Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gina2

Jestem brzydka bez makijazu

Polecane posty

Jak sie pomaluje to swietna ze mnie laska ale jak nie mam makijazu to nie wygladam. Mam teraz mieszkac z facetem i sie boje ze przez to mnie rzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihi......
nie przejmuj się, ja jestem brzydka bez makijażu i z makijażem, no i co? ;) a tak na poważnie - Twój facet tylko buzię w Tobie widzi? no to współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gffd
wirguś nie jesteś brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie widzici tylko twarzy ale boje sie jego reakcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gffd
twarz może być przydka i w pryszczach najważniejsze ,że tyłek gładki i bez celulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cialo mam bardzo zgrabne. Jestem szczupla, wysoka, mam dlugie nogi dlugie czarne wlosy, pupka jedrna tylko ta twarz KOSZMAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj
swoje zdjecie,ocenimy i odpowiemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugaczaka
uuuuuuuu to pewnie wyglądasz jak z okna na plac a na placu remont:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina1982
daj spokój moze dla siebie jestes brydka ale dla niego bedziesz piekna, jak miałam kiedys chłopaka to jak go poznałam to był opalony, ładna cera, siłownia sterydy. Kazda laska sie ogładała nie zwracajac uwagi na mnie, po dwóch latach brak siłowni,i solarium no i duzo przyszczy a ja nadal go kocham nawet jakby nie iwm co to juz nie jest wazne uroda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem brzydka bez makijażu co najlepsze, ze w nim tez zadna ze mnie pieknosc. w przeciwienstwie do ciebie nie mam długich nog, ani innych wymienionych zgrabności. włosy nawet mam pofarbowane.. a on wciąż mówi, ze mu sie podobam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale moj facet jest tak przystojny ze moze miec kazdka laske....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo,nie przesadzaj :) Nie powinnaś mieć powodów do niepokoju :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście jesteś brzydka, nawet w makijażu. no ale cóż, może on Cię kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornik a skad ty wiesz jak ja wyladam z makijazem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę Cię w makijażu, jest za ostry(na zdjęciu). nie podobają mi się dziewczyny w takiej tapecie. masz bardzo wyraziste rysy twarzy, dlatego nie podobasz mi się w mi się w nim. a bez, wolę oglądać swoją dziewczynę, wybacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez to nie moje zdjecie!! Kto je tam umiescil????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ło ludzie, ale dajecie sie nabrac:DKazda laska bez makijazu wyglada troche gorzej. Gdyby wygladala lepiej to by sie nie malowala - proste, nie?Jak sie rano budze mam zapuchniete oczy i wygladam w moim mniemaniu jak upior, a JEMU to nie przeszkadza. Kiedys sie denerwowalam a teraz mam to juz gdzies. Jesli mamy byc ze soba przez cale zycie, to nie dosc ze bedzie mnie ogladal bez makijazu, to w dodatku bedzie widzial jak z roku na rok przybywa mi zmarszcek i za 50 lat bede bezzebna pomarszczona stara baba, bedziemy moczyc nasze sztuczne szczeki w szklance i gadac o reumatyzmie:D Takka kolej rzeczy. Nie przejmuj sie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to najbardziej mi chodzi i jega pierwsza reakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsza reakcja
Żygnie - a potem przywyknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przypomnial kiedys mi sie wywiad z claudia schiffer ( z 10 lat temu ), w ktorym mowila, ze rano jak wstaje, to nie poznaje siebie w lustrze, dopiero po 2 godzinach makijazu i ukladania fryzury, wyglada jak claudia schiffer:D Skoro ex super model ma taki problem, to czemu ma go nie miec zwykla dziewczyna. Facet jak kocha to nie rzuci za taka blahostke:D W koncu nie kocha sie kogos za twarz, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie kocha się
tylko za otwór i możliwośc przebywania w nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsza reakcja
sama jesteś sobie winna. Zanim zacznie się razem mieszkać, trzeba się poznać. A i dobrze by było mieć ślub za sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsza reakcja
rzecz jasna. Ale ginie2 to już raczej nie grozi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezol
jeszcze nie mieszkacie ze sobą więc załatw to jakąś taktyką. Na poczatek proponuję makijarz: trochę fluidu i sam tusz, nic wiecej. Po prostu nie łaź caly czas w pelnym makijarzu, umalowanych oczach. tylko w takim skąpym. troche puderku i tusz to nic, a jednak twarz ma ładny kolorek, oczy ładny wyraz, a jak zmyjesz to, to nawet takiej różnicy nie bedize i nic nie zauwazy jak juz razem zamieszkacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętasz film TOOTSIE
:D może być dla ciebie inspiracją :D wieczorem kładziesz sime w tapecie , czekasz aż on zaśnie, zmywasz, idziesz spac, nastawiasz budzik na 4.30, kładziesz nową tapete, robisz fryzurę, kladziesz się znów i udajesz , zę śpisz i jak on się budzi jesteś jak miss :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsz reakcja
i pamiętaj wykręcać bezpieczniki na noc.. bo jakby tak światło zapaliłłłłł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie jestem brzydka
ale mam nieładny kolor skóry i brak rzęs hehehe. Jak użyję kapki tuszu u kapki podkładu od razu widać, że mam buzie, ale nie wstydzę się chodzić bez makijażu, właściwie to ja nie mogłabym się ciągle malować. Robię to tylko na wyjścia ( znaczy się tusz i podkład), brzydka nie brzydka, to męczące tak się ciągle tapetować... :) Czas nam urody nie dodaje, więc lepiej się do niej nie przywiązywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem brzydka
nawet z makijażem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×