Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

manius

tylko dziewice ida do nieba

Polecane posty

bo wy rozpustne i zdemoralizowane kobiety nie macie na to szans gdyz zaspokajacie swoje najnizsze pobudki i nie majac na wzgledzie zycia wiecznego tylko wam w glowie zycie doczesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajestem palaca
czyzby niebo miało az tak ograniczona powierzchnię, zeby wprowadzac az takie ograniczenia ciesze sie ze zaspokojam swoje najnizsze pobudki - Ty nawet w niebie ich nie zaspokoisz a nie wiesz co tracisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie chodzi o powierzchnie tylko niebo jest dla elity !!!! ktora nie byliscie i nigdy nie bedziecie i zachowujecie sie jak zwierzeta bez zadnych zachamowan przegraliscie zycie i tyle!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nauzykaa wiem ze takie wasze postepowanie prosi tylko o pomste do nieba dlatego mam zamiar krzewic posrod was to co cenne i wartosciowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on ma racje
czystosc umysłowa + fizyczna + dobroć = niebo . Przecietna kobieta idzie do piekła lub czysca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszkaruda przykro mi jezeli mowisz ze sprawa wiary i moralnego prowadzenia sie jest zalosne i bzdurne w takim razie nie mamy o czym rozmawiac i idz naklaniac innych do grzechu bo rozmowa z toba zabierze mi zbyt duzo cennego czasu ktory moge przeznaczyc na cos bardzie produktywnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on ma racje
hih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko dziewice idą do nieba tylko dziewice dają rozkosz:D:D:D:D:D rację ma NATURA osiołki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie zastanawiam czy przez szyderstwa mojej osoby podnoscie swoja samo ocene moze nalezaloby powaznie sie zastanowic nad swoim zycie do czego to nas doprowadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manius - daj nam żyć chce uprawiac sex przed slubem z kilkoma partnerami i nie masz prawa mi zabronić i nie strasz mnie pieklem bo mnie to nie interesuje - chcesz umoralniac idz na forum katolickie i nie mów, ze przegrałam życie bo za przeproszeniem \"gówno\" o mnie wiesz uprawianie sexu nie czyni człowieka złym morderczyni dziewica pójdzie do nieba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem niewierzący ale ożenię się tylko z dziewicą, jak w końcu będę miał ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszkaruda pewnie ze mi nic do tego bo i dlaczego tylko chcialbym cie sklonic do chwili refleksji owszem mowisze ze jestes nie wierzaca nie ma problemu masz do tego prawo ale moge sie zalozyc ze jak cos zlego sie dzieje to wzywasz imie pana boga zreszta na daremno bo taka jest tedecja ludzka czy robisz to swiadomie czy nie czy robisz to z pewngorodzaju przyzwyczajenia ja juz w to nie wnikam ale stwierdzam fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we* ale ja tobie nic nie zabraniam tylko probuje was naklonic to chwili zastanowienia sie a jak tobie moj temat nie odpowiada poprostu go zignoruj a na katolickim forum nie potrzebne jest nikogo uswiadamianie bo kazdy zyje tak jak mu bog mowi tu jest osrodek zla i rozpusty i tu jest cel krzewienia tak waznej wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhg
racja.DZiewictwo i czystośc umysłowa to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszkaruda powiedz mi w czym widzisz moj grzech rozmowy o bogu na tym foru gdzie probuje wam uswiadomi pewne wartosci kazde miejsce jest dobre do rozmowy o bogu miejsce nie jest wazne tresc rozmowy jest wazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barambolek
