Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

dziewczyny tak mi się masakrycznie leje jak z kranu.... non stop brudne spodnie albo spódnica.... coś strasznego... jeszcze nigdy tak nie miałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysia moja pierwsz @ po poronieniu tez byla przerazliwie obfita ze az nie nadazalam zmieniac podpasek... ale ponoc czasem tak bywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
A u mnie dziś 9 tc się zaczął i dzidzi już coradz ciaśniej bo czuje nawet przy siedzeniu że ciasno tam ma. Każda z was doczeka się takiego ucisku jaki ją teraz odczuwam :-D. I dziś ostatnia tabletke bromka lykam a potem tylko luteina :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już tylko czekam napiątkową wizytę u gina..postanowiłam,że wypytam go o wszystkie możliwe rzeczy,bo już mnie dobija to domniemywanie,co mi dolega.. Podobno gościu jest dokładny i skrupulatny i wszystko wyjasnia-oby mi też.. A czy orientujecie się może czy stresujaca sytuacja-a dla mnie taką jest pobieranie krwi (zawsze jest problem,bo mam zyły głeboko i nie moga i ch wyczuć,co powoduje,że czsami mi słabo) może zafałszować wyniki poziomu Prolaktyny? Czy to może tak od rzu działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju to nie dzila tak od razu a juz na pewno nie na tyle znaczaco by to mialo znaczenie... no chyba ze stresujesz sie juz duzo wczesniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio to się w ogole cały czas stresuje..chyba już ponad pól roku..remontem łazienki, ginekologami i staraniem o dziecko,wyjazdy męża i rozłąka..teraz dojdzie brak pracy.. reasumując chyba muszę na uspokojenie wziąć jakieś tabletki i to takie na recepte,bo się sama skończę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:* Justa właśnie moja córka jest dla mnie tym najjaśniejszym promykiem. Madzia pamiętam że razem testujemy ale chyba odpadnę.Cykl mi sie skrócił a teraz mam jakis dziwny czopowaty śluz:( kurczę nigdy wczesniej na takie rzeczy nie zwracałam uwagi. Moniś owula musiaa być teraz czekaj na efekty:) co do usg z cała pewnoscią zdam relacje.Od wczoraj odczuwam pobolewanie jajników i podbrzusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio to dziewczyny która testuje na mikołaja? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś bardzo dobry progesteron:D 3mam kciuki:) Ninka a co z tym czopowatym śluzem bo ja 2 cykle temu u siebie zauważyłam po @ taki biało przezroczysty bardzo gęsty i zbity i bardzo rozciągliwy śluz i nie wiem co on oznacza:/ Stokrotka puchniesz jak bomba na święta:D ah to chyba jedyny czas kiedy kobieta się cieszy że grubieje:D Maja stres to najgorszy przeciwnik zajścia w ciążę niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusiek wiem,ze najgorszy..dlatego jak bede u gina to sama poprosze o jakies tabletki na uspokojenie..musze sie wyciszyc..koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Cześć:-) Dawno się nie odzywałam, ale czasu brakowało:-) Dzisiaj nadrabiałam zaległości w czytaniu.. Gratuluję dziewczyną którym się udało oraz trzymam kciuki za dziewczyny oraz za siebie aby w tym cyklu się udało. Byłam z wynikami badań u lekarza i dowiedziałam się że mam zbić wysoka prolaktynę bromkiem, oraz że progesteron jaki i estradiol świadczy że owulacja była. strasznie cięzko takie czekanie na dzieciaczka:-) Ale nic trzeba walczyć prawda? Może mikołaj będzie bogaty w tym roku i da nam wszytskim wspaniały prezent:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja to daj znać co Ci poleci lekarz bo u mnie wczoraj w pracy nie za dobre wiadomości przekazali i też mi poziom stresu wzrósł :( Moje sposoby na stes to wysiłek fizyczny - najlepiej rowerek w lecie teraz siłownia i fitnes:) A wieczorami siedzę i robię biżuterię, teraz będę suszyć pomarańcze i malować szyszki na stroiki swiąteczne - takie głupoty ale lubię i mnie uspokojają i jak coś robię to nie myślę o zmartwieniach. Madzia - mam nadzieje, że Mikołaj nie zgubił naszych adresów i podrzuci po malutkiej fasolce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Ja też sobie różne zajęcia wynajduję:-) Od października chodzę na angielski, chodze na basen, wszytsko robię żeby tylko nie myśleć.. ale i tak zdarzają się dni kiedy dopada mnie chandra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu moze podejdz do ginekologa ja po zabiegu tez pierwsza @ mialam silniejsza ale nie jakos strasznie ,z tym czeba uqazac kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia i popros o jakis dobry zestaw