Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIKOLA-1

Czy podoba wam się imię Nikola?

Polecane posty

Gość mojej kumpeli corka
ma na imie Nikola, czy Nicola nie wiem jak sie pisze. Brzmi to BEZNADZIEJNIE i pretensjonalnie. Dla mnie to na rowni z Samanta czy Alexis... Buractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AANGELA**
imie NIKOLA jest ladne!!a jesli sie komus nie podobsa niech nie krytykuje w tak wulgarny sposob!!!!!a ta nauczycielka to jakas wiedzma!!!!! ja mam prawie 16 lat bo 15 i pol i zostane mama bo dowiedzialam suie ze jestem w ciazy i mojenu dziecku chce nadac imie MELISA jak bedzie dziewczynka a chlopczyk jak bedzie to RICARDO!!!!!!! i jak komus sie nie podoba to niech sie nie wypowiada w taki sposob!!!! a pani niech nazwie swoja coreczke NIKOLA poniewaz to jest bardzo ladne imie i niespotykane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem czemu Pani pyta o tym na forum, to troche bez sensu poniewaz 50% ze komus sie podoba a komus nie. To juz Pani decyduje. A co do imienia to moze Nikoletta?? bo to nikola to mzoe byc wlasnie zdrobnieniem do niego:) bo samo nikola dla mnie smiesznie brzmi tzn. smiesznie pod wzgledem ze az sie prosi zapytac jak to imie brzmi naprawde bo brzmi jak zdrobnienie :)no ale moze wolalabym Nikolą niż kasia :P moja kolezanka ma tak samo na imie, w klasie mialam 4ry kasie moja przyjaciolka to kasia, strasznie popularne imie niesety :( choc ladne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi 10
jak dla mnie to imię jesy obrzydliwe ale czytałam wypowiedż pani z pseudonimem SROGA TEACHER i wydaje mi się że niepowinna znęcać się nad dziećmi które się tak nazywają bo to nie one wybrały takie imie i to nie ich wina że się tak nazywają ja osobiśće uważam że taka nauczycielka nie powinna pracować w szkile !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NKOL
Mi się bardzo podoba bo sama mam tak na imię. Nie obchodzi mnie to czy inni się śmieją ze mnie czy nie. Nikola to piękne francuskie imię to nie jest byle jakie pospolite imię to wyjątkowe. Pozdrowienia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola z żyrandola
kiedys moja kolezanka powiedziala bardzo madre zdanie:"im bardziej prosci ludzie, tym dziwniejsze imiona daja swoim dzieciom" pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hormony nie maja nic do
nie ma takiego imienia jak Nikola ;/ i nie wiem jak ktos mogl pozwolic aby taki twor powstal. istnieje natomiast imie Nikol, a Nikola to z koniecznossci polskiego prawa. nigdy nie dalabym tak dziecku na imie, bo takiego imienia tak naprawde nie ma. nie wiem po co spolszczac cos co polskie nie jest i nie bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hormony nie maja nic do
zgadzam sie z nikola z zyrandola, ale wlasnie takie obserwacje mozna przeprowadzic. ja sam widze, ze takie imie nosza glownie dziewczynki, ktorych mamy maja nie wiecej niz 16-17 lat. tak wiec chyba samo mowi za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby mi
rodzice tak dali na imiE to zaraz po wkroczeniu w dorosłośc zmieniłabym je na inne!!!!!!!!!! Ludzie puknijcie się w głowę,bo nawet nie wiecie jaką krzywdę wyrządzacie swoim dzieciom nadajac im takie imiona.Póżniej się z nich wyśmiewają i wyszydzają ale was to nie obchodzi,dacie szajskie imię i jesteście zadowoleni a dziecko niech się z nim męczy całe życie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel_ nosek
chyba zartujesz ja mam 29 lat i moja córka ma naimie N icola to nie prawda ze tylko mlodzi daja takie imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury gadacie...
