Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kikuś89

jak pomniejszyc duze oczy?

Polecane posty

obrysuj czarną kredka - to optycznie pomniejsza. Unikaj jasnych cieni i jasnych kredek - a juz bon boze bialych! - bo to z kolei powieksza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba coś z tobą nie tak. Im większe oczy, tym ładniejsze. :) Po co pomniejszać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny maja racje, jesli masz duze oczy, do tego ciekawej barwy teczowki, a jeszcze na dodatek dlugie rzesy to ideal po prostu.To Twoja zaleta, nie wada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Jak można pomniejszać sobie oczy! Ja mam duż e i uważam, że to jeden z moich atutów. Takie ciemne jagódki jak to ktoś kiedys mi powiedział. Duże oczy są piękne. Wystarczy tusz do rzęs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiusienieczka
moim zdaniem im oczy większe tym piękniejsze chodżby nawet na pół tważy wyjeżdzły!!! ale jeśli chcesz to polecam czarną kreskę na górnej powiece i w wewnętrznej (dolnej) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert_______27
ja wolę dziewczyny z wąskimi oczami, małe są ładniejsze. Duże wyglądają jak wytrzeszcz albo jak u spaniela. Idealne oczy ma Catherine Zeta Jones, czyli małe i wąskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszyj w kącikach
beda mniejsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja nie che wygldac jak wytrzeszcz, chociaz czasami sie tak czuje, ale wiem ze tak nie jest... mam ładne oczy, ale sa jasnej, ale nie bardzo niebieskiej teczówki, a wydaje mi sie ze jasne duze oczy gorzej wygladaja od duzych ciemnych. Moja kolezanka ma duze-ciemnobrazowe sa extra! nie zaprzeczam ze moje tez mi sie podobaja, ale wiadomo, kazdy lubi zmiany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak skrócić za długie nogi? Tak, zeby tyłek sunął się tuż nad ziemią. Plisss......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkooka
o jezu dziewczyny,. nie robcie sobie jaj, czasami duze oczy nie sa dobre! np. jak ja chce sie umalowac na impreze (lubie makijaz: ciemne oczy i jasne usta), to mam problem, bo moje oczy pomalowane cieniami, nawet tymi ciemnymi, wydaja sie jeszcze wieksze i wyglada to nienaturalnie. Podoba mi sie makijaz przydymiony/smoky eyes, ale nie moge sobie takiego zrobic, bo mam za duze oczy! Musze operowac czarna kredka wewnatrz oka, a ta mi sie wlewa do srodka, rozmazuje, podraznia spojowki itd. A na zewnatrz nie moge, bo mam jeszcze wieksze galY! Duze oczy nie zawsze sa takie super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyststrres
racja racja, małe oczy są super, wyglądają sexy i tajemniczo, wtedy prawie każdy makijaż pasuje. Małe oczy jak u kocicy, a duże robią wrażenie niewinności lub niestety głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie duze oczy jakie widzialam byly piekne! wiec nie pomniejszac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Król Pik
Duże czarne oczy ( tusze, kredki itd. ) niewatpliwie jest to to co mnie najbardziej kreci jesli chodzi o Twarz kobiety xD nooo... należało by jeszcze wspomnieć o spadzistym małym nosku, ale to tak już na marginesie , ) Podsumowując.. Pomniejszaniu oczu mowię NIE , ) Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyśka....
Ja mam duże niebieskie oczka i w życiu nie chciałabym mieć mniejszych.........więc dziewczynki nie pomniejszać!!!!!Duże oczka górą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pariss hilton
ide właśnie do więzienia . zostawiam wam moj majątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikaaaaa
jesli masz duze oczy to nie powinno sie malować kredką w srodku oka tylko na zewnątrz bo w środku powiększa oko a na zewnątrz zmniejsza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejnelejne
duze są cudne, zadnych pomniejszen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwrotnie
aby pomniejszyc oczy rysuje sie kredka w srodku oka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co pomniejszać?? ja mam maltkie oczka i ciemną tęczówke w dodatku;) jak chcesz to możemy się zamienić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatt
Wy wszystkie zwariowałyście!! wiesz ile dziewczyn dałoby za takie duże oczy?1 a ty chcesz je POMNIEJSZAC?! wiem sama po sobie, jak niektórzy mówią jakie to mam pięknę duże oczy!;) nie spinać sie i pozostać takim jakim jest się teraz, a nie pierdolić sobie urodę jakimiś operacjami plastycznymi!!:) pozdrawiam wielkookie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babytin
mam tez duze oczy i co dziwne chce je tak podkreslic by bylo je jeszcze bardziej widziec, a to dlatego ze duze oczy są po prostu bardzo ładne. I pociągające;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmirka112233
wiesz co moniksiaaaaaaaaaa te twoje oczy nie sa wcale takie ladne, jakos dziwnie wygladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuppppppppppppppppp
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do do do do do do
do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocięce oczy
Zależy jak te duże oczy wyglądają. Niektóre moje znajome maja wielkie oczęta, ale jak ktos napisał wcześniej wyglądają jak cocer spaniele albo foki. Wszystko z umiarem. Osobiście ja mam problem, bo moje oczy są małe, ale za to kocie. że tak powiem długie i lekko za darte w kacikach do góry. Chciałabym żeby były ciut większe naturalnie. Z make upem nie mam problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duże oczy są piękne;) Ja mam duże, niebieskie- wszyscy je zachwalają, a jak już je ładnie podkreślę to miód:) No, ale jeśli chcesz je koniecznie zmiejszyc (optycznie oczywiście:D) to radzę, tak, jak wczesniej ktos pisał: czarna kredka, ciemne kolory. Ejjj no, nie krytykujcie dużych oczęt. Ja nie krytykuję małych, bo są równie piękne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocięce oczy
Nikt nie krytykuje dużych oczu bo są piękne. Ale ZA duże oczy, które wyglądają jak u żaby nie są już zachwycające. A takie osoby znam i wygląda to nie za apetycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×