witamin bo w tym czasie powinnas dostarczyc do organizmu duzo witamin kochana ale najwazniejsze ze juz przyszla i mozesz za chwilke rozpoczas staranka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusiek po wizycie piatkowej zdam relacje..mam nadzieję,że będę zadowolona..ja pracuje do końca tygodnia, potem rejestruje sie w UP i biorę się za siebie..będę jezdzic na rowerku ale stacjonarnym..ale tabletki moze tez bo ja straszny nerwus jestem..jak dostane cisnienie to w momencie mam nerwy na poziomie mont everest a potem po 20 min spadek i ryczen na przykład.. dziewczyny jakie macie sposoby na liczenie dnia owulacji?mierzycie temperature czy tylko testy owulacyjne? Ja w piatek mam 15dc,mial przyjechac mąż i miałam nadzieje,ze moze jeszcze coś załapie,ale mąż nie przyjedzie i pewnie i tak bedzie za późno..bo już śluz obfity i rozciagliwy miałam..dzisiaj rano tak mnie jajniki bolały jak na owulke,wiec nawet jakby przyjechał to pewnie po wszystkim..ehh załamka..a nastepny cykl z jajnika na ktorym mam torbiele wiec nawet sie nie łudzę na Mikołaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pomoc :) Madziusek witaj w klubie :) ja już od wczoraj suszę pomarańczę,znalazłam fajny sposób na ażurowe bombki. Maja moja ginka pow tak,tempka to mało wiarygodny objaw no chyba że wysypiasz się,nie masz stresów itd.ale to raczej nie możliwe.polecam testy elektroniczne clerablue,jak dla mnie warto kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś-miś a możesz coś więcej napisać na temat tych testów? jak dzialają,gdzie i za ile można zakupić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś robisz tą bombkę z pomarańczy?:) ja się właśnie zastawiam jak ja usyszyć:D i co zrobić z środkiem, żeby była pusta:D ja na razie na etapie kwiatuszków i spiralek ze skórek jestem, hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majaa to nie jest regula ze raz owulacja jest z jednego a raz z drugiego jajnika. Ja mialam okres taki ze mialam zawsze jajeczkowanie z prawej strony 4 cykle pod rzad,.) no i jest jeszcze cos ze w przypadku niedroznych jajowodow ze pęcherzyk moze byc przechwycony przez zrdowy jajowod , wiec szanse zawsze sa ;) mnie dzisiaj tez zdolowali z pracy.. zadzwonil do mnie moj kierownik ze dzisiaj byly na spotkaniu nowe kandydatki na moje miejsce i ze teraz maja ciezki orzech do zgryzienia ktora wybrac ... z drugiej strony moze to i lepiej - przynajmniej bede mogla isc na zwolnienie wczesniej niz planowalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa ja miałam robioną drożnosc jajowodow i jest ok..torbiele i prolaktyna to jak na razie cos co mnie dobija..zobaczymy w piatek po ginie czy beda jakies "nowosci'..oby nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja wpisz na allegro testy owu clerablue .24-36 godz przed owu pojawiła się piękna mordka na teście.usg potwierdziło że pęcherzyk pękł. Justa pójdziesz na zwolnienie i będziesz miała więcej czasu dla siebie ,na odpoczynek i na przygotowania do przyjścia na świat maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
dziewczyny czytam was na biezaco... a u mnie dzis podany choragon 3 ampulki, zasypiam na stojaco..pecherzyk 22mm. Trzeba sobie dac jeszcze jedna szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoninka 3 mam kciuki :) ja też dostałam zastrzyk z churaganu :) czekamy na wieści o dwóch kreseczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie odnosnie pęcherzyka..jak będę w piatek u gina to on będzie mógł stwierdzić czy już jestem po owolce tzn czy pękł pęcherzyk? będzie to 15dc więc powinien już peknąc..a czy tylko w danym dniu widac czy później też;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja to zalezy jakie masz cykle jezeli ok 28 to pecherzyk pownien juz peknac i wtedy widac plyn z zatoce duglasa. Moze akurat tez sie udac ze dopiero bedzie pekal i zamiast okraglej kuleczki zobaczy jak pecherzyk o nieksztaltnych rozmiarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem..to już pewnie będę po bo moj cykl to 28, 29 dni..czy jesli bedzie juz po peknieciu to bedzie tez on w stanie podczas usg stweirdzic czy mam wydoelne ciałko żółte? Dziewczyny zachodzę w głowe co mi jest, bo zawsze miałam cykle regularne 28 dni jak w zegarku prawie..a tu na jeden raz jakies torbiele pod prawym jajnikiem i prolaktyna 35ng/ml..czy sama prolaktyna moze powodowac torbiele? juz nie moge sie doczekac tej wizyty u gina..chyba go zasypie morzem pytań..byleby tylko odpowiedział..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×