Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gocha poduczaj się i założymy Koło Gospodyń hahaha:) U mnie dziś 16dc :) Wczoraj znowu wyszły dwie krechy na owulacyjnym ale jeszcze mocniejsze niż dzień wcześniej więc chyba za wcześnie stwierdziłam, że wyszedł pozytywny. Stokrotka fajnie że brzunio rośnie:) Chyba żadne dolegliwości Cię nie męczą oprócz spania?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nic a nic.....żadnych dolegliwości.....zyganko tylko raz zaliczone bo zjadlam kotleta smazonego i mnie zemdlilo. A tak to nieraz się zastanawiam czy napewno wszystko ok i czy dzidzia się rozwija. A tak to nic a nic :-D Jak chodziłam w luźnych spodniach to wczoraj pod wieczór nawet mąż stwierdził że brzuchol mi się powiększył a do tej pory uważał że zaduzo jem :-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
to fajnie, że sobie żyjecie spokojnie stokrociu. Ostatnio jak byłam w tesco po testy ciążowe to minęłam dział z ciuszkami i naprawe fajne rzeczy no i przedewszystkim nie było różu dla dziewczynek, jeee :) jak ja nie lubię jak dziweczynki sa poubierane od stóp do głów na różowo, to im strasznie psyche orze, a późńiej rożnie takie zadufane w sobie bananowe dziecię. A naprawdę jest tyle pięknych kolorów do wykorzystania. Madziusiek chyba musisz mnie nauczyć :) ale szybko się uczę to może i to jakoś w miarę ogarnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio żyje żyjemy powoli:-D. Dziś zalozylam moje luźne dżinsy i niestety ale jestem w nic ostatni raz ....już się nie mieszcze ...guziki rozpiete suwak zsuniety do połowy bo nam ciasno i tyle... Madziusiek to super że tesciory wychodzą :-D...tylko osię tulic i tulic a pogoda sprzyja :-D. Moja koleżanka która jest w ciąży a dokładnie na luty ma termin mówi że już chce urodzić że ciężko całą opuchnieta paluchy to ma jak serdele:-D. Ale czuje że urodzi wcześniej ....niby spuchnieta jest a będzie synus a podobno to na dziewczynkę puchnie kobieta :-D:-D:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka to teraz będzie okazja do zmiany strojów:) a jak pójdziesz na l4 to będziesz mogła luźnie chodzić w dresach po domu:D Gocha nauczę Cię, nie ma sprawy:) będziemy plotły coś hahaha:) Ja to się strasznie cieszę z tych testów, że są pozytywne a już myślałam że nic nie będzie bo ciągle jedna kreska wychodziła a tu taka niespodzianka:) Jak wyjdzie dzidzi to pewnie dziś, mały Mikołajek haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio i byłby sierpniowy :-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam dziś u lekarza i mam mieszane uczucia... nie robił usg ani cyto... popatrzył na wyniki badań i wytłumaczył, że miałam cytomegalie i różyczkę, ale jeszcze sprawdzimy, żeby mieć pewność i dał jeszcze raz badania na cytomegalię i różyczkę... i kolejny termin 3 stycznia... kazał czekać na następną @, żeby sprawdzić czy też będzie taka obfita, bo jeśli tak to niedobrze i trzeba będzie interweniować... mnie się wydaje, że on po prostu chce, żebym poczekała jeszcze z miesiąc i dopiero wtedy badanie prl i cytologia i usg... eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Hej!!! Wczoraj moj ginekolog odgadl przyczyne poronienia!!!!! Ciesze sie bo wiem co leczyc to ureaplasma zabila moje dziecko a ja teraz zabije ja antybiotykiem!!! Dostalismy z m antybiotyk i szereg innych lekow i po 3tyg mozemyvsie starac o dzidziusia musze wam polecic mojego gin jest bardzo dociekliwy i robil wszystkie mozliwe badania przez ponad pol roku ,przebadal mnie kompletnie az doszedl do celu.Latwo jest leczyc sie gdy wiesz co jest przyczyna Ciesze sie Stokrotka ze u Cieboe dooooobrze dr Justa a jak tam dzidzia? Madziusiek haaaalo;) Monis -mis napisz cos Ewcia buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella :) wybij szybko te paskudne bakterie:) fajnie ze lekarz tak docieka i szuka problemów a nie tylko mówi ze wszystko jest ok. Zobacz już tylko 3 tyg to w sylwestrową noc możecie zaszalec Haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella to taki maly prezencik od Mikolaja... ale to dopiero poczatek reszte dostaniesz troszeczke z opoznieniem ;))) Teraz to bedzie juz z gorki... Nowy Rok nowe nadzieje i pozytywne zmiany. U mnie dzidzia rosnie jak na drozdzach ;)) Jecze poltorej tygodnia i moze wyjasni sie kto tam sie kryje ;)) . Strasznie bolą mnie zeby chociaz mam wszyzstkie poleczone i nic nie powinno sie dziac . Dentystka pociesza mnie ze tak sie dzieje w ciazy czasami ... niby wiem bo z Kamilem tez tak mialam ale ... mam juz tego dosc ;)) no i hormony mi strasznie szaleja i mam humorki od paru dniu .. szczegolnie w stosunku mojego M. Dzis rano tez sie pozarlismy az wysiadl z samochodu i poszedl na autobus ;)) Przynajmniej nie spoznilam sie do pracy ;))) Dziewczyny pochwalcie sie swoimi wyrobami i dajcie jakis link jak wrzucicie na fotosik ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
A wiecie co zauważyłam? Wczoraj jak umylam włosy zauważyłam że strasznie długie mam. Mąż stwierdził że dużo mi uroslo od ostatnich 3 msc:-D To się smialam wczoraj do męża że urodzi się dziewczynka już z warkoczykami :-D:-D:-D po pas :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no to sliczna cora bedzie Stokrotka:):):) Marysia a Ty masz dobre odczucia co do tego lekrza ja tez na poczatku chodziłam i oni mnie zbywali nawet nie chcieli badan zrobic tylko odwlekali Moze zmien lekarza na takiego który chce pomóc bo gdybym ja od razu trafiła na mojego obecnego gina to juz dawno byłabym wyleczone:):):) Nie daj sie zbywac popros o wszystkie szczególowe badania wymaz z pochwy i hormonalne zebys wiedziała co leczyc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia teraz koniec roku to lekarze nie chcą zlecać badań bo się kończy kasa, co roku to samo - proszę przyjść po Nowym Roku. Mała stokrotka z warkoczykami będzie:) Justa to ładnie szalejesz:) Ale Ci faceci mają - najpierw ich męczymy o dzidzi,zaciagamy do łożka na siłę czasami a potem jak się uda to się na nich warczy przez 9 miesięcy hahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Ja od wczoraj biorę duphaston i zaczynam się zastanawiać czy brać go dalej.Przedwczoraj miałam plamienia ale pomyślałam sobie że to pewnie po przytulaniu.Dziś mam większe plamienia takie brązowawe.Już nie wiem co o tym myśleć czyżby nastepna @się rozkręcała.Zupełnie mi się cykle poprzestawiały.Byłam u endo ale ona jest dobrej mysli.Dostał skierowanie na prl,tsh,anty tpo,ft4.Mam je zrobić w nastepnym miesiąc i przyjść z wynikami.Cholera mnie bierze skąd te krwawienia w usg żadne cysty ani nic podobnego mi nie wyszło,cytologia też dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis 17.Właśnie byłam w toalecie coraz bardziej plamię więc @ się rozkreca.No i jak mam sobie unormować @ skoro będę musiała odstawić duphaston?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka skoro usg i cytologia ok to mi się wydaje, że to wina hormonów. Pewnie progesteron namieszał ostro. Daj mu teraz szansę, organizm musi się przestawić, pewnie w następnym cyklu wszystko wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie pani endokrynolog powiedziała że być może dopiero teraz zaczyna wszystko się normować.