Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość antoninka27
Justa super! Gratuluje :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam że przerywam te gratulację:) myślicie że to możliwe żeby test się mylił??chyba już świruje:(mam tyle śluzu tylko szkoda że to nie okres:(od wczoraj już 5 razy usłyszałam-jakoś się zmieniłaś-promieniejesz...a ja hm...jak do soboty nie dostanę @to robię kolejny test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki :) na wstępie gratuluję Skarba, który się wczoraj pojawił na świecie. I życzę świeżej mamie duuuuzo sił na tego szkraba, który na pewno jeszcze da w kość. Tak więc "świeża mamo" :) życzę jak najmniej nie przespanych nocy i żeby Twój Cud rósł zdrowo :) x zuzu 88 - nie masz za co przepraszać :) test może się pomylić, dlatego najlepiej zrobić beta hcg a jak nie to powtórzyć test. Ja pamiętam że jak byłam w ciąży to tez miałam dużo śluzu. Nie wiem czy dobrze pamiętam ale miałaś dostać okres chyba w czwartek, więc trochę czasu minęło. Jeśli to ciąża to test powinien już wykazać dwie kreseczki. Nie zamartwiaj się tylko powtórz test bądź zrób beta hcg :) x ja już trochę lepiej się czuję, siedzę w domu ale niestety pracuję, tak się umówiłam z pracodawcą, żeby nie brać L4 tylko kurować się w domu z laptopem :) co za czasy ... :) :) :). Wczoraj pogniewałam się na męża ale były przyjemne przeprosimy :) dzisiaj dopytywałam się lekarza że jeżeli "coś by się wykluło" to czy moje przeziębienie i leki, które teraz biorę wpłynęłyby na ewentualną niespodziankę. Dowiedziałam się że na tym etapie to nie, dopiero po zagnieżdżeniu się zarodka. Więc trochę jestem spokojniejsza. Wczoraj miałam małego dołka ale jest już lepiej, musimy wszystkie pamiętać że pozytywne myślenie przyciąga pozytywne zdarzenie :). Chodź nie jest łatwo... Nie jestem wzorową katoliczką i co tydzień do kościoła nie chodzę ale ostatnio pomagają mi modlitwy, dzięki nimi mniej się nakręcam. A był czas że przeklinałam Boga jak straciłam drugie dziecko. Psychika ludzka jest nieodgadniona :) Trzymajcie się ciepło, a ja wracam do pracy, jakoś mi strasznie wolno ona idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj chyba wszystkie miałyśmy dola:) bete robili mi w szpitalu tydzień temu w pon:( czy beta się może pomylić...nie chce nawet myśleć co naświetlenia mogły spowodować jeśli jestem w ciąży:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
zuza u mnie beta sie myliła .... byłam w ciazy i poroniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahah Dr Justa ma syneczka!!!! jakze sie ciesze i gratulyje z calego serca!!!!!! pozdrawiam cala szczesliwa rodzine ja wrocilam wczoraj w n ale ocy a dzis juz w pracy ale ciesze sie ze takie wiadomosci sie tu pojawiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesntka25
ja też szczerze gratuluje małego szkraba....duży chłopak!!!!napewno cudny!!!! oby kazda z nasz tego szczęścia zaznała w niedługim czasie. xxxx ja dziś dla poprawy humoru zrobiłam sobie maraton po sklepach i chyba połowe bielska wykupiłam....oj troche kasy poszło..... a miałam odkładać.....cóż.....co sie odwlecze to nie uciecze.... przynajmniej dziś słonko wyszło i człowiek jakoś lepiej sie czuje i inaczej na wszystko patrzy......wczoraj ta pogoda tak na mnie działała ze mnie taka handra naszła.dziś widze wszystko w całkiem innych barwach.....jest lepiej.zakupy też swoje robią...chyba każdej kobiecie poprawiaja nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka to mnie załamałaś:( jedno jest pewne świruje już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
zuzu nie denerwuj sie zrób jeszcze raz test zamiast sie zadręczac,uspokoisz się i bd w 100% pewna.nerwy tu nic nie pomagaja.... biegusiem do apteki!!!!malutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzu 88 - proszę Cię nie wkręcaj się, nie świruj to nic nie pomoże tylko Tobie zaszkodzi!! Wiem że to ciężkie, ja też nie raz świruje i jestem do nie wytrzymania dla mojego męża (czasami mu współczuje :)) ale spróbuj się uspokoić, przepraszam ze tak piszę ale co ma być z tego to będzie. Na pewne rzeczy niestety nie mamy wpływu, jedynie co możesz zrobić to ponowny test albo beta hcg. To jest wszystko co możesz zrobić na obecną chwilę, jesteś silną kobietą, wiesz czego chcesz, masz cel, trzymaj się tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wam dziękuje moje kochane:(chyba poczekam do soboty i wtedy zrobię. Staram się trzymać i nie nakręcać ale jak mam tyle śluzu czytam różne artykuły to nie da się o tym nie mysleć:(wiem że to nie pomaga:(tylko jakbym była w ciąży to już chyba jakies objawy by były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzu - nie czytaj już żadnych artykułów, najlepiej wyłącz kompa i przytul się do męża, oglądnijcie coś w tv albo się pokochajcie :) ale na pewno już niczego