Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TANIAKAMILA1

mamuski z Olsztyna, odezwijcie sie?????

Polecane posty

czesc wszystkim. szukam dziewczyn ktore sa w ciazy lub urodzily w olsztynie. mam bardzo wiele pytan bo czeka mnie porod w tym miescie.odezwijcie sie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agisek27
Ja jestem spod Olsztyna w warmińsko-mazurskim, zgłaszam się:) Jestem z Dobrego MIasta, jestem w 16 tygodniu ciąży.liczę ze sobie podyskutujemy na tym forum o naszych obawach i troskach:) to pomaga, a my teraz tego bardzo potrzebujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agisek27
Ago81 moze spotkamy sie na porodówce, mam podobny termin:) a w jakim szpitalu zamierzasz rodzic? czy jeszcze sie nie zastanawiałas nad tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z morąga, w styczniu rodziłam w wojewódzkim szpitalu w olsztynie, bardzo miła i dobra atmosfera, ale ja tam trafiłam bo musiałam leżeć na patologii przez 2 miesiące:( ale wszystko było ok i leżenie też nie było złe bo trafiłam na super dziewczyny:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agisek27 ja najprawdopodobniej będe rodzić w wojewódzkim, bo mój lekarz jest z wojewódzkiego.A na kiedy masz termin i gdzie Ty będziesz rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka i ja jestem z Olsztyna urodziłam 29.04.2006r w wojewódzkim szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agisek27
Ja mam termin na 1 listopada ale wiadomo ze porod albo moze byc wczesniej albo ciutke pozniej, wiec nie wykluczone ze będziemy podobnie roddziły. Ja jeszcze nie wybralam szpitala, w sumie to wogole sie nie orientuję. Jestem z Dobrego MIasta, u nas ginekologii nie ma w szpitalu wiec na 100% bede rodzic w Olsztynie. Moj lekarz kieruje przewaznie do kolejowego, tego co jest zaraz przy wzjeździe do olsztyna od strony Dywit. Ale słyszałam ze pod względem sprzętu i fachowosci najlepszy jest szpital wojewodzki, w kolejowym tez kobietki nie narzekają, ale jak nie daj Boze cos sie z dzidzią dzieje to wtedy i tak transportują maluszka do Wojewodzkiego, wiec sama nie wiem. Moze ktos przyblizy mi cos nie cos na temat szpitali olsztynskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość36
Hej dziewczyny. Mam pytanie, Czy znacie psychiatre,który wystawia skierowanie na CC ? Proszę o konkretne odpowiedzi a nie wywody na temat wyższości sn nad cc. Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam od kobiety psychologa, przyjmuje prywatnie w Zygocie (Likusy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×