Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Oj tam Justa nie chciałabyś czwóreczki:D ale tak na poważnie ja też nawet nie wyobrażam sobie bliźniaków jak z jednym ledwo dochodziłam do ładu. Dziewczyny chyba mam kryzys taki dół przyszedł że lewo się ogarniam.najgorsze że nie mogę nic teraz działać przynajmniej do 6 września bo wtedy mają mi badać przyczynę wysokiej prolaktyny.Potem z wynikami do mojego gina i on ustali dalsze leczenie a to pewnie dopiero w połowie września po @ tak bliżej owulki.Dziś znów wieści z rodziny kuzynka męża będzie mieć za trzy m-ce trzecie dziecko a mniejsze ma 1,5 roku.strasznie jej zazdroszczę.Tak jak dziś widziałam dziewczynę nie więcej niż 18 letnią z dzieckiem w wózku może ponad rok krzyczało do niej mama i już była z kolejnym w ciąży.nic mnie teraz nie cieszy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa jak bedzie czworka to ja zamawiam jedno:D a ja głupia myslalm ze kobieta w miesiacu moze tylko jeden pecherzyk wychodowac ;/ ups ninka wiem co czujesz mam takiego samego doła wszyscy dookoła w ciazy tylko nie ja:(a oni sie nawet nie staraja wiekszosc z wpadek;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka kochanie nie możemy się poddawać,choć i mnie dołek ostatnio dopadł.przykro patrzeć jak takie małolaty chodzą z brzuchami a my??ja niedługo 30 na karku a dziecka ani widu ani słychu. Gosieńko chyba jesteś taka jak ja,też chodziłam i robiłam testy a terz czekam na jakiś konkretny znak,tule mocno i 3mam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziele- przez to godzenie z mezem to niewyspana jestem spalam dzis moze 3 godziny?- 12-3- od 3 do 5 gadalismy a potem musialam sie do pracy zbierac ogolnie niefajnie jest- rana po zabiegu go boli- i chyba sie jakas infekcja wdala- trzeba do lekarza wrocic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamam Aniołka jutro wyniki więc wszystko napiszę,szkoda tylko ,że pozostałych badań nie mogę zrobić u siebie tylko w wawce.na dodatek ostra wymiana zdań z M... i tak nastały ciche dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas na tym forum cos ostatnio tu burzliwo ...mniejmy nadzieje ze tak samo bedzie owocnie ;))) ja tez nie odbiegam od Was od normy... u mnie sprzeczka to wystarczy jak wejdziemy na temat... co robimy teraz z domem i planem budowy..boje sie ze jak dalej pojda tak rokowania to zostaniemy na wieki u tesciow ;))) u mnie dni plodne na maxa ... sluz piekny a tu kazali wstrzemiezliwosc...pierwszy raz od 2 lat nie kombinuje co tu zrobic aby bylo dobrze ;))az mi dziwnie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM MOJE PANIE JEJJKU W TYM UPALE WROCIŁAM Z KRAKOWA DZIS PIERWSZY DZIEN URLOPU WIEC POJECHALAM Z PRZYJACIÓLKA NA WIZYTE U SŁAWNEGO WIELCE GIN ZAPŁACIŁAM 690PLN ZA KOMPLET BADAN ,RAZ JESZCZE ZROBIL WSZYSKIE HORMONY , BO JAK SIE OKAZAŁO MÓJ STARY GIN POŁOWY MI NIE ZROBIŁ....WYMAZY Z POCHWY TEZ DZIS ROBIŁAM W SUMIE 15 RÓZNYCH BADAŃ:9 SAMA WIZYTA 250PLN DOSTAŁAM ZAWAŁU SERCA...ALE POWIE ZE FACET JEST WART SWOJEJ CENY POWIEDZIAŁ,ZE POMOZE USTALIC PRZYCZYNE PORONIENIA,KOMPETENTNY JAK ZADEN DO TEJ PORY,ZROBIŁ USG PRZEJZAŁ WCZESNIEJSZE BADANIA,PODTRZYMAŁ NA DUCHU I OBIECAŁ ZE POINFORMUJE MNIE O WSZYSTKIM TELEFONICZNIE 3 TYG NA WYNIKI MUSZE CZEKAC A I CO NAJLEPSZE