Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tęskniąca za nim

darmowa bramka sms do Anglii

Polecane posty

Gość WIEM CO MÓWIE WIEC ZAUFAJ
hej ludzie, mam wam coś do powiedzenia: bóg kocha was tak, jak nikt nigdy nie będzie was kochał, jego miłość to najlepsze co wam się mogło przytrafić choć może nienawidzicie swojego życia, ale uwierzcie, to nie ma nic wspólnego z nim, on jest doskonały i jego miłość też, jeśli jesteś daleko od jezusa, wróć, jeszcze wszystko się da poukładać, uwierz w cud, oddaj wszystko bogu !! ja go doświadczyłam osobiście, jezus czeka, zawsze cię kochał, nigdy nie przestał, rozumiesz? nigdy !! jego miłość da radę zniszczyć cały twój ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMIGRANT
www.intellisoftware.co.uk DZIALA 100% SPRAWDZONE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja Żonka
Dzień dobry Kochanie!!! Jednak widzę Misiaczku że nie za bardzo się pomyliłam z tym że powiedziałam do Ciebie że jakoś mnie unikać zaczełeś i dziwnie się zachowujesz..Kochanie jeśli jednak nie mam racji tak jak zapewniałeś mnie wczoraj to coś i tak jest nie tak zauważyłam to odrazu po jednej rozmowie z Tobą! Skarbie jak męczy Cię coś to Kurwa porozmawiaj ze mną normalnie wygadaj się...po to też mnie masz!! No ale jeżeli jednak jest tak jak ja to jednak odczówam,odbieram i masz zamiar mnie zostawić odejść ode mnie to proszę Cię weś mi to normalnie powiec!!! Tak szybciuteńko mnie rozkochałeś w Sobie, że ciężko to zniosę ale jakoś zniosę, nie chciałabym tylko przeżyć rozczarowania i kolejny raz przechodzić zawód że nie udało mi się być szczęśliwa. KOCHAM,TĘSKNIĘ,CAŁUJĘ I CZEKAM AŻ W KOŃCU NIE BĘDZIE NAS DZIELIĆ TA P********A ODLEGŁOŚĆ!!! KOCHAM CIE KOTECZKU &;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna janas
mateusz jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obuli24
A weź poleć sklep z spersonalizowanymi prezentami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×