Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość gocha-04
Moniś-miś wiem, że już ręce opadają, ale pomyśl, że zaraz @ minie i znów przyjemności cię czekają łóżkowe. Myśl pozytywnie i ściągaj same dobre rzeczy. Ja w tym cyklu jakaś taka radośniejsza jestem. Mierze tempkę, prowadzę wykres i poznaje swoją naturę.. Fajny też film oglądałam na you tube. http://www.youtube.com/watch?v=T2bKk1Vebrw JUSTA badanie na HIV też za free..? w szoku jestem. To norma, że w ciaży dają i na to skierowanie? MADZIUSIEK jak twoje ozdoby choinkowe? Ja kupiłam w ikea taką choineczkę sztuczną za 39,90zł, ale normalnie jak żywa i do nie 10 główek mikołajkowych takich malych i stoi w czerwonej doniczne na stole. Już przytulniej w domu się zrobiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
monikab a miałaś badane inne hormony? a może masz za małą dawkę bromka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha nie wiem czy to norma ;)) moj ze tak powiem prywatny gin nawet nie wspominal o tym badaniu zeby je zrobic tak jak i biocenoze pochwy . do tego siedzialam u niej z pol godziny co malo kiedy sie zdarza.. gdyby jeszcze nie bylo by tego prawie 2 godzinnego opoznienia wszystko bylo by suuuper ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysia jeszcze troszke i uslyszysz... zreszta Ty jak i pozostale dziewczyny ... nowy miesiac nowe szanse...dlatego zapisuje Was wszystkie na grudzien.... Bella dla Ciebie zrobie ( niestety) wyjatek) i wpisuje cie od razu na styczen ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem w trakcie wykonywania badań do laparoskopii..będę ją mieć 19 grudnia,więc moje nadzieje przenoszę na Nowy Rok..oby był łaskawy dla mnie i oby wszystko sie udało..trzymam za Was wszystkie i za siebie kciuki.. Justa zazdroszczę..i gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha fajnie że jesteś radośniejsza :)powiem Wam że mnie święta wciągnęły totalnie, nakupiłam w sobotę ozdób, sznurków - Moniś jutro się biorę za bombeczki, które podesłałaś:) Aniołki - już sobie wiszą u mnie na szafce, część rozdałam:) ale będę robić jeszcze:) M się śmieje że musimy dokupić jeden pokój na moje rzeczy bo wszędzie koraliki, kleje, kokardki, druciki, sznureczki i inne cuda hahaha:) No i jeszcze plany cukiernicze mocno rozwijam, także chyba udało mi się trochę wyluzować a przynajmniej zająć czymś innym myśli:) od wczoraj jajnik mnie kluje, testy owu jeszcze negatywne, zobaczymy co to będzie:) Dzięki Justa za zapisy:) i powiedz gdzie taki lekarz przyjmuje bo to jakieś cuda - chyba świąteczne:) do Mikolaja też napiszę aby dodał dzidzi na listę prezentów:) Maja to dołączysz do Belli w styczniowych starankach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
A u mnie dziś zaczął się 10 tydzień z dzidzia. Wczoraj przyszły mi spodenki ciazowe i już dziś w nich siedzę w pracy:-D. Od razu lepiej :-D luźniej :-D. Trochę na twarzy mi syfow wyskoczyło i wyglądam jak biedronka biała w czerwone kropki :-D. W niedzielę tak mnie głową bolała że nie mogłam usiedziec zimne oklady pomogly ale wczoraj znów w pracy myślałam że zejde. Eh.....za tydzień w poniedziałek mam wizytę i znów zobacze moja kruszynke :-D. Fajnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Justa to jak badanie na HIV nie są normą to troche szkoda, ale bardzo fajnie, że masz skierowanko za darmoszke. Ostatnio mówili o tych badaniech w tv. Mam nadzieję, że załapię się na grudniową listę :), ale teraz to już tylko czekać mi pozostało, bo temp rośnie od wczoraj. Myślicie, że już mogę zacząć dupka brać? Niestety monitoringiem tego już sprawdzić nie mogę. Madziusiek to ty zacznij te swoje rękodzieła sprzedawać i będzie przyjemne z pożytecznym, a jak będziesz w ciąży to biznes rozkręcisz. Fajnie by było. W ddtvn pokazują młode kobiety, które mają takie swoje biznesy i się kręci,bo zawsze znajdą się na to amatorzy. Tak jak babka dostaje namalowany przez dziecko rysunek jakiejś postaci czy jakieś hieroglify i późńiej szyje taką maskotkę. I dziecko ma swoją kochaną niepowtarzalną przytulankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
