Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brunet102

Poszukuje partnerki do wakacji w Grecji na moim jachcie.

Polecane posty

Przestan mnie testowac gluptasie, bo i ci ten rzemyk z komputera spadnie. To ja, zaakceptuj. Sam jestem wkurzony co sie tu dzisiaj dzialo. Przeczytaj sobie moje dzisiejsze wzmagania i jak mojego nicka ktos na czarno zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moment zagladam! jak dla mnie \"gluptasem\" wygral:D:D:D. Juz mnie nie ma, ale jescze zajrze:D:D:D Brunet, o co Ci chodzilo z tym przeganianiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzilem twego nicka... jestes tu weteranka (ponad 4600 postow). Mozesz mi w takim razie powiedziec czy to jest normalne co tu bylo dzisiaj i czy mozemy sie tego spodzieac w przyszlosci. Przyznam ze jestem troche zdegustowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj pestko... umiesz sie z tymi palantami rozprawiac, gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co! A mnie ten muzin, to nawet nie wkurzyl. Takie to glupie bylo, ze nawet mi sie go zal zrobilo[beksa}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Brunet! Bo ja posiadam sporo talentow:D:D:D Trzoszke mnie nie doceniles, ale....:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po moim ostatnim rannym poscie nawet tego dokladnie nie czytalem... same bzdety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest tu jak najbardziej normalne sa dwa rodzaje podszywaczy 1 podszywacze ktorzy maja fajne zajeb.... teksty bardzo smieszne-inteligentne z nich bestie;) 2 podszywacze ktorych teksty sa beznadziejne :o obrazliwe itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide sobie skrecic drinka na te nerwy. Zaraz wracam. Po jakim czasie nieobecnosci moga zabrac czarnego nicka ? (1godz - 1dzien - 1tydzien?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nikt ci nie zabierze, no chyba ze ktos odgadnie Twoje haslo:) ja tez poprosze drinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, poprostu dzisiaj jednak zrobić musiałam tego loda ! ale mam nadzieję, że do jutra będzie spokój :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sa z powrotem... pech. Sorry, mam niespodziewanych gosci, bede zagladal od czasu do czasu. I co to jest z tymi lodami ? Czy wszystcy na tym forum to cukiernicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukiernicy-chyba nie ale wiekszosc z nas lubi oral:D to udanego wieczoru ja poczekam na 59 i 35 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W lewym reku wino czerwone, w prawym malinowa halva. Moge wam cos wiecej o sobie powiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzemyk. Wiec cos szybko o sobie : Jak jestem na wakacjach to sie nie gole, i czasami lubie zapalic cygaro do koniaku. Przeszkadzalo by wam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie sama nie pale ale dym papierosow/cygar mi nie przeszkadza, co do zarosty to nie planujemy blizszych kontaktow wiec sie nie martwie ze mnie podrapiesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie, na teraz. Nie wypada. Nie chce byc niegrzeczny, ide do gory. Zajrze pozniej... a ty palisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×