Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poleć coś

Kły i Pazury pilnie poszukiwane

Polecane posty

Hey :) Ja też griluje dzisiaj bo pogoda fajna, korzystam bo mam ostatnie dni wolnego. We wtorek do pracy :( miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja grilluję kurczaki w piekarniku :P Krótki tydzien, a taki ciężki, te kwatery mnie wykańczają, a raczej nieprzyjemne babki, które cenią swoje, za przeproszeniem nory na 40 zł, autentycznie, i jeszcze maja pretensje, a pokoje, klitki z 30-letnimi meblami. Jestem zła. Nie słyszałyście gdzie dokładnie zginął ten młody człowiek, określenie Orlej jest zbyt obszerne, a może lepiej nie wiedzieć. Czy naprawde nadal sa tam płaty sniegu jak pokazali w tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadł z Małej Buczynowej Turni do Doliny Pańszczycy. Nie mam pojęcia jakie są tam warunki-nic nie czytałam ani nie widziałam w Tv. Kły ja Cię proszę Wy uważajcie na siebie jak juz pojedziecie dobra? Ja kwatere miałam daleko od centrum-ale nam akurat to odpowiadało.Nie wiem jakie są ceny gdzie indziej ale my i znajomi płaciliśmy 22-25 zł Miłego weekendu kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, ja wróciłam z wczorajszej imprezki :) humorek mam dobry. Dzis tez griluje ale w gronie rodzinnym. Miłego dzionka kochane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po moich kurczakach z piekarnika poimprezowałam do 3 rano i cały czas miałam świetny humor, jak nigdy. Zastanawiałam sie czy zawsze już musi byc tak, ze w któryms momencie coś przeszkodzi, że nagle ten humor ulatuje, a tu masz. Za to dzisiaj juz pół dnia przespałam. Dzięki Artemido za troskę, jak zobaczyłam, ze zalegaja jeszcze płaty sniegu, wystraszyłam sie na nowo. Ale jednoczesnie zapragnęłam znowy jeszcze mocniej iść tam i sprawic sie ze sobą, pojednac z górami, o rany, jak mocno mnie tam ciągnie! Uwazać będę podwójnie, jak zawsze z resztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzieki, ze to słoneczko zaswieciło jakby nie mogło wczesniej. Pojechałam skoro swit prawie na grzyby i zaczęło lać, a jak wrócilismy, nagle zrobiło sie słonecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie znów pada, wczoraj też padało. Już mam dość tej pogody, chcę słońca :) No i przez tą pogodę właściwie cały weekend przesiedzę w domu :( a planowałam wypad nad morze. Podobno u mnie cały tydzień ma padać. No ale mimo kiepskiej pogody, udanej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny reportaż Freedom.Dzięki za podrzucenie stronik-jak kiedyś coś jeszcze znajdzies to wrzuć. miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, artykuł taki, że jeszcze bardziej chce tam iść. Moje Kochanie mówi, że 4 dni zaprawy i damy rade w jeden dzień, ale chyba nie chcę, wole podzielic to na 2 etapy, bo nie chcę, by w któryms momencie zadrżały mi nogi. Wiem jak ważny jest krok z tą opisywana pewnościa siebie i wiem juz jak to jest na nartach, gdy trzeba jechać juz ostatni odcinek w dół, a nogi drżą i łatwo o upadek. Tylko, że na nartach, o ile nie wpadniesz w drzewo ;) spadasz na snieg, a nie 200-metrowym żlebem w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z innych artykułów na tych stronach wyczytałam, ze łańcuchy na Granatach faktycznie sa zerwane... u mnie problem polega na tym, ze nie jestem wysoka i czasami tych łańcuchów potrzebuje, by sie podciągnąć, a nie mam tyle siły w łapkach, zeby wciągnąć samymi rękoma swój zadek, oj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie to ten szlak jest zniszczony co szalenie utrudia wszelkiego rodzaju wspinczke ale kurcze -spokojnie i pewnym krokiem da sie przejsc.Ale respekt trzeba czuc zawsze-takie moje zdanie.A ja z checia przeczytałabym książkę,o której mowa w reportażu:) Dobranoc Dziewczyny🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam,ale tez mnie zastanaiwło to.Gro ludzi takie posiada.tylko,że znajać mnie to bym zaraz gdzieś te kijki posiała,zostawiła albo przez nie zabiła-bo ja to pierdoła jestem:) Myślę,że dużo pomagają-tylko trzeba umieć z nich korzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mówiłysmy chyba sobie kiedys tutaj na temat kijków. Obiecałam sobie, ze przed kolejnym wyjazdem kupię, bo bardzo odciążaja kolana, ale jak zwykle mam za duzo wydatków. Artemida, podaje łapkę, nie zgubiłabym, ale mogłabym podejrzewać siebie o zrobienie nimi krzywdy nie tyle sobie co innym. No ale należy wziąć pod uwage fakt, ze wykorzystuje sie je na dłuższych prostych odcinkach, a wiec przy s/wchodzeniu, mozna dzierżyć je w rękach cały czas, natomiast przy podejściu typu Granaty, gdzie trzeba mocno uzywać rąk, kijki trzeba schować. Tak więc kijków znowu nie kupie, a po lekturze artykułu o Orlej zastanawiam sie nad rekawiczkami, takimi bez palcy, jak na rower. Moga byc praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, teraz przeczytałam dopiero co Freedom wrzuciła, wszystko ok, tylko znowu poczułam sie dyskryminowana. Spotkałam sie juz raz na forum narciarskim, ze baba na nartach i takie tam, ale baba po górach. Ale jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam rękawiczki-ja mam takie.W rękawiczkach z łańcuchów korzysta sie bez porownania lepiej niz na gołe ręcę!Nic się nie ślizga,nie ziębi-w ogóle same plusy! A mam takie zwykłe za 20 parę złotych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też używam rowerowych rekawiczek, bardzo poamgają przy łańcuchach- zwłaszcza jak śa śliskie i zmine. uważam że rekawiczki to podstawa:D dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze niejestem w pracy, ide na 14.00. U mnie dziś deszczowo, przygnębiający dzień sie zapowiada. Pomimo tego życze wszystkim dobrego humorku:) buziaczki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×