Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość natie75
Dzięki dziewczyny kochane jesteście z Wami to na prawdę chce się żyć..... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam mieć termin na 21 maja... mam nadzieję, że zapomnę w tym dniu co i jak i jakoś przeleci....... :(:( eh płakać mi się chce z tego wszystkiego... ja wiem, że dużo dziewczyn roni, ale też dużo później zachodzi w ciążę dość szybko i też szybko zapomina...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam pytanie-czy jak zrobię test w 25dniu cyklu to może wyjść że jestem w ciąży??czy to jeszcze za wcześnie??i w którym dniu cyklu zrobić bete??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzu beta powinna juz wyjsc ok ,ale na tescik moze to byc troche za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza ciezko powiedziec,ja zawsze czekalam dluzej zeby sie mniej rozczarowac ale jak chcrsz to mozesz zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro idę do szpitala;(więc chyba z rana zrobię test a w szpitalu poproszę żeby we wtorek zrobili mi bete bo może to ciążą;(kurde wszystko się tak układa że jakąś masakra;(chyba z szpitalu nie odmówią mi bety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzu ja robiłam test przed okresem i wyszedł negatywny,a 2 ni po terminie wyszedł pozytywny. Justa pamiętam jak jeszcze nie tak dawno pisałaś że jesteś w ciążya tu już maluszek na świat niedługo przyjdzie,heh ten czas biegnie nieubłaganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też tak myślę że jednak ten dzień okresu najlepiej robić test-tylko że ją muszę wiedzieć bo we wtorek będę mi robić różne badania lepiej wiedzieć czy jest ciążą;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh to najdokładniejsza to była by beta,jeśli masz możliwość odebrania wyników tego samego dnia to pędz jutro na krewkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis dokladnie pamietam jak Wam pisalam o 2 kreskach na tescie, ktory zreszta zrobilam za Wasza namową... a tu 2 tygodnie do porodu ... jutro zaczynam 39 tydzien wiec Maluch juz raczej nie bedzie wczesniakiem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super;)jutro 5.30jadę do szpitala więc jak już mnie przyjmą na oddzial to powiem mojemu lekarzowi że mogę być w ciąży niech mi zrobi bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisz Zuzu jaki wynik bety,oby jak najwyższy :) Justynko 3mam kciuki za Ciebie i czekamy na Ciebie i maluszka :) a jakie imię wybraliście-jeśli wolno zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze poki co nie ma "pewnego" imienia. Najprawdopodobniej Igor, ale przewija sie tez Wiktor. Alan, Patryk i Dominik. Zobaczymy jak juz sie pojawi to co do niego najbardziej pasuje ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam po majówce:) Dziewczyny nie wiecie może co może oznaczać różowy śluz przed @? Mam już go już 2 dzień, do @ pozostało kilka dni. Jest go naprawdę niewiele, czasami znika i jest normalny biały. To niedobór progesteronu? Cały czas myślę, że @ się rozkręca ale to za wcześnie, chociaż miesiąc temu przyszła wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam po majówce:) Dziewczyny nie wiecie może co może oznaczać różowy śluz przed @? Mam już go już 2 dzień, do @ pozostało kilka dni. Jest go naprawdę niewiele, czasami znika i jest normalny biały. To niedobór progesteronu? Cały czas myślę, że @ się rozkręca ale to za wcześnie, chociaż miesiąc temu przyszła wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam po majówce:) Dziewczyny nie wiecie może co może oznaczać różowy śluz przed @? Mam już go już 2 dzień, do @ pozostało kilka dni. Jest go naprawdę niewiele, czasami znika i jest normalny biały. To niedobór progesteronu? Cały czas myślę, że @ się rozkręca ale to za wcześnie, chociaż miesiąc temu przyszła wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Madziusiek ją miałam sluz różowy w tym cyklu co zaciazylam :-D. Więc może :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście bardzo podoba mi się Patryk :) Madziu a może...a może to jakaś iskierka nadziei :) trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