stokrotka to teraz na randki ze swoją fasolką chodzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co kilka miesięcy trafiam do szpitala, na badania hormonalne-testy, wyszła mi hiperprolaktynemia i zespół policystycznych jajników, oraz pół roku temu Gruczolak przysadki. LH ponad 2 razy wyższe od FSH LH - 12 mlU/ml FSH - 5,09 mlU/ml progesteron bardzo różnie wczorajszy wynik 16,9 ng/ml wcześniej albo znikomy wynik albo bardzo wysoki tarczyca i inne hormony raz mi badali i niby bylo ok. prolaktyna od 3 lat problemy się zaczeły po anty, pierwszy lekko podwyższony wynik 26 ng/ml następnie 32 ng/ml 41,2 ng/ml 44,60 ng/ml no i wczoraj badałam i wynik 140 ng/ml brałam pierwsze BROMOCORN od 1/4 tabl na noc (bo ja zwracam większość leków) i juz po niej była masakra, zawroty, nudności, wymioty, i tak kilka dni, potem stopniowo zwiekszałam dawke do 1 wieczór / 1 rano. przez pierwsze 3 miesiące nie chodziłam do pracy bo nie wstawałam z łóżka, potem sie przyzwyczaiłam i jeszcze 3 miesiące brałam, prolaktyna spadła ze była bardzo mała, po 3 tygodniach od odstawienia urosła ponad 30. znowu bromocorn na 3 mies, ale po odstawieniu powrót. nastepny był duphston, tez zero rezultatu bo po odstawieniu rośnie. teraz miałam przypisny norprolac, niestety nie moglam brac bo cigle wymioty i tylko wrzoda się nabawiłam, i nic jesc nie mogę. jestem pod stałą opieką GINEKOLOGA, ENDOKRYNOLOGA i NEUROLOGA. wymioty, omdlenia, bóle głowy - to juz u mnie codziennosc. nie mogę zajść w ciążę, ginekolog robiła mi usg i niby jest owulacja i moge sie starc ale ciągle probuje i nic - a dla mnie to jest najgorsze ;( jestem juz wykonczona i załamana. błaga o pomoc, jesli ktos mnie rozumie lub mił podobnie, albo zna kogos kto moze mi pomoc ;( najbardziej się boję ze nigdy nie zajdę w ciąże ;( a to teraz juz moje jedyne marzenie ;( zeby choc raz zajsc w ciąże ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio właśnie :-D. A co do badań na. HIV mój aktualny ginekolog u ktorego prowadzę ciążę bez problemu przepisał mi skierowanie na hiv tylko musiałam mu podpisać oświadczenie że wyrażam zgodę na to i tyle :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauuula1990
hej dziewczyny! Jestem nowa na forum i nie wim gdzie moge poczytac na temat moich objawow wiec nie wiem czy dobrze trafilam lecz opisze co mi jest moze cos poradzicie(oprocz zrobienie testu bo to dopiero jutro rano) Od roku biore bromergon z malymi przerwami na obnizenie prolaktyny. teraz juz koncze i pozniej mam nie brac bo wszystko wrocilo do normy. Cykle mi sie tez uregulowaly do 27 dni, lecz teraz zastanawiem sie czy nie zaszlam w ciaze. Z mezem nie zabezpieczlismy sie wcale. Kochalismy sie tez prawdopodobnie w dni ploden. Okres spożnia mi sie juz 2 dzien powinnam dostac 2.grudnia a tu nic. Tylko okropnie bola mnie piersi od ok poltorej tygodnia i od dzisaj boli mnie brzuch jak na okres lecz nadal go nie ma, czy wogole warto juz robic test czy jeszcze poczekac? czy kobietki ktore zaszy mialy podobnie na poczatku? dajcie jakies opinie czy porady Bede wdzieczna. Dodam ze tear dziwnym trafem zachorowalam i bralam antybiotyk od 1 grudnia(Klabion) wiec moze dlatego spoznia sie@??? sama juz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula zrób test jutro i będzie wiadomo:) mi po antybiotyku też sie spóźnil i bolały piersi i brzuch a ciąży nie było. Ale ból piersi to też objaw ciąży więc na dwoje babka wrozyla:) powodzenia :-) i daj znać co wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