Piszecie ze z dziewczynki o imieniu NIKOLA beda sie smiac? haha to Was rozczaruje :/ mam 16 lat, jestem w trzeciej klasie gimnazjium i mamy w klasie jedna Nikole ( i nie jest to dziecko z patologicznej rodziny alkoholikow !! ) i wszystkim bardzo sie podoba to imie,a wiele dziewczyn jej zazdrosci...mamy tez w klasie Basie i Wiesie....teraz kazdy sie przyzwyczail ale nie chcielibyscie uslyszec smiechu na poczatku roku przy czytaniu obecnosci...jesli chodzi o Barbare to jeszcze bylo w miare spoko ale Wieslawe...aaz mi bylo jej zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Knetki
Nikola to bardzo przestarzałe imię takie brudne ;| Ładne imię to moje imię każdy mi zazdrości ale wieszz.. tak już jeste ja się wcale nie wychwalam poprostu Nikola to brzydkie imię ;] Nikola uchh.. czy jeszzce jakieś głupsze imiona wymyślą ? ;d ładne imie jest Beatrycze.. to piękne imię .. teraz takie pospolite poprostu Beatrycze to BOSSKIE imię ;** Beatrycze mmm ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinee
tak , nikola , concitta itd to sa piekne imiona.... az zal dupe sciska. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Knetki
Nikola obrzydlistwo brudastwo.. ;/ jak smierdzi z daleka uchh.. aż się wytrzymac nie da dajcie jakis odswierzacz bo smierdzi mi tu tymi Nikolami czy srolami ;d ja mam na imię Beatrycze ... pięknosc kazdy mi zazdrosci i jest tera na topie a ja mam w klasie Nikole to jak ja pierdola i razna to nie da sie wytrzymac uchh.. nie chcialabym byc w jej skurze ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Knetki
Imię nikola jest bardzo ubite ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama nikoli
Czyżby Nikola z Twojej klasy odbiła Ci chłopaka że tak plujesz jadem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa
Ja właśnie nazywam się Nikola . I bardzo dużo osób mówi , że to jest świetne imie , a mam w d**** czy komuś się podoba to nie jest takie pospolite imie jak agnieszka , kasia , asia bleee . . prawie każda dziewczyna się tak pospolicie nazywa ; ./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa
Alicja ; / dlaczego podobają Wam się imiona tak pospolite ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola Szmewska
dzindobry ja sama mam na imie nikola i misie to imie bardzo podoba da dziewczynki pieknie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola Szmewska
dzindobry ja sama mam na imie nikola i misie to imie bardzo podoba da dziewczynki pieknie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy drogie forumowiczki wiedzą, że nadawanie fikuśnych imion jest podświadomym zaspokajaniem własnych kompleksów? Tak, zostało to udowodnione przez psychologów! Mało tego, przykładów daleko szukać nie trzeba - Xsavier i Fabienne Wiśniewscy - rodziców znacie i za dobrze pod kopułą to oni nie mają, zwłaszcza tatuś. ;] Rozwijając temat - największy odsetek dzieci o \"dziwnych\" imionach występuje już nie tyle w rodzinach zakompleksionych rodziców, co w rodzinach o niskim wykształceniu, na wsiach i wśród rodzin patologicznych. Tam aż roi się od Andżelik, Dżesik, Kasandr, Ramon, Roksan, Dżeniferek-reniferek, Denisów-penisów, Kewinów, Ksawierów. I tu Was zaskoczę, bo tandetne, zagraniczne imię \"Andżelika\" w prawidłowej formie po polsku brzmi \"Aniela\" - i co?! Może brzydko? Uważam, że o całe niebo lepiej! \"Ksawier/Xsavier\" - nie można po polsku \"Ksawery\" ?! Zastanówcie się kilka razy nim nadacie obce imiona, bo niechcący możecie skrzywdzić swoje dzieci! Chyba żaden rodzic nie wytrzyma, kiedy za swoim dzieckiem będzie słyszał