Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angelwitch

Wrocław--skumajmy się

Polecane posty

Gość urodzona wrocławianka
no bo do roboty,a jak będe miała kase to jeszcze za jaieś studium sie wezme,jeszcze nie wiem jakie;),ale jakieś napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzona wrocławianka
spadam narazie, ale jeszcze sie tu pojawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: Boże, mój szynsyzl ma wciąż okres godowy:(i wciąż szuka jakiejś laski, żeby sobie pociupciać:P Masakra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzona wrocławianka
a moja suka ma cieczke i każdy kundel chciałby ją wyciupciać:o dziś labrador o mało co a by ją zbałmucił,ale twardo stałam na straży dziewcitwa mojego psa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie studiuje filologię angielską, ale to dopiero 4 rok, więc się mogę jeszcze trochę poobijać. a o studium też myślałam na przyszły rok - może turystyka...? tylko gdzie tu znaleźć jakieś dobre studium, coby się poźniej nie wstydzić papierka przed pracodawcą... ofert masa, ale które wybrać... a tak w ogóle, to zazdroszczę Wam, że macie psy. od jakiegoś czasu myślę o sprawieniu sobie jakiegoś czworonoga, ale muszę chyba jeszcze trochę poczekać - aż będę potrafiła usiedzieć na tyłku ;D (na razie w planach wakacje zagramanicą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha:D Nie jestem sama jak widac:D Ahhh te zwierzaczki:classic_cool: Wlasnie pije sobie browarka i jest mi tak fajowo:classic_cool: Urodzona stukniesz sie ze mna?:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzona wrocławianka
ja uwielbiam psy,a mojego poprostu kocham,jak tu nie kochać trzydziesto kilogramowego chodzącego szczęścia:D Angelwitch >jeszcze kilka szynli i możesz sobie sprawić futerko:D:classic_cool:;) pewnie że sie stukne:D Jekatierina82 >też myśle intensywnie nad drugim kierunkiem,ale czekam na olśnienie:)no coś w końcu wymyśle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, to szynszyla nie zazdroszczę ;P (choć wiesz, to by było niezłe imię dla psa... ;D ) może jak bym poznała Twojego, to bym się przekonała, ale wątpię... wiem, że mnóstwo moich kumpeli ma bzika na punkcie małych dzieci, a ja zamiast tego mam bzika na punkcie dużych psów! (zwłaszcza owczarków niemieckich) mój facet oczywiście modli się, żeby mi przeszła ta dziwna choroba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> urodzona wrocławianka - olśnienie? no, ja chyba też czekam na coś w tym rodzaju... :D ale nim mnie olśni, to pewnie wybiorę się do biura karier - może oni mnie olśnią. trzeba w końcu zacząć zarabiać na swoje potrzeby i zachcianki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodzona jak to futerko:(?Chyba oszalalas:(Nie cierpie takich zartow:(Fouterko z mojego puchatego Zenia:(?Nigdy w zyciu:( Już lepszy hot DOG:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzona wrocławianka
Angel> żartowałam:) a skojarzyłao mi sie,bo moja ciotka chodowała właśnie w tym celu:o ale naszczęście splajtowała Jekatierina82 >też sie wybieram do tego cuda,ciekawe co by mi zapropnowali?:)ale jeszcze mam troche czasu,nad wymyślenie co dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Angel, troche mam opoznienie ale jutro ok ? bo pilam i po pijaku nie bede :P o ile to nadal aktualne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauzyka no ja czekam, juz normalnie w depresje mialam popasc,bos sie nie odzywala:P Pisaj pisaj, czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzona wrocławianka
Jekatierina82 >to do zobaczenia(napisania:) ) jutro nauzykaa >co sie krępujesz;)po pijaku lepiej sie pisze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze lepiej ale co sie od razu bede z tej strony pokazywac :P spokojnej nocy Drogie Panie. angel, napisze napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzona wrocławianka
nauzykaa > i ja tyż spadam,w objęcia morfeusza:) to do jutra dzieczynki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helol urodzona wroclawianko, nie chcesz sobie zarezerwowac nicka ? ide ja tez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem:) przez cały dzień męczę kotka zamiast uczyć się na p*** egzamin... a tyle fajnych rzeczy można by robić... (mimo paskudnej pogody) nie znoszę tego! każdy student powinien mieć prawo wyboru, z czego chce zdawać egzamin, a z czego nie! (taa, jasne...;) ) no dobra, pomarudziłam i wracam do nauki:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieprzyć szkołe Jekaterina:classic_cool:Ja mialam dzis pisac prace na zaliczenie, ktora powinnam oddac we wtorek, a jeszcze jej nie zaczelam:classic_cool:I co oni mi moga:classic_cool:Wrocilam sobie wlasnie z browarka:classic_cool:Byłam w knajpie o nazwie Na Strychu, ktora miesci sie w...piwnicy:D:D:D:D A potem zjadlam najohydniejszy kebab na swiecie:o:o:o Spicie juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo;) wniosek z dnia dzisiejszego: Świebodzki+facet=porażka. czy któraś z Was ma jakiś sprawdzony sposób na faceta/brata, co by nie marudził na zakupach?? masakhra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam sposób:classic_cool:--->\"Jak wrócimy do domu to Ci to wynagrodzę:classic_cool:\" Działa:D Nauzykaa odebrałam maila, dziękuję, wieczorem odpisze:D Teraz nie zdaze, bo bede zaraz z kolezanka tlumaczyc tekst na zaliczenie:o Miłej niedzieli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie uśmiałam :) fajnie opisałaś \"kolezanki\" :) Ja wlasnie opuszczam moja szkołe i starsznie sie ciesze,bo u mnie tez sa genialne dziewczynki i fahjni chlopaczki..napakowane chamidla ogolnie mowiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzona wrocławianka
widze że coś cichutko:( ja zamiast pisać genialną prace magisterską byłam kinie:) no,ale co tam,jutro,tzn dziś odrobie:) nauzykaa >zaczernie sie,ale jutro bo dziś już nie mam siły:o mam nadzieje że jutro sie pojawicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka🖐️ Urodzona siema:)Na czym byłaś w kinie?Coś fajnego? Ja też dziś miałam pisać pracę:o Co prawda nie magisterską, ale taki straszny syf na zaliczenie:(Noo i też mi tak jakby nic z tego nie wyszło;) Ehhh ciężkie jest życie studenta..Urodzona na jaki temat piszesz tą pracę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×