Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość gocha-04
Kot bez obroży, PRL jest wrażliwym hormonem. Może na badanie się spieszyłaś, może kochałaś się dzień wcześniej, może miałaś podrażniane sutki itp itd lub są jakieś nie prawidłowości w przysadce mózgowej, która ten hormon wytwarza lub jest coś nie tak z TSH. Gin musi teraz przepisać ci różne badania i to sprawdzić. Interesantka a nie pomyliłaś castagnusa z wiesiołkiem lub luteiną czy dupkiem? Wieśka bierze się tylko do owulacji, a luteinę czy dupka po, bo mogą blokować owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Justa miło by było, ale moja jakże omylna intuicja podpowiada, że to było by za piękne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot bez obroży
To ze jest wrażliwym hormonami i skacze to ja wiem , tylko ze ja wlasnie przestrzegając wszystkich zaleceń a tu takie kwiatki :( , jutro mam wizytę i zobaczymy co lekarz mi powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
wydaje mi się, że powinien zbadać poziom TSH, zrobić USG piersi, tarczycy i może coś jeszcze. Ale lekarzem nie jestem i mogę się tylko domyślać i przypuszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot bez obroży
Tsh jest w normie w górnej granicy ale w normie, usg piersi robię co pól roku kontrolne ( miałam wlokniaki) i wszystko jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Kotku to najlepiej niech się lekarz wypowie, bo my tu tylko możemy gdybać i się domyślać co w trawie piszczy. Co chwila odświeżam i nadal cisza z Belli strony. Co oni ją tam tak długo maglują. My tu tęsknimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
no ja też czekam i czekam...... biedna ta nasza bella.... może ja zostawili.....a ona nie ma jak sie odezwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kot bez obroży to że TSH jest w górnej granicy normy to nie znaczy że jest dobrze, dobry wynik to 1-2 w wieku rozrodczym, normy są przestarzałe, do lamusa, możliwe że jak wyregulujesz TSH spadnie prolaktyna bez leków ale nie zawsze tak jest, moja szwagierka tak miała przed braniem euthyroxu prl ok 30 a jak bierze euth. to ma prl na poziomie 7 bez leków obniżajacych prl, bierze małą dawkę euthyroxu 25 a tsh też miala w normie ale w górnej granicy, wybierz się do endokrynologa, ginekolodzy najczęściej to lekceważą, ale są wyjątki, dziewczyny ja jutro idę na biocenoze, wynik za tydzien i juz się boje że wyjdą grzybki :/ Bella czekamy na wieści ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Bella jestem z Tobą myślami.... Też co chwila zaglądam i się denerwuję:(.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie mialam jak wczezesniej pisac bylam w szputalu skan pokazal pusty pecherzyk ciazowy;(;(, Jutro rano ide na zabieg o 7.rano mam juz byc w szpitalu. Jestem jakas jakby we snie nie dowiezam ze to co sie dzieje kilo mnie to prawda. Po szpitalu poszlam do pracy bo krwawienie ustalo i dalej zreszta go niema. Powiedzialam szefowi ze mnie nie bedzie kilka dni i z jakiego powodu byl bardzi wspolczujacy. No i teraz wrocilam.Przygotowuje torbe do szpitala.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
:'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Bella kochana trzymaj się jakoś Ściskam Cię z całych sił......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
Bella mysle o Tobie, badz dzielna, byl plomyk nadziei, smutne bardzo:( trzymaj sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w szpitalu strasznie mi,na razie czekam ....Za oknem taki piekny dzien a mi tak smutno.modle sie i czekam,zabieg ma byc z pelnym znieczuleniem,oh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bellus przytulam Cie mocno i dla Ciebie w koncu zaswieci slonko... tylko trzeba przeczkac te chmury i traby powietrzne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella.. przykro mi bardzo.. Sama nie wiem co napisać. Tutaj brak odpowiednich słów żeby Cie pocieszyc. Przykro mi bardzo.. Trzymaj się kochana!!! Przytulam mocno:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Bella kochana tak mi przykro. :( nie wiem dlaczego, ale jestem jakoś dziwnie o Ciebie spokojna i wiem, że wszystko się ułoży. Nie mam pojęcia skąd we mnie tyle pozytywnych myśli i spokoju. Przytulam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybudzilam sie opieka medyczna na najwyzszym poziomie.Wszyscy bardzo wspolczujacy co nie zmienia faktu ze mam ochote wyskoczyc oknem.Nie chc mi die jyz zyc NIE MAM SILY CIAGNAC DALEJ BEZSENDU ZYCIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybudzilam sie opieka medyczna na najwyzszym poziomie.Wszyscy bardzo wspolczujacy co nie zmienia faktu ze mam ochote wyskoczyc oknem.Nie chc mi die jyz zyc NIE MAM SILY CIAGNAC DALEJ BEZSENDU ZYCIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Belluś trzymaj się i nie rób głupstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella wiem, że teraz żadne słowa nie pomogą, ale nie możesz się załamywać!!! Wiele z nas przez to przeszło. Kochana musisz by c silna.. ?Jak czytam co u Cuebie to przypominam sobie moje przejścia... Wszystko b. podobnie się toczyło...... Ściskam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
oj belluś...tak mi strasznie przykro..... ciągle miałam nadzieje.....ze to jednak okaze sie wszystko nieprawda,ze jednak pokaze sie serducho.....okrutne to zycie..... niestety....ale uwierz w to ze będzie lepiej....następnym razem sie uda....i juz napewno nie będzie takich niefajnych niespodzianek.będziesz sie jeszscze cieszyła z ciązy,napewno..... głowa do góry......wszystko sie ułoży. u mnie 1 dzień @,2 cykl z bromkiem....wkońcu sie coś reguluje,po 28dniach...... niby sie ciesze ze coś ruszyło wkońcu a z drugiej strony to taka smutna data dla mnie z twojego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Każdej która nie ma w sobie fasolki tak bardzo chciałabym podzielić się moim szczęściem które mnie po boczkach kopie. Bellus trzymaj się :-(. Co prawda ją nie miałam takiej sytuacji żeby mieć zabieg ale że mnie wszystko wcześniej niby usunelo i jak poszłam do lekarza z krwawieniem to to wtedy była już @ która trwała długo bo 8 dni......nie miałam takiego dola psychicznego tylko żal mi było i czułam pustkę.....czułam się że dla męża jestem pusta że nie mam co dac mu od siebie ale wtedy obiecał mi że. Następne święta spędzimy w 3 nio i na te właśnie święta byłam już w 3 msc ciąży....... Nie wyobrażam sobie być wtedy sama bez męża....... Bella jak to ją mówię 3 głębokie wdechy i do przodu:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×