Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdzie ten okres

gdzie ten okres

Polecane posty

Gość gdzie ten okres
n o to bardzo fajnie!!1Ale powiem ci,że po wczorajszym wieczorze i seksie,jakaś oboląła jestem dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
a zapomniałam Ci wcześnie napisać, jak to ja ostatnio jak wyjeżdzałam na weekend majowy, to przez pomyłkę sobie źle cykl obliczyłam, wyszło mi że dostanę okres 3 maja, no i go nie dostałam i już mała zagwozdka, bo jak wiesz mam bardzo regularne. no ale oczywiście patrze do kalendarz po powrocie 3 maja wieczorem, że powinnam go dostać 5 maja, no i oczywiście dostałam 5 maja :). także dalej jak było, tyko znów wrócił lekki ból piersi 2 dni przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
ja też czasem byłam obolała, ale ostatnio tylko raz się kochamy w nocy, także już z reguły mnie nic nie boli. ile razy się kochaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
to miałąś faktycznie, strach niezły :) biedactwo,ale masz fajnie z regularnymi cyklami-naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
kochaliśmy siędwa razy z tym,że w trzech różnych pozycjach.A kochacie sięteż w dzień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
strachu bardzo nie było, bo bardzo małę szanse na ciąże były. ano mam regularne aż do bólu i tak od początku. lubicie kochać się np. rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
my jeszcze rano nie mieliśmy okazji.ale lubiękochać sięw dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
mój ukochany powiedział,że bardziej podnieca go jak widzi piękne ciało kobiece,ja mam tak samo,bo jestem bardziej podniecona jak go widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
kolorowych snów Anii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
no my w dzień też lubimy, z tego co mi się wyadje, to nie kochaliśmy się o 5,6,7 rano, a poza tymi godzinami, to chyba o każdej porze. ostatnio jakoś tak się składa, że głównie po zmroku ;), spóbujcie rano, tak po przebudzeniu, wtedy ma się dużo siły do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
to musimy koniecznie spróbować rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
tak koniecznie, jak Twój okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
niestety nadal nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
hmm, ciężko masz z tym czekaniem, ale myślę, że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
ja też mam taką nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
żadnych objawów, że zbliża się okres nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
prócz tego,że chce mi sięwięcej jeść niż dotychczas i mam większą ochotę na coś słodkiego,to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
aha, a to jak tak mam w niektórych fazach cyklu, że więcej jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
nie wiem sama,mój chłopak powiedział,że mam jeszcze trochę poczekać a jak nie dostanę to zrobimy test.teraz w czwartek przyjedzie więc coś wymyślimy-już chyba zaczynam coraz mniej martwić się brakiem tego okresu,sama nie wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
aha, pewnie już też jakieś zobojętnienie przychodzi, no i też na pewno, że masz duże opracie w chłopaku, nie masz świadomości, że zostaniesz z tym sama. niekórzy mówią, że bywa, że na wiosnę się spóźnia, potwierdzić tego nie mogę, bo nie znam tego z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
na razie poczekamy,może faktycznie jakiś stres,albo osłabienie to spowodowało a co tam co ma być to będzie,już teraz tego nie zmienię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
dzisiaj szukąłam jakichś informacji na temat tabletek anty i możliwe,że się zdecyduje i najprawdopodobniej jak już to na Hormonet-kumpele mi polecają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
no tak, tylko może tez powinnaś pomyśleć o tym żeby sobie cykl uregulować, bo możesz mieć trudności z zajściem w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
masz rację,tak nie może być bo mogę mieć w przyszłości faktycznie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
mam taką koleżnakę niedługo skończy 25 lat, no i u niej bywa, że nie ma okresu po kilka miesięcy. mówi, że czasem kocha się w facetem bez zabezpiecznia i jeszcze nie wpadła. wiadomo, że można bez się kochać jak ma się regularne, ale w jej przypadku, to nie mam pojęcia jak ona, to poznaje kiedy może, a dziewczyna jest dość rozsądna jest. u niej to może być niestety bezpłoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
uuu faktycznie a nie zastanawiała sięnad tym,żeby pójść z tym do lekarza,bo nie mając przecież okresu przez kilka miesięcy to nie jest normalne. Naprawdęchciałąbym mieć takie regularne cykle jak Ty;moja jedna kumpela też takie ma i zawsze wie kiedy ma dni niepłodne i wtedy kocha siębez zabezpieczenia a jest ze swoim chłopakiem od 9 lat i nigdy nie miał żadnych powodów do stresów związanych z niby ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
była u ginelogoa, dostaje luteinę na wywołanie i ciągle, tak jej się, to nie może wyregulować. no a wieku 25 lat, to już nie ma z tym żartów. no właśnie mnie też kusi bez zapezbieczenia w dni niepłodne, no ale jakoś na razie jeszcze nie mam na to odwagi, mój chłopak stasznie pilnuje zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
to jednak zawsze jest jakieś ryzyko. Bardzo dobrze,że masz takiego odpowiedzialnego chłopaka :) Naprawdę kuszą mnie te tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
a czy członek twojego chłopaka też po zdjęciu prezerwatywy pachnie samą prezerwatywą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×