Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIKOLA-1

Czy podoba wam się imię Nikola?

Polecane posty

Gość kynia
dziwaki z was sa. niedługo Polska zniknie z map przez takich jak Wy.jak nie wyjazd za granize to głupie imie zagraniczne.ja tam wole polskie imiona. Krystyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagódka mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagódka mi sie podoba
albo Anastazja, Kornelia, Wiktoria a co do gadania że to nie są polskie imiona to wsiakowno bo tak właśnie nazywały się prababcie moje i moich koleżanek, a dziadka mam Feliksa. Mi się podoba spolszczona weresja imienia włoskiej świętej Wiwiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maksencjusz Maks
i jak w końcu nazywa sie twoje córka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chrzcijcie dzieci
1)Jan Maria (jak pewien polityk, bo nie wiadomo jaka płeć) 2) Brien ( czyt. brajan, bo nie każdy będzie umiał to przeczytać) 3) Hope (czyt. hołp bo po angielsku tzn. nadzieja) 4) Żaneta, Hanna, Hiacynta, Helena, Henryk, Łukasz ( łatwo o błędy ort.) 5) Albert, Maksencjusz, Anastazja ( jakie przedszkolak to przeliteruje, a co dpiero napisze) 6) Renata, Milena, Ewa, Marian ( bo głupio sie zmiękcza te imiona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKOLA- 1
NIKUSIA!!!!!!!!!!! Tak właśnie dałam na imię mojej córeczce!!!!!!!!!!! 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA NIKOLI
Imię Nikola to najpiękniejsze imię na świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny Polak
Ludzie, czy wy macie dobrze poukładane w głowach? Jak można dać dziecku takie imiona jak Nicola lub inne ostatnio modne - Jessica, Kevin, Enrique (synek mojej sąsiadki)- rodziców którzy dają takie imiona od razu by trzeba opukać młotkiem po głowie!!! Dawanie takich imion świadczy o niskim statusie moralnym danych rodziców, którzy chcą budować swoje rodzicielskie "ego" takimi bezsensownymi pomysłami. Tylko żal mi tych dzieciaków !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA NIKOLI
PO PIERWSZE NIE NICOLA TYLKO NIKOLA. PO DRUGIE TO TY SIĘ STUKNIJ W GŁOWĘ I DAJ NA IMIĘ DZIECKU STASIA LUB FRANIA A MOŻE GIENIA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są przepiękne
Jeśli imię ma być w 100% polskie należy nadać dziecku imię: Wiesława, Dobrosława, Czesława, Mieczysława. Reszta wcale polska nie jest, zważywszy, że wiele polskich imion np. Anna, Katarzyna mają swoje amerykańskie odpowiedniki i nikt nie udowodni skąd ono się wywodzi. Kiedyś była moda na Małgorzaty, Katarzyny, Anny i Agnieszki, ta plaga istnieje nadal i cieszę się, że wreszcie ktoś postanowił się postawić i nadawać imiona inne niż wszystkie. Wolę Nadię, Nikolę, Oliwię, czy Martynę, aniżeli kolejną Zofię, czy Julię. Mam na imię Magdalena, imię ładne, ale tak oklepane, że już bardziej nie można. Powiedz Magdalena, a odwróci się 50 dziewczyn, w szkole to samo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA NIKOLI
Dobre ha ha gratuluję patriotyzmu imię Stasia nie jest polskim imieniem i co?Nikola jest to imię wpisane w polski rejestr tak samo jak Stasia. Mam 3 letnią córeczkę Nikusię jest cudowna bardzo grzeczna i kocham ją jak nikogo na świecie. A co do tego czy będzie się podobać jej podobać to imię kiedyś? Skąd to mogę wiedzieć tak samo może być zła na mnie za każde inne imię. Najważniejsze jest to żeby kochać swoje dziecko i nie robić mu krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny Polak
Tu się zgadzam z Tobą Mamo Nikoli że najważniejsza jest Miłość do dziecka, bo tylko to się liczy, a imię jest tylko "otoczką" młodego człowieczka. Ja mam dwóch synków (Wojtek i Dobromir), i też nie wiem czy jak dorosną nie będą nam mieli za złe takich imion, ale myślę że nie... Chodzi mi o to Mamo Nikoli żeby ludzie nie ulegali bezmyślnie modzie (tak jak kiedyś Izaury, potem Julia, teraz Nicola, Jessica itp).Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nedddyyy
nikola- podobało mi się jakies 3-4 lata temu gdzie było mało popularne teraz- nie podoba mi sie ale to nie my wybieramy imie dla twojej córeczki lecz ty sama musisz wybrać:) mam 1,5 rocznego bobaska filipa i jak bede miała jeszcze dziewczynkę- o czym marzę :)))))) to będzie Gabrysia:) pozdrawiam autorke topiku ):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nedddyyy
do MAMA NICOLI............... i całej reszty................ imię wybierają rodzice i czy jest to frania gienia czy nikola to sa to imiona które sie podobaja są różne gusta jednym podoba sie Staś drugiemu Kevin... mnie interesuje tylko to- JAK NA IMIE MA MOJE DZIECKO!!!! czy też będzie miało... pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA NIKOLI
