Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poleć coś

Kły i Pazury pilnie poszukiwane

Polecane posty

Okazało się, że przez ten urlop wcale nie miałam takich zaległości, i ze wszystkiego szybko wybrnęłam. Do kina też się wybierałam w ubiegłą niedzielę. Na Across the universe, to podobno taki sympatyczny film. A tak w ogóle to nie graja nic tak mocno ciekawego, na co trzeba się wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie wiosna.Dziś u mnie gdyby nie wiatr było by tak ciepło ,że to aż dziw bierze,że mamy dopiero połowę stycznia. Niby jestem zwolenniczką ciepła ale nie wiem czy takie ciepło o tej porze to dobra sprawa:( Pogoda nie sprzyja zdrowiu bardzo łatwo podłapać wirusa-czego przykładem są moi koledzy i koleżanki z pracy-większość zespołu na zwolnieniu:O Jeden plus-nie trzeba zmieniać opon na zimówki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mów, że nie zmieniłaś wcześniej? W końcu trochę zimy było ;) Moje autko przeszło właśnie duży remont i mam nadzieję, że teraz będzie jeździć jak powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no coś Ty-pewnie ,że nie zmieniałam.Tyle co śniegu było-u mnie ze 2 tygodnie może i to taki,że spokojnie można było jechać.Zamieci i zawiei u mnie nie bylo.W zeszłym roku zmieniła i co?po 2 tygodniach intensywnego śniegu przyszła wiosna.I 80 zl stracone.W tym roku nie dam sie tak zrobić:D Kto kwestował na WOŚP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kwestowałam. Ale z przyjemnością wyszłam wczoraj na piękny spacer, mocno wiosenny. Przy okazji odkryłam parę ciekawych rzeczy w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciepło:) Bardzo dawno do Was nie pisałam, ale podczytuję regularnie. Leje u mnie dziś od rana. Tragedia. Widzę, że pojawił się u Was wątek bycia mamusią... Cóż za zbieg okoliczności, ja o tym myślałam od jakiegoś roku. No i przyszłam Wam się pochwalić, że do mnie już bocian nadleciał:) Jestem w czwartym miesiącu ciąży, i choć w związku z tym góry mam na razie z głowy, cieszę się przeogromnie:) Będzie bobas:) Pozdrawiam Was dziewczyny serdecznie i w tym Nowym Roku życzę Wam spełnienia wszelkich marzeń - i tych zawodowych, tych górskich, a także matrymonialno - macierzyńskich. Trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potok-GRATULACJE:D:D:D:D:D 😘 Świetna nowina,będziemy miały maleństwo na topiku:D Ja byłam chora i to dość poważnie ale nieważne,grunt że mam mi się na nowo na zdrowie;) Jutro w pracy będę miała niezłego stresa-będę się prezentować w mediach-o Boże:(co mi na starość przyszło?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje!!! Artemido, Tobie też, żebyś się zanadto nie stresowała! U mnie, z uwagi na specyfikę Wydziału ciągle kręcą się jakieś media, z kamerami, ale na szczęście nikt ode mnie nic nie chciał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo tak zle:)chyba sie nadaję do mediow:D zartuje oczywiscie:) czy u was tez od 3 dni leje jak cholera?ja rozumiem deszczyk-nawet w styczniu!! ale no urwanie chmury 3 dni i 3 noce non stop?!juz nie mam kurtek na zmiane:O Uleńka jak tam przygotowania do slubu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda, prawda, w styczniu i takie oberwanie chmury, już naewt nie patrzę na kałuże, i tak nie ma co mijać czegoś, co jest jedną wielką kałużą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIEJE? ja czegoś takiego jak wczoraj w życiu nie przeżyłam!!!Takiej burzy i takiego huraganu:O coś strasznego naprawdę.Myślałam ,że zaraz mi okna porozbija ten deszczo-grad. Na szczęście dziś już spokój. Od razu sobie pomyślałam, co muszą przeżywać ludzie którzy mieszkają w terenach gdzie takie trąby i huragany to norma -i są oczywiście jeszcze silniejsze. Wiecie,.