Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lechitka

Co warto kupic w LIDLU?

Polecane posty

pianki w czekoladzie musli sery zolte herbate mrozona lody waciki kosmetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy ktoś wspominał o pysznych truskaweczkach żelkach, które teraz jem :) i oczywiście pierniki ..mniam..mniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaa odplamiacza
uzywalam do tlustych plam, ale tez do zaschnietych, starych plam z emulsji do okien,,, REWELACJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaa odplamiacza
I PIELUCHY TEZ SA SUPER; JAK DLA MNIE LEPSZE OD DROZSZYCH PAMPERSOW OD KTORYCH MOJA MALA ODPARZENIA NWET JAK SCHODZILY MI 20 na dzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassi77
a jakie pieluchy są dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie czerwone zielone itd
to kolory uwarunkowane sa rozmiarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie czerwone zielone itd
za to nie polecam chusteczek frotto, lepsze sa te z dzieciatkiem w reczniczku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używam tylko frotto
i dla mojego synka są ok. Pieluch z Lidla używam już od dawna. moim zdaniem te pieluchy i jeszcze Happy to najlepsze pieluchy dla dzieci.....pampersy i huggiesy są przy nich do niczego...używając pampersów i huggiesów musiałam przebierać mojego synka conajmniej 3 razy dziennie bo wiecznie gdzies mu przemakały te pampersy..a przy przewijaniu pampers okazywał się tylko troszkę mokry.....no i te ciągłe odparzenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubię robić zakupy w Lidlu , mają naprawde dobre artykuły ale nie wszysykie .Dobre sa srodki do łazienki i do kuchni w spraju, proszki do prania mnie akurat nie odpowiadają bo zostawiają osad .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto kupic
rewelacyjny w smaku koncentrat pomidorowy z Błonia w małym słoiczku (ok. 80 groszy), seria chemii W5: do łazienki, kuchni, odkamieniacz, płyn do prania, mycia okien, okrągłe kostki do wc nazwa W5 wrzucane do odpływu pienią się dezynfekują i czyszczą cena ok 6 zł za 16 sztuk żele pod prysznic Cien - fajne zapachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz moja lista;) : 1. pierniki,duze w zielonym opakowaniu, 2.chipsy 3.prazynki, 4.czekolada z orzechami, taka zielona(slodycze w wiekszosci tam sa super:) ) 5.lody bakaliwe 1 litr 6.lody na patyku w czekoladzie z migdalami, 7.ser zolty 8.mleko smakowe (banoanowe i waniliwoe;) ) 9.buleczki maslane, 10.sos do salatek ... jest tego wiele wiele wiecej, tam maja smaczne rzeczy po prostu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co z wami nie kupuiecje nic w Lidlu jestem ciekawa co waszym zdaniem jest godne polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelki
żelki i jeszcze raz żelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaledonia
a który proszek do prania jest lepszy?Lel,Doussy czy W5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniosę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piker
A kupuje ktoś piwo Finkbrau? Kosztuje jakos 1,1zł :-) Ja swego czasu zapijałem się tym piwem! Nie polecam bułeczek-kajzerek, szybko się zsychają. Dobre są chipsy, prażynki i w ogóle słodycze. Niedrogie, inne, smaczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam,że jakaś kawa jest tam dobra.wie ktoś? Podobno przypomina Jacobs...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marja30 Jestem ciekawa tego likieru truskawkowego ;) piłam coś takiego w Niemczech,kupię ten i z przyjemnością sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidl jest do bani
nie kupujcie nigdy w Lidlu urządzeń elektrycznych ,zadnych patelni Choćby za 1zł to i tak się nie opłaci bo się szybko zepsuje. Jeżeli macie mozliwość(rodzina za granicą,mąż który tam pracuje) Kupujcie w ALDI frytkownicę mam juz 6 rok i chodzi jak nowa bez zerzutu,a koleżanka pochapiła sie na LIdla i po 6 miesiącach jej padła ( no i była taćsza niz z Aldika)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka18
A ja polecam chrupki bekonowe z Lidla, ich odpowiednik Delicji, płatki śniadaniowe produkowane dla Lidla, płatki kosmetyczne ... coś by się pewnie jeszcze znalazło. Jak sobie przypomnę to dopiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje wybrane produkty: czrkolady batony delicje ogólnie słodycze sa wszystkie dobre olej rzepakowy kakao rozpuszczalne ice tea granulat soki owocowo-warzywne chyba siti sosy w przoszku do sałatek herbatę regulavit do zmywarekW5: kostki,sól, nabłyszczacz mleczko do czyszczenia proszki uważam ze sa do niczego, i nie kupuje produktów przemysłowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
te duże pierniki są pycha :) i ja lubię jeszcze takie serki- desery waniliowe a na dnie są owoce. u nas są super warzywa i owoce (nawet te bardziej egzotyczne) chlebek i bułki też już lepsze, takie jak w innych marketach, z ziarenkami i to chyba na tyle soki są ok, wina tańsze niż gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musli tropikalne
bardzo smaczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keksówka
serek w wiaderku????????????????????????????? ile litrowym?????????? 5 cio??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keksóka
najlepszejsze w lidlu sa herbatniki w polewie czekoladowej z nadzieniem kakaowym i orzechowym - cena ok 4 z l pyszneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee pychsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdaM 33
a dupy rosną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musli tropikalne
AdaM 33, od musli ?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda21321321
najlepsze sa te twarozki z Milbony8-) najbardziej lubie smak brzoskwioniowy, polecam je fes!! i slodycze ogolnie za&&**** bo germanskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×