Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brunet102

Poszukuje partnerki do wakacji w Grecji na moim jachcie.

Polecane posty

Gość Samotna333
aaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna333
aaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna333
srtona 50!!!!!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cholera !!!!:D:D:D:D Za ciekawa ta 49 strona to nie byla hahahaha.Pestka nie masz czego zalowac :D👄 ,ale To bie samotna 333 wielkie dzieki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cholera !!!!:D:D:D:D Za ciekawa ta 49 strona to nie byla hahahaha.Pestka nie masz czego zalowac :D👄 ,ale To bie samotna 333 wielkie dzieki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups teraz to najwaznejsze zeby byla 50 strona .My zreszta nigdzie sie i tak nie wybieralysmy :D:D:D Jezeli Ty chcialas ,,bylo sie reklamowac.Tylko wiesz brunet chyba nie bardzo tez mial chec na taka randke w ciemno ,bo....zawsze konkretne pytania zbywal:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło było pomażyć :) ale w sumie to możemy sobie same zorganizować wakacje. gdzies w polsce i znaleść tu fajnych gachów :) stwórzmy topik :) : SZUKAMY PRZYSTOJNIAKÓW NA WAKACJE W .... gdzie tylko zechcemy co Wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia zakladaj .My napewno wpadniemy .Jednak tego topika szkoda.Tyle mamy postow i fajnie sie nam klika ze soba :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, co tu sie znowu dzialo??? nie mozna was na chwile bez dozoru zostawic;) poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski no coz moge napisac-cudow nie ma 😭 ide doprowadzic sie do porzadku, cos zjem i wroce za 40min moze wtedy wam cos napisze o tych smsach, nie wiem co mam robic czekalam na to 3 mies a teraz :o dolina :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Zooozka :D 🌻 To ja tez na pol godzinki mykne ,porobie co musze i wracam ... A te smsy to czyzby \"zabolicja\"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jestem musze splodzic mail po francusku:o nie wiem co napisac chyba bede lala wode i poczekam na cd. szkoda mi tego co czulam, bo teraz juz nic nie czuje tylko ryczec mi sie chce, dlaczego on to wszystko spieprzyl:o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka_aga
Kobiety ale wy jestescie naiwne ---dałyście sie nabić jakiemuś Wackowi,,,Wacek gratulacje dobry kit .O ile istniejesz to ja ci pisze że nigdy bym z Tobą nie popłynęła jachtam ....moze używasz najdrożyszch perfum i masz worek kasy ---ALE dla mnie jesteś odpychający .....cyt. Przygod mialem juz wiele, i bedzie ich tez wiele w przyszlosci... współczuje Tobie brunecie-102 dalej kupuj kobiety na kase one wszystko zrobią ale czy to jest najważniejsze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka ja o gruszce a ty o pietruszce, pisze o moim bylym facecie a nie o brunecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpiaca jachty
brunet, bywalec swiata, a slabopismienny :P z pewnoscia orginalny, o matko, wyksztalcony mezczyzna a nie wie jak to sie pisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie mu spokoj dla mnie moze byc nawet roznosicielem pizzy i tak go lubie:p a tak na marginesie to przyjemnie jest sobie czasami pomarzyc, ze cos takiego mogloby sie w moim nudnym zyciu wydarzyc, wiec nie zabierajcie mi marzen🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzemyk
zoozia/grecz... jak bedziesz w to wierzyla, to sie wydarzy.... nie sluchaj sie tej recydywy, jestes skromna - i to jest twoj atut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Zooozia Co bedziesz beczec jezeli juz nie czujesz nic :( Tylko,ze chyba to nie tak .Jesli sie chce beczec to znaczy ze cos tam jeszcze sie tli.Zastanawia mnie tylko co on teraz chce???Bo przeciez mowil ze sie zakochal .Mam nadzieje ze nie pokrecilam . Jezeli zalezy mu tylko na zburzeniu Twojego spokoju to daj mi jego maila .Juz ja mu dam tak ze sie polskiego nauczy !!! Glowka do gory Zuzik .Mowilam juz tu wielokrotnie .ze chlop nie wart naszych lez 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka jezeli juz musisz sie wypowiedziec to zadaj sobie trud przeczytania calego topiku,a nie wlazisz i strzelasz slepakami 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zostawil mnie dla innej kobiety, nie zakochal sie w kims innym, przechodzil wtedy \"trudny\" okres, stres itd i chyba sam nie wiedzial czego chce, meczyla go ta odleglosc, to ze widujemy sie co kilka miesiecy teraz pisze to co chcialam przeczytac 3 miesiace temu, nie wiem co o tym myslec, zaobaczymy co zycie przyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssddfrr
kurwa jestes a ztaki odrazajacy ze na zywo zadna laska na ciebie nie moze spojrzec...łeeeeeeeeeeeeeeeee wypierdalaj stad smieciu paskudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ---daj se siana:o qrcze,ale bezsensownie postapił brunet.Wchodziłam na ten topik,by zaspokoic swoja ciekawosc,czy wybral ktoras czy nie,a on takie cyrki odstawia😠 pozdrawiam Was dziewczyny🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzemyk
Ty i tak znajdziesz swoja milosc... ja ci gwarantuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzemyk
zooozia / greczynko, przez to chamstwo tez z tad ucieklem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie, na kafe to jest cos normalnego, trzeba tylko sie przyzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×