Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Edytka nawet jeśli za niska ta prl to lekarz pewnie zmniejszy dawke bromergonu:) Ile teraz bierzesz? No i życzę tego wymarzonego prezentu gwiazdkowego w postaci 2 kreseczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka77
A jak za niska ta moja prolaktynka to co??? jak to sie ma do zachodzenia w ciąże, bo jak za wysoka to szanse nikła a jak za niska? hm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka77
teraz biore 2 bromki na dobe, staram sie pamietac o 2 ale czasem zdaża sie ze zapomne i zostaje przy jednym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem co się dzieje jak za niska jest:) ale tak jak napisałam pewnie dostaniesz mniejszą dawkę Bromka:) ja też czasmi zapominam wziąć na noc tabletkę, nie wiem jakaś skleroza czy co:) ustawianie budzika nie pomaga nie mam pomysłu jak o tym pamiętać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha04
do tej pory nie spotkałam się z za niską PRL i gdziekolwiek czytałam to nie było mowy o za niskiej i jej skutkach. To nie wiem, ale jak się dowiesz to chętnie się douczę. A kiedy wizyta u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka77
na wizyte mogla bym zapisac sie dopiero na styczen - nawet prywatnie, ale moja pani doktor przyjmuje i dzis i jutro tylko nie wiem czy uda mi sie tak bez zapisu wcisnąć, w każdym razie jak tylko bede cos wiedziec odnosnie mojej za niskiej :) prolaktyny to dam Wam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha04
superancko, Edytka próbuj dziś lub jutro się wtranżolić do ginki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha ja tez sie nie spotkalam z tym ze ktos ma za niskoa prolaktyne ?? niewiedzialam ze w tych czasach to jeszcze mozliwe ??? ;)) a jakby ktoras potrzebowala to mam prawie 2 opakowania bromka do oddania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusiek u mnie i tak lezy i do niczego sie nie przyda, a wrecz przeciwnie tylko sie przewala... wysle jeszcze wiruski ciazowe i mam nadzieje ze sie uda;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Madziusiek wiruski akruat Ci się przydadzą bo niedługo testujesz :-D. Justa a powiedz mi jak się czujesz? Odczuwasz jakieś objawy itp bo ją kompletnie nic ....nio może tylko spiaca jestem jak wpadam do domu robię obiad albo stoję i patrzę się jak mąż gotuje zjem, kąpiel i góra o 19 już śpię głębokim snem. Moja mama mi mówiła że jak była że mną w ciąży to też tak miala i potem jak się urodziłam to jakby dziecka nie było tylko jeść, przewinac, wykąpać i mogłam spać godzinami...nawet babcia mówiła że chyba jakąś chora jestem bo wogóle nie płącze. Ale że mną było ok :-D. Nio i podobno na dziewczynę tak się śpi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka ty chyba bardzo chcesz dziewczynkę? Mnie wszyscy mówili że synka będę mieć bo ślicznie wyglądam,mam brzuch jak na chłopczyka a tu dziewuszysko:D dlatego ja w take rzeczy nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Oczywiście że chce ale zdrowe dzidzi :-D nieważne jaka płeć. Ale mąż zwraca się i mówi że siedzi tam zuzia :-D a i tak wie że jak będzie dziewczynka to będzie Jagoda :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
dokładnie Justa w tych pełnych stresu i napięcia czasach to, aż dziwne. Ale Edytka pisała, że 2 tabl bromka dziennie wcina, a to końska dawka według mojej gin-endo. Widzę, że temat imion dla dzieci, ja dla dziewczynek imiona mam dwa, a nawet i 3-4 by się znalazły, a jak będzie chłopczyk to mam problem, bo wszystkie imiona występują u mnie w rodzinie, które są ładne. Madziusiek jak tam u ciebie, dzieje się coś ciekawego? U mnie nudy, spać mi się chce jak nie wiem co i w pracy o 16 już padam na twarz, ale to przez pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jak się uda teraz to będzie może Mikołajek:D dla chłopca nie mam pomysłów, za to dla córki kilka do wyboru się znajdzie:) Gocha ja strasznie nerwowa się zrobiłam i mega śpiąca. Brzuch mnie pobolewa i piersi coraz bardziej tylko że zawsze tak mam przed @. Dziś rano miałam jakiś żołądek zaciśnięty jakbym miała wymiotować ale to chyba z nerwów bo miałam wczoraj nieprzyjemną syt w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaka77