KAZAŁ ODSTAWIC BROMKA,POWIEDZIAŁ.ZE MOJA PROLAKTYNA BYŁA I JEST W ZUPEŁNEJ NORMIE WYTŁUMACZYŁ POKAZUJAC NA STARYCH BADANIACH ,KTÓRE WZIEŁAM ZE SOBA....CZYLI PRZEZ TYLE CZASU BRAŁAM BROMKA I LUTEINE ZUPEŁNIE NIEPOTRZEBNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POKAZAŁ MI TEZ NIE PEKNIETY PĘCHEŻYK:(:( 16MM W TYM MIESIACU NICI Z DZIDZIUSIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella zaszalalas ...ladna kwotę skazowal mniejmy nadzieje ze pomorze wyjasnic co i jak...i nie bedzie zal tych pieniązków ... super wiadomosc z tym bromkiem ze nie musisz juz nim sie katowac ;)) szkoda tylko ze tez pecherzyk nie pekl.... sprawdzalas w poprzednich cyklach czy peka ??? moze to wlasnie przyczyna ze nie wychodzi...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny , przeczucie mnie nie mylilo!!!!!:( zaczelam plamic na brazowo, czyli po17 dniach przyszedl okres:/:(. Nic juz nie ma sensu!! totalne załamanie, a mialo byc tak pieknie;/,...................powodzenia dziewczyny , ja juz nie mam po co sie starac!!! trzeba pogodzic sie z bezplodnoscia!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę czyli kolejny lekarz który kazał odstawić bromka,w sumie to dobrze bo te świństwo uprzykrza troszkę życie. ciekawe jak dalsze badania wyjdą?ale i tak trzymam kciuki,najważniejsze aby ktoś kompetentny je ziinterpretował. a ciche dni...no cóż czasami są potrzebne by móc się miło pogodzić :) choć my to przy każdej kłótni rozwodzimy się :) i tak już 3 lata a razem 7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosieńka hello :) nie możesz się poddać,jaka bezpłodność??nikt tego nie jest z nas w stanie stwierdzić,los nam płata różne figle i nie zdążysz się obejrzeć jak szybko spełni się Twoje marzenie.tulę z całego serducha :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Goska ,przestan kochana!!!!! spokuj mi tu:) a co ja mam powiedziec tak czekałąm a tu pecherzyk nie pękł:( Ja wiem jak sie czujesz bo ja mam tak przy kazdym kolejnym okresie a mam tez swiadomosc upływu czasu:( ale wiesz co przeciez to ze sie zamartwiasz to nic nie pomoze prawda? pozmuc sie i wypłacz ale potem do dzieła. Justa kurcze tyle kasy wydałam ,ze szok,ale człowiek jest rewelacyjny ,pierwszy który przejmuje sie pacjentka,słucha i odpowiada i chetnie pomaga a ma wiedze niesamowita.Wiec kaska nie poszła na marne. NIE SPRAWDZAŁAM NIGDY WCZESNIEJ PECHERZYKA ANI CZY BYŁ ANI CZY PEKŁ,ANI WIELKOSCI JAKI WŁSCIWIE JEST POWÓD ZE NIE PEKA ????? MOSNIS JAK JA SIE CIESZE Z ODSTAWIENIA BROMKA NIKT TEGO NIE WIE,CHOC NIE WIEM CZY DOBRZE DO KONCA ROBIE BO JUZ SOBIE NABIŁAM MÓZG ,ZE BEZ NIEGO TO NIE DAM RADY ale gin pokazywał wyniki,tłumaczył przekonywujaco,wiec odstawiam.Wreszcie wroce do normalnej formy,za 3 tyg mam zrobic prolaktyne . Zreszta nic mi bromek nie pomógł. Ciekawe tylko kiedy teraz dostane okres po nim i czy mi sie cykl rozreguluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieniążki w osiągnięciu wymarzonego celu nie grają roli,tym bardziej że jesteś zadowolona i pełna nadziei :)tak trzymaj kiedyś babeczka powiedziała mi tak,że gdyby pęcherzyki nie pękały robiły by się torbiele,no ale skoro pękają to czemu tak trudno zajść w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gosiaczku przykro mi bardzo proszę