Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brunet102

Poszukuje partnerki do wakacji w Grecji na moim jachcie.

Polecane posty

Gość rzemyk
nie mow ze mnie wyczilas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzemyk
wyczailas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzemyk
incognito...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia jestes pewna ze taki niewiedzacy czego chce facet jest dla Ciebie ? Ale ja dalabym mu szanse ,tylko sama starala sie byc letnia .Wiesz tak dla siebie,zeby poniej nie bolalo.A moze akurat trzeba bylo mu pauzy by stwierdzic ze jednak bez Ciebie zyc nie moze ...:D:D:D Tego Ci zycze zreszta ... Powiedz gdzies go wytrzasnela?;) rzemyk czy Ty myslisz ze my takie tepaki i nie skumamy ze to Ty ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzemyk
dobra, nie wazne.... co jest wazne to dol strony nr.48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaaaaaaak
Sama robisz błędy głupia Zóóóóziu, wiem że mogłaś nie zauważyć, bo to do Ciebie podobne, ale "niepodobne" piszemy razem, półinteligentko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm chyba sama sie pogubilam ...Brunet nie kropkowal nigdy .... A swanc Holmsem nie bede napewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baaaaaak a dla Ciebie bajka o wezu >>>>>>>>>sssssssssssssssspppieeeeeeeerrrrrddddddddaaallllaaajjjjj!!!!!!😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rok temu byl u mnie w firmie na praktykach i tak jakos sie skumalismy, nie zapomne naszych poczatkow:) bariera jezykowa itd nie wiem co mam mu napisac bo jezeli bede ostra/oschla to on napisze \"ok koniec\" -jakis niezdecydowany jest:) musze byc dyplomatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze robie bledy, mama zawsze mnie za to opieprza:) no coz nikt nie jest doskonaly;) wstyd mi 😭 wybaczcie:) chodzilo mi o to ze brunet raczej bledow nie robil, juz predzej ja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUUUU Zoozia jak on powie koniec jesli Ty ostrzej napiszesz to nie jest facet.Nie lubie facetow z fochami.Muisz byc soba a on powinien to zaakceptowac jesli ma byc dobrze miedzy Wami.To tylko moje zdanie:) Moze napisz mu lekko z humorem ,bez wspomnien ,pretensji narazie .Tak na luzie .Zobaczysz jak sie rozwinie temat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Laseczki! Ale sie zrobilam w bambuko! zagladalam co jakis czas i myslalam, ze Was nie ma, a to ta rozwleczona strona:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzemyk
brunet bledy robi bo nie jest z polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunet-> co do str.48 czy ty myslisz ze po kilku dniach klikania z obcym czlowiekiem napisze ci \" tak plyne na 100% \" gdybym chociaz znala twoje imie;) urlop mam ustawiony na wrzesien, musialabym znowu kombinowac i przestawiac terminy. Co do sloneczka to jest nad moim domem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pieknie! Poszly sobie😭 Ide poszwendac sie po kafe🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zozka🌼 brunet poszedl sciemniac gdzie indziej😭, Sloneczko swieci nad Twoja chata, Julka zaklada nowy topik, Madziuchna odwiedza nas z doskoku, a Ty co chwile kazesz konczyc temat😭😭😭 a mnie sie depresja zimowa nawrocila😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzemyk
zooozia, to by bylo nawet nie fair (fer?) ze strony bruneta zeby ci szyki mieszac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie szyki???? 1.nie mam zadnych planow na moj nudny urlop, planowalam Francje ale nie wypalilo 2.jestem znana z tego ze zawsze przestawiam termin urlopu wiec da sie to jakos zalatwic:) ale slonce grzeje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzemyk
A wiesz co to jest "rebound" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie angielskiego, nie umiem go wymawiac, mam sztywny jezyk, pod reka zawsze mam slowniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×