Udalo mi sie wczoraj wcisnac do ginki i owszem prolaktyna jest ok a nawet za niska :) ale to podobno nie ma wpływu na nic, o dziwo konskiej dawki bromka mi nie zmniejszyła i kazała brac dotad az zajde w ciaże :) tak tez zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaka77
dzieki magdus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Edytka teraz czekaj tylko na efekty:) Kurczą mnie coś rozbiera:/ mam nadzieję że gripex pomoże. W następnym tyg robię badania prl,tsh,ft4 wierzę że wyjdą dobrze. Mycha jak się trzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
co do imion to poki co nie mma sily przebicia ;)) moj synek twierdzi ze jak bedzie dziewczynka to bedzie OLA ( cale szczescie juz nie Szafranska jak do tej pory ale przyjmnie nasze nazwisko ;)) a jak chlopak to Olek ;)) ... a ja chcialabym Lenkę ...dla chlopca brak imienia. Wczoraj kupilam pierwsza sukieneczke chociaz nie wiem co bedzie ;) ale byla taka sliczna - i w super promocji ze nie moglam kolo niej przejsc obok. Najwzej bedzie dla kogos ;)) Stokrotka ja nie czuje zadnych objawow procz roznacego brzucha... praktycznie nie mialam zadnych mdlosci i wymiotow... nawet piersi mnie nie bolaly (chociaz urosly) ... wiec wszystko wskazuje ze bedzie chlop ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio to super....u mnie też trochę brzuch wystaje już ....nio i dzidzi zaczynabYc ciasno bo jak siedzę długo w pozycji pracowej to czuje takie lekkie skurcze i bombelkowanie więc wtedy muszę się prawie rozłożyć na krześle i już lepiej i ból mija :-D Madziusiek trzymam tak mocno mocno za ciebie kciuki. Testuj jak najszybciej i dzieł się pozytywnym wynikiem :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Dlugo mnie nie było :) siedziałam w domu na zwolnieniu. Zrobiłam usg wewnętrzne, jamy brzusznej, badanie krwi i moczu - wszystkie wyniki są prawidłowe, nawet lekarz stwierdził, że bardzo dobre. Tylko ta nieszczęsna prolaktyna. Lekarz rodzinny przez chwilę zastanawiał się nawet czy faktycznie powinnam iść do ginekologa-endokrynologa z informacją, że mam ponad 31 jednostek tego hormonu, bo to o dwa punkty wyżej i że nie jest tak strasznie z tą prolaktyną. Potem jednak stwierdził, że lepiej iść z tym do specjalisty. Zaczynam dziś brać Bromergon. Ciekawe jak się będę czuć po nim :) oczywiście maluteńkie dawki na początek a za jakieś 2 miesiące powtórzę badanie dla porównania :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka trzymaj kciuki jeszcze troszeczkę:) też chciałabym wiedzieć już:) Dobrze, że zdążę się wytestować przed końcem świata hahaha:D jak będą dwie krechy to kokarda na brzuch i stanę jako prezent pod choinką dla m:) hahahaha Esta fajnie że wszystko ok, prolaktynę zbijesz i dzidzi zaraz się pojawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
Mycha strasznie mi przykro, pamietam jak razem bylysmy blisko owulacji...szkoda A ja dziewczyny zaczelam pic od wczoraj ziola ojca sroki mieszanke nr 3 na nieplodnosc z wiara ze moze mi ziolka pomoga, tylko nie wiem ile zaparzac lyzke czy lyzeczke, bo w roznych zrodlach podaja inaczej... moze ktoras z Was pila?:) nie wiem juz sama czego sie chwycic ;) ale zastrzyki na pekanie pecherzykow mi nie pomogly, bo efektow brak :( jeszcze sie zastanawiam, czy nie lepiej podzielic tabletki bromka na dwie polowki jedna rano druga wieczorem, moj endo jest za jedna wieczorem a kiedys mi jeden lekarza powiedzial, ze lepiej byloby rozlozyc dawke...sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×