Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdzie ten okres

gdzie ten okres

Polecane posty

Gość anii
hmm, no raczej tak jak wilgotno i lepki, to pewnie okresu szybko jeszcze nie dostaniesz. masz zazwyczaj sucho przed okresem? ja dziś mam wilgotno i mętny, lepki, a owulucję mam mieć w piątek, także taki jak powinien być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
no własnie przed okresem to zawsze sucho mam. teraz to już w ogóle nic nie wiem,bo skoro tak jest to za jakieś 14 dni dostanę dopiero okres. Oj test ciążowy jest chyba nieunikniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
oj chyba taka, zrób test. wiesz ja dawno obserwacji śluzu nie prowadziłam sobie, także mogę coś pokręcić, ale ja przed okres mam też taki mleczny, nierozciągliwy sluź, także nie jestem tak bardzo sucha, no ale jest jego mało i nie czuję wilgootności, tak jak dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
powiem Ci,że właśnie zrobienia tego testu boję się najbardziej- bo jak na razie żyje w nieświadomości a póxniej może okazać się, że faktycznie jestem w ciąży-chyba znowu zaczynam się bać,jesteśmy ze sobą dopiero od miesiąca i już takie problemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
z tego, co raczej wiem na pewno, to od razu po okresie jestem bardziej sucha niż przed. ile trwa Wasza gra wstępna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
Twój chłopak nie miał wytrysku jak Wam pękła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
nie wytrysku nie miał ale płyn ajakulacyjny był :( my przeważnie jesteśmy tak napaleni,że nasza gra wstępna trwa 5 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
ano tak płyn zawsze jest. my lubimy grę wstępną długą, bo wtedy jest u mnie duża szansa na orgazm. czasem to i ze 20 min mamy wstępu, ale czasem to już tak bardzo jestem napalona, że już po kilku minutach chce żeby wszedł we mnie. kochaliście się tylko u Ciebie i u niego, czy jeszcze gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
kochaliśmy się tylko u niego i u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
mój kochany kupi mi jutro test ciążowy ale i tak mogę zrobić dopiero w piątek rano :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
to dobrze, że Ci kupi. będziecie się widzieć dopiero w pt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
jutro do mnie przyjedzie,ale słyszałam,że można dopiero go zrobić z porannego moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
znaczy z tego co ja wiem, to najepiej robić z porannego moczu, ale i z innego też można, no ale może lepiej, że poczekasz do pt rano, to będzie bardziej wiarygodny. a może dostaniesz do piątku okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
to już w ogóle byłoby cudownie :) i oby tak się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
znasz może kogoś, kto miał podobną sytuację jak Ty i wpadł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
niestety nie. Zadna z moich kumpeli ani nikt z rodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
tak może wiedziałąbym czego się spodziewac a co wykluczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
aha. z tego co się naczytałam, to jak ma się nieregularne cykle, to bywa, że nie ma się owolucji i nie można zajść w ciążę. także mniemam, że w Twoim przypadku masz większe szanse nie być w ciąży niż gdyby mnie, to spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
z jednej strony to mnie pocieszyłaś,że mam znikome szanse na ciąże,ale z drugiej jeżeli naprawdę w niej nie będę to zacznę brać tabletki,żeby lepiej wyregulować sobie okres,bo mogę w przyszłości mieć problemy z zajściem w ciąże a tego bym za nic w świecie nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
to jest teoria, a w praktyce bywa różnie. to tak jak z tym czy w czasie pierwszego razu można zajść w ciąże, no i znam osobę która zaszła. albo niektórzy mówią, że po pierwszym razie może się okres spóźnić, a jak kochałam się w sb wieczorem, a zgodnie z cyklem okres dostałam w poniedziałek, zero spóźnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
ja też po pierwszym razie normalnie miałam okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
już mówiłam do mojego chłopaka,że ale mamy problemy już tak na początku,ale może na dobre nam to wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
staram się racjonalnie podchodzić do zapobiegania ciąży. nie wierzę w to, że można zajść przy dobrze branych pigułkach, przy nie pękających gumkach, nie wierzę też że komuś pęka gumka przy każdym stosunku. nie wierze, też w ciąże kiedy nie ma petentracji, tylko na przykład sperma na brzuchu dziewczyny. jakiś niedowiarek jestem :). teraz wychodzimy z założenia, że gumka powinna nas zabezpieczać wystarczająco, a jak nie to zostaniemy rodzicami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
jaki jesteś znak z zodiaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
i bardzo dobrze,że tak myślisz > przecież nie można się denerwować po każdym współżyciu czy będziesz w ciąży,to by było jakieś chore. Ja schizuje bo jestem początkująca i w nowym związku,w innej sytuacji pewnie też zareagowałabym inaczej. Człowiek uczy się na własnych błędach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
bliźnięta mój chłopak też, on urodził się13 czerwca a ja 14 :) A Ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
mój brat urodził się też 13 czerwca :), a ja 20 pazdziernika-waga, a mój chłopak 3 sierpnia- lew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
no tak, być może już jutro będziemy się kochać i już bardzo bardzo tego chce :). oboje deklarujemy się, że chcemy być zawsze razem i stworzyć szczęśliwą rodzinkę. a przeiwdujesz może reakcję swoich rodzców na Twoją ewentualną ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
o to twój brat też bliźniak-fajnie :) Pewnie jest tak samo cudowny jak mój chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
pewnie juz nie możesz się doczekać spotkania :) Ja pewnie tez jutro mojemu kochanemu nie odpuszczę :) Wiesz nigdy nie da się tak do końca przewidzieć reakcji swoich rodziców. Wydaje mi się,że źle by nie było,ale na początku pewnie byłoby ostro w końcu znamy się tylko miesiąc. Najbardziej bałabym się reakcji taty. Wolę nie myśleć jak zareagowali by jego rodzice,jeszcze nie mieli okazji mnie poznać chociaż byłam u niego dwa razy-pewnie doznaliby szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×