Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tęskniąca za nim

darmowa bramka sms do Anglii

Polecane posty

Gość Dodort
czy sms są napewno darmowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzioo
siemka macie jakas pewna bramke sms do Angli bo wszystkie jakies błędy maja albo limity przekroczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka.luba
ja wlasnie znazlam bramke do prawie kazdego kraju za darmo: gizmosms.com mi wyslalo;) powodzenia!:* i pozdrawiam, kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetowy haker
nie trzeba byc internetowym hackerem zeby wyslac smsa do angli. zapraszam na orange.pl wystarczy zalozyc konto (chyba trzeba miec nr w orange lub idei) i wejsc na bramke MBOX i mozna wyslac 30smsow miesiecznie. niby malo, ale za to pewniaki ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonik
w orang niestety wyswietla mi sie komunikat ze nie moge wyslac sms-a poza sieć ORANGE... Czy to jakas nowa blokada,którą wprowadzili ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasmenka
Hej. mam pytanko skoro z orange mowicie ze da sie wysylac smsy do Anglii to jak wpisujecie nr?? +4400798....... czy bez 00 czy jak? Prosze o szybko odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROYAL
SIEMKA I CO TA .ROYAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewan..wsz
kur***wa te wasze bramki sa do dupy!Probowalem wysylac z nich 1000 razy i sie nie dalo nawet wedlug niektorych instrukcji!!Czlowieku nie pisz jak wiesz,ze cos nie chodzi!!To tylko irytuje!!Najlepiej to zainwestowac w tel.komurkowy i karte i mozna wyslac sms ja tak zrobilem bo jak zaczolem uzywac tych waszych bramek to mi sie zyc odechcialo!Pzdr.Dla tych ktorzy sa rozsadni!NAra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siela
Dziekuje mi tez Sie przydalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol227
wracaj do domu karl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmartynkaa15
wejdz na www.fff.pl albo wpisz w google.pl berplatne bramki do uk:D i ci wyskoczy duzo i dzialaja dobrze:) pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaanitka
http://www.smsntxt.co.uk ta bramka jest najlepsza mozna wyslac 20 sms-ow dziennie wystarczy tylko się zalogowac podac swoj numer telefonu i obslua tej strony wysyla haslo kazdy sms dochodzi : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaanitka
http://www.smsntxt.co.uk ta bramka jest najlepsza mozna wyslac 20 sms-ow dziennie wystarczy tylko się zalogowac podac swoj numer telefonu i obslua tej strony wysyla haslo kazdy sms dochodzi : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miley93
czesc ma pytanko zna może ktoś strony na darmowe sms do anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutkaaa
Hej dziewczyny ja własnie skorzystałam z tej bramki http://www.cbfsms.com/ i niedawno dostałam smsa od meza ze dochodza Jestem szczesliwa Musiałam gryzc sie z ta bramka od wczoraj az wkoncu Udało sie POLECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutkaaa
jeszcze tylko zeby ktos powiedzial mi czy ta bramka ma jakis limit :( czy mozna pisac do woli ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfGA
dziewczyny ja od lat wysylam smsy z bramki www.idea.pl trzeba sie zalogowac i miec numer w ideii, smsmy wysyla sie 00447.... a powiem wam cos jeszcze!! w starterze starym z idea pop smsy za granice sa po 20gr!! juz w nowych starterach orange nie ma tego, ale starter POP tak, ja znalazlam pol roku temu w serwisie komorkowym, taki starym na uboczu...moze u was tez jest taki ?? pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abore
wysyłam z tej bramki którą podałeś ,ale coś nie dochodzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyśek brat poland ostrud
mariolka zadzwoń domie dziśaj jestem wdomu z babcioł to moja komurka669-825-543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik70
dobrze, ale ja nie wiem jaka to sieć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof Polski
No właśnie jak sprawdzić jaka to sieć w Anglii mnie interesuje bardzo ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×