni czy tylko Twoje przypuszczenia i chęć zmiany, być może tego co należy pokochać? Może Jesteś szeroka w bioderkach, a uda Twoje to tylko solidna podstawa tego co kobiece? Ale życzę osiągnięcia celu:) Natali, osiągniesz cel 65 kg. I co dalej? Przestaniesz wykorzystywać orbiego i zastosujesz "dietę cud?" Zastanawiam się nad dorzuceniem "dopalacza" ale... Do jutra, Szósteczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka54
i znów, no cóż, trzeba skopiować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalina1991
Planuje systematycznie ćwiczyć nawet jak dojdę do osiągnięcia zamierzonego celu :) Widzę jak wyglądam więc to stwierdzam :P Ale moje siostry też mają solidne podstawy he he... :D A ty ile chcesz zrzucić ? Bo nic się nie chwalisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chwalę się Zajączku bo nie ma czym :P Dzisiaj w trakcie 25 minuty, Poczułem zdecydowany przypływ energii lub spadek zmęczenia. Tak mam gdy już się rozkręcę, ale minutę później... nie ja, a orbi spękał :D I wtedy ja opadłem z sił. A mówi się, że to kobieta zmienną jest.;) Może uda naprawić się bez kosztów... Natali, ale jak będziesz tak ćwiczyć i ćwiczyć to mięśnie... nie znam się, więc są już efektywne zmiany? Stosujesz dodatkowe ćwiczenia na dodatkowe "ukształtowanie" pośladków? Jak ja mam Ciebie dogonić ;) Sam spider man miałby problemy:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
witam was wszystkie dawno mnie nie było ale u mnie 4 kg mniej i w cm też poleciało -7cm talia -7cm biodra -4udo oby tak dalej mój cel to 63 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalina1991
Wzajemnie wesołych :D Wytrwałości i systematyczności w dążeniu do celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirkaA
Witam wszystkich;) Ja swojego orbiego mam od kilku lat, ale dopiero teraz zaczęłam regularnie na nim ćwiczyć. Wcześniej ćwiczyłam przez kilka dni, później przychodził weekend i chęć do ćwiczeń mijała... Ale od połowy marca wzięłam się solidnie za siebie;) ćwiczę codziennie, początkowo przez 30 minut, co tydzień zwiększając czas o 5 minut. Teraz doszłam do 60 minut^^ na razie jestem z niego bardzo zadowolona, zrzuciłam już 3 kg, ale jeszcze sporo przede mną... Mam nadzieję, że do wakacji zdąrzę;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GojaK
gosc Tak zlozylam juz 4 treningi mam za soba a waga +1kg. czuje sie jeszcze grubsza i opuchnieta niz wczesniej. cwicze 40minut i w tym czasie wyj okolo ezdzam 13km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×