Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poleć coś

Kły i Pazury pilnie poszukiwane

Polecane posty

Myślę, ze to ja miałam zacząć, ale cos nie miałam połaczenia z serwerem ;) Pogoda to chyba w całym kraju taka, ale wiatr jest super ciepły, jesienny. Ciekawe gdzie Uleńka zginęła. W pracy to wiem, ze ma mnóstwo roboty, a po pewnie pada ze zmeczenia. Ja jeszcze 2 dni i wreszcie długi zasłuzony odpoczynek. Kupiłam sobie rekawiczki do łańcuchów na allegro, jedne z tańszych, a bardzo przyjemne, z wstawkami z mięciutkiej skórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16-tą strone obiecuję oddać w dobre ręce komuś inemu:D Pogoda nie za bardzo-tzn.taka zmienna.Wczoraj na przyklad ciepło z wiatrem który chciał urwać głowę. Dziś zimno z wiatrem ,który chce urwać głowę:O Ale to ,że u mnie jest nie fajnie albo ,że zapowiadają ,że gdzieś gdzie wypoczywam lub wypoczywają moi bliscy jest nie fajnie-nic nie znaczy pzrekonuję się tym co roku. Moja mama byla nad morzem-codziennie zapowiadali ,że starsznie tam u niej leje i zimno. Oczywiście pogoda była przepiękna ,przyjechala opalona i wypoczęta. Także nie ma się co zażać pogoda będzie ;) Freedom zaczynasz od października normalnie?To są studia uzupełniające? Uleńka nie piszesz do nas ale może chociażczytasz-POZDRAWIAMY CIĘ🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artemida, tak uzupełniające. Zaczynam juz w weekend 30 września / 1 października, w sumie to wychodzi po 2 zjazdy w miesiącu. Narazie to szukam sobie jakiegoś fajnego noclegu a jak nic nie wypali to pozostaje namiar na zakonnice:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te zakonnice to chyba dobre dusze, bo co chwilę ktos chwali, ze tanio u nich pojadł, spał, a w zakopcu tez podobno prowadza jakieś noclegi. Tylko ja do zakonnic to nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem Dzięki za pozdrowienia. Ciągle Was czytam , a na pisanie jakoś brak ostatnio czasu :) ale się poprawię :) U mnie też wieje strasznie. I były ulewy, pół miasta pozalewało. Podobno jutro ma się trochę uspokoić. W pracy ok. Wczoraj byłam u orotpedy z moimi kolanami. Dostałam skierowanie na zabiegi ( pole magnetyczne ). ALe mogę chodzić dopiero od 30 października, wcześniej nie pasują mi godziny. Ale poczekam, nie mam wyjścia. Kły, ale masz fajne. Ulrop w górach, też chcę :) Pogoda pewnie Ci dopisze, słyszałam jak jakiś góral zapowiadał piękną jesień po 10 września. Teraz pogoda paskudna, więc musi się poprawić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleńka ratuj kolana jak się da!Mojego faceta kolana juz nie dalo rady uratowac bez operacji.Narazie jest kiepsko,ale dzielnie sobie radzi.Na pewno dojdzie do formy ale to wymaga czasu i cwiczen. Freedom a w jakim mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, Freedom tez wczesnie wstaje. Przypomniałyscie mi o moich kolanach, nie wiem czy ćwiczenia na siłowni pomogły, ale nie czuje, nawet przy zmianach pogodowych i nie poczuje w czasie całego wyjazdu. Juz ja o to zadbam. Freedom, a Ty nie masz jak reszta problemu z kolanami, w koncu narty i góry to dla nich prawie zabójstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kły, no mów, :D Miłego dnia, już jestem w pracy i sie obijam ( póki szefa nie ma ;) ) Już u nas nie wieje, i nawet świeci chwilami słońce :) fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kły ewidentnie chce nas wykończyć:D Gadaj czym prędzej:P U mnie też pogoda oki ale chłodno.Ale wszystko wskazuje na to sie się klaruje tak jak mówili więc Kły na pewno będzie miała pogodę;) Co do kolan to czy któraś z was ma stwierdzone uszkodzenia kwalifikujące się do zabiegu?Uleńka Ty chyba miałaś artroskopię diagnostyczną? Kły nie wiem czy jeszcze dziś będę więc z całego serca pięknej pogody,bezpiecznych wypadów w góry i niezapomnianych wrażeń. Pozdrów ode mnie góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Jak bym nie musiała to bym nie wstawała tak wcześnie, po 6.00 wróciłam z pracy z nocnej zmiany. Co do moich kolan to jak byłam w Zakopcu to mnie bolały, teraz nie bolą. Jak miałam zchodzić z góry po kamieniach to mi sie juz źle robiło na samą myśl. Oprócz tego miałam nadwyrężone ścięgna Achillesa :(. A teraz jestem przeziębiona, boli mnie gardło i dziś siedze w domu non stop. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artemida, ja nie miałam artroskopii, tylko mnie ją straszono ;) Ale na razie kolana mocno nie bolą, więc jest ok. Zabaczę, co będzie w listopadzie po tych zabiegach. Lekarz mówił jeszcze o jakiś zabiegach , podobno skuteczne, ale drogie ( po 500 zł na każde kolano ) . Ale to nie teraz Kły, gdzie się podziewasz ? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, ponieważ przy tych całych górach i bolących nas wszystkie kolanach, moja informacja jest małą bombą,i ponieważ żadna się nie zgłasza, a Artemida w ogóle dowie się chyba dopiero jutro, a mnie aż skręca, by Wam powiedzieć i moge się założyć, że żadna nie uwierzy, a co najmniej jedna pogrozi palcem, że czemu wcześniej nie mówiłam, choć oprócz Freedom powinnyście pamiętać, że kilkanaście tygodni temu mówiłam, iż stoję przed dużymi życiowymi zmianami, i że praktycznie nic się nie zmieni, oprócz tego, że od jutra mam urlop, i że w sobotę wychodzę za mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W I E D Z I A Ł A M :D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D Wielka buźka kochanie😘. Nawet nie wiesz jak się cieszę kurde! Fantastyczna wiadmość!!Je-zu!!!:D DUUUUUUUUUŻOOOOOO szczęścia ,miłości pomnażania, i zdrówka nieustającego i w ogóle Słonko-wszystkiego naj....na nowej drodze życia:) 🌼 [kwiatek ]🌼 🌼[ kwiatek] Oczywiście jesteś wstrętna bestia ,że nie pwoiedziałaś wcześniej!!!!No ale wybaczone;) tylko jedno mi nie daje spokoju....przecież od jutra masz być w górach....więc jak to?Wyjazd przeniesiony czy ślub w górach?:D Sto tysięcy całusków-Twoja wiadomość zabiła wszystkie dotychczasowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kły, poproszę o jakieś szczegóły :) gdzie ślub, a robicie wesele, czy może ten wypad w góry to podróż poślubna ? ale jestem wścibska, bo ;) ? Jeszcze raz najszczersze gratulacje i dużo, dużo szczęścia I bukiecik też ode mnie dla Młodej Pary 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam, ze urlop mam od 7., ale tuż po slubie i małej uroczystiości pomykamy w górki:D Dzięki za wszystkie życzenia, zgłoszę sie jeszcze przed wyjazdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc dobrze Kochane, znikam na tydzień, moze dwa, dziekuję jeszcze raz za życzenia, jutro wyjeżdżam, bo nie bierzemy slubu w naszym mieście. Pozdrowię od Was Tatry, do zobaczenia! ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×