słońce nie załamuj się.Wierzę że już wkrótce zaświeci dla Ciebie słoneczku.Teraz ściskam Cię gorąco. Bella u kogo byłaś w Krakowie?Ciekawi mnie to bo jednak lekarza jakoś przyczepili się do tego bromka.ja generalnie nie mam tej prl bardzo wysokiej.Bella u mnie też ten cykl bezowulacyjny pęcherzyk był a potem nagle zniknął:( Dziewczyny a ja dziś mam rocznicę ślubu M przyniósł kwiaty i ogólnie miłą atmosfera.Teraz winko popijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka wszystkiego naj... i oby to ostatnia rocznica byla spedana we dwoje...zreszta czemu Ty siedzisz przy kompie a nie z nim?? ja jestem w pelni usprawiedliwiona moj M poszedl na mecz (ktory chyba wieki temu sie skonczyl) i znikl ;)) a moze pecherzyk byl, pekl i sie wchnonał ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka wszystkiego najlepszego :)szkoda że nie ma takiego domowego sposbu na sprawdzenie czy pęcherzyk pękł. dziewczynki a ja dziś zamawiam sobie ziółka oj.Sroki.może coś pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgola
hej Ja zrobiłam badania prolaktyny i wyszedl mi wynik 13,08 ng/ml a moj ginekolog zapisal mi bromergon. ale niewiem po co skoro wynik prolaktyny jest idealny...pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak- przykro mi bardzo :( bella- ten nowy lekarz brzmi obiecujaco- mam nadzieje ze juz wkrotce bedziesz zapylona :) i nas odpieluchowanie idzie super- Brian kolejny raz wrocil ze zlobka bez mokrych ciuchow- i ladnie wola jak chce siku wczoraj nawet po kapieli polecial i zrobil- co mnie zaskoczylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiunia
moniś-miś prolaktyna podwyższona, bierzesz bromergon, mnie już ciekawi jaki mi wyjdzie wynik w poniedziałek, bo jeśli spadnie poniżej 20 to jestem umówiona z gin na monitoring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis-miś czyli po odstawieniu bromka wzrosla prl i castagnus nie pomogl...... no to ja chyba nie poslucham tamtego lekarza i nie odstawie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety castagnus nie dał rady,więc witaj znów wstrętny bromku :( mam doła,chce mi się płakać,krzyczeć-dosyć już mam tych lekarzy ich diagnozowania.jak się uda to b,ędzie ok a jak nie to ma pani problem. a powiedzcie mi czy progesteron 14,76 to dobrze w 20dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiunia
moniś ten wynik progesteronu jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
dziwny ten lakarz. .. ja tez juz mam ich dosc... jeszcze tylko jutro ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki :) mężulek kupił mi dziś ziółka potrzebny do mikstury więc od 1 dc zaczynam i znó będę czekać na cud. a co do bromka i tsh to chyba sama zacznę się leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) dzięki za życzonka. Justa wątpię żeby doszło do owuki bo w poniedziałek pęcherzyk miał 15mm a w środę już go nie widziała.Drugi pęcherzyk jakoś zmalał. ja też robiłam dziś progesteron 16dc i wynik 13.10.Niestety nie mogłam czekać do 21-23 dnia bo w tym okresie biorę prilolut i badanie nie byłoby wiarygodne.Też w sumie nie wiem czy to dobry czy też zły wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na utrzymanie ciąży za mały - powinno być koło 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×