a ja nadal czekam na laparo, ale tym razem mam sie doczekac juz :D mialam biocenoze, ktora wyszla o dziwo ok, no i usg... ale zakaz staran w tym cyklu, zeby utrzymac biocenoze i w nastepnym na poczatu robimy laparo. Bo teraz endometrum bardzo grube i lekarz mowi, ze nie do konca moze mi pomoc jakby chcial :) wiec ide 27 maja, to justa nam w miedzy czasie urodzi, u moich dwoch znajomych 2 dzidziusie urodzily sie juz w maju :) mi sie podoba z tych imion: patryk i Dominik. takze widze ze duzo porodow jest na wiosne, szykujemy sie na nastepna? Marzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
Madzia ten sluz moze byc na implantacje, trzymam kciuki :D ja pamietam, ze mialam kiedys lekko brazowe plamienia przed okresem, ale nie rozowe, chyba to byl wlasnie spadajacy progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety beta wyszla negatywna;(trochę mi przykro jeszcze boli mnie delikatnie dol brzucha;(trudno trzeba próbować dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzu głowa do góry i nie poddawaj się :) a maluszek pojawi się jeszcze szybciej niż Ci się wydaje :) Antonika 3mam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się być takiej myśli;)dzięki;)jak to moja przyjaciółka dziś powiedziała-widocznie to nie jest ten czas na dziecko;)więc ruszam w kolejnej owulacji;)Haha jak to brzmi;)dzięki za wsparcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza szkoda ze beta wyszla kiepska , ale grunt nie poddawac sie i walczyc dalej a osiagnie sie wymarzony cel. Moj cel dzis jest niemozliwy strasznie tak sie wierci i rozpycha ze caly brzuch mi chodzi ... juz miejscami mam go dosc jak po raz enty walnie w to samo miejsce....albo nacisnie na pecherz... ale i tak bedzie mi juz niedlugo tego brakowac ;)) juz od dzisiaj nie bedzie wczesniakiem wiec moge rodzic spokojnie. Torba do szpitala i dla dzidziusia na wyjscie spakowana wiec niech sie dzieje co sie chce ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoninka trzymam kciuki:) jak wszystko dobrze pójdzie a pójdzie to już od czerwca będziesz mogła rozpocząć staranka? :) Zuza szkoda że beta nie wyszła:( ale dobrze napisałaś, trzeba walczyć dalej:) Justa to już chwila moment i będziesz trzymać swoją kruszynkę na rączkach:) Ale super:) Maj to piękny mniesiąc na rodzenie :D A u mnie różowy śluz zniknął i jest biały normalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa 3mam kciuki za ciebie i dzidzie;)szczerze-myślałam że jestem w ciąży miałam tyle sluzu to myślę sobie pewnie szyjka macicy się zamyka-teraz już wiem że widocznie tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa czekamy na Ciebie i na maluszka :) powodzenia :* Madziu to jeszcze jeden dzień i teścik w dłoń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio a ją wczoraj byłam u lekarza i nasza mała już szykuje się do wyjścia;-). Zmieniła pozycję z ułożenia miednicowego na glowkowe i coraz częściej się pcha a ją odczuwam od wewnątrz w szyjce kucia......lekarz mówi że jeszcze z 4 tyg i może wyskoczyć;-). Dostalam ochrzan od lekarza że ciśnienie miałam wysokie a nie pojechałam do szpitala.....nastraszyl mnie że przy takim cisnieniu to trzeba cesarke zrobić. Więc ciśnienie wysokie się utrzymuje więc z pewnością będę musiała szybciej się położyć do szpitala :-( Ale dla małej wszystko:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka, ale to zleciało, pamiętam jak testowałaś a Mała już się na świat szykuje:) Trzymam kciuki za Ciebie i Justę, aby porody były lekkie i szybkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! A ja byłam wczoraj u endo i w sumie powiedział, że jak mam się uspokoić i wyciszyć i jak skutków ubocznych nie mam to mogę te pol tabl bromka brac. Co prawda normalna prl mam w normie a kazdy na stres inaczej reaguje i mogla po po tabl tak duzo skoczyc...Wiec postanowilam ze biore dalej te pol tabl. No i powiedziałam że kilka os już na moją tarczyce zwaca uwage. Miałąm robione tsh i cos tam ejszcze obejrzała i dokladnie spr szyję i stwierdziła ze wyniki mam idealnie po srodku jak u nastolatki, ale jak ma mnei uspokoic i zebym w spokoju dzidzie robila to skierowanei da mi na usg. W szoku byłam. A nadmieniam ze byłam na NFZ. USG tarczycy mam 13 czerwca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×