monikab bardzo ci współczuje, naprawde już dużo przeszłaś, niestety nie bardzo wiem jak ci pomóc, bo moja historia jest zdecydowanie mniej efektowna. Problemy zaczęły sie od PRL, a teraz to niby wyszlo, że progesteron za niski i male endometrium i dostałam dupka. Mialam zacząć brać w tym cyklu, ale stwierdziłam, że jeszcze poobserwuje się znaczy tempkę, śluz, szyjkę macicy i zobaczę jak mój cykl wygląda bez brania prochów. Na PRL brałam bromka, ale skutków ubocznych nie miałam, powiem więcej nawet mnie głowa przestała boleć, a bolała bardzo często i to mój M nawet zauwazyl, że się nie skarżę. PRL mialam na początku tylko po obciążeniu ok 11x wyższą, a norma jest do 5x, ale to oznacza, że nie radze sobie ze stresem. Jak brałam bromka to było idealnie wszystko w normach, przestawałam brać wszystko szło do góry i teraz po takim odstawianiu mam tą pierwszą PRL ok 30. Brak słów do tych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś 2 krechy na owulacyjnym wyszły a od wczoraj jajniki bolą kluja chyba ostro pracuja:-) Gocha ja kolczyki sprzedawalam kiedyś .nie nadazalam robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauuula1990
Niestety test negatywny...no to co w takim razie się dzieje?;( piersi mnie bolą jak nigdy wcześniej i już 4 dzień spoznia się @.... co teraz?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula też tak miałam po antybiotyku, piersi bolały strasznie ale @ przyszła w końcu. Zawsze możesz pójść na badanie z krwi beta hcg. Wtedy będziesz mieć pewność czy jesteś czy nie w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauuula1990
Mój mąż twierdzi że to przez antybiotyk, ale ja nadal mam nadzieje:) ale bede cierpliwie czekać na @ albo na lepszą nowine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na innym forum dziewczyna napisala ze nawet beta ja oszukala- zapewne wina laboratorium. Teraz jest w 6 tygodniu ciazy ;)) wiec poki nie ma @ to zawsze jest nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ostatnio jak byłam chora i lekarka mi dawała antybiotyki to mowiłam, że staramy się o dzidzi, ale była @ to lekarka i tak mi dała bezpeiczne leki bo powiedziała, że pierwsza @ w ciąży dosyć często zdarza się, że jest. Także nawet to nie jest do końca wyznacznikiem i jak tu być pewnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauuula1990
Dzieki chociaż za otuchę:) nadzieja jest ogromna:) lubie czytać jak dziewczyny piszą ze test pokazał ze nie sa, a jednak byly w ciaży:) @ nadal nie ma i najgorsze ze brzuch tez wogole mnie nie boli nic,a tylko piersi bardzo i teraz jeszcze dziwnie sie czuje troche mi nie dobrze i kreci mi sie w glowie za kazdym razem jak sie podniose...zobaczymy co bedzie....jak cos to dam na pewno znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
o Madziusiek no widzisz, to na zwolnieniu ciążowym będziesz sobie dorabiać. Też musze sie czegoś poduczyć i coś rozkręcić, bo jak będę w ciąży to długo nie popracuje i wpływów żadnych nie będę miała. No oprócz zarobków M, ale coś jeszcze trzeba będzie kombinować. Madziusiek a który masz dzień cyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
a co cikawego u naszej Stokrotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
U stokrotki wszystko ok. Ostatnio tylko zaglądam a nie pisze. Dzidzia daje mi mało czas una forum :-D. Bo jak mam włączyć kompa to dzidzi chce się spać i nie mogę wytrzymaći muszę iść się położyć. Ogólnie ok dziś 10 tc i 2 dni :-D. Brzusio mi wydelo i czekam tylko na poniedziałkowa wizytę i wrescie będę mogła dac zaświadczenie szefowej. Ją to nie ...ale moja siostra juuz zakupy robi dla. Malucha ... Narazie koloruniwersalny czyli zielony i żółty ale to takie malutkie taki chudziutkie aż się dziwię że będę miała takiego bobka za pół roku :-D. Dzięki temu że mam te spodenki ciazowe to dzidzia wypina mi brzuchola bo chyba jak cały dzień siedzialam scisnieta to dzidzia chowala się do dziupli na dole :-D:-D:-D a teraz ma. Luz i może sobie wędrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×