Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

bELLA JAK TAM PRZYGOTOWANIA DO STARANEK ??? Antoninka ja pilam te ziolka i bralam taka dobrą lyzeczke z czubem.. .skad ja to znam.. tez chwytalam sie wszystkeigo co tylko bylo mozliwe ale warto bylo ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoninka ja też piłam te ziółka ale odstawiłam jak zaczęły sie problemy z prolaktyną, też się chwytałam czego się dało. Mam jeszcze tą mieszankę, mogę oddać jak ktoraś z dziewczyn chce. Aha i piłam taką czubatą łyżeczkę:) na szczęście miały dobry smak:) Jak kupiłam te wszystkie ziola i je mieszałam to m się śmiał że jak wiedźma w kotle mieszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
no mi nie pekaja te pecherzyki, 3 razy mialam zastrzyki i nic z tego nie wyszlo, wierze w te ziolka, podobno moga przywrocic owulacje, wiec moze byc tylko lepiej :D no to zaparzylam tez czubata lyzeczke :) w sumie to bardzo mala dawka ziol, ciekawe w jaki sposob ma zadzialac :D powodzonka dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Też ostatnio jajaś naminowana chodzę, a jeszcze z dnia na dzień jak widzę, że temp spada to już mnie szlak trafia. Dziś to spadła na maxa do 36,15 a utrzymywała się na poziomie 36,60- 36,74 także dupa kwas mikołaj nie był skory do prezentów, jakas sknera w tym roku była z niego. Ja dla dziewczynki to mam takie imiona: Zoja, Aniela, Adelka, Anastazja- jest z czego wybierać, raczej stare imiona mi sie podobają ale rzadko nadawane. Dla chłopca podoba mi sie Mikołaj (ale to mój tato) Janek (tata brat), Jakub (zmarły ojciec teścia, tylko nie zniosłabym gdyby ktos do niego mowil Kuba strasznie nie lubie tego zdrobnienia), Olek tez ladnie, ale to mój cioteczny dziadek także tez odpada. I takim sposobem wszystkie imiona dla chłopców zajęte, albo nie do przyjęcia dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Esta to nie wiele masz tą PRL przekroczoną, szybko mozna ją zbić. Tylko nie przerywać terapi, nawet jak lekarz mówi, ze nie potrzebnie sie bierze, wiem coś o tym. Madziusiek to trzymam za ciebie kciuki i za ten cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha to strasznie słabo że temp spada, niech rośnie i to już! Trzymam kciuki żeby urosła. Ja dziś wstałam przed 11 więc słaby pomiar ale tak kontrolnie sprawdziłam jak teraz to wygląda i była dużo ponad 37 więc jeszcze jest nadzieja. Piersi bolą nadal tak jakoś w środku za sutkami, że o leżeniu na brzuchu nie ma mowy i cały czas mam mega sucho w ustach nie wiem czemu i pić mi się chce jak na kacu gigancie. Dziś mnie głowa pobolewa lekko, ale to pewnie od długiego spania i od tego że całe meiszkanie zasmrodziłam lakierem złotym któym pryskałam dekoracje świątecznie. Bo zawsze rpzed @ mnie lapie migrena, oby to nie ona. nie chce @ a kyyysz! A co do imion to wymyśliliśmy z m kiedyś taką procedurę, że jak już będę w ciąży to każde wypisze sobie imiona które mu się podobają a potem ja wybiorę z imion , które się na 2 listach powtarzają dla chłopca, a on dla dziewczynki czy odwrotnie:) Ale znając życie to i tak będą spory rodzinne:) Justa to może spełni się marzenie i będzie dziewczynka:) Te sukieneczki takie piękne są teraz:) Byłaby idealna parka, córeczka i starszy brat:) A dwóch moich znajomych chce chłopców, bo jak twierdzą z dziewczynką nie ma w co się bawić:) Jak widać każdy jest za swoją płcią:) najważniejsze to i tak aby było zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO HALO TROSZKE MNIE NIE BYŁO SORRKI ,CHODZIŁAM PO ZIMOWYCH TATRACH:) OBYDWOJE Z M BIERZEMY ZALECONE ANTYBIOTYKI ,JA GRZECZNIE M NIECHETNIE ALE JAK GO PRZYPILNUJE TO BIERZE BEZ GADANIA:) JESZCZE DWA TYG LECZENIA I DO PONOWNEJ KONTROLI NA WYMAZ CZY WYTRUŁAM BAKCYLA:) ALE BOJE SIE ZE WYNIIKI POKAZA ZE CHOLERNY BAKCYLEK WYGRAŁ I WTEDY ZNOWU SIE ODWLECZE...ALE POKI CO WALCZYMY OSTRO JUSTA JAKIE IMIONA MASZ WYTYPOWANE:) A TY STOKROTKA?? MARYSIA JAK TAM LECI? MONIS -MIS KOCHANA JAK ZYJESZ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella wypoczywaj aktywnie wypoczywaj bo czas przepowiedni szamana blisko ;)) poki co to moj synek narazie wybiera jak bedzie dziewczynka to Ola ( cale szczescie juz nie Szafrańska lecz moze przyjac nasze nazwisko) a jak chlopak to Olek ;))ja bym chciala Lena ale ostatnio narobilo sie ich od groma ;)) a o chłopaku poki co nie mysle ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wtorek ide a wlasciwie idziemy bo wybieraja sie wszyscy ;)) na USG moze sie wyjasni co sie kryje ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki bardzo Wam dziekuje za dobre slowo i wsparcie... ze szpitala wyszlam w czwartek po awanturze z lekarzem ale nie mam sil tlumaczyc jak to wyszlo... znowu nie mialam zabiegu tylko tabletki... czuje sie jak by mi kto wycial serce i pol mozgu... dzialam jak robot... bede odzywala sie czesciej jak tylko sie troche ogarne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha kochana ,nie jestem w stanie wyobrazic sobie jak sie czujesz ponownie przez to przechodzac bo ja pamietam pierwszy raz odpocznij dojdz do siebie a potem pogadamy, jedyna sprawa która chce Ci zaproponowac do zrobienie badan na ta bakterie która zabiła moje dziecko ureaplasma, jest to bezobjawowe swinstwo i ja wydałąm kupe kasy na badania przyczyny a to było praktycznie ostatnie badanie ale dowyleczenia antybiotykami!!!! Czymaj sie ,odpoczywaj,płacz a jak zbierzesz siły popiszemy całuje i przytulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