nie czytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzu ja jak pisałam wczesniej też miałam dostac @ we czwartek no i w poniedzialek rano zrobiłam test dla uspokojenia nerwów bo sobie myslę jak zrobie i wyjdzie że nie ciąża to okres do 2 godzin się zjawi... a tu 2 kreski i szok! Zaliczyliśmy z mężem "wpadkę" przed hsg, masakra teraz umieramy ze strachu czy to nie kolejna ciąża pozamaciczna ... dowiemy się za tydzień we wtorek, na wizycie u mojego gina. nie pisalam jeszcze tutasj o tym, ostatnio jakoś więcej na fb. piszę eh ... tak się boję Także zuzu zrób jeszcze jeden test, ja zrobiłam test firmy amil bo taki był w aptece akurat :) doznałam szoku, kreska wyszła po 30 sekundach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany ale jaja:):)super!!wielkie gratulacje:):)będzie dobrze jestem pewna:)Gratuluje:) Dziekuje dziewczynki za miłe słowa:)bardzo ale to bardzo:)dobrze tak zrobię zaczynam akcje odstresowania się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzu nie mam sie z czego cieszyc ... nie zdążyłam zrobic hsg które miało byc po @ ... jajowody pewnie zapchane, nie mam złudzeń za tydzień dowiem się że ciąża znowu ugrzęzła w którymś jajowodzie, znowu szpital i albo metotreksat po którym starania odłożone na pół roku, laparoskopia lub laparotomia, ja nie mam złudzeń, mam życiowego pecha i już psychicznie szykuje się na koszmar szpitalny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę cię nie myśl aż tak negatywnie;(będę się przez ten tydzień modliła za ciebie żeby wszystko było prawidłowo.nie możesz być tak źle nastawiona;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzu staram sie jak moge nie myślec o niczym.... mam nadzieję że ten tydzień szybko zleci bo ja nienawidzę życ w niepewności, lubię czarno na białym, dzieki za wsparcie, a ty rób test !! albo wyjdą 2 krechy albo przestaniesz się stresowac i jak wyjdzie 1 krecha to @ przyjdzie szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27
endi nie zamartwiaj sie napewno wszystko bedzie dobrze, nie wiem czemu widzisz wszystko w czarnych kolorach . Musisz wierzyć ze za 9 miesięcy zobaczysz swój malutki cud.:) dziekuje za gratulacje a właściwie to dziekujemy.:) malutki jest słodziutki, mały zarloczek. Ciagle by leżał przy cycku:)kamil póki co to prawdziwy starszy brat, na krok go by nie opuszczal. Zobaczmy jak długo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa ma rację nie możesz tak się:( jesteś w ciąży i ciesz się będzie dobrze:)jestem pewna:)jak mówię mężowi o kolejnym teście to się śmieje:)test zrobię w sobotę:)justa super że dzidzia ma apetyt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
Endi to juz skladam gratulacje, zaszlas, bo sie odstresowalas, czekajac na hsg, trzeba myslec pozytywnie, przeciez ciaza moze byc z drugiego jajowodu, napewno tym razem bedzie dobrze Kochana:) ja w to goraco wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi i Zuza prosze sie uspokoic;)))) stres nie jest mile widziany przez wasze fasolki:) cokolwiek sie stanie myslcie pozytywnie i dbajcie o siebie bardzo sie ciesze ze Endi juz mozna pogratulowac a Zuzie po becie ciesze sie z was bardzo i nie panikowac mi tu bo co to zmieni??? trzymam mooooooocno kciuki za Was piszcie zaraz jak bed jakies nowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi Kochanie jak Cie znaleźć na fb? napisz na priv jeśli możesz oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi cieszę się z Twoich dwóch kreseczek i jednocześnie rozumiem Twoje obawy. Masz do niech prawo, ale spróbuje mieć nadzieję że tym razem będzie dobrze. Czasami życie jest przekorne i wtedy kiedy nie oczekujemy na coś w danej chwili to "to" wtedy przychodzi do nas. Trzymam mocno za Ciebie kciuki i życzę żeby ten tydzień niepewności szybko Ci zleciał i przyniósł dobre wieści. Trzymaj się ciepło i spróbuj odgonić od siebie złe myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antoninka masz rację:)trzeba się odstresować i przestać o tym myśleć:)wczoraj pomyślałam co ma być to będzie nie mam na to wpływu:)więc muszę potrząsnąć sobą i przestać się nakręcać:)dziekuje wam za każde mile słowo:*dziś 34dzień:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis myślę że mail wystarczy endi86@wp.pl jak nie znajdziesz po mailu to napisz na tego maila swoje dane ja Cię znajde na fb. U mnie tylko trochę bialego sluzu, co chwilę sprawdzam czy nie jest brązowy, zgagę mam i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
witam.....u mnie 23dc czuje sie bardzo okresowo,@ sie zbliża.czuje ja juz na maxa....jajniki strasznie mnie szarpią....i dół brzucha strasznie boli chwilami....znowu nici z II KRESECZEK,Mełpiszon powinien być za około 5 dni.....lub zjawi sie wczesniej,przynajmniej po bromku @ jak w zegarku co 28 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×