Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angelwitch

Wrocław--skumajmy się

Polecane posty

Hmm..;) Paulinka się kuma ze mną na GG, Wrocławianka od urodzenia zamilkła:(, ta na Kcośtam nie byla zbyt przyjaznie nastawiona:P Generalnie małe zainteresowanie tematem:( Wróciłaś??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jeszcze nie :( narazie wyjezdzam na slask, jak wroce to zagladne ;) planowany powrot na pazdziernik. my sie tez mozemy pokumac przez maila np. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Śląsk?Jesteś ze Śląska?:>Ja nie jestem, ale często tam bywam:)EJ, czekaj jak to w pażdzierniku wrócisz?Chyba mi nie powiesz, że już Ci się skończył semestr akademicki?:D A co do maila, to czekam:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelwitch---> Witam ziomalke!!! Ja to znow na odwrot... Chetnie wycielabym z zyciorysku 4 lata LO... Natomiast 5 lat studiow to byly jedne z najlepszych lat mojego zycia... Ludzie, z ktorymi nadawalam na jednej fali... Mam nadzieje, ze kontakty nigdy nam sie nie pourywaja, choc juz wiekszosc mezata, zonata i dzieciata i nie z Wroclawia niestety :( Ale skumac to sie zawsze mozna, nie...? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa_Orlica heheee niszczący masz nick:D:D Pewnie, że można się skumac zawsze:D Jak ktoś kumaty to żaden problem:D A jak znajomi ze studów już dzieciaci to faktycznie kaplica..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie jestem ze slaska :> jestem ze slaska opolskiego..1 czerwca istotnie koncze semsestr a pozniej hulaj dusza i wracam do wroclawia! :) ciesze sie (mam nadzieje ze wracam) to ja napisze jak wroce dobrze? milej niedzieli zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa raczej z tego co piszesz to wnioskuje żeś kumata dziołcha:D Nauzyka to znaczy że się odezwiesz dopiero w pażdzierniku?:-o Czy teraz powiałam blondem i czegoś nie skumałam?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwe sie w srode lub w czwartek :) ok ? tego miesiaca oczywiscie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlica nie pękaj:D Nauzyka jasne, że okej:P Wiecie może gdzie tu są emoty na tym forum albo jak sie je robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie glupie moze
ale zastanawia mnie czemu dziewczyny ida na typowo zenskie studia, przeciez mozna przewidziec, jak to bedzie.Zamilowanie zamilowaniem , a ulozenie sobie zycia osobistego tez nie bez znaczenia. Topik jest, kto gdzie na studia - i znow same humanistki . Kiepsko, jak na studiach same dziewczyny . Czemu tak wybralyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhyuytu
a ja mam takie pytanie. Wybieram się do Wrocka w czwartek i zostanę do soboty . Wiecie może jaka pogoda będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybrałam tak, bo chciałam uczyć się tego, czego się teraz uczę. Co do pogody to tak jakby nie na temat...www.onet.pl sprawdź sobie pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do nadętej autorki topiku
nie dziwię się , że na uczelni nikt się nie chciał z tobą zaprzyjażnić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo? Bo powiedziałam prawdę, że topik nie jest o pogodzie?:D I oczywiście pomijając to,że podałam stronę,na której możesz sobie tę pogodę sprawdzić?Dlatego?Mhmmm:D I jedna mała poprawka - to nie ze mną nikt się nie chce zaprzyjaźnić. To ja nie chcę z osobami, które mnie otaczają:classic_cool:Pomijam oczywiście trójkę moich przyjaciół, ktorych posiadam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocławianka od urodzenia
witam ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocławianka od urodzenia
studiuje prawo i pisze z prawa pracy,a Ty co porabiasz? właśnie w sobote byłam w pasażu,wróciłąm chyba o 5 rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualnie męczę się ze współczesną gramatyką rosyjską:P :classic_cool: Gdzie żeś tyle balowała w tym pasażu?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikkkkk
wybieram sie do wrocławia czy rynek to plac dominikańki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie bardzo;) Rynek to Rynek a pl.DOminikański to pl.DOminikański;) Od pl.Dominikańskiego idź prosto rozkopaną ulicą, a dojdziesz do Rynku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikkkkk
oki to powiedz mi proszę czy w rynku sa jakieś fajne sklepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocławianka od urodzenia
w Niebie:D i chwile w Pulp Fiction tak to chyba sie nazywa ,w niebie było fajniej:) gramatyka rosyjska,wow! na którym jesteś roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×