Że przecież było poronienie,ta prolaktyna szalała itd.Trudno skoro się rozkręci to może następna będzie już tak jak powinna być a ja międzyczasie zrobię badanie prl czy nie wzrosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się, nawet jak się @ rozkręci to szybciej zaczniesz prawidłowy cykl, porobisz badania i będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie się pojawiło strasznie dużo wodnistego białego śluzu, nie wiem skąd i po co, ale niekomfortowo się czuję:( bez wkładki to byłaby masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wodnisty śluz miałam w ciąży.Tyle go było że aż się martwiłam że sądzą mi się wody płodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ha ha ha. Madziusiek to mam nadzieję że mikołaj właśnie dla ciebie ma ten najwspanialszy prezent bo u mnie kilka dni po zalaniu formy pojawił się wodospad rzadkiego mlecznego sluzu.....podobno mój organizm tak reagowal na wedrujaca moja dzidzie do swojego obecnego domku :-D. Madziusiek czekaj cierpliwie i obserwuj się bo masz mega prawdopodobieństwo że się udało :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dziś 13 dc i susza... nie ma śluzu... nie żebym się miała starać w tym cyklu, ale myślałam, że będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARYSIA ORGANIZM PRZESZEDŁ SZOK HORMONALNY DAJ MU DOJSC DO SIEBIE:) W NASTEPNYM CYKLU WSZYSTKO BEDZIE IDEALNIE:) ZOBACZYSZ PORÓB BADANIA WSZYSTKIE ,JA NIE CHCAC CZEKAC POSZŁAM PRYWATNIE I GŁOWA DO GÓRY SCISKAMBb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witajcie dziewczynki!!!jestem nowa na tym forum ale mam nadzieeje ze mi pomozecie chocby psychicznie...od 2 lat razem z mezem staramy sie o dziecko i nic. wkoncu poszlam rok temu do lekarza i mialam torbiel na jajniku ale po tabletkach anty ta torbiel sie wchlonela i znikla....a bralam te tabletki 3 miesiace.i co jakis czas pojawiaja sie te wstretne torbiele;( a od pol roku mam nowy problem poniewaz miesiaczke dostaje raz na 2 miesiace... gdy zmnienilam lekarza na innego to od razu zlecil mi szereg badan i po badaniu usg stwierdzil pcos (zespol policystycznych jajnikow) 4 dni temu bylam u niego na badaniu prolaktyny. 1 badanie wyszlo 10.8 ng/ml natomiast 2 po obciazeniu tabletka metokolpramid czy jakos tak to prolaktyna wyszla 146ng/ml.lekarz stwierdzil ze jest za wysoka i przepisal mi lek BROMERGON pol tabletki na noc przez 6 tygodni. czytalam ze po tym leku prolaktyna spada i ze mozna szybko zajsc w upragniona ciaze po 1 lub 2 miesiacu.czy mozecie mi cos powiedziec na ten temat?? bardzo prosze o odpowiedzi. gratuluje wszystkim mamusiom co im sie udalo zajsc w ciaze i maja swoje maluszki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauuula1990
Moja droga ja od roku biorę bromergon lecz z małymi przerwami (wg zaleceń lekarza) i nadal nie mam dziecka lecz nie powiem ze sie usilnie staralismy (wychodzimy z regóły ze jak bedzie to bedzie poki co bynajmniej) teraz spoznia mi sie okres juz 6 dzien i sama tez nie wiem co sie dzieje przeciez biore bromergon wszystko mi sie uregulowalo i teraz znow cos sie tak;/ bolaly mie przez ok 2 tyg. piersi lecz dzie przestaly lekko czuje je tylko jak scisne a tak to mi przeszlo i zakluje mnie czasem brzuch, 4 dni temu robiilam test i wyszedl negatywny, wiec nadal czekam na @, ale juz momentami odchodze od zmysłów co sie dzieje. boje sie czy nie przyplatala mi sie jakas inna dolegliwosc tym razem. a co do ciebie jeszcze to wiem ze sa dziewczyny ktore faktycznie szybko zaciazyly po bromku:) takze glowa do góry:) mi tez lekarz powiedzial ze to ulatwiacz zajscia:) trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie dlugo bierzesz ten lek...a wysoka mialas ta prolaktyne?? ja mam jeszcze ten glupi zespol policystycznych jajnikow i to blokuje mi owulacje poniewaz tworza sie pecherzyki graffa w ilosci ponad 12 i nie dojrzewa komorka w nich i nie peka i z tego tworza sie torbiele i dlatego nie ma owulacji.narazie lekarz dal mi tabletki na 6 tygodni zobaczymy co potem powie. a ty masz moze tez ten zespol czy calkiem co innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×