Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naturals

czy istnieje jakaś odżywka, krem lub inny specyfik do włosów z filtrem UV???

Polecane posty

czy macie jakieś pomysły?? ja przeszukuje drogerie ale nic. Jade do Hiszpanii i chciałabym zabezpieczyć włosy, kiedyś w Twoim stylu czytałąm o jakiejś odźywce ale kosztowała 150 zl;/. Czy udało sie wam znaleźć takie specyfiki?? Czym pielęgnujecie włosy latem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest z Avonu bo dziś kupiłam właśnie (mgiełka do włosów z UV). Kiedyś miałam taki spray z Nivea. Jeśłi chodzi o szampon ja zawsze kupuję u mnie na rynku u takiej pani niemiecki szampon ELseve z UV. Pierwszy raz go miałam z Niemiec i zawsze jestem z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest taka odzywka tez gliss kur do włosów farbowanych,nawet szampon jest ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L`oreal ma taki szampon w swojej ofercie:) nazywa się ELSEVE Solar i na pewno kupisz go we wrocławskim Carrefour za jakieś 11 zł. Używałam go któregoś lata i byłam bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, a jak się sprawuje ta mgiełka z Avonu? bo czytałam, że ponoć tłusta jest? a w działanie szamponów to ja nie wierzę, przecież je się spłukuje z włosów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukałam po drogeriach i znalazłam jakaś odzywkę Ziaji. Szampon plus odżywka słoneczna seria. Spróbuje jej. A tego Solar nigdzie nie widziałam, jakie ma opakowanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam p[rzed soba katalog Avonu 6/2006 i jestem slepa bo nigdzie nie widzę tego sprayu , prosze napiszcie dokładne nazyw, i w jakiej serii jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z serii Exotic Beaches, wprowadzili taką wodę toaletową i jest też mgiełka do włosów z filtrami w tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wypowiedzcie się na temat tego sprayu do włosów avonu, czy skuteczny i czy się włosy nie kleją po nim, ogólne wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest juz w katalogu 6/2006. Chciałabym się dowiedzieć czegoś od osób które go używały , czy nie obciąża włosów itepe. Rzeczywiście znalazłam coś na lato Joanny ale teraz nie mają tej serii. Mam nadzieję że wejdzie do obieku latem!!!!Narazie mają tylko spray z algami morskimi. Zawiera filtry Uv i przeciwdziała wodzie morskiej. Tylko ciekawe gdzie go można dostać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×