np. \"Denis-penis\". Głupim się było, a niewiniątko cierpi! :> Mnie się podobały zawsze polskie imiona. Macie tu parę: Aniela, Dobrochna, Dobrosława, Dobrawa, Czcibór, Radzimir, Radosław, Dobromir, Bogumiła, Bogna, Bogusława, Mieszko, Bożydar, Bronisław, Chwalisława, Czcisław, Dragomir, Kazimierz, Lechosław, Sława, Sławomira, Ludmiła, Ludomir, Mieczysław, Mirosława, Przemysław, Racibór, Mścisław, Stanisława, świętosława, Wieńczysław, Władysław, Włodzimierz, Ziemowit, Żytomir, Żywisław. Jest w czym wybierać więc po co ta głupia moda? :> Jeśli planujesz wyjazd za granicę to nazwij córkę np. Agatą, Marią, Anną, Sylwią, Aleksandrą, Katarzyną - wszędzie występuje i nie wzbudza sensacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukartka
jest na maxa zjebane,brzydkie.malo orginalne,dla prostakow i plebsu.100 razy ladniejsze sa polskie,tradycyjne imiona.nicola jak nazwa burdelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja się spodziewam chłopca i nie mogę się zdecydować - moje propozycje to Paweł, Jeremiasz, Sebastian i Szymon. Nie chciałam dać ani bardzo wymyślnego imienia typu Kewin, ani bardzo popularnego typu Kubuś czy Kacper. Natomiast nie zgadzam się, że ktoś, kto nazywa swoje dziecko typu Wanessa czy Oliwier mają nierówno pod sufitem - znam kilka osób które nazwaly tak swoje dzieci i są to normalni ludzie - imię to kwestia gustu!! A jak dzieci się będą śmiały z powiedzmy Nikoli to tylko przez takich ludzi jak wy, którzy będziecie wmawiać swoim dzieciom że ich rodzice są nienormalni!!!! I jeszcze do pseudonaczycielki - broń Boże nie mów o sobie że jesteś pedagogiem, bo widzę że nie masz o tym pojęcia. Jakby moje dziecko miało taką nauczycielkę jak ty, z miejsca przeniosłabym go do innej szkoły. Weź się zastanów co ty robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supeeer
Ja nie mogę...skoro nie podobają się wam takie imiona właśnie m.in. jak Nikola...to po co w ogóle wypowiadacie się na ten temat.Nie rozumiem także, dlaczego niby dzieci o takich imionach są tępione w szkole czy przedszkolu...Jest to NIENORMALNE!każdy ma swój gust i opinię na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia17
bardzo śliczne imię ;)) ;)) :) :)) ;)) ;)) :) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolettaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja mam na imie Nikoletta w zdrobnieniu Nikol Nikola Nikolka jak tam sobie wolicie i jeszcze nitk nie smial sie z mojego imienia wlasnie kazdemu sie to podobalo:) mam 17 lat:) i nie zgadzam sie z wami komletnie ze jesli ktos nazwie swoje dziecko jakims zagranicznym imieniem to jest z plebsu;] moja mama jest wyksztalsona madra tato ma wlasna firme i wyksztalocny tez jest i jakos z plebsu nie pochodze:) fakt ze teraz co raz wiecej Nikol na ulicy czasem tak ide i ktos wola Nikola ja sie odwracam a tam taki maly szczyl do matki leci:) ale wczesniej nie bylo ono takie popularne:) a Wy wszyscy co tak nasmiewacie sie z tego imienia pewnie sami macie jakies takie pospolite:) no dajcie spokoj jak mozna dziecku dac na imie Dobromir pomyslowy Dobromiry yy:] i chyba my mlodzi lepiej wiemy ze w kregu mlodziezy bardziej takie imie bd sie podobac i nikt sie nie bd smial niz jakas Wiesia Czesia:) zegnam Ciebie nie lubie a Tobie chuj w dupe:) narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_N_N_A
Mi się bardzo podoba,chciałam dać tak córci,ale mąż uparł się na kornelke i też dobrze :-) Przede wszystkim tobie ma się podobać nie patrz na innych,każdy ma inny gust:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×