Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nio nieźle

Widzieliście Dodę w Dzień dobry TVN.

Polecane posty

ot co..ja tam juz sie wiecej na tematy o dodzie wypowiadac nie bede...zawsze mnie gnoją..raz gdy napisalam gdzie,ze fajnie spiewa,i do niej nic ogolnie nie mam,ale nie ansladuje,jakies kafeteryjne cnotliwe strazniczki moralnsoci napisaly,ze podswiadomie marze by puszczac sie tak ajk oan,ze jestem prosta suka itd :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furious nie przejmuj sie...to jest wlasnie specyfika forum ze tylek obrabiac komus i gnoic jest specjalnoscia ,,inteligentnych,,forumowieczek...jasne ze kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie ale forma jaka niektore wypowiedzi prezentuja jest zalosna i w ogole brak slow..pomyslalby kto ze tu takie alfy i omegi siedza co maja prawo oceniac kogos a same sa zakompleksione...w ogole odnosze wrazenie ze ludzie jakiejs niezdrowej sensacji szukaja w ludziach znanych i popularnych ktorzy suma sumarum sa takimi samymi ludzmi jak my wszyscy i tez musi im byc przykro sluchajac takich bzdur na swoj temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło rany dajcie już spokój
z tą Dodą, bo to już się staje męczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ona pięknie schudła !!! wyglada ślicznie teraz taka szczuplutka... za to Radek majdan hmmmm kiedys był przystojny... teraz raczej wyglada jakby był chory a na tym zdjeciu http://www.ofertaforum.onyx.pl/odfaiim3/powiekszenie?z=jakr_160506_017.JPG na dodatek jakby był lysy .... co się z nim dzieje ... strasznie zle wygląda , w przeciwienstwie do swojej zony . pewnie juz niedługo uslyszymy o tym jak to doda zdradzila majdana... mysle ze to tylko kwestia czasu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodzi
UWIELBIAM DODE!Jestem jej fanką w wy stere kór** jej zazdrościcie sławy,urody i telentu!!!!!!!W życiu tego nie osiągniecie więc idzcie sprzątać ulice! NARA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faneczka Dody
Doda Koffam Cię chcę się z todą spotkac a to zalezy od ciebie Napisz do mnie na gg 2229843 albo zadzwon 516498155 pamiętaj Koffam Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... a Kinga i Marcin świetnie
prowadzą program :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łylma
czy kyos zauwazył ze choc nie ma sniegi\u to jest zima a doda była w letniej sukience, silikonowe cyce - wywaliła na blat stołu i buty - klapeczki co jak co - ale to niepasuje do klimatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za krttttt
ma ktos linka jak ona tam wygladala?pliss dajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda = zenada
bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka tam jedna
Dorota Rabczewska to wokalistka zespołu Virgin, prywatnie żona Radosława Majdana. Pomimo młodego wieku ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów. Jest żywym dowodem na to, że jeżeli czegoś się bardzo pragnie i konsekwentnie do tego dąży, to nie ma siły, która zatrzyma nas przed osiągnięciem celu. Jest córką olimpijskiego reprezentanta Polski w podnoszeniu ciężarów, co niewątpliwie wpłynęło na jej zainteresowania sportem. Przez 4 lata trenowała biegi na 100 metrów i skok w dal, zdobyła brązowy medal na mistrzostwach Polski. Posiada nie tylko najlepszy głos w polskim showbiznesie, ale także piękne ciało, które już pięciokrotnie zdobiło okładki najlepszych magazynów dla mężczyzn. W listopadzie 2004 na sesji testowej Mensy uzyskała wynik 156 IQ, w wyniku czego otrzymała zaproszenie do członkostwa w tej organizacji. Udzieliła także swojego głosu w dubbingu w filmie "Asterix i Wikingowie". Przede wszystkim jest jednak kobietą. Ma swoje troski, zmartwienia, radości. Nigdy o tym nie zapominajmy. Ta strona ma na celu przybliżyć jej osobowość. Tylko tutaj macie okazje zobaczyć, jaka jest naprawdę... Doda urodziła się 15 lutego 1984 roku w Ciechanowie. Jej wymiary to 90- 63- 88. Ma oczy koloru piwnego i 169 cm. wzrostu. Waży 50 kg., nosi ubrania numer 36, a buty 38. Karierę zaczęła w wieku 13 lat gdy związała się na 4 lata z warszawskim teatrem "Buffo", a także brała lekcje śpiewu u znanej z programu Idol Elżbiety Zapendowskiej. Dodę interesują zjawiska paranormalne (jak sama twierdzi jest jednym z