Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brunet102

Poszukuje partnerki do wakacji w Grecji na moim jachcie.

Polecane posty

Gość rzemyk
moze i tak... chodzi o zakochana osobe ktorej milosc upadla... no i za wszelka cene szuka drugiej... i to by bylo nie fair do bruneta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaaaalo pestucha:) No jak chcesz Zuzka ,ale wiesz czasem dobrze staruchy posluchac;) Pestka ta stronka to strachotnie dluga jakas byla .Wyjatkowo!!!! Nie pracowalas dzis? Upieklas tego muzina?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie szukam na sile ale nie umiem zyc bez milosci nie umie nie kochac, zyc sama dla siebie gdy kocham to kocha, ale gdy ktos mnie zostawi to nie nosze zaloby miesiacami po tygodniu moge sie na nowo zakochac, milosc jest w zyciu najwazniejsza co do francuza-to nie wiem o co mu chodzi, moze miala chwile slabosci, nie wiem jakbym na niego zareagowal gdyby stanal teraz w drzwiach, co bym czula gdyby mnie dotykal, moze nic, nigdy nic nie odgrzebywalam nie wie jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ale ja na czasie hihihi .:D:D:D Moje odpowiedzi dochodza do Was z wielgasnym opoznieniem .Soooriiii🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzemyk
C'est la vie. Boje sie tego netu. Jestem za wrazliwy. Ide na chwile podsmazyc poledwice. ale sedno jest na dole strony nr.48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunet to sie moze juz nie wysilaj co ? :O \"Spuentowales \" temat -starczy .Pozatym wlasnie jakos mi sie pierwsza strona otworzyla i mnie Twoj pierwszy post z letka ,ze tak powiem zniesmaczyl:P Sory cos mi sie jakas chujowka wlacza .Moge sie czepiac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie boisz sie nas mnie 59, 35 za reszte nie reczem rozne swiry tu bywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko przeciez z pasztetem nie pojedzie;) kurde o 19 tej musze jechac, znowu mam wizyte na solarium, a potem na chwile musze do pracy skoczyc, pewnie zlonduje po 20tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez ta chorowanie jestem blada, wiec musz sie przyciemnic:) tylko nie pomyslicie ze jestem jakas spalona lalka Barby :D wygladam raczej jak Mala Mi z Muminkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzemyk
nalog czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzemyk
Postanowilem wczesniej ze nie wroce... ale rzemyk mi popieprzyl szyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzemyk
Jezeli greczynko okazala bys sie 'genuine'... obdarowal bym cie cieplem i dobrocia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzemyk
...nie tylko na jachcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
splarium:) nalog-nie jestem blada, bo chorowalam, wygladam niezdrowo:) gdyby to byl nalog, albo cos zlego to bym wam o tym nie pisala, ja nie mam zadnych nalogow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzemyk
glupi brunet wprowadzil pare winek na lunch i teraz szaleje, nie sluchaj sie rzemyka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzemyk
Upilem sie troche .... dobrze ze nicki popieprzone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzemyk
Z tego co piszesz to jestes w typie... a alkochol prawde powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czy siak to co napisalam jest prawda-szkod nie jestem jakas tragiczna, ale nie pasuje do takiego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzemyk
Juz ci przeciez mowilem ze jestes ok... nawet z rzemykiem na kompie i niska waga ( ale nie niedowaga!)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze cos brunet nie wulgaryzuje wyraz \"popieprzyl\" nie jest w jego stylu:p cos jeszcze???? podszywacze i tak sa dzis bardzo lagodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzemyk
Masz okazje poznac mnie po alkocholu. Z gory sorry za 'popieprzone', jak bym nie wypil to bym tu nie wrocil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mojej wagi:) jestes znakomitym kucharzem ,a ja z checia przytyje pare kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzemyk
Robie teraz poledwice cieleca z pieczonymi ziemniakami... winko pomiedzy... zobaczymy co z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zacznij pisac po francusku brunet nigdy nie pisal sorry i nie robil ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzemyk
mysle ze by ci smakowalo... oczewiscie po 'mentolosie' ?? co to byl za cukierek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×