Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIKOLA-1

Czy podoba wam się imię Nikola?

Polecane posty

Gość Jan z Serocka
taaa za to NIKOLA jest jak chuj polskie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKOLAAAA
mam zjebane imię :O :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antynikola
No to może się nie bijmy o pochodzenie. Wiktoria - imię jak imię. Ale niedługo zaczniecie te swoje dzieci nazywać np. Kurtyzana. Albo Tradycja. Może i słowa ładnie brzmią, ale imionami za nic nie są. To samo zdanie mam o Nikoli. Skąd Wy to w ogóle bierzecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
Jan z Serocka a kto tu pisze,że nikola to polskie imię ? to imie pochodzenia greckiego natomiast wiele imion które forumowicze przytaczają jako polskie wcale takimi nie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan z Serocka
jakiego greckiego ?? :O :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
Jan z Serocka Nikola - Imię żeńskie pochodzące od męskiego imienia greckiego Nikolaos, poprzez łacińskie Nicolaus. Składa się ono z dwóch członów: nike - zwycięstwo i -laos - lud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
wiecie co? tak naprawdę to chciałabym poznać Wasze imiona ,ciekawa jestem ilu z Was ma rdzennie polskie imiona za którymi tak silnie obstaje:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
slodkamalinka Ty napewno masz zajebiste imię tak jak i nik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie piszę że trzeba dawać dzieciom imiona pretensjonalne ale jedynie takie żeby rodzicom sie one podobały i żeby sami je wybierali. Jest tak że gust jest jak dupa- każdy ma własną.Nie rozumiem czemu Nikola ma być gorsza od Agnieszki. Mnie bardziej odpowiada Nikola ( chociaż dla córki mam wybrane zupełnie inne imię-ani Andżelika ani Dżesika ani Kasia Basia czy Jasmina)Przecież zakładająca to forum dobrze wie jak ma na nazwisko i jak się to razem komponuje... Jednocześnie wiem o co chodzi gdy piszesz że jakieś dziecko się nazywa sie Kevin Gąsienica, słyszałam kiedyś o dziewczynce która nazywała się Róża Nadzieja Kargul. Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z drugiej strony czy ktoś o nazwisku Gąsienica czy Kargul ma być zmuszony do nazwania swojego dziecka Kasia czy Monika bo tak bedzie dobrze pasowało do nazwiska mimo że żadne z popularnych imion mu sie nie podoba???? nie wydaje mi sie żeby to było dobre rozwiazanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładne imię!-Mi się podoba! Nie przejmuj się że być może nie będzie córka jedyną w klasie o takim imieniu.Takie samo prawdopodobieństwo jest gdybyś dała jak najbardziej Polskie imię! Jeśli ci się podoba to nazwij tak córcie! JESTEM ZA! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hawrycja
Nikol byłoby ładniej, ale skoro trzeba dodać "a" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
kojarzy mi sie z prostytutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ni piwo ni kola :P hehehe żenada....ooo właśnie ładne imię by było Żenada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolcia
podoba mi sie imie Nikola :) mama dała mi tak na imie i jestem zadowolona mam 14 lat cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemnasolatka
a mi sie podobaja imiona dla dziewczynki : inga, iga , oliwia,claudia,nadia, laura dla chłopczyka : maksym, maksymilian nikola tez jest ładne ale ja wolaabym dac swojemu dziecku orginalne imie ,zadko spotykane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolaaaaaaaaaa
ni to pepsi ni to cola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo mi sie podoba i też
podoba mi sie Paulinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno,ale masz nasrane w glowie,jak mozna zakladac taki topik,kierowac sie opinia stada kretynek,daj Hermenegilda,albo Alfons.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×