nich), magia, psychologia, moda, sport, muzyka. Jej ulubioną książką jest "Alchemik" oraz "Ojciec chrzestny" autorstwa Mario Puzo. Gra na fortepianie i na nerwach. Jak sama napisała w swoim CV przesłanym do programu Bar, jej zainteresowania to kosmos - trudno jest je objąć słowem. Jest typem rozrabiaki, wyluzowaną optymistką, brak jej samokrytyki. Szybko popada w skrajne emocje, rzadko przejmuje się czymkolwiek. Jest mocną psychicznie osobą, świadomą swoich walorów, dlatego nie lubi osób zakompleksionych i przewrażliwionych. Uważa, że każdy dźwiga swój własny głaz Syzyfa, ale niektórym jest łatwiej go pchać pod górę - ona właśnie należy do tych osób. Nie cierpi prostaków, chamów o niskim poziomie inteligencji i wrażliwości. Ma awersję do nieszczerych i fałszywych ludzi. Rzeczą, która doprowadza Ją do szału jest brak snu - wtedy krzyczy "głupi ludzie" i znęca się nad wszystkimi, którzy są w pobliżu. Jako zodiakalny wodnik posiada bardzo ciekawą osobowość, która sprawia, że jej postać nikomu nie pozostaje obojętna. TO WPIS ZE STRONY DODY!! SKROMNA KOBITA..jak ona ma 90 w biuście?? to jest niemożliwe!! ja mam 88 i mam małe a od niej wyglądają jak balonki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka tam jedna
aaa i jeszcze jedno w tvn wyglądała jakby miała normalny (tzn. niesilikonowy) biust!! no rany zawsze ma takie balony jak ona to robi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doda poprawila sobie biust i dobrze bo tamte \"jablka\" nie byly najwspanialsze. co do urody dody na niektorych fotkach wyglada super chociaz pamietam ja z baru (tego w ktorym byla pierwszy raz) no i powiem ze nie ma jakiejs zjawiskowej urody. bez makijazu to jest calkiem przecietna. no ale przynajmniej ma taka urode z ktorej mozna cos zrobic, bo sa takie ktorym juz zaden makijaz nie pomoze. co do jej zachowania- na pewno podziwiam jej sile, samozaparcie, pewnosc siebie i nieprzecietnosc. uwazam jednak ze kazdy ma prawo do swojego zdania i ma prawo sie komus doda ni epodobac najzwyczajniej w swiecie. a tu zaraz ataki- zazdroscnica, no kurde ludzie nie przesadzajcie, to juz nic nie mozna powiedziec bo od razu sie jest zazdrosnym? kazdy ma swoje zdanie i tyle a gusta sa rozne. natomiast doda ma specyficzny sposob bycia i moze co poniektorych denerwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoFFam Dode
DODA jest zajebista i jak to przeczytasz zadzwon 516498155 plis KoFFam CIE DODA w Dzien dobry tvn była zajebiscie ubrana ona w ogole sie zajebiscie ubiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocanka
moim zdaniem wygladala ladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makijaż i ciuchy czynią cuda
kiedys widzilem jej fotki jescze jak nie miala cycków , bez tapety. normalnie taka sierotka marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_14
nie widzialam dode ale chce ja zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam jest ja
doda jest ladna,ale bez zadnych rewelacji.Wezcie z ulicy jakas przecietna kobiete(nie brzydka ale przecietna) i zrobcie ja na bostwo.Sztab profesjonalistow zrobi jej piekna fryzure,piekny makijaz,ubierze tak ze bedzie super sexy i juz mamy zupelnie innego czlowieka.Jesli chodzi o zdjecia to jeszcze rzuci odpowiednie oswietlenie,w razie czego zrobi komputerowy retusz.W przypadku dody doszla do tego operacja powiekszania biustu.I nie wiem jak faceci moga porownywac te wszystkie odwalone gwiazdeczki do nas-zwyklych dziewczyn.Taka jest prawda-nie ma brzydkich kobiet,sa tylko kobiety zaniedbane.Oczywiscie nie chcac nikogo obrazac taka Magda Szejbal nie bedzie wygladac tak samo ladnie jak Doda,ale zwykla dziewczyna bedzie a nawet bedzie ladniejsza.Do pieknych to ja zaliczam np.Jessice Albe-dziewczyna sliczna nawet bez makijazu,ale taki fart zdarza sie bardzo rzadko.A co do pomalowanych gwiazd to Monica Bellucci,czasem Angelina Jolie,noi wydaje mi sie ze Adriana Lima tez bez makijazu wyglada ladnie.Doda sie do nich nie umywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawatrinn
ONA JEST TRAGICZNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan dody
ta Doda jest tragiczna... robi z siebie pseudo gwaizdke a te glupie małolatki są w nią zapatrzone... ładnie śpiewa i to wszystko, nic sobą nie reprezentuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×