Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angelwitch

Wrocław--skumajmy się

Polecane posty

Gość kikkkkk
słyszałm że jest jakaś fajna galeria na placu dominikańskim - chciałabym też zostawić tam samochód takie parkingi w centrach handlowych wydają się bezpieczne czy z galerii do rynku jest daleko pieszo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocławianka od urodzenia
rynek to rynek:Da plac dominikański to co innego ale całkiem niedaleko a sklepy pewnie takie same jak w innych więszych miastach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kik w galerii jest fulkl sklepow i parking tez tam jest. No i z pl.DOminikanskiego do Rynku jest blisko, tak z 5 minut drogi spacerkiem. 3maj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocławianka od urodzenia
tuż przy weściu od bramy,od Sw. Antoniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocławianka od urodzenia
oj,chyba dawno tam nie byłś;) tj dalej,tuż przy bramie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie byłam, w Niebie bywam raczej nierzadko:o Ale obczaje Pulp fiction:>Jakiego typu to lokal?Jaka muzyka?Po ile piwo?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocławianka od urodzenia
chyba po 6zł,a muzyka to nie pamiętam,bo gadałam jak najęta...... a byłąś może w Mleczarni?ponoć tam jest fajnie ale próbowałam tam wejść dwa razy i za każdym razem nie było miejsc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez slyszalam, ze fajnie, ale podeszlam tam z kumpela i stwierdzilysmy,ze zbyt romantycznie jak na babski wieczor:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocławianka od urodzenia
no fakt, nastrojowo tam byłaś na juwenaliach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocławianka od urodzenia
a Ciebie gdzie wywiało?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czwartek tylko na Kukizie:classic_cool:Byłaś?Koleś jest normalnie genialny, myslalam, ze poleje ze smiechu:D W dodatku wszystkie kawałki brzmiały lepiej na żywca niz na cd, wiec...:)Ty byłaś?Czy zalewalas robala w Niebie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocławianka od urodzenia
pisałyśmy w tym samym momencie:)to drugie:D a cholera mieliśmy iść,ale jak już zasiedliśmy przy piwku,to już nie było bata,żemyśmy sie ruszyli......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----Angelwitch
, ale jesteś niekumata !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ W Mleczarni to ja bylam niedawno... Pierwszy i ostatni raz... Nie dosc, ze z lanych piw to mieli tylko to, ktorego nie lubie to jeszcze za 6zl... No piwo za 6 zl przez gardlo mi przejsc nie chcialo... W sklepie za ta sume kupuje 3, jeszcze reszta zostaje i o niebo lepiej smakuje!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzona wrocławianka
tzn. ja i moi znajomi+mój brat i jego znajomi:) praktycznie w prawie już wszyskich knajpach piwo jest po 5-6 zeta:O fajny jest jeszcze klimat w Salwadorze i Manianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa:D:D:D Jakie nazwy hahaha:D Kwiatek mnie zniszczył:D To pewnie takie knajpy, że już w ogole sobie w domku obalić:P CHyba ze to nie melina wcalE;) Urodzona:)A mi sie ostatnio podoba w Starej kanapie:classic_cool:CO do cen piwa to faktycznie kaplica, bo jak bywam na Śląsku to tam piwko chodzi w knajpach srednio po 3-3,50zł, no ale tam wszystko jest tansze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecie Kwiatek to niezla knajpka jest... Zreszta teraz juz inna nazwa jest... zgubilam sie :P Ale jeszcze Jolka (troche mordownia...) i Parkowa! Da rade napic sie piwa za 3,50 :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzona wrocławianka
a wiem gdzie jest kwiatek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiedzmy... Ale te knajpki sa kolo Biskupina ;) Dlaczego zabijaja...? MI bez roznicy jaka nazwa, byleby dobre i tanie piwo mieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzona wrocławianka
cztery pory roku=kwiatek ale to jest raczej na Sępolnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie na Sepolnie i nie cztery pory... Jakos to sie teraz Horus nazywa, czy Stek House, czy jakos tak... Ja nawet nie wiem, czy to sie kiedys Kwiatek nazywalo... ale taka nazwa funkcjonuje wciaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki laski, ze mam takie skojarzenie, ale to przez region, w ktorym mieszkam. U mnie male osiedlowe knajpy to skupisko menelstwa. Oczywiscie nie wszedzie tak musi byc, tylko tlumacze skad u mnie takie skojarzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALe to nie sa male osiedlowe knajpy!!! To centrum miasta!!! Z tym, ze ta Jolka to faktycznie troche \"mordownia\". Ale ostatanio remont robili, moze poprawili wystroj :P Ceny pewnie tez przy okazji... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzona wrocławianka
Angelwitch >jesteś z Biskupina? u mnie w okolicy tzn na biskupinie właśnie była taka mordownia, teraz zrobili fajną knajpke,tak na posiedzenie i pogadanie przy piwku,szkoda tylko że nazwy nie zmienili-kaśnieńka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×