U nas jak będziedzie dziewczyna to jagoda zuzanna a jak chłopak to olaf a drugie może jakub. Dziś dostałam prezent koszulkę nocną ciazowa taka dostosowana do karmienia...fajna...różową i każdy się śmieje że siostra wie co będzie bo kupuje różowe rzeczy :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi sie wydaje ze będzie dziewczynka u Ciebie:-) dziewczyny jaką jest szyjka macicy przed @ miękka czy twarda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
nio i chyba każdy w rodzinie po cichaczu wierzy w drugą dziewuche jako wnuczkę ":):) Dla mnie aby zdrowe :) Moja mama jak zobaczyła zdjęcia "zuzola(tak pieszczotliwie moja maz mowi o naszym bobasku)" to stwierdziła, że jak będzie tak szybko rosło to trzeba kupować ciuszki na 74 a nie 56 ;) O szyjce sie nie wypowiem bo nigdy nie umiałam rozróżnic. Masziusiek kiedy test?? juz nie mogę się doczekać wyniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
madziusiek30 przed @ to szyjka raczej miękka ale może się mylę bo nigdy tego nie sprawdzam... Ja od przejścia na całą tabl bromku nie bardzo się dobrze czuję :( A powiedzcie mi kochane jak to jest z tym mierzeniem temp? Od kiedy zacząć? Właśnie dzis skończyła mi się @ .... Pozdrawiam i wytrwałości wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natie od skończenia @ trzeba mierzyć, ale ja z tym wykresów nigdy nic nie mogłam wyczytać tylko na koniec jak spadała to wiedziałam kiedy się @ spodziewać. W środę testowanko u mnie, no chyba że paskuda @ się pojawi i nie będzie co testować. Ja dziś chodzę jak chmura burzowa, wszystko mnie drażni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczęta! Od kilku tygodni czytam Was na forum i dzięki Wam wyprosiłam lekarza o badania na prolaktynę. O ciążę staram się dopiero od 3 miesięcy, ale z uwagi, ze jestem necierpliwą osóbką to już chciałam się przebadać na wszelkie możliwe sposoby, żeby w razie czego szybko zareagować. Prolaktyna najpierw wyszła wysoka (7 dzień cyklu), potem w normie ale przy górnej granicy (badanie w 14 dniu cyklu). No i mam przepisany bromergon 1/4 tabletki rano i 1/2 przed snem. Dodam, ze od 2 cykli mam krótszy cykl - 26 dni, wcześniej trwał jak w cegarku 28,29 dni. Mimo, że bromergon biorę od pk 2 tygodni to jakoś w kościach czuję że zajdę w ciążę w styczniu, max w lutym :). W tym miesiącu były przytulanki, ale aż tak bardzo nie wierzę w swoje szczęście. Wiem, że starania często trwają dłużej, ale postawiłam sobie własnie taki ambitny cel na pierwszy kwartał 2013 :). Dajecie mi wpisami na forum ogromną nadzieję i kopa do działania! Trzymam za Was mocno kciuki i Wy trzymajcie za mnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja miałam dziś rano temp 37 i się ucieszyłam że nie spada, ale teraz mam 38, jeszcze tego brakowało żebym się rozchorowała na święta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Madziusiek ale to nie musi znaczyć że masz gorączkę i będziesz chora może tempka tak reaguje na dzidzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
u mnie lipa, dziś 2dc i rok 2012 już mi się skończył. Madziusiek miejmy nadzieję, że chociaż ciebie mikołaj wynagrodzi, bo mnie poczęstował świąteczną czerwienią... Tylko strasznie bolą mnie jajniki, macica i wogóle wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Cześć dziewczyny:-) A jak u was była tolernacja z braniem bromka? Bo ja jak narazie jestem na początku i żadnych skutków ubocznych i zastanawiam się czy on wogóle działa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
też nie miałam żadnych skutków ubocznych a na mnie działał bromek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Ale jak na Ciebie działał? Cykl sie wyregulował? Wróciła owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha za to 2013 będzie lepszy! będziemy jeździć tymi wózkami bo okolicy! Obiecuję:) Madzia to się ciesz że nie masz skutków ubocznych:) Mój organizm tez się przyzwyczaił i nic a nic mi nie dolega. Zobaczymy co tam Mikołaj dla mnie ma w tym roku, już się nie mogę doczekać testowania. Ale jakoś strasznie dziwnie się czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×