hmmm,teraz mi powiedz czemu to sie tyczy dziewczyn? a Facetów juz nie? Facet moze "pojeździć" i tak trafi do nieba? Czy niebo jest tylko dla kobiet i to w dodatku dziewic? A tak w ogóle to pomyśl... co jeśli nie ma czegoś takiego jak niebo, piekło i inne takie? Kiedy przyjdzie Ci odejść z tego świata i sie zorientujesz ze nie ma nic po Zyciu to będziesz żałował/ ła że tak smutno przez życie przeszłaś/ eś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrafie zignorowac stwierdzenia, ze przegrałam zycie poza tym dlaczego \"czepiasz\" sie tylko niedziewic - męzczyzni pojda wszyscy? gdyby nie potrzeby sexualne mezczyzn i kobiet to nie byłoby zapewne sexu przedmałżeńskiego ale tak nami rzadzi biologia, ze sex jest przyjemnoscia moze Ty tego nierozumiesz masz słabszy popęd płciowy i (mozesz tylko dziekowac Bogu) potrafisz dotrzymac dziewictwa do slubu a po slubie nie czerpac z niego przyjemnosci tylko ze zdaniem sexuologów jestes chora....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się dajecie wkręcać :-D manius - szczałka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barambolek nic takiego nie napisalem ze ten temat sie tyczy tylko kobiet on dotyka nas wszystkich a nawet jesli sie okaze ze ze po smierci nic nie ma to bede szczesliwy ze w cos wierzylem i dawalo mi to radosc i spelnienie a tak z 2 strony co jesli sie okaze ze ja mam racje nie bedziesz zalowala swoich grzechow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli to taki grzech, to nie znam większego grzesznika niż Bóg:D gdyby ON tego nie pochwalał Maniusie drogi wymyslil by jakiś inny sposób na rozmnażanie:D ps. alez si ę dajecie podpuszczać ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we* sex jest tylko po to zeby sie rozmnazac i tylko czlowiek twierdzi ze mozna z niego czerpac przyjemnosc w swiecie zwierzat takich przypadkow nie ma zeby kopulowaly w tedy kiedy maja na to ochote tylko w tedy kiedy chca sie rozmnazac i nic nigdzie nie powiedzialem ze to dotyczy tylko kobiet meszczyzn rowniez ale jak by nie bylo to zawsze kobieta byla ta slabszaw parze i namawiala do grzechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manius.
Jestem przodownikiem w otrzymywaniu Snickersa w mojej parafii,za wzorowe posługi ks.proboszczowi na kolanach :-p:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barambolek
nie uważam to za grzech bo co to jest grzech? Cos złego? Ja nie widze nic złego w tym ze dwoje ludzi pragnie jednej rzeczy i robią to co chcą nie robiąc nikomu krzywdy. Poza tym jak ludzie mają utrzymac przy życiu swój gatunek bez seksu? Seks po ślubie? to jest wybór każdego człowieka, nikt nikogo nie zmusza i nie zakazuje niczego. Chcesz skłaniać do przemyśleń... każdy kto już ma to za sobą napewno ten wątek przemyślał i zrobił to co zdecydował. Nie narzucaj nikomu własnego myślenia bo żaden ateista nie nażuca Tobie byś myślał/ ła inaczej niż myślisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w was zlosci i nienawisci ta cywilizacja spada na psy brak jakich kolwiek wartosci i prosze mnie nie obrazac i nie wyzywac nikomu krzywdy nie robie jak komus sie nie podoba to nie musi tu przychodzic i tyle nic ide sie modlic za jakas godzine wroce to bedziemy mogli sobie porozmawiac szczesc Boze ps prosze mnie nie zastraszac podszywaczami to nieludzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manius -kobieta namawia do grzechu??? i moze powołasz sie na Ewe??? tylko ze po Ewie były miliardy kobiet które tego nie robiły odnośnie kopulacji zwierząt - dlaczego zwierzeta tez maja orgazm? na calym swiecie chyba tylko Ty go nie masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwierzeta mają orgazm, i co ciekawsze nie mają z tym problemu:) (im większe ego tym większe problemy z orgazmem tak na marginesie) ale człowiek ma zdolność myslenia abstrakcyjnego, znaku równości postawic możesz właśnie przez takie nastawienie jak Twoje wciąż stoimy na pierwszym szczeblu drabiny W seksie ludzi o coś innego chodzi, o coś wiecej niż prokreację, możemy się wznieść wysoko, możemy kochać, ale też bardzo nisko upaść, jak węgiel w komórce lub diament , dlaczego jestesmy tak seksem opętami? dlaczego tak do niego dążymy???? zastanawial się ktoś??Ty na dzień dobry jesteś na nie, to jest Twój problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×