JAK USŁYSZAŁAM TO IMIĘ PRAWIE 4 LATA TEMU (BYŁAM W 5 MIESIĄCU CIĄŻY). WIEDZIAŁAM ŻE TAK MA MIEĆ NA IMIĘ MOJA CÓRKA. USLYSZAŁAM JE W TELEWIZJI PIERWSZY RAZ W ŻYCIU. NIE PATRZĘ NA TOCZY KTOŚ JESZCZE MA TAK NA IMIĘ. TAK JAK PISAŁAM WCZEŚNIEJ. ZAWSZE JEST RYZYKO ŻE DZIECKU KIEDYŚ NIE BĘDZIE SIĘ PODOBAŁO IMIĘ. TRUDNO.MY RODZIE JE WYBIERAMY. TAK JAK KIEDYŚ NASI RODZICE NAM WYBRALI IMIONA CZY NAM SIĘ TO PODOBA CZY NIE. NAJWAZNIEJSZA JEST MIŁOŚĆ I SZCUNEK WTEDY DZIECKO BĘZIE SZCZĘŚLIWE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna mama Nikoli
Moja Nikola ma już 17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA NIKOLI
POZDRAWIAM INNĄ MAMĘ NIKOLI:) PEWNIE TWOJA CÓRA JEST SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo
he he u nas jest wiktoria i lata wiecznie zasmarkana po podwórku a mama pijąc browarka czule do niej przemawia - wiktoria ty mała k... chodź tu natychmiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo
sorki to była Wanessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puchanka
Hej Mama Nikoli,nie wiem,co masz do Stasia....lub innych tego typu imion.Mój syn nazywa się Staś i uważam,że to najpiękniejsze imię na świecie....i ostatnio bardzo modne. Osobiście nie podobają mi się "nowoczesne" imiona....a raczej nie imiona a to,że stają się oklepane.Ale jeżeli komuś to nie przeszkadza....i gustuje w takich imionach...to proszę bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA NIKOLI
NIE MAM NIC DO IMIENIA STAŚ ALE IMIĘ NIKOLA JUŻ NIE JEST OKLEPANE A OKLEPANE SĄ WŁAŚNIE STASIA, STAŚ MARYSIA, FRANIO JÓZIO ITP. JEŚLI CIĘ URAZIŁAM TO PRZEPRASZAM. WŁAŚNIE CHODZI O TO CO NAPISAŁAŚ SKORO MAMA WYBRAŁA TAKIE IMIĘ TO JEST ONO DLA NIEJ NAJPIĘKNIEJSZE NA ŚWIECIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avero
dla mnie imie nikola czy oliwia to szczyt glupoty.poprostu jakies niedowartosciowanie rodzicow nakazuje dawac takie i miona dzieciom.wiocha jak sie patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitikonti
spoko, dzięki... mam 17 lat i mam na imie nikola, udokumentowane jest ze jestem najstarsza nikola w polsce i na dodatek polka, i nazwisko mi pasuje bo nie jest takie beznadziejne jak Gałka czy gąsinica.... wiekszosci ludzi podoba sie to imie a tutaj widze jakies kobiety niedorozwoje.... nauczycielka pyta dzieci o dziwnych imionach... dobre.... h.j w d..e takiej nauczycielce! Pier... sie wszyscy... ciao! Nikola to piekne imie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za 3 tygodnie zostanę mamusią i moja córeczka dostanie na imię właśnie Nikola :) I nie obchodzi mnie że innym się to imię nie podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super imię
te imię mi bardzo się podoba...nie wiem czemu ktoś ma wątpliwości do tego imienia:/ mam nawet bratanice o takim imieniu i podoba mi się także zdrobnienie Nikolka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMIĘ NIKOLA IS THE BEST
Świetne imię!!!!!!!!! Słyszałam że Nikole są bardzo ładne i przede wszystkim MĄDRE!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolcia
Boże...Jak czytam opinie tych ,,ludzi'' którym nie podoba się imię Nikola, to aż się flaki przewracają...Współczuję waszym dzieciom na prawdę... Ciekawe jakie imiona im dacie...Następna Asia, Ala, Ola, albo Wiesia?! Nie no weźcie mnie trzymajcie bo ja juz czytać tego nie mogę. Jak to można oceniać rodzica po tym jakie dadzą imię?! Czy to będzie Vanessa(nie Wanessa)- tak ma na imię moja przyjaciółka, czy Jessica, czy Nikola to od razu rodzice muszą być nienormalni i trzeba ich stukać po głowie ?! (hahaha) Jakie imiona się podobają takie dajemy na imię. I nie można oceniać rodziców;/ Moja mamuśka dała mi na imię Nikola. I co?! Czy ludzie gadają o niej takie rzeczy jak wy tutaj? Nie. Wszystkim podoba się to imię i są nim zachwyceni...A wy pewnie macie na imię nie do końca tak jak byście chcieli. Pewnie Genia, Wiesiek, Janek, Irka... I tak dalej... To już po prostu mnie do szału doprowadziło... Powiem brzydko. Idźcie do psychiatry...A nie siedźcie na forum i wypisujcie takie głupoty;/ Idiotyzm!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola olivia jessica
i inne tego typu "wynalazki" daja na imie PLEBS polski !!!! chca sie pochawlic na wsi albo pod blokiem ze niby tacy HHHamerykanscy sa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saxofonistka
Blee... Takie ni to spolszczone nijakie takie... Ohyda! Proponuje nieco zapomniane ale Polskie: ALICJA ta z krainy czarów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość appleee
sliczne imie ale w wersji usa nicole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×