że ja się jeszcze bujam z przeziębieniem?:(wprawdzie jest lepiej ale cały czas leci z nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie się trzymam, ale odpukać... macie też tak, że czym jesteśmy starsze, tym częściej lub dłużej sie choruje? Starość nie radość? Ja chyba tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko! wczoraj sie dowiedziałam o kolejnych dziewczyn ach w ciazy u mnie w pracy-to juz jakby nie patrzec 10:)rozhulał się ten bocian na całego:D co słychać u reszty dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ze dwa bociany chodziły, ale na razie widzę, że odpoczywają od tej wrednej pracy. Mówię wrednej, bo to dziewczyny z innego oddziału, a oni na pewno nie mają warunków sprzyjających dla ciężarnych, więc zawsze to lepiej uciec w L4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie sie bawicie na ostatkach?ja tak wymyslilam coby znajomych na jakas kolacje i winko zaprosic,ale nie wiem jakie plany ma luby:) jutro tlusto-dobrze ze w piatek na cwiczenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pączusie :D zmieniłam dzisiejsze obowiązki, żeby stanąć w kolejce u Bliklego po te najlepsze. Jakie ćwiczenia Artemido? Mnie tak strasznie brakuje siłowni, na stołeczną mnie nie stać, a i czasu chyba nie znalazłabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aerobik:)poleciałam już wczoraj po zeżarciu 2 pączków i faworków:Dale było fajnie.Co prawda dziś nie mogłam wstać z łóżka ale co tam-czego sie nie robi dla figury;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam pół godziny stałam u Bliklego za pączusiami tyle sportu mi wystarczy :P A jutro wycieczka :D Uleńka, jadę trochę w Twoją stronę, weekend nad morzem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja:)ale super:D niech no was tylko tam nie wywieje;) miłego weekendu😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście super!!! Ale za krótko, i gdyby tak 25 stopni więcej było... Pogoda piękna, był i wiatr i słońce, fale, morza szum. Najbardziej nad morzem lubię moment, gdy wiesz, że dzieli Cię od niego 100metrowy pas lasu i słychać ten zbliżający się szum... rewelacja. Turystów można było policzyć na palcach obu rąk. I na koniec piękny Gdańska, nigdy wcześniej nie byłam, starówka jest o niebo ciekawsza od stołecznej i krakowskiej nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym chętnie gdzieś pojechała:) były bursztyny? chyba nie byłaś w Jantarze co?:D U mnie w pracy zaczyna sie kocioł.Kiedyś musiał się na nowo zacząć w sumie. Był czas na złapanie oddechu a teraz znowu-witamy w kieracie:D Spontanicznie wyszło ,że wczoraj wylądowaliśmy u znajomych na ostatkach-ale było śmiechu:)jednak takie imprezki nie planowane są najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy w Helu, rozszalała zatoka i cichutkie morze wieczorem, a rano morze zaszalało. No i te bunkry, podziemne korytarze, niezwykle interesujące Muzeum Obrony Wybrzeża. Mimo dużych fal. a więc ruchu w morzu, bursztynów nie było. Jeden znalazłam, ale to nie to, co 5 lat temu, gdy każdy wyławiał je z morza garściami. Poza tym co innego wejść do wody, a co innego szukać ich i uciekać przed falą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękną wiosnę mamy tej zimy:D u mnie jest tak ciepło ,że pąki puściły-kurcze powariuje ta roślinność i te zwierzaki.Nie lubię zimy ale muszę oddać ,że powinna by ć aby była równowaga w przyrodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez ta aurę pełną zarazków ciągle pokasłuję, i albo boli mnie gardło, albo głowa, albo kicham. Niby fajnie, bo taki zaczęły świergolić, ale lubię jak czasami jest mroźno. Teraz zastanawiam się, czy nie kupić już wiosennych butów. A jutro może wyciągnę męża do Łazienek, o ile nie spadnie deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×