Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

moja mama się wygadała babci, że wczoraj zemdlałam w pracy i zgadnijcie jaka plota poszła poprzez ciocie, wujków itd... :/ musiałam szybko dementować gratulacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama się wygadała babci, że wczoraj zemdlałam w pracy i zgadnijcie jaka plota poszła poprzez ciocie, wujków itd... :/ musiałam szybko dementować gratulacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niezle Marysia, jak ja nienawidzę takich plotek. Ludzie to nie mają chyba zajęć że tak żyją życiem innych. A u mnie coś dziwnego, po przytulankach z m mam krew w sluzie:( kurcze co znowu tam jest nie tak:( pewnie cykl stracony zanim się zaczął :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziusiek niekoniecznie,czasami zwyczajnie naczynko peknie tak bywa przy przytulankach,nie mysl o tym Marysia rodzina czasem potrafi osłabic człowieka ale wiesz co niedługo beda mieli o czym gadac jak bedziesz w ciazy:):) czego Ci zycze z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOCHA GRATULUJE STARANEK PEWNIE BEDA OWOCNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JUSTA KURCZE A JA NIC TYLKO ODKADAM I ODKADAM ZAMIAST SIE YAJAC STARANKAMI ALE W NOWYM ROKU I JA CHCE RUSZC DO AKCJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOCHA GRATULUJE STARANEK PEWNIE BEDA OWOCNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JUSTA KURCZE A JA NIC TYLKO ODKADAM I ODKADAM ZAMIAST SIE YAJAC STARANKAMI ALE W NOWYM ROKU I JA CHCE RUSZC DO AKCJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella dziękuję za pocieszenie, pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło i się przestraszyłam:( Gocha powodzenia!:) Oby ten jeden dotarł tam gdzie trzeba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Madziusiek ją taki cykl tzn z nitkami krwi miałam dwa cykle przed zaskoczeniem....więc może u Ciebie tak samo będzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzoana0785
Dziewczyny 14 dni temu miałam robiony zastrzyk Choragon i dzisiaj rano wyszła mi druga kreseczka na teście ciążowy, czy to pozostałości po zastrzyku? pomóżcie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzoana tak to pozostalosc po zastrzyku bo choragon to nic innego jak hormon ciazowy bhcg ktory dziala podobnie jak LH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZOANA po 14 dniach nie powinno byc sladow choragonu, ale wszystko jest mozliwe ze jeszcze sie utrzymuje ?? jak duzą mialas dawke ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzoana0785
Miałam podane 5000 j., dwa testy już mi wyszły pozytywne;) Od pół roku miałam podawany zastrzyk z hcg i 12 dnia po zastrzyku już nie było śladu po drugiej kresce. Właśnie zrobiłam betę, wynik popołudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzoana :) 14 dni to chyba za długo aby jeszcze byl w organizmie,ale hmmm na dwoje babka wrózyła:) w kazdym razie mysle ze raczej przygotuj sie na WIELKIE SZCZESCIE no i daj znac wynik bety:) jakie miłe nowiny na wejscie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Trzymam mocno kciuki za betke :-D. Cios się powoli rozkrecamy z zaciazeniami :-D:-D:-D. Dobrze dobrze :-D. Niedługo sylwester więc też przyszły wrzesień będzie oblegany na porodowkach :-D:-D:-D:-D:-D:-D. Fajnie:-D U mnie dzidzia chyba napewno rośnie bo tak mi ciasno tam w środku że bembenek dolny mam wysadzony że spodnie które w pasku były luźne to teraz wbija się guzik :-). Eh......będę zapewne naprawdę wielką ciężarówka :-D Dobrze że w lato będę wielką to getry i koszulki męża będą moim strojem :-D:-D:-D Już sobie to wyobrażam :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzoana zyczę dobrej betki:) a u mnie dziś już ok, śluz normalny ufff:) Stokrotka fajnie że wielka będzie w lecie, nie trzeba będzie kupować kurtek i grubych rzeczy, które i tak pewnie byłyby na jeden sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Właśnie tego nie chciałam tzn nie chciałabym koczyc ciążę zimą bo po cokupowac ciuchy na jeden sezon. Pocieszam się tym że jeszcze mieszcze się w moje aktualne ciuchy a mam styl luzny więc mam w ciuchach jakiś margines luzu .....a przecież jeszcze z 4 msc pracy przede mną :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a moje staranka już pod jesień podchodzą, ale u mnie to i tak byłby problem bo ja noszę dopasowane ubrania więc od początku trzeba będzie kupować conieco albo zmienić styl:) ale póki co to tylko gdybanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
A mnie szefowa dziś olala.....mogę domyślać się tylko....że płaciła pensje i tylko ją nie dostalam mikołaja...:-(. W sumie to w tej pracy moje pierwsze święta ale mówił przy mnie i do mnie że będzie mikołaj..... To ją jej dam prezent za 2 tyg w formie L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niefajne jak wszyscy dostali a Ty nie:( U mnie w tym roku sprawiedliwie bo poweidzieli że nikt nic nie dostanie bo nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Mówił o tym przy wszystkich itp każda się ucieszyła że mikołaj itp a ją tylko moja wypracowana część......pierdole takie podejście......jak chciała mogła nic nie mówić przy mnie. Wkurwilam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia sorki ja w tym m-cu odpadam ze starań.Byłam na usg i pozytyw jest taki że mięśniaków nie ma ale też nie ma owulki do tego słabe endometrium a zawsze było idealne.Poszłam z tym wynikiem plus ostatnie hormony do lekarki i tak.powiedziała że endometrium prawdopodobnie za bardzo się złuszczyło bo ostatnio miałam dwie w krótkim odstępie czasu do tego jedna miesiączka była silna.Dostałam duphaston na uregulowanie miesiączek,wzmcnienie progesteronu i endometrium.Powiedziała też że do owulacji mogło nie dojść bo się za bardzo stresuje i za bardzo chcę a psychika kobiety jest tu niezwykle ważna i mam bardziej się relaksować.Po dwóch cyklach z bromkiem i duphastonem mam przyjść i ewentualnie zobaczymy co dalej.Póki co mam być dobrej myśli bo dwa razy w ciąży byłam co jest bardzo na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
nio to po dzisiejszym dniu musiałam sobie ulżyć i kupiłam przez allegro pierwsze ubranka ciążowe :) oczywiście dla mnie bo dla dzidzi to jeszcze nie mogę. Kupiłam sobie spodenki z pasem bo dzidzia naprawdę mi rośnie i nie chce jej dusić nio i okazja była za 16.99 półgolf aż żal było nie wziąć :):):) zobaczymy co to przyślą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem po wizycie..nic dobrego..torbiele 2 na prawym jajniku i pecherzyki pojedyncze..na drugim liczne pecherzyki..wskazanie - laparoskopia..czy któraś z was wie cos na temat Specjalistycznego Centrum Medycznego Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o. w Krakowie? Moj gin chce zebym zrobiła sobie tam laparo 3 tys koszt. Czekaja mnie badania. Czy orientujecie sie czy mozna szczepienie przeciw zółtaczc wybrac w trybie przyspieszonym? tzn chciałabym zrobic ten zabieg po 20 grudnia ale nie wiem czy zdaze ze szczepieniem? :/ boje sie..narkozy najbardziej...za dziecka mialam 2 operacje i uraz został..przeraziły mnie pechcerzyki w tych jajnikach..;((( chlip a czy po laparo trzeba iles czasu odczekac do staran? pocieszcie mnie prosze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka no to szkoda:( zostajemy z Gochą same na placu boju. Trzeba było zapytać lekarki czy zna magiczny środek na niemyślenie o zajściu w ciążę bo to jak widac klucz do sukcesu tylko gorzej z realizacją:( Odpocznij sobie i zaczniesz staranka po Nowym Roku a może jak odpuścisz teraz to samo wyjdzie jak to w życiu bywa. Całuję:* Maja co do szczepionek to trzeba wybrać 2 dawki wzw przez zabiegiem, czyli jedna teraz potem za miesiąc 2 więc się nie wyrobisz do 20 grudnia. Dopiero 3 dawkę można wziąć po zabiegu. A może skonsultuj swoje wyniki z innym lekarzem, bo tak pójść na laparo i jeszcze za taką kasę to można (dla mnie to już podejrzane, że prywatnie wysyła ale może ja przewrażliwiona jestem) może wcale nie jest to potrzebne, może są inne sposoby na wyleczenie? Ale jeśli nawet to z tego co słyszałam po laparo jest łatwiej zajść w ciążę i wielu parom się udaje w pierwszym możliwym terminie. Buziaki i głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
dzięki laseczki za wsparcie, tez mam nadzieję, że moze wkońcu coś we mnie drgnie:) ale nie nastawiam sie za bardzo, żeby później nie płakać. Cóż robimy wszystko co mozemy a dalej to tylko 'zbieg okoliczności w przyrodzie' :) NINKA a jakie grube masz to endometrium i w którym dniu cyklu mialaś badanie? Mi też lekarka dała dupka w niedzielę będzie u mnie 16dc także mam brac pół rano i wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
MAJA niestety nie pomogę, ale skonsultowałabym to z innym lekarzem tak jak mówi Madziusek, chyba że masz do tego zaufanie. Ale mimo wszystko 3 tys to dużo pieniędzy. Co do szczepionek to do 20.XII na bank się nie wyrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Madziusiek to chyba trzeba dziewczynom dać troche nadziei na grudzień i sie postarać, żeby zaskoczylo:) No i czekamy od fasolinek na fluidki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie musimy się postarać bo co miesiąc przybywa nam ciężaróweczek więc